Skoči na vsebino

Smrčanje ogroža spanje v dvoje :D


BaTeMaN

Priporočene objave

prav ti je, kaj pa si mu pivo prepovedala samo da si lahko spala!  :slap:  egoistka  :devil:

TOČNO! Pupa to se ne dela! :angry: Ko prideva Pervy pa jaz na oblast se bo za take stvari šlo najmanj v Abu Graib. Al pa bova pri sosedih najela Goli otok. Itak tisti kup kamenja sredi morja zdaj služi samo za to, da se ovce na njem f.u.k.k.a.j.o. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj bivši je tako smrčal, da tudi čepi v ušesih niso pomagali.

Seveda niso pomagali čepki, ko pa si jih njemu v ušesa zabila.

e Pupa, Pupa,.....sebi bi jih mogla dat :lol1: :lol1: :lol1:

Popravljeno . Popravil SHARKi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda niso pomagali čepki, ko pa si jih njemu v ušesa zabila.

e Pupa, Pupa,.....sebi bi jih mogla dat :lol1:  :lol1:  :lol1:

Sharki, tebi pa kako leto ali dve srednješolske slovenščine ne bi škodovali..... čepki so bili kar lepo v mojih ušesih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sharki, tebi pa kako leto ali dve srednješolske slovenščine ne bi škodovali..... čepki so bili kar lepo v mojih ušesih

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

ej tuki sm te čaku, matr prec zagrabš :grrr :grrr

konstrukt, sorry

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no ja no.... samo da so otroc veseli  <_<

Mami, mami, boš kupja kakšen pivček na Jammsteinih? :004

Popravljeno . Popravil pirrulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za vse smrčače oz. njihove partnerje.......PVC sifon z vključenom anticiklonom proti smrčanju, ter možnostjo vstavitve eteričnih olj, Bauhaus 1997 SIT/kom

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja mami lahko komot spi zraven atija in ga sploh nič ne sliši, ko smrči - ma on res smrči.... če popoldne zaspi na kavču, ne moreš niti tv normalno gledati

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kaj zdaj? Kaj je globlji smisel tvoje izjave? Da tvoj stari smrči ko medved in to je to? :hmm:

Popravljeno . Popravil pirrulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja mami lahko komot spi zraven atija in ga sploh nič ne sliši, ko smrči - ma on res smrči.... če popoldne zaspi na kavču, ne moreš niti tv normalno gledati

Ne razumem zakaj nekdo ne more gledat TV-ja če kdo zraven smrči!?!?!?!?! A smrčanje kvari sliko al kaj?! Morda je vmes kakšna resonanca, killerferkvenca,....????

Razloži prosim no...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kaj zdaj? Kaj je globlji smisel tvoje izjave? Da tvoj stari smrči ko medved in to je to? :hmm:

za tiste z malo počasnejšo pametjo je potrebno, da še enkrat preberejo napisano...ko boš to storil ti bo jasno, da le odgovarja na naslov teme katerega ti očitno ne razumeš in nisi v temi napisal še nič povezanega s tem, ampak samo nabijaš v tri krasne...(kolk maš opozoril % glede na tvoje ne-držanje se bistva teme, mene bi že banali če bi isto delal)

aja, nisi še dojel kaj je hotela napisat...ok...ti bom povedal...to da ve za primer ko oseba smrči pa oseba zraven lahko nemoteno spi...ker se navadi...torej nima smisla/potrebe da bi spala mati na kavču..kapiraš?

Ne razumem zakaj nekdo ne more gledat TV-ja če kdo zraven smrči!?!?!?!?! A smrčanje kvari sliko al kaj?! Morda je vmes kakšna resonanca, killerferkvenca,....????

Razloži prosim no...

no ti bom razložil....če bi si jaz drkal qrac zraven tebe, ti bi pa tv gledal, a bi lahko nemoteno gledal Tv...sej moje drkanje ne skrembla signala tv...kaj meniš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

khm....miss T...khm...torej...Že tablete popuščajo? :oops:  :rolleyes:

TOČNO! Pupa to se ne dela!  :angry: Ko prideva Pervy pa jaz na oblast se bo za take stvari šlo najmanj v Abu Graib. Al pa bova pri sosedih najela Goli otok. Itak tisti kup kamenja sredi morja zdaj služi samo za to, da se ovce na njem f.u.k.k.a.j.o. :grim

Mami, mami, boš kupja kakšen pivček na Jammsteinih?  :004

pa ti nam razloži globje pomene tvojega nabijanja pirruls...da vidmo...

:SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no ti bom razložil....če bi si jaz drkal qrac zraven tebe, ti bi pa tv gledal, a bi lahko nemoteno gledal Tv...sej moje drkanje ne skrembla signala tv...kaj meniš?

Thundercat, ne se tolk razburjat. Idi malo na sprehod, trikrat globoko vdihni... Privošči si joint... Posvetuj se z velikim Budo... najdi svoj notranji mir.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa ti nam razloži globje pomene tvojega nabijanja pirruls...da vidmo...

:SS

Khm..odpri temo, pa ti bom, ker s svojim vprašanjem zahtevaš odgovor, ki se ne bi držal te teme in ne bi imel z njo nobene veze in bi bil samo nabijanje. :grim :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Khm..odpri temo, pa ti bom, ker s svojim vprašanjem zahtevaš odgovor, ki se ne bi držal te teme in ne bi imel z njo nobene veze in bi bil samo nabijanje.  :grim  :lol1:

ne ga provocirat TCja, k se bo še dodatno razpisal :) (boga tipkovnica PRESS)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moja tipkovnica trpi dosti manj kot tvoja(ne glede na to, da polovico objav v sluzbi napises, jih vseeno imas dosti vec kot jaz, pa se leto manj si na forumu kot jaz/ko sem jaz na temu forumu pisal in spraseval kako se postima motor si ti se z biciklom motoriste s slinami gledal)...ker je treba tudi tezo napisanega pogledat...in verjami mi da so tvoje besede bolj bedaste kot moje...samo poglej kaj vse si v tej temi napisal in kaj je bilo vsaj malo v povezavi z njo...pa ne mi rect kaj potem jaz delam, ker clovek se mora branit.....pred neumnezi....

sicer bom pa itak zdej okritiziran z vseh strani ces kaj se jaz grem... :BUA: .

malo vec samokontrole prosim, sploh s strani moderatorjev, ki jebejo folk v glavo...ohranite Motosvet vsaj priblizn tak kot je bil zamisljen....ker lahko mi sym verjames, da vcasih na Ms-ju ni blo tako....sicer pa tega ne mores vedet, kajne?

se opravicujem za hudo kri in za neuporabo sumnikov(me tipkovnica ze tolk jebe)..

Tc signing off....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!