Skoči na vsebino

Kakšno olje za 2T motorje


Stric Burek

Priporočene objave

Sam jaz ti povem da pr olju se pr 2T ne sme šparat .)

Drgač pa pravjo da Motorex tud ni slab olje.

Se strinjam :yes:

Za 2T motorje je najboljše :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej a za svečko mislš da se zapaca al da crkne :hmm: , ke to kupš, pa kok daš

Ja svečka se zapaca do te mere da zacne motor trokirat in s tem je posledicno ponavadi svecka hin...kaksna malo bolsa...ker super bosno unici samo kladivo...kupujem to olje preko enega bivšega tekmovalca v motokrosu po nabavni ceni...tako da je liter zelo poceni 2200sit

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sm na svoji bivsi tdr125 uporablu esso ole 1600sit litr pa tud valvoline (4l kanta) za motorne covne in vodne scooterje pa je blo vse ok sam pazt mors to da je delan za oljno pumco to pomen da je malo bolj redek kot navadno olje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

ko je lih govora o oljih ali kdo ve katero olje je najbolj primerno za v mašino od krose pa na kolko naj bi se ga menjalo? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko je lih govora o oljih ali kdo ve katero olje je najbolj primerno za v mašino od krose pa na kolko naj bi se ga menjalo? :hmm:

to sm mislu na motor z menjalnikom

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

motul transoil ali podobno od drugih proizvajalcev

menjava po potrebi, odvisno kolko se furaš...črno olje-menjaj, zatikajoč menjalnik-menjaj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

jst se podpišem pod TTS :yea2: že en cajt ga tankam, pa ni blo nobenih problemou z njim. pa tud cena je še kr solidna.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In to tankaš v?

Če je kross se strinjam, je zakon, ampak v športne ne tega točt, TTS je za 15-16k obratov, ne pa 11k

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In pol folk tanka TTS v zamorjene mopede in pol pizdi kolk je to zanič olje in da vse zapaca :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In to tankaš v?

Če je kross se strinjam, je zakon, ampak v športne ne tega točt, TTS je za 15-16k obratov, ne pa 11k

ne ga srat...sam ga točm v anp6 pa dela brez problemov...pa ni friziran.....

tolk okol morja obratov....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kira krosla se pa suce na 16.000 rpm? :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hey!

pred 5 leti sm mel trz 125, ki mi je prvi tedn k sm jo kupu zaribala :( . Pol sm dal pohonat cilinder, mal večji bat notr..vglavnem zrihtat. Prvih 2000 km sm ga lepo ulaufaval (do 7000 rpm, brez polnega plina) in tankal 2,5 % mešanico z Motul 800( takrat je bil še po 2500 sit/l):-)). No pol sm pršaltu na motul 600, pa motorčk kr precej gnal, večino cajta na poln...motor je mel končne ene 170 km/h, kar sm bil ful zadovoljen, za standard motor seveda. Najpomembneje je pa to, da po prevoženih 20000 km v tisti sezoni, motorček ni kazal nobenga znaga utrujenosti, lepo vžigal, vlekel...v glavnem nobenga problema s kompresijo oz. močjo. Tko d jst osebno ostajam privženec motula 800/600...brez pripomb.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In to tankaš v?

Če je kross se strinjam, je zakon, ampak v športne ne tega točt, TTS je za 15-16k obratov, ne pa 11k

enduro

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

torej zanima me kaka je razlika med motul 600 in motul 800?

kje se da tale motulček kupit? Ker TTS je men bedn olje, ko sem mel krosa kawo kx 80, sem tankal silkolene olje, oznake ne vem na pamet, ker mi tts ni bil všeč..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motul 800 je mal močnejši, bol gost, bol maže no nevem kako bi napisov sam sej razumeš :). Za športne 125tke je 600 tisto pravo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zivjo.mene zanima a si kdaj porablju bp olje za motor.moja tzr ful čudn vleče z tts oljem?A mi lahko sam to poveš k mal glih isti motor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TTS pravjo da je dobr olje sam sm že velik slišu da jim motor ne dela dobr pol! Motul je res najbolš tud večinoma usi uporablajo motul 600. Pa baje je od AGIPA super formula tud dobr ga moj bratranc v mitota daje cena je pa 3100sit lahko prabaš ta olje. LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!