Skoči na vsebino

Smrčanje ogroža spanje v dvoje :D


BaTeMaN

Priporočene objave

Te nadloge se lahko rešite z operacijo za 50.000 SIT. V nebo vam vbrizgajo silikon, tako, da ne pride do vibracij al nekaj podobnega :P

Pozdrav od Roberta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za tistega ki smrči to sploh ni nadloga, bolj to velja za ljudi ki se nahajajo v istem prostoru kot smrčač.

Torej to finančno breme petdesetih tisočakov definitvno ne bo nosil smrčač. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha, jih že imajo pri nas - v bicikl shopih. Vsaj v Waydovšni sem jih videl.

Ne vem, če so ravno 3M, ampak delujejo.

Ma kaj se zezaš z bicikl šopi, Lasagna :hmm: ?? Kaj to 3M pomeni? :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za tistega ki smrči to sploh ni nadloga, bolj to velja za ljudi ki se nahajajo v istem prostoru kot smrčač.

Torej to finančno breme petdesetih tisočakov definitvno ne bo nosil smrčač.  :P

Že 3 tedne čakam na pisni odgovor......seveda po telefonskem pogovoru.......

Zgleda, da so tok zaposleni, da niti odgovarjat nimajo cajta........jeba, zgleda, da nas je smčačev k listja jeseni!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Smrčanje? Me ne moti - zelo... Sem se nekako navadila, ker Lana spi v moji sobi in tako žaga, da sem jo na začetku zbujala... Dvomim da kdo še tako grozljivo smrči, kot Lana :doze: :naughty:

Popravljeno . Popravil chris
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Smrčanje? Me ne moti - zelo... Sem se nekako navadila, ker Lana spi v moji sobi in tako žaga, da sem jo na začetku zbujala... Dvomim da kdo še tako grozljivo smrči, kot Lana  :doze:  :naughty:

Pojma nimaš kaj je smrčanje.....probi mene :devil: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Ma kaj se zezaš z bicikl šopi, Lasagna :hmm: ?? Kaj to 3M pomeni? :lol1:

Three M (Minesota Mining & Manufacturing Co.).

Izdelujejo svega & svašta. Od orodij, brusov, Mikropora, flajštrov, odsevnikov za tvojo jakno in termo podlog (Thinsulate) - zdaj že reklamo pišem.

V trgovini s kolesarsko opremo v Ajdovščini (verjetno pa tudi povsod drugje) pa prodajajo zeelo fancy artikle, med drugim tudi VZMETEN obliž (uporaba pri fuzbalerjih že xxx let), ki ti raztegne nozdrvi za večji air-intake. No in ker povlečeš več zraka, se z njim bolje napajaš. Kot stranski učinek pa omogoča podzavestno uporabo odprtih dihalnih poti tudi ponoči med spanjem oz. GLASNIM DIHANJEM. Zezanja ni sploh.

Če imaš spalno apneo, je pa problem operativno tudi slabo rešljiv. Se pravi, da nehaš dihat za preceeej dolgo časa in potem rjoveče hlastaš za zrakom. Če odpraviš hlastanje, pač s tem prenehaš za zmeri. Obenem pa campe spremeniš v cirkuse. :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
  • 3 tedne pozneje...

Zdaj je pa ne moti VEČ sploh :D :D Baje zdaj ne smrčim,.. ampak prijetno brundam :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 let pozneje...

Jaz sem se pa že... Saj potem se kar zbudim, ko se zaslišim...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

baje ornk vlečem ko sem nažgan... sej trezen pa ne smeš it spat ... :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne poslušajte smrčanja, rajši spite :P tipično slovensko, treba slišat kaj sosed dela :lol:

jz, ko spim, ne slišm nč :)

točno tako !!! je treba prej narediti vse kar je treba .... če nimaš dovolj močne volje ,da bi kaj pustil za naslednji dan...ker če narediš vse, potem ponoči ne moreš mirno spati od skrbi , kje boš jutri dobil kaj za delat....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 tedne pozneje...

Pi... naš pes tud SMRČI trance_25_naughty.gif in to zdaj, skoraj isto ko moja tašča trance_21_laughing1.gif

Ne spim ne s taščo in ne s psom.Smrči pa moja ,pes pa tudi.Ne moreš verjamit.headbang.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst pa včasih zanalašč smrčim.

..."tempirana bomba"... :O

Ko se zbudi, je treba pa pod "prisilo"... :pos::010 :010

Pa saj je skor povsod tako!...... Razen pri lenuhih. :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!