Skoči na vsebino

Intimni frizeraj by SHARKi & Pirrulz


pirrulz

Priporočene objave

Zlati prsti Maribora - kitarist od Lačnega Franza. Legenda.

Zlata roka Maribora - verjetno tisti, ki bi virtuozno ženska mednožja bril. Ok, če ti nisi ta, potem titulo predajam Tadeju, on si jo bolj zasluži...  :afro1:

NE, NE, NE, sprejmem, sprejmem, klanjam se ti dol tal! :grim :grim :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NE, NE, NE, sprejmem, sprejmem, klanjam se ti dol tal! :grim  :grim  :worship:  :worship:

:lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, Sym, kolk si jih pa že pobril? Daj dokaze, da vidimo tvoje delovne uspehe.

Sam na lepe oke in na besedo ne verjamemo. :grrr

Alla

AllA Sym je nekje že lepo pojasnil da tisti rdeči flek med nogami brhke deklice na njegovi desni na fotki v profilu pripada njenim gatam, in da ni posledica kakega amaterskega britja. :grrr :grrr :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js grem domov ... fanta da mi do ponedeljka pripravita strateški poslovni načrt ... ne pa kr neki :P :afro2: :afro1: O:-) :evilgrin:

Popravljeno . Popravil Vale
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

AllA Sym je nekje že lepo pojasnil da tisti rdeči flek med nogami brhke deklice na njegovi desni na fotki v profilu pripada njenim gatam, in da ni posledica kakega amaterskega britja.  :grrr  :grrr  :lol1:

Recimo, da to vem. Sem bila prisotna na drugi strani Syma.....sam jaz bi vseeno rada vidla kake slikovne dokaze njegovega dela.

Alla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Recimo, da to vem. Sem bila prisotna na drugi strani Syma.....sam jaz bi vseeno rada vidla kake slikovne dokaze njegovega dela.

Alla

Prav - ti bom nocoj pokazal. Pridi ob desetih. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prav - ti bom nocoj pokazal. Pridi ob desetih. :)

hehe, takrat boš že mel ene tri pire v riti pa se ti roka več ne bo tresla... :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pridem, ampak sam če obljubiš, da ne boš na men demonstriral.  :P

A što se sad vadiš, jebo te Đeronimo? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ha, ha, ha....doker ne vidim drugih rezultatov tvojega dela, ti ne zaupam. Pa še pol ti verjetno ne bi.  :P

Alla

c-c-c-c-c....ti nejeverni tomažek ti..... :grrr :grrr :grrr

Okej, zapiram frizeraj za danes. Grem na pir. Sharki mi je itak že ob treh spizdil. :grim

AJDE,AJDE, FAJRUND, SPIJTE, GREMO, ZAKLJUČNA!

Popravljeno . Popravil pirrulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..glede na to da preden sta sploh odprla frizeraj ga že zapirata ob 5 popoldne :grrr in to na petek vama slabo kaže - pa a vama ni jasn da bejbe ob petkih gredo na lov :grim - in petek naj bi bil tapravi dan za biznis- alora mal popazita na vajin urnik :hmm: .....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..glede na to da preden sta sploh odprla frizeraj ga že zapirata ob 5 popoldne :grrr  in to na petek vama slabo kaže - pa a vama ni jasn da bejbe ob petkih gredo na lov :grim  - in petek naj bi bil tapravi dan za biznis- alora mal popazita na vajin urnik :hmm: .....

eeee, moj Jazbo, saj ne zapirava, samo na domače obiske greva. :grim pridemotudinadompress :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo je reku da zapirava, zaenkrat čez vikend po "obiskih"

:OK: :OK: :OK:

Pirrulz, ej morm se ti pohvalt, dons padla prva uradna stranka, pr men. (upam da nisi jezen k ti nism prej povedal).

Je bla pa tok zadovolna, da sm dubil prekrasno darilo :lol1: :lol1: (sej veš, ni vse v kešu), jebeš dnar, včasih treba tud mal čez prste pogledat, no al pa še čez kaj druzga :grrr :grrr :grrr :blush:

A, a, a je dobr a ne!!!

nevem kako ti gledaš na vso stvar, ampak jest mislm da sm se najdu v tem :grrr

post-4379-1105795280_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

matr, še enkrat klical na upravno enoto deklco, če se je kaj pozanimala. Ona pa meni, da še nč kr da je mislna da sm bil zadnič jest Franci Kek in da snemamo skriti mikrofon. matr skor sm znoru, Kok neresno nas jemljejo.

:grrr :grrr :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma jaz nisem skoraj nikoli jezn.

drugač pa - ODLIČNO! :OK: :OK: :OK:

a ona na upravni je pa mislila da si Franci Kek?!? :eek: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: za popizdit, ej , sem se nasmejal, hehe :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj zdaj vidva ... danes tudi zaprto al kako  :hmm:

a ti je dolgcajt, a?

idi v vomitorij gledat, kako jamram - preden se čistvo vrževa v topel objem ženskih mednožij, morava še v zdajšnjih biznisih zadeve poštimat. tu pa je dela za popizdit. :eek:

aja mogoče je pa tu tudi druga razlaga - da nisi morda čez vikend preveč zapuščena ratala (v dlakastem smislu) :oops: :rolleyes: :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spet pozabljaš, da nisem stranka, amapk zgolj svetovalka :grim :grim :grim

Bi tudi sama lahko brufala ... zaradi dela :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spet pozabljaš, da nisem stranka, amapk zgolj svetovalka  :grim  :grim  :grim

Bi tudi sama lahko brufala ... zaradi dela :SS

aja sori, točno. in kot svetovalka si opravičena do zonderprajz.

Brufat? To je isto kot bruhat, ampak z dodatkom, da ti še pri brufanju čez nos ven kozlanje teče? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa cene?

Da vidim če si vaju lahko privoščim... <_<

nadvse ugodno, nadvse ugodno. Frizeraj nudi tudi otvoritveni popust. :OK: In če pokličete v naslednjih tridesetih minutah, vam zraven podarimo še tangice z logotipom Intimnega frizeraja, tako da je vaša najdražja in najnežnejša lahko vedno v neposrednem stiku s Frizerajem. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!