Skoči na vsebino

Smrčanje ogroža spanje v dvoje :D


BaTeMaN

Priporočene objave

Pobči..... a je treba????? :huh:

A je treba, a je treba, vas prašam???!!! :cry:

Bodimo bratje in sestre, bodimo vsi ena velika srečna družina... ( avtorske pravice by pirrulez)... :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Srečne družine si dajo duška...občasno.

K temi-mene (upam tako) :hmm: je moja po dolgih letih posnela na mobija...na mojo pobudo....pa skoraj ne dojemam, da sem to jaz :blush:....to je HILTI!!! :xx: :slap:

Včasih je blo treba kako promilo, zdaj (baje) sem pravi stručko...tudi par minutk dremam in sem....v turbo stage.

Bil sem na protistresnem tečaju, preden se je začela mora in tam so me zje.....li...pri sproščanju nam je dejala - dihajte, kot bi skoraj želeli smrčati...popustite mišico malce prej.... se mi močno zdi, da je to od takrat :rolleyes:

Pa glede na vse, kar ste napisale, vidim, da me moja obožuje... :wub:

:fight2: še ni bilo... pritožb tudi zelo malo... ali zbira pogum, da me zamenja?

No, nekje sem prebral, da k smrčanju precej prispevajo tudi vratne mišice-tisti z močnejšimi, bolj razvitimi naj bi bili v rizični kategoriji...

Neverjetno, kje vse lahko najdeš sebi podobne.... :friend1:.

Tihi pozdrav...

Popravljeno . Popravil Red
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil sem na protistresnem tečaju, preden se je začela mora in tam so me zje.....li...pri sproščanju nam je dejala - dihajte, kot bi skoraj želeli smrčati...popustite mišico malce prej.... se mi močno zdi, da je to od takrat :rolleyes:

:grim :lol1:

maš pa res srečo da tvoja 'obožuje' smrčanje :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prebrala sem samo par postov...in jaz če sem zaspana bom spala...pa lahko pleh godba zraven igra...sicer se zbudim zelo hitro..za par sekund..tok da vidim kaj povzroča hrup..pol pa zaspim nazaj. Če sem čist iskrena se mi je lušno mal tako napol zbujat...ker vem, da lohk zaspin nazaj (da ni povzročitelj hrupa budilka)..da mi ni treba še vstat...pa še sanj se spomnim. Se pa tudi hitro navadim na različne zvoke..tako, da rabim ene dva dni in pol se ne zbujam več...recimo, ko se maček ponoči kartako v trikrasne dere...jest ga ne slišim več.

Drugač pa za vse, ki vas nekaj konstantno moti in vam krati spanec...čepi za ušesa so zakon.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se pa tudi hitro navadim na različne zvoke..tako, da rabim ene dva dni  in pol se ne zbujam več...

Lina, madona - kolk dni pa pol spiš??? :eek: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

7 dni na teden...nouš verjela vsak dan grem spat. :photo:

Aja, tkole... sm milna da se ene dva dni prvajaš potem pa kar spiš in spiš in spiš in spiš.................... :zzz:

Se mi je zdel čudno, kako potem po motosvetu lohk pišeš.... :hmm:

:004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še nikoli nisem uspeu "zaspat" med nogami!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Posledično tut smrčal nisem!!!!!!!!!!!!!!

Z mano je definitivno neki narobe!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...
Saj se bo navadla ... sicer pa delim smrčanje na tri stopnje:

- smrčanje

- rohnenje

- vžig turbin

In dokler je samo smrčanje je še vredu  :doze:

Bozabila si dodati ktegorija.........KLIMBRA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Da , tudi meni se smilijo sosedeje 3 nadstropja pod menoj!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

A je sploh kdo najdo ultimativni recept? ker jaz vedno slabše in vedno majn spim in postajam agresivna :angry: <_< :zzz: :zzz: :zzz: :zzz: :zzz: :zzz:

Popravljeno . Popravil stigmata
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je sploh kdo najdo ultimativni recept?

Je. Najdo in sprobo.

(O tveganju in neželenih posledicah se posvetuj s svojim odvetnikom.)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...zadnje čase smrčim baje iz vseh položajev... Lekarniška sredstva ne pomagajo  :blink:

Če smrčiš in to hudo, samo kadar ležiš na hrbtu, tenis žoga prišita na hrbet pižame res pomaga (seveda, če nosiš pižamo) - vir : dohtar.

Naslednja žrtev, ki jo preizkusimo, je BreathRight flajštr, ki ti omogoča večji pretok zraka skozi nos. Fajn je tudi med dolgo vožnjo - vir: forum smrčačev.

Pol si špricaš v nos Ronfil, ki z navlažitvijo sluznice občasno izboljša situacijo (vendar ima neprijeten vonj - za oba!).

Do tukajle menda res lahko pomaga dr. Fajdiga iz smrčalnega inštituta, če ti odreže septum ali nekaj.

Kdor pa ponoči ob smrčanju v VSEH pozah nehuje tudi dihati in po par minutah v agoniji pozauga kubik zraka, pa ima težavice z apneo, ki ni nedolžna reč (razen pri potapljanju na dih). Pomeni, da trdneje ko spiš, bolj zmatran se zbudiš (in še pol bloka ali cel camp zraven). Možgane prikrajšuješ za kisik in celice crkujejo (podobno kot pri trajnih užitkih in igricah z alkoholom ali loščili). V tem primeru se poskusi posvetovat s kakšnim resnim dohtarjem. Zadevo lajšajo z raznimi kompresorčki, ki si jih ponoči namestiš čez faco. Možnost smrti v spanju ali med vožnjo je močno povečana. No ja, ampak to bo motilo bolj tebe, kot partnerko med spanjem.... (navedeno je popolnoma resnično)

Kadar imam rahlo spanje s prebujanji (ko spim na čudnih in nenavadnih mestih), je zadeva boljša in zbujam se spočit.

Je pa sindrom grozljiv, ko se zjutraj zbudiš, pa ti nihče noče prinesti kave.....

Pa sosedovi otroc skoz težijo, če bi lahko videl tistga harlija v tvoji dnevni.

Ljudska zdravila :

- ne spat, kadar si v dvoje

- muzka vedno do fula na glas

- ne spat v dvoje (ali več)

- nehi smrčat

(čisto sem zgrožen s predlogom o hujšanju - bom probou probat)

May the noise be with you.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:( :( :( :( :( Z žalostjo ugotavljam,da se v naši ljubi republiki v nobeni lekarni ne da več kupiti tega čudežnega flajštra za na noska.......

Jaz imam prav ta problem......smrčim namreč z zaprtimi usti....skozi nos....in to v obe smeri,kar je milo rečeno, neznosno žaganje cirkularja v mali sobici.......in s tem posledično, je prisotnost moje lepotice na delu postelje, ki je rezerviran zanjo čedalje redkejša................................in s tem tudi frekvenca ostalih užitkov.......pišuka,kaj vse je povezano s smrčanjem :angry2: :angry2: :angry2: :angry2: :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred spanjem jo zmatrat, da zaspi in nato trdno spi, potem pa lahko ti po mili volji zagas svojo skladovnico drv :zzz:

ja.. recimo, lahko zloži tisto skladovnico drv.. B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...,da se v naši ljubi republiki v nobeni lekarni ne da več kupiti tega čudežnega flajštra za na noska.......

Ko boš šel v Louisa, se ustavi še v ljekarni-appottecke

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je. Najdo in sprobo.

(O tveganju in neželenih posledicah se posvetuj s svojim odvetnikom.)

a je varno spljoh vprašat? :hmm: :cry: :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko boš šel v Louisa, se ustavi še v ljekarni-appottecke

Simpllllll k pasulj :? :? :? ....problem nastopi tisti trenutek,ko moram svojo željo nekako razložiti delavki v apothekke......jeziki mi niso najbolja strana.......razen pripravljeni za kuhanje,sendviče......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

......jeziki mi niso najbolja strana.....

Njemački od minhenskog instruktora :

- drukanje : pritiskanje

- zieganje : ciganje (vleka)

- flajštr : flajštr

- 3M BreathRight : -- " --

- Bir : per

Priznam pa, da ko sem pred leti prav v centru Graza hotel nekaj ultranaprednega proti smrčanju, pregnal ven vse stranke : prireditev showa z medmeti oz. uprizarjanje živalskega smrčanja in vpitja "kontra!". Pa sem dubu.

Bom pa vprašal pri sosedovi import-export tržno orientirani magistri.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...
No fino :) . Bom ša jaz tüdi v apoteko - ampak v Grac pa ne mislim rinit zaradi flejštrof.  :zzz:

Aha, jih že imajo pri nas - v bicikl shopih. Vsaj v Waydovšni sem jih videl.

Ne vem, če so ravno 3M, ampak delujejo. Nikdar pa jih ne uporabi v campu, saj je smrčanje odlična pot, da prideš do najboljše parcele (ker vsi spokajo). :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!