Skoči na vsebino

Smrčanje ogroža spanje v dvoje :D


BaTeMaN

Priporočene objave

Za nos me je probala držat ampak, jaz sem pač iznajdliv in tisti čas diham skoz usta,.. ko popusti pa nadaljujem :)

Kaj pa če te prime za nos in za usta naenkrat? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz sem začel v zadnjih mesecih nekaj praskat. Začnem takoj na začetku preden dobro zaspim- me butne :wub: pa se vsega spomnem, to se pravi da niti še ne spim, ampak samo sanjam da spim. Najprej sem mislim da smrčim samo takrat kadar jo čez hrbet objamem, kasneje sva ugotovila da ni pomemben položaj. Baje pa ne smrčim močno (bo treb aenkrat posnet ), samo jo pa moti, predvsem zato ker je to na začetku spanja, in ne sredi spanja. Če bi bilo to sredi spanja jo najbrž ne bi niti zbudil O:-)

Sicer sem pa tudi njo že nekajkrat slišal, ampak me še ne moti-(navajenvsegahudegaizbolnicepress)

Se bo moja kaj oglasila tule :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem se ob moji ex tako lepo navadil na tišino, da sem zaspal v ene 3 minutah po tem, ko sem šel spat in je bilo do jutra lepo tiho. Mogoče sem baje 1x na mesec malo zažagal a je bilo ok. Potem pa gremo enkrat spat in tista druga tako zažaga, da sem bil čist paf :eek: :eek: :eek: . Ne spomnim se, da bi kaj zares spal takrat.

Tako, da sedaj pogoj za vezo, da je bejbika ponoči, ko hočem spat tiho (oz., da je ne slišim). Čepki odpadejo hočem pa, da sva oba skupaj ponoč (nočem ločene spalnice). Sej vem... čudna sorta tale LS.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz mojega s komolcom po rebrcah pobožam pa je tiho, če pa ne pa ga zbudim, pa v tistem času ko spet začne zaspim nazaj :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jz mojga primem za nos, pa držim, držim,... pol pa hit neha žagat  :zzz:

Bogi Marem saj ga boš še zadušila :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nikoli nisem imel težav s tem, tiste dvakrat ali trikrat, ko sem bolj grdo potegnil skozi nos, sem se zbudil in začel okoli sebe gledat, kdo za vraga smrči :blush: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem jo včeraj like božal po glavi,.. skozi lase,.. ene pol ure po hrbtu, ker je prehlajena sem ji šel skuhat čajčka,.. pa sem jo spet cartal in razvajal... in božal,itd.. dokler končno ni začela dihati značilno za spanje,.. ampak fantje,.. tole je trajalo celo uro... pa tud ona včasih malo posmrči ampak, mene ne moti,...

v vojski ko si deliš sobo z 20 drugimi,... včasih nisi srečen in ne zaspiš med prvimi,.. mater TO je TISTO pravo, da izločiš vse zvoke iz glave tistih 20 dedcev tam,.. to je bil smrčalni zbor :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne. Nikoli. O:-)

Zakaj vprašaš? :whistle:

A da ne? :? :blink: :? :blink:

Jaz sem pa mislil da vsi smrčimo... :blush: :blush:

No prow, pa ne smrčiš...

Zato pa jaz toliko bolj, da Dašenka niti ne sliši, moti pa to njeno mamo, ki spi v nasprotnem vogalu hiše, ki ni mala in je vmes še hodnik in 2 sobi ... :doze: :doze: :doze:

El Barto

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmm, menda sem po minus 20 (kil, da nou kdo mislu stopinj) s temi aktivnostmi popolnoma prenehou.... tud v veselo zapitem in zakajenem decembru....

Mogoče namig za koga.  :hmm:  :OK:

Zanimivo......Klimbra -20kg............pol ziher nebi več smrčal,ker me zmanka!!!!

BTW.....tista operacija "baje" ni tako nedolžna zadeva,kot se jo reklamira.....sem že bil na vseh potrebnih pregledih,pa sem se ukakal!!!!!!1

Drgač pa pr nas prakticiramo "duet" varjanto......s tem,da jaz obvezno počakam,da madam zaspijo pred mano!!!!!!!......nekako zmanjšam število odhodov v drugo posteljo!!!! :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmm..

smrčim v primeru prehlada ali v primeru, da kot rugljev alkoholik kdaj spijem kakšen encijan preveč..

v vsakem primeru pa Dečva vedno zaspi kakšno uro pred mano in ji to ne pride do živega..

če pa ona smrči, pa stisneš nos do nežno modre barve in spustiš..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a niso bile neke teniške žogce v igri proti smrčanju,sicer pa hvala bogu nimam teh problemov več

sem jih pa imela ko sem si z bratom delila sobo je žagal 100na uro pa sem ga hodila za nos prijemat pa je nehal samo toliko časa da ko sem prišla do svoje pojstle je blo konc in potem sem šla nazaj do njega in mu dala povšter čez glavo in hitro zaspala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a niso bile neke teniške žogce v igri proti smrčanju,

hja, smrčijo, ko ležijo na hrbtu. težko si predstavljam koga, ki bi s tenisžokcami na tilniku ležal na hrbtu in mirno spal...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz mojega s komolcom po rebrcah pobožam pa je tiho, če pa ne pa ga zbudim, pa v tistem času ko spet začne zaspim nazaj :D

s tabo ni za spat/smrčat.... :)

Jaz sem pa mislil da vsi smrčimo...  :blush:  :blush:

ja no, še naš maček kdaj zasmrči....kaj šele ljudje...sej jaz sem tudi relativno pozno ugotovil kaj vse delam med spanjem, krajše smrčanje je še najbolj sprejemljivo

BTW.....tista operacija "baje" ni tako nedolžna zadeva,kot se jo reklamira.....sem že bil na vseh potrebnih pregledih,pa sem se ukakal!!!!!!1

a lahko kaj več poveš o tem....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred spanjem jo zmatrat, da zaspi in nato trdno spi, potem pa lahko ti po mili volji zagas svojo skladovnico drv :zzz:

:OK:

:D

:D

Se zmeraj se smejem.....ampak, kar je res je res....

Samo, kaj pa ce jo luna nosi, pa ne more spati :?

A potem se gremo kdo prej omaga :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne.

Potem dobim svojo porcijo v rebra.

:)

Po nekaj takih porcijah pod rebra pametnejsa popusti, vzame kovter in odkoraka v dnevno sobo. :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest vam pa mal :topic: povem, da smrčanje še ni tak problem. Jest se sicer ogrevam na olje, tako da žagat ni treba :) moja pa tud sam učasih "potegne". Bolj je problematična konstrukcija naše bajte, pa dejstvo, da smo dve familije not. In ona druga familija ma 4 mačke pa dva psa (k nista tooolk problematična). In skor vsako noč kakšen od unih mačkov mijavka in jodla pred vrati MOJE spalnice. :angry2: Me tolk sprav na obrate, da kako uro sigurn ne zaspim nazaj. Sm prakticiral letečo mačjo šolo (hop čez balkon z njimi) ampak se me žvau že tolk boji, :chase: da ga ne morm več ujet :angry2: Normaln razgovor z lastniki pa tud ne zaleže (sosede lohk zbiraš, sorodstva ne)

Se zna pa u kratkem Tržič ponovit :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj bivši je tako smrčal, da mi tudi čepi v ušesih niso pomagali. Pa kar ne najhuje, se je kar davil med srmčanjem in sem potem ostajala zbujena, da sem kontrolirala, da se ne zadavi.

No, potem je pa malo shujšal in nehal je piti pivo pred spanjem je pa skoraj brez smrčanja spal..... no, potem sva pa nehala .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, potem je pa malo shujšal in nehal je piti pivo pred spanjem je pa skoraj brez smrčanja spal..... no, potem sva pa nehala  .)

prav ti je, kaj pa si mu pivo prepovedala samo da si lahko spala! :slap: egoistka :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!