Skoči na vsebino

moški&ženska&otrok


bubamara

Priporočene objave

A se vam mogoče ne zdi...da je ta svet šel preko meje...vse je jaz jaz in jaz...nobenih kompromisov...samo Ali sem srečen (jaz, ne otrok in ne partner) s tem, da so pojmovanje sreče prgnali do skrajnosti... in ljudje so ravno zaradi tega nesrečni, ker en dan biti ne srečen pomeni osebni poraz. Lastna sreča je pomembna, vendar ni edini in prvi moto mojega življenja...sploh pa če gledam kakšna merila za srečo so postavljena...kupijo jih pa puhli ljudje, ki nikoli ne razmišljajo s svojo glavo, bodisi žensko našunta tam ena prijateljica--ločenka seved---česa vsega v življenju ni treba prenašat...vse pod krinko...,,jest sem ful srečna, jest sem čist samozadontna...mah kdo se bo sploh z deci ukvarjal...jest lohk vse sama--MY ASS. Poleg tega se je treba zavedat, da brez nesrečnih dni srečnih sploh ne bi prepoznali in tu je največji absurd vse te ARE YOU HAPPY filozofije....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

. nikol si pa ne bi želala vzgajat otroka z nekom, ki ima v svoji glavi postavljene ene obrazce kako mora bit v življenju, kako se moraš obnašat, kako mora življenje potekat,...bla bla bla.... ker je to kao normalno

A obrazec pomlad - poletje - jesen - zima - pomlad - poletje - ... ti pa ne gre na živce?

Tema namreč ni "obrazec" ampak zakon narave. Vedno, ko hoče človek s svojo "superiorno" tehnologijo ogoljufati naravo, pride do posledic. Mogoče ne takoj. Mogoče čez 50 let. Zadnji zelo znan primer je bolezen norih krav - ampak ta ne spada v temo.

Da, otrok dejansko potrebuje oba starša. Tudi pri ločenih ima drugi partner pravico obiskovati otroka. In ženska ki hoče tako svojo zamisel udejaniti, genetsko ni sposobna biti normalna mati ampak si želi igračo in kot taka ni VREDNA biti mati mojega otroka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ampak ko ti froc v faco reče joškarca ter še nekaj izrazov, ki jih ne bom ponovila, pa niti kazni ne dosežeš... pol se ti ta poklic v želodcu gor in dol obrne, pa frocovje z njim vred...  :SS

pardon  :topic:

lp alena

Pa ni mogoče tale froc ravno od tako "pametne" mame iz tega topica?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

spet hipotetiziramo totalno brez osnove.

ko bo kdo imel kakšno izkušnjo s tem, pa na plano.

jaz bi tudi, če bi, ...

Etoooooooooooooooo.....to sem čakal!!!!!!!!!!!!

Kok pa sploh je VAS herojk,ki imate vsaj malček pojma,kako je SAM vzgajati otroka?????

Ja.....sem samohranilec....zaradi krutih okoliščin.......toda,otroka sva imela iz ljubezni,zato ker sva si ga želela oba in ne samo eden.....saj konec koncev ni igrača.......na kozlanje mi gredo ti feministični izbruhi,kako sem nepotreben.....daleč od tega,da bi bil moj EGO prizadet......in nepomeben za vzgojo otroka....itd.

U pizdu mater....probite,pa boste vidl,kaj pomen vzgajat nadebudneža SAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Sicer pa......če ste tok butaste,samozadostne,najboljši možni roditelji........

Brez veze....nekateri itaQ naujo razumel :SS :SS :SS :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bom pa zastavil vprašanje moški populaciji?

Pri seksu nikoli ne uporabljate kondome ali pa "ga" :OK: ven povlečete.

Če tega ne delate vas lahko itak vsaka nategne :grrr . Potem jim gredo pa take misli po glavi, kako si narediti froca, brez očeta.

Sam sem to vedno počel, tud pri punci, ki je bla pol desetletja zmano. Zmeraj ali eno ali drugo. S tem možnosti za nosečnostjo ni, prav tako za potomstvo.

Če mi ženska reče, da je na tabletih.. ti kr... samo jaz ga bom vseeno vn povlekel.

Mam predobre gene, da bi jih kar tako naokrog talal. Čakajo na ta prave jajčece .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bedasta tema <_<

če jih tričetrt na forumu ni sposobnih se odlocit kaj bi nardil ce bi jim deklica postavila ultimat "jaz ali motor" ..kako lahko potem debatirajo o otrocih? :blink:

Popravljeno . Popravil Nagaya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bedasta tema <_<

če jih tričetrt na forumu ni sposobnih se odlocit kaj bi nardil ce bi jim deklica postavila ultimat "jaz ali motor" ..kako lahko potem debatirajo o otrocih? :blink:

Lubika......ni bizarno samo to.......temveč to,da so najbolj pametni tisti,ki pojma nimajo o vzgoji, zakaj družina, o vezi s partnerjem.....itd!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... Brez veze....nekateri itaQ naujo razumel :SS  :SS  :SS  :SS  :SS

my dear friend

oba sva nekaj podobnega skozi dajala ... samohranilstvo .. ys mogoče z malo več sreče kot ti

pa ti povem, da se ni za razburjati,

ker takim ženskam nekaj manjka

v glavi in zato ne morejo razumeti

kaj govorimo tisti, katere je življenje že

imelo priložnost postaviti na trda tla realnosti

ljudje

smo pač tako naštimani, da le redko razumemo

"kako hudo boli bič,

ko ti pade na hrbet"

dokler sami ne čutimo

te bolečine na lastnem hrbtu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lubika......ni bizarno samo to.......temveč to,da so najbolj pametni tisti,ki pojma nimajo o vzgoji, zakaj družina, o vezi s partnerjem.....itd!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:SS  :SS  :SS  :SS  :SS  :SS  :SS  :SS  :SS  :SS  :SS

še jest parkrat :SS :SS :SS :SS , ker mislm da Klimbra ni dovolj :SS

Kao sploh morete razmišlat o tem drage punce,.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lubika......ni bizarno samo to.......temveč to,da so najbolj pametni tisti,ki pojma nimajo o vzgoji, zakaj družina, o vezi s partnerjem.....itd!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:SS  :SS  :SS  :SS  :SS  :SS  :SS  :SS  :SS  :SS  :SS

me veseli stric Ali, da se strinjava...več takih kot si ti..... .)

slednje sicer ne pomeni, da ženske ne more sama spedenat vzgoje otroka in vsega kar gre zraven...vsekakor pa to ni stvar za katero bi se prostovoljno odločila :blink: ...ste nori :blink:

Popravljeno . Popravil Nagaya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:blink: ...ste nori :blink:

Seveda so ;) Imaš pa vsekakor prav, lina in somišljeniki pa tudi. Samohranilstvo je vsekakor mogoče, ampak to ni nekaj kar bi človek planiral - če ima vse dile pošlihtane tam zgoraj. Vsekakor je samohranilstvo boljše kot pa stalni prepiri v družini - ampak da bi pa ženska vnaprej se tako "pripravila" in hotela sama vzgajat otroka :blink: :krneki: PEPE ima vsekakor prav :naughty:

Emancipacija über alles :SS :SS Matr smo samozadostni a ne <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma sej ni vse tako hudo. če ženska išče najboljše gene in jih dobi, noče pa met nič drugega od tega tipa, naj to stori. naj uživa v svojem početju. mislim, da je precej govoranc okoli družinskega okolja in idealne družine precej za lase privlečeno.... izbiranje GENOV poteka podzavestno in čisto naravno je, da samica nastavi najboljšemu v plemenu, tropu, ker je verjetnost, da bodo mladiči močnejši in meli možnost preživetja večja. tako. enostavno in brez kompliciranja. problem ljudi je LASTNINA!!! po nekem čudežnem ključu, si je človek omislil parcele. in otrok je PARCELA za starše. moje moje moje. jst jst jst. ni več le nadaljevanje vrste, ampak domača žival, zabava če hočete in v dostih primerih neznosno psihološko in finančno breme.

resnica je, da se ne potrebujemo. nobeden. saj koga pa kurc briga, da človek preživi kot vrsta??? a koliko vas je?? noben. samo jst. moj otrok, moje moje moje. in okoli tega se dela velik biznis mimogrede.

kot primer uspešne rase bi omenu šiptarje. množijo se kot kobilice. isto kitajci. in v temu je ves smisel življenja, REPRODUKCIJA. samo tako, da se nadaljuje. nobenega višjega smisla, sprijaznite se. in da, tudi otroci so lahko domače živali za nekatere, da sploh ne omenjam, da ljudje lažje prenašajo razne živali, kot lastno vrsto.

vse skupaj je enostavno. in zakomplicirali smo vse do amena.

ko bomo navezali stik z zunajzemeljskimi civilizacijami, bo posameznik v nasprotju z danes, popolnoma nepomemben, kar je vedno bil. važna bo in je le vrsta. zato, če ma baba željo po semenu ne po tipu, naj si ga vzame, če ga dobi.

jaz sem sicer proti temu, ker bom moral več drkat :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ful slab izgovor za to, da potem sama nimaš otrok...a se ti zdi, da so vsi taki...se ti zdi mogoče verjetno, da če bi ti svojega malo drugače privzgojila nebi tega počel....a ti vsak to reče...kakšna kazen pa doleti nekoga, ki ti na ulici reče, da si joškarca....a ti bi rada kaznovala take al kako...a če dobi kazen je pol vse v redu...

ne vem, razloži mi malo več o tej tvoji filozofiji, ker se mi zdi zanimivo, da človek, ki opravlja tako službo kot ti ima tako mnenje o bistvu "svojega" dela...

.)

eh.. to je bil samo en dogodek, ki me je razjezil.. ni bil vzrok za mojo filozofijo...

kazen je vredu zato, ker mu mogoče nekako potegne, da takšni odnosi v družbi niso zaželjeni ali dopusti... kajti prijazen pogovor ne zaleže.. je pa res, da je ta otrok ekstrem, ki ga pri devetih letih (!) niti mati ne obvlada več...

saj ostali niso tako hudi... pa tudi moja služba (ki je btw ne mislim opravljat več, ker me pač ne veseli)

kar se pa tiče otrok, že od nekdaj pravim, de ne verjamem, da jih bom imela... iz preprostega in odkritega razloga, da se zelo dobro zavedam kakšno odgovornost predstavljajo in mislim, da te odgovornosti nisem pripravljena prevzet... sem pač rahlo egoističen človek...

je pa res, da tudi vedno pravim 'nikoli ne reči nikoli'...

lp alena

Popravljeno . Popravil alena_bmw
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Emancipacija über alles  :SS  :SS  Matr smo samozadostni a ne <_<

jest nisem..priznam....glih tko kot je fino met nekoga da te zvecer vzame v svoj medvedji objem, da pozabis na vse...tako kot je fino met nekoga da ti odpre tisto prekleto konzervo fižola...je fino met ob sebi oceta svojih otrok....

....mene sama misel o samohranilstvu ni nikoli rajcala....ker vem da otroku na tak nacin niti slucajno ne bom mogla dat vsega kar bi mu rada in vsega kar bi mu lahko :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

me veseli stric Ali, da se strinjava...več takih kot si ti..... .)

slednje sicer ne pomeni, da ženske ne more sama spedenat vzgoje otroka in vsega kar gre zraven...vsekakor pa to ni stvar za katero bi se prostovoljno odločila :blink: ...ste nori :blink:

zakaj pa ne?... vsi imate idejo, da pa zdaj takšni ženski nekaj ne štima v glavi... če imaš urejeno življenje, prihodke in stanovanje, vendar pa žal ne najdeš moškega s katerim želiš preživeti življenje.. vseeno pa želiš 'prispevati k nataliteti' oziroma si želiš otroka... ja pizda, pri starosti proti npr štiridesetim se ne moraš več igračakat in iskat potencialnega partnerja, otroka si pa želiš in tudi veš, da mu lahko kaj nudiš... potem je to pač opcija...

kaj pa tiste ki jih moški zapustijo ko zvejo da je noseča... samo začetek je različen.. življenje nato pa popolnoma enako.... prej se zgodi, da je polno frustracij, ker življenje ne poteka kot si je ženska zamislila in mogoče zamera proti otroku, ker jo je moški zato zapusti...

sprijaznite s s tem, da se svet spreminja... to kar je bilo tradicionalno in 'normalno' je že postalo redkost... hvala bogu, da še funkcionira in vsekakor privoščim vsem, ampak žal vedno pa ne gre...

lp alena

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Viš ga vraga Alena.......

Morda bi bilo bolj plodno razpravljati o nečem drugem....:

-kdaj se odločiti za otroka

-zakaj se odločiti za otroka

-s KOM se odločiti za otroka

.

.

.

.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je pa res, da je ta otrok ekstrem, ki ga pri devetih letih (!) niti mati ne obvlada več...

In kje je oče???

Poznam tudi jaz fanta (OK, sedaj je dedec) ki je odraščal sam z mamo. Postal je pijanec in brezdelnež.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bolj ko berem tele odgovore, bolj se mi smilijo vse te ženske. Ker kot jaz vidim, je problem v tem, da nobena od vas zagovornic samohranilstva, še ni srečala moškega, ki bi jo osrečil, ali pa ga vsaj ni obdržala. Ker drugače takih traparij ne bi pisale.

In isto je z moškimi. Ko si dovolj star in najdeš osebo, ob kateri si srečen, ti take neumnosti sploh ne hodijo po glavi.

Sploh ni vse tako črno, kot želijo nekateri prikazati. Enkrat poglejte stran od družin, ki jim zakon pač ni uspel, in poglejte tja, kjer je. Tudi takih je zelo veliko. Samo idiotska človeška želja po zanimanju večine samo do tega, kar je slabo (od tega živijo tudi Novice itd), privleče na dan tako negativno sliko. Je pač lažje gledati na nesrečne ljudi, ker se potem sami počutimo boljše in bolj vzvišene.

Poznam ljudi, ki živijo srečno, ki jim družina pomeni največ in ravno to jih osrečuje. In če to obstaja, zakaj bi že v naprej obupal. O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj pa ne?... vsi imate idejo, da pa zdaj takšni ženski nekaj ne štima v glavi... če imaš urejeno življenje, prihodke in stanovanje, vendar pa žal ne najdeš moškega s katerim želiš preživeti življenje.. vseeno pa želiš 'prispevati k nataliteti' oziroma si želiš otroka... ja pizda, pri starosti proti npr štiridesetim se ne moraš več igračakat in iskat potencialnega partnerja, otroka si pa želiš in tudi veš, da mu lahko kaj nudiš... potem je to pač opcija...

kaj pa tiste ki jih moški zapustijo ko zvejo da je noseča... samo začetek je različen.. življenje nato pa popolnoma enako.... prej se zgodi, da  je polno frustracij, ker življenje ne poteka kot si je ženska zamislila in mogoče zamera proti otroku, ker jo je moški zato zapusti...

sprijaznite s s tem, da se svet spreminja... to kar je bilo tradicionalno in 'normalno' je že postalo redkost... hvala bogu, da še funkcionira in vsekakor privoščim vsem, ampak žal vedno pa ne gre...

lp alena

ker pač ne in konec..ker mi to ne ustreza in ker imam kar se tiče družine pač take poglede in prepričanja.....

ker vem da rabim pri takšnem podvigu kot je vzgoja otroka podporo moškega ki ga imam rada in cenim..ker vem da sem prešibka da bi ga lahko vzgajala enako kvalitetno sama...ker si otrok zasluži očeta...

zato ne!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A obrazec pomlad - poletje - jesen - zima - pomlad - poletje - ... ti pa ne gre na živce?

Tema namreč ni "obrazec" ampak zakon narave. Vedno, ko hoče človek s svojo "superiorno" tehnologijo ogoljufati naravo, pride do posledic. Mogoče ne takoj. Mogoče čez 50 let. Zadnji zelo znan primer je bolezen norih krav - ampak ta ne spada v temo.

Da, otrok dejansko potrebuje oba starša. Tudi pri ločenih ima drugi partner pravico obiskovati otroka. In ženska ki hoče tako svojo zamisel udejaniti, genetsko ni sposobna biti normalna mati ampak si želi igračo in kot taka ni VREDNA biti mati mojega otroka.

ja, tema res ni obrazec, se strinjam...je pa tko, da se ti v življenju kaj zgodi, kar si ne bi mislil in se ti potem spremeni mišljenje, začneš drugače razmišljat in se ne zaletavaš z glavo ob zid samo zaradi svoje trme ( seveda, če si sposoben tega), kar pa niso vsi...v tem smislu, so bili mišljeni obrazci...nikol se ne ve...moje mnenje...

no, vsaj za razmišljat ste mi dal veliko... pa četudi se vam zdi glupa tema ( a pisali ste vseeno :grrr )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no, vsaj za razmišljat ste mi dal veliko... pa četudi se vam zdi glupa tema ( a pisali ste vseeno  :grrr )

pa smo tud povedal zaka je glupa a ne modra glavica :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me pa zanima, kako bi ženske odreagirale, če bi pristopil k izbrani posameznici in jo vprašal:"Čuj a bi ti rodila mojega otroka? Se mi zdi, da imaš kvalitetne gene. Bova fukala dokler ne rata, pol boš pa malo noseča in boš rodila, pol pa se spokaj. In naju nikoli ne rabiš hodit gledat. "

Odgovor:twak.gif

Mogoče se pa motim? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!