Skoči na vsebino

moški&ženska&otrok


bubamara

Priporočene objave

zanima me, kako bi odreagiral moški, če bi ga ženska vprašala naslednje: imam eno prošnjo, zdiš se mi primeren za očeta mojega otroka, a bi bil tolk prijazen in mi dal (podaril) na kakršenkoli način enmal tvojih semenčic, ker si pa jaz zeeeeeeeeeeelo žeeeeelim met tvojega otroka- zarad genov, da ne bo pomote? hkrati pa te odvezujem kakršnihkoli obveznosti ( podpiševa pogodbo) do otroka?

kaj mislite kot moški? bi to naredili ali ne? in seveda kot ženske, bi šle v to ali ne?

no, to me res zanima, ker je več mojih prijateljic in kolegic izjavilo, da bi jim bilo met še najlažje otroka sama....zakaj? ...o tem drugič....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ta ideja mi je par let nazaj pravzaprav igrala v glavi... potem sem imela obdobje, ko sem si lahko predstavljala 'normalno' družino... čeprav si sedaj niti pod razno ne morem predstavljat, da bi sploh imela otroke... :SS

..ampak vseeno trdim, da ne rabiš moškega (v življenju), če res hočeš otroka...

rabiš samo par mililitrov :devil:

lp alena

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..ampak vseeno trdim, da ne rabiš moškega (v življenju), če res hočeš otroka...

rabiš samo par mililitrov  :devil:

lp alena

Kaj pa je z užitkom pri vsem skupaj :hmm: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kar sama naj si vzame :D

no, pa če si sama vzame, bi podpisal, da se odpoveš frocu? da nimaš stikov in da ti ni treba plačevat?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa je z užitkom pri vsem skupaj  :hmm:  :devil:

za užitke maš al kakega, ki ne ustreza kriterijem za kandidata za očeta tvojega otroka al pa maš prijatelja v svoji nočni omarici in domišljija...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz ne.

ker po mojem otrok rabi oba starša...

(pa tudi ne bi rad, da iz mojih bedno-bednih genov nastane še en tak idiot kot sem jaz :ninja:)

:fight2: ne govori tko o sebi...ka si prov fejst dečko...pa to sam tud prav dobr veš!!!!

:004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

poznam dva taka primera. .. v obeh primerih se je tipu zdelo super ... čez nekaj časa pa ga je začelo najedat .. .vsa odgovornost, želja po očetovstvu, katerega ga je ženska v startu oropala. .. čeprav je na to pristal, a se ni zavedal, kako težko brem ebo sčasoma nastalo iz tega lahkotnega seksa ...

otrok je otrok. Ženske, ki hočejo same vzgajati otroka, lahko pač vedno igrajo "dobro teto" pri sosedih, sestrah in bratih... za starševstvo je fajn, če sta dva.

katera pa želi biti samohranilka, lahko še vedno tipom malce laže in reče "saj jem tabletke, daj spusti vame". Ampak to je še grši način :(

hočem rečt - moje mnenje o tem je idiferentno. Ko voli, nek izvoli. Jaz ne bi - niti se ne bi pustil nabrisati neki ženski,d a mi naredi otroka, niti ne bi jaz katere nabrisal samo zato, da ji omogočim izživljanje starševskih čustev, čeprav ni sposobna furati razmerja/družine s tipom/mano.

Hočem rečt - tole vprašanje mi je podobno, kot pupino o BDSM.

PS: še šovinističen komentar: "Kurčeva emancipacija. Sedaj bi imele še otroka brez funkcionalnega očeta - zgolj z _darovalcem semena_. Naj gredo v/na kurac."

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmm zanimiva tema!

Dejstvo je, da sem o tem tudi sama razmišljala. S tem da jaz očetu ne bi prepovedala obiskov itd...... lahko ga vidi, lahko je v najinem življenju, ni pa nujno da je, če noče.....

Pomoje je vseeno težko moškemu, ne glede na to, ali se tako odloči ali ne, da ne bi nikoli videl otroka. NO seveda imaš takih veliko, samo vseeno bi se večino moških odločilo, da bi vseeno hoteli biti vsaj en majčken del otroka.

Me pa resnično zanima, koliko moških bi se za to odločilo. Pomoje bi jih bilo vseeno strah, da bi skozi določen čas ženske zahtevale alimente itd....... čeprav bi pomoje to s pogodbo lahko nekako rešili.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja take tipe se da njdet, če iščeš sigurno najdeš..... pol je spet vprašanje če so s tem "zdravim razmišljanjem" primerni "kandidati"

sam ste pa zelo optimistečna dekleta tukaj

mislim da vzgojo in skrb za enega otroka preveč lahkotno jemljete,

mal čudno razmišljate... edino če se mal preveč zanašate na dedke in babice :D ampak to ni to

1 starš se mora veeeeliko stvarem odpovedat da otrok normalno živi in dobi vse kar potrebuje.....

mamica z dobro službo ni vse :grrr

Popravljeno . Popravil rebel
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ves čas se o otroku govori kot o nekem predmetu.

Se je kdo vprašal kaj je zanj dobro? Kako bo odraščal, kakšna vprašanja se mu bodo postavljala pri petih letih, kakšne težave bo imel v mladostništvu, itd. Ali mu za 18. rojstni dan mati pri kosilu pove: "Veš, tvoj biološki oče ni umrl v prometni nesreči... podpisala sva pogodbo..."

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no, pa če si sama vzame, bi podpisal, da se odpoveš frocu? da nimaš stikov in da ti ni treba plačevat?

ok,tist je bla šala...

drgač pa verjetno tega ne bi naredu. mislm,da mulc rabi fotra in mat,ne vem od kje vam te ideje? ste res tolk smotane,da si ne morte poštenga moža najt :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bubamara............zresn se!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pa kaj ti misliš,da je otrok neki,kar si narediš...........

Pizdaaa......kje jest živim!!!

Še za psa velja rek,da je pes za celo življenje in ne samo za božič.

Otrok pa je velikanska obveza......potrebuje oba starša!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

To je čist podobna teorija......ko tisto o umetni oploditvi lezbijk,ki si pač želijo met še froca.....kaj pa tak otrok kasneje misli,se jim pa sladko jebe.....važn,da so one potešene še čustveno,če že fizično ne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

okej, fantje pomirte se :004 ...jaz osebno nimam zaenkrat še nobenih materinskih nagnjenj...če me bo sploh kdaj kaj takega doletelo, ne vem.....

niti ni to povezano z emancipiranostjo, saj po moje ne...so ženske, ki so v večletni vezi to izjavile....pač se jim ne da skrbet za dva otroka naenkrat...pa še kaj zraven....željo po otroku pa imajo...pa me je samo zanimalo, če bi kdo to res podpisal oz. se strinjal s tem na kakršenkoli način....

tud ni tole naprejeno proti moškim, ker jih poznam več, ki bolje skrbijo za otroke, kot ženska, ampak so bili primorani v to...

a ni ljubezen enega starša več kot pa od nobenega niti malo? pa ne govorit, da rabi otrok oba starša, ker je skoraj vsak drug otrok že brez obeh staršev, glede na statistiko ločitev....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PS: še šovinističen komentar: "Kurčeva emancipacija. Sedaj bi imele še otroka brez funkcionalnega očeta - zgolj z _darovalcem semena_. Naj gredo v/na kurac."

:004 zakaj te pa tole tok jezi? sej praviš, da ti ne bi... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa ne govorit, da rabi otrok oba starša, ker je skoraj vsak drug otrok že brez obeh staršev, glede na statistiko ločitev....

Bom ukradel Klimbri par besed..."Pizdaaa......kje jest živim!!!", in ja, otrok potrebuje oba starša!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:SS

Kot je že nekdo višje omenjal psa, bi jaz vsakemu, ki si želi otroka najprej dal vsaj mačko, ki je bolj samostojna od psa, rabi manj pozornosti od psa, pa da vidimo kako bi shendlal z njo.

Kako bi se vi počutili, če ne bi imeli očeta, oziroma bi vedeli, da ste na svetu zaradi genov.

:SS

Taka razmišljanja so pa produkt demokracije in kapitalizma.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa bo ženska, ki recimo zanosi v epruveti, kasneje ko bo froc zrasel in začel spraševati po očetu :hmm: mu bo povedala resnico, kako je prišel na svet ali ga bo filala z lažmi, dokler sam ne bo gor prišel kaj je na stvari :?

Nekatere stvari je še vsseno boljše delat na starodaven način .) pa čeprav živimo v kao 'modernih ' časih :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

niti ni to povezano z emancipiranostjo, saj po moje ne...so ženske, ki so v večletni vezi to izjavile....pač se jim ne da skrbet za dva otroka naenkrat...pa še kaj zraven....

dej nehi no... za 2 se jim ne da, za 1 pa ja...oww?!*??

mislim da niso resno mislile, če pa že

naj katera poskusi en mesec sama skrbet za otroka, mož al fant bo takoj za ta poskus; in potem nadaljujte ob kavici s takimi debatami.... :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, sem itaq mislila, da nobeden moški ne bi bil za , ampak očitno so, kot je symči omenil...kar me je kr presenetilo...glede vzrokov in posledic pa po pravici povedano nimam še čist pojma kako pa kaj...

osebno bi vzrokov lahko kr nekaj našla, samo posledice pa ne vem če bi lahko nosila: govorim o tem kako res razložit otroku, kje je ata in zakaj in kako in predvsem kakšen vpliv bi imalo to nanj...

glede vzgajanja in skrbenja za otroka pa: če je človek v nekaj primoran, marsikaj zmore sam, ne glede na spol...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

joj, moški ego je čisto potlačen z dejstvom, da ženske razmišljamo o tem, da ne rabimo njih....... in kdo bi si mislil - res jih ne.....

lej jaz se strinjam, da je najbolje, da ima otrok mamico in očila, pa babice in dedke itd...... samo kaj je bolje biti v vezi, ki je v kurcu samo zaradi otrok oz. imeti moškega (ali žensko), ki otroke in partnerja pretepa, ali je bolje biti z otrokom in ga ljubiti.

Sicer pa, kdo pa je rekel, da si taka ženska ne bo najdla enega moškega kasneje v življenju, s katerim se bosta imela rada in bo tudi ta moški nudil otroku vse. Kdo pa pravi, da otrok pa ne bo spoznal svojega očeta?

Kaj je ženska, ko ima enkrat otroka invalid mogoče za nova poznanstva in veze?? Kako ste moški krivični.......

Malo se bolj globalno zamislite nad zadevo, ne samo da vaš ego trpi in take ven mečete.....

in še nekaj, česar ne morem, da ne bi komentirala:

Klimbra: povprečno je bilo letno cca 2. ženski, ki sta se dali umetno oploditi. To, da so bile lezbijke ni bilo nikjer zapisano. In tudi v prihodnje jih ne bi bilo verjetno nič več in nenazadnje, kdo si ti, da boš meni sodil, ali se lahko in ali se ne smem umetno oploditi.........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:fight2: ne govori tko o sebi...ka si prov fejst dečko...pa to sam tud prav dobr veš!!!!

nisem čist ziher :doze:

pa ne govorit, da rabi otrok oba starša, ker je skoraj vsak drug otrok že brez obeh staršev, glede na statistiko ločitev....

če se pogosto dogaja, še ne pomeni, da je dobro...

glede vzgajanja in skrbenja za otroka pa: če je človek v nekaj primoran, marsikaj zmore sam, ne glede na spol...

zmore, ja, samo zakaj bi že začel narobe?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!