Skoči na vsebino

Kakšno olje za 2T motorje


Stric Burek

Priporočene objave

Agipa sm enkrat tankal pa nism bil zadovoljen....

Povejte če hočte drago olje za ceno Motula/TTSa/Agipa/karkoli

Al ne, cena je pa 3400sit

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mhm .. jst uporablam motul600 je sicer malo drazje pride okol 3500sit ma je pa se bols k tts :P

Ej Baha..glede na to da si ti iz Vipave...od kje tebi Motul600 za 3500sit...

Smicic u Novi Gorici ma Motul600 za 2800sit .)

Kar se pa tice Motula in TTSa je ze glede cene motul mal bols (ce upostevas da sta si zelo podobni in konkurencni olji)...kr na petrolu se mi zdi da je TTS okol 3800 :wacko: In saj jaz nism se slisau da bi kdo reku cez motul kaj slabega...cez TTS...pa ne samo enkrat :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej Baha..glede na to da si ti iz Vipave...od kje tebi Motul600 za 3500sit...

Smicic u Novi Gorici ma Motul600 za 2800sit  .)

Kar se pa tice Motula in TTSa je ze glede cene motul mal bols (ce upostevas da sta si zelo podobni in konkurencni olji)...kr na petrolu se mi zdi da je TTS okol 3800  :wacko:  In saj jaz nism se slisau da bi kdo reku cez motul kaj slabega...cez TTS...pa ne samo enkrat  :hmm:

enzo ja lih zej sm hotu napisat :) ko sm ga kupu vcer pr simcicu. Simcic v novi gorici ga ma po 2.800sit motul600 ko ma -25% je reku da celo leto. in drgac pa

sm vidu v skuter centru v gorici tts za 2.900.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

No če je še zmer kdo zainteresiran za olje Shell RACING, v trgovini je cena okol 6000-7000sit, jest vam ga zrihtam po ceni 3400sit

Pogoj je da naročmo 12 flaš po 1 liter, plačate meni, jest vam založim...

Za zdej sva 2, rabla bi vsaj še enga da nebo tak strošek naenkrat, lohk pa tudi več...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoce jest... k zadnc k je bla kriza sm mogu enga Agipa za krosle tankat pa dela tipi topi... tko da pomoje ni slb tale tvoj... kdaj bi pa ti to narocu? pa o kasnih dnarih se to pogovarjamo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej Baha..glede na to da si ti iz Vipave...od kje tebi Motul600 za 3500sit...

Smicic u Novi Gorici ma Motul600 za 2800sit .)

Kar se pa tice Motula in TTSa je ze glede cene motul mal bols (ce upostevas da sta si zelo podobni in konkurencni olji)...kr na petrolu se mi zdi da je TTS okol 3800 :wacko: In saj jaz nism se slisau da bi kdo reku cez motul kaj slabega...cez TTS...pa ne samo enkrat :hmm:

Kaj ti si z Nove Gorice?

Se dobimo enkrat , da mi pokažeš kje je to v Novi Gorici?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lol on je iz ilirske... ti pise pod tisto slikco od nsr-ke ;) drgac je pa ta shop takoj k prides u gorico... se mi zdi da se pred rondojem, na desni. pa yamahe prodajajo tm... nemors zgresit k majo tako lepo izlozbo z motorinoti not :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj ti si z Nove Gorice?

Se dobimo enkrat , da mi pokažeš kje je to v Novi Gorici?

Ne Enzo je iz ajdovscine in jst sm pa iz vipave sam hodim v solo v Novo Gorico tko da vem jst tocn kje je

simcic v bistvu bom jutr skocu do njega ... drgac dobimo pa se lahk vsi a skupej z motorjami :P iz kje si pa ti moto_mat ?

aja pa MTE ... ti si Enzo-ta mal zamenju z burekom :D kr Enzo ma tzr-ko :D pa se iz il. bistrce ni :D mas

pa dokaj prav, v bistvu gres ce prids iz nase smeri se pravi vipava al pa ajdovscina v gorico gres mimo tiste

trgovince yamaha, pa gres naravnost do solkana in v solkanu zavijes levo pol pa se peljes tam mal naprej pa na desni strani mas simcica :) hehe :P ma uglavnm se dobimo pa pokazem ni panike itk sm vsak dan v gorici .... no razn ob vikendih :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne Enzo je iz ajdovscine in jst sm pa iz vipave sam hodim v solo v Novo Gorico tko da vem jst tocn kje je

simcic v bistvu bom jutr skocu do njega ... drgac dobimo pa se lahk vsi a skupej z motorjami :P iz kje si pa ti moto_mat ?

aja pa MTE ... ti si Enzo-ta mal zamenju z burekom :D kr Enzo ma tzr-ko :D pa se iz il. bistrce ni :D mas

pa dokaj prav, v bistvu gres ce prids iz nase smeri se pravi vipava al pa ajdovscina v gorico gres mimo tiste

trgovince yamaha, pa gres naravnost do solkana in v solkanu zavijes levo pol pa se peljes tam mal naprej pa na desni strani mas simcica :) hehe :P ma uglavnm se dobimo pa pokazem ni panike itk sm vsak dan v gorici .... no razn ob vikendih :)

Jaz sem iz Kozine.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne Enzo je iz ajdovscine in jst sm pa iz vipave sam hodim v solo v Novo Gorico tko da vem jst tocn kje je

simcic v bistvu bom jutr skocu do njega ... drgac dobimo pa se lahk vsi a skupej z motorjami :P iz kje si pa ti moto_mat ?

aja pa MTE ... ti si Enzo-ta mal zamenju z burekom :D kr Enzo ma tzr-ko :D pa se iz il. bistrce ni :D mas

pa dokaj prav, v bistvu gres ce prids iz nase smeri se pravi vipava al pa ajdovscina v gorico gres mimo tiste

trgovince yamaha, pa gres naravnost do solkana in v solkanu zavijes levo pol pa se peljes tam mal naprej pa na desni strani mas simcica :) hehe :P ma uglavnm se dobimo pa pokazem ni panike itk sm vsak dan v gorici .... no razn ob vikendih :)

eh use zajebu.... sm mislu da je quote-ou od sandija post... :slap: my bad... sam kokr jest vem je tud u uni stacuni k yamahe prodajajo Motul ful pocen... no ja stric reku da mi ga je takrt s tm prnesu k mi je 3 kanistre castiu... :? :? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje se pol dobi najbolj poceni MOTUL?

Pri nas v Kopru je MOTUL 510 2400, za MOTUL 600 pa se mi zdi, da je 3800, sam nisem 100%

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej dimmni a nisi ti govoru da zrihtaš tist olje za tok cenej sam če jih uzameš 12...a za motul 600 pa ne bi šlo???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej dimmni a nisi ti govoru da zrihtaš tist olje za tok cenej sam če jih uzameš 12...a za motul 600 pa ne bi šlo???

Ne, sam ta Sheel Racing!

To je za 12flaš po 3400sit/litr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sori... predrago... dobim Motula za 2800, unih 600 razlike so pa 3je litri... :hmm: ostajam pr motulu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha, pol pa bom raje motula jest daju notr, pršparat enga jurja je pa že neki :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne morm ti prpelat u lj ker sem iz novega mesta-razen če pridš iskat .)

lej jst ti predlagam, da uprašaš kolege če bi še kdo uzeu pa naročite vsak po 2 al pa 3 litre pa poštnino plačate skup pa ne bo tok velik pršlo

evo od zdaj naprej sprejemam naročila en teden ker pol moram naprej sporočit da dobim ker nimam na zalogi (mam sm še 1l ampak zase) pa usi povejte kok boste vzel da naročim

vem da je mal :topic: ampak ste vidl? skuter, ki ga po želji v tovarni opremijo z play station2 in NOS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne morm ti prpelat u lj ker sem iz novega mesta-razen če pridš iskat .)

lej jst ti predlagam, da uprašaš kolege če bi še kdo uzeu pa naročite vsak po 2 al pa 3 litre pa poštnino plačate skup pa ne bo tok velik pršlo

evo od zdaj naprej sprejemam naročila en teden ker pol moram naprej sporočit da dobim ker nimam na zalogi (mam sm še 1l ampak zase) pa usi povejte kok boste vzel da naročim

vem da je mal :topic: ampak ste vidl? skuter, ki ga po želji v tovarni opremijo z play station2 in NOS

Ja jaz bi vzel ene 3l.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!