Skoči na vsebino

moški&ženska&otrok


bubamara

Priporočene objave

pa ne govorit, da rabi otrok oba starša, ker je skoraj vsak drug otrok že brez obeh staršev, glede na statistiko ločitev....

... če jih nima še ne pomeni da jih ne potrebuje.. :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanima me, kako bi odreagiral moški, ...

poslal bi jo v 3PM

:BUA:

in ji priporočil en poglobljen pogovor

z Mustangom,

:OK:

ki bi ji gotovo znal svetovati v kateri

inštituciji za mentalno zdravje

naj si poišče pomoč

:rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

joj, moški ego je čisto potlačen z dejstvom, da ženske razmišljamo o tem, da ne rabimo njih....... in kdo bi si mislil - res jih ne.....

utopične misli:smoke:

Sicer pa, kdo pa je rekel, da si taka ženska ne bo najdla enega moškega kasneje v življenju, s katerim se bosta imela rada in bo tudi ta moški nudil otroku vse. Kdo pa pravi, da otrok pa ne bo spoznal svojega očeta?

ja no pol, s tem naj naredi otroka, ne vidim razloga zakaj bi blo potrebno to naredit kr tako z nekom X :eek:

kaj po novem boste ženske izbirale glede na genski zapis??

je želja po materinstvu bolj pomembna od urejenosti življenja in urejenosti podstrešja v kakšni skisani babji buči?? :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nisem čist ziher  :doze:

če se pogosto dogaja, še ne pomeni, da je dobro...

zmore, ja, samo zakaj bi že začel narobe?

jah, no men se pač to ne zdi narobe...če je tebi to narobe, še ne pomeni da je drugim....

da povem nekako takole: da se moja prijateljica odloč imet otroka na tak način, kot sem zastavila temo, jo podpiram čist...ker si ona to želi, jo mam rada tako kot je in se je sama odločila....

in če bi ji bilo kdaj težko sem tuki....

če bi se odločila imet pa otroka s tipom, ki jo ima rad in sta oba zadovoljna in srečna, tud podpiram...ker je ona....

naj ljudje počnejo kar hočejo, dokler mene s tem ne omejujejo v mojih željah in dejanjih....tako, kot si ne dovolim, da meni nekdo govori, kaj naj počnem sama s seboj ....

pa še nekaj : npr. nikol si pa ne bi želala vzgajat otroka z nekom, ki ima v svoji glavi postavljene ene obrazce kako mora bit v življenju, kako se moraš obnašat, kako mora življenje potekat,...bla bla bla.... ker je to kao normalno ( čeprav samo za ene)...zakaj? da ima mali že od začetka v glavi, da ne more bit to kar si želi in da misli, da se mora prilagajat enim blesavim normam...da bi te drugi imeli radi...namesto, da ga naučiš imet rad samo in edino sebe najbolj!!!!! do zdej ste se pa javili večino ( poudarjam večino...ne vsi), ki imate te obrazce v glavi...brez zamere

mal off...hotla sem pa samo, ali so taki moški ali ne...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

poslal bi jo v 3PM

:BUA:

in ji priporočil en poglobljen pogovor

z Mustangom,

:OK:

ki bi ji gotovo znal svetovati v kateri

inštituciji za mentalno zdravje

naj si poišče pomoč

:rolleyes:

očitno bo mel dela kr za neki let... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

utopične misli:smoke:

ja no pol, s tem naj naredi otroka, ne vidim razloga zakaj bi blo potrebno to naredit kr tako z nekom X :eek:

kaj po novem boste ženske izbirale glede na genski zapis??

je želja po materinstvu bolj pomembna od urejenosti življenja in urejenosti podstrešja v kakšni skisani babji buči?? :grim

ha ha ha...okej, ja najbrž misliš, da maš urejeno v podstrešju :hmm: kul, najbrž imaš...zase....tko kot ima kao skisana babja buča tud...zase.... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa še nekaj : npr. nikol si pa ne bi želala vzgajat otroka z nekom, ki ima v svoji glavi postavljene ene obrazce kako mora bit v življenju, kako se moraš obnašat, kako mora življenje potekat,...bla bla bla.... ker je to kao normalno ( čeprav samo za ene)...zakaj?

zato imaš čas, da si poiščeš nekoga ki bo imel iste ideje kot ti; in ko ga boš našla, naredi čim več otrok!!! :D :D :D :D

ja sej imaš prav. sam na koncu vedno spoznaš kaj je najlažje zate in ljudi okoli tebe...

in verjetno so to prav ti "obrazci", nekakšne točke na katere se v življenju oklepaš, da vse skupaj spelješ dostojno in z nekim smislom!!! nikakor pa niso BISTVO tebe!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

poznam dva taka primera. .. v obeh primerih se je tipu zdelo super ... čez nekaj časa pa ga je začelo najedat .. .vsa odgovornost, želja po očetovstvu, katerega ga je ženska v startu oropala. .. čeprav je na to pristal, a se ni zavedal, kako težko brem ebo sčasoma nastalo iz tega lahkotnega seksa ...

otrok je otrok. Ženske, ki hočejo same vzgajati otroka, lahko pač vedno igrajo "dobro teto" pri sosedih, sestrah in bratih... za starševstvo je fajn, če sta dva.

katera pa želi biti samohranilka, lahko še vedno tipom malce laže in reče "saj jem tabletke, daj spusti vame". Ampak to je še grši način :(

hočem rečt - moje mnenje o tem je idiferentno. Ko voli, nek izvoli. Jaz ne bi - niti se ne bi pustil nabrisati neki ženski,d a mi naredi otroka, niti ne bi jaz katere nabrisal samo zato, da ji omogočim izživljanje starševskih čustev, čeprav ni sposobna furati razmerja/družine s tipom/mano.

Hočem rečt - tole vprašanje mi je podobno, kot pupino o BDSM.

PS: še šovinističen komentar: "Kurčeva emancipacija. Sedaj bi imele še otroka brez funkcionalnega očeta - zgolj z _darovalcem semena_. Naj gredo v/na kurac."

PS: oba primera sta se zgodila v Mariboru. Če je v Ljublajni kaj drugače, mi ni znano ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:004 zakaj te pa tole tok jezi? sej praviš, da ti ne bi... :)

zato, ker pojma nimam, kolk sm jih že okol naštepal... :)

/JOKE

sj me ne jezi tolk zlo..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

joj, moški ego je čisto potlačen z dejstvom, da ženske razmišljamo o tem, da ne rabimo njih....... in kdo bi si mislil - res jih ne.....

še mal, pa bomo moški na črnem trgu kupovali ženska jajčeca, ki jih bo dobri gospod doktor oplodil z našim semenčotom in jih potem inštaliral v kakšno ovčko ali pujsiko ali kravci, pa bo potem pršu naš otrok. Tut mi ne rabimo žensk - razen za kuhat in periu prat. Pa še to nardim zadnje cajte sam.

pa še šovinističen komentar: Pupa, preveč precenjuješ in si delaš superiorno svojo joškato in pizdasto "vrsto". ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa še nekaj : npr. nikol si pa ne bi želala vzgajat otroka z nekom, ki ima v svoji glavi postavljene ene obrazce kako mora bit v življenju, kako se moraš obnašat, kako mora življenje potekat,...bla bla bla.... ker je to kao normalno ( čeprav samo za ene)...zakaj? da ima mali že od začetka v glavi, da ne more bit to kar si želi in da misli, da se mora prilagajat enim blesavim normam...da bi te drugi imeli radi...namesto, da ga naučiš imet rad samo in edino sebe najbolj!!!!! do zdej ste se pa javili večino ( poudarjam večino...ne vsi), ki imate te obrazce v glavi...brez zamere

mal off...hotla sem pa samo, ali so taki moški ali ne...

a t ini jasn, da valjda, da so?

mislim - katerokoli filozofsko, psihološko, fiziološko, seksualno, mentalno, kakršnokoli že "čudno idejo" si zmislimo in o njej vprašamo na Motosvetu - zagotovo obstaja par primerov, ki se jim to zdi kul.

PS: Vem, da sm dons mal ošter v debati in nč ne zavijam v celofan. Jutro bom spet mehek kot puh na mladem backu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa še šovinističen komentar: Pupa, preveč precenjuješ in si delaš superiorno svojo joškato in pizdasto "vrsto". ;)

ti mater, ta je bla pa huda :whistle: :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a t ini jasn, da valjda, da so?

PS: Vem, da sm dons mal ošter v debati in nč ne zavijam v celofan. Jutro bom spet mehek kot puh na mladem backu...

ma si sexy ka si ošter :K

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah, no men se pač to ne zdi narobe...če je tebi to narobe, še ne pomeni da je drugim....

doh, saj to je pa ja logično :slap:

jaz sem samo svoje (trenutno) mnenje povedal :004

pa tudi, če se mi zdi to narobe, še ne pomeni, da ne bi kaj podobnega kdaj v prihodnosti storil, saj itak že zdaj počnem dosti stvari, ki so ,,narobe"...

naj ljudje počnejo kar hočejo, dokler mene s tem ne omejujejo v mojih željah in dejanjih....tako, kot si ne dovolim, da meni nekdo govori, kaj naj počnem sama s seboj ....

s tem se verjetno vsi strinjamo...

pa še nekaj : npr. nikol si pa ne bi želala vzgajat otroka z nekom, ki ima v svoji glavi postavljene ene obrazce kako mora bit v življenju, kako se moraš obnašat, kako mora življenje potekat,...bla bla bla.... ker je to kao normalno ( čeprav samo za ene)...zakaj? da ima mali že od začetka v glavi, da ne more bit to kar si želi in da misli, da se mora prilagajat enim blesavim normam...da bi te drugi imeli radi...namesto, da ga naučiš imet rad samo in edino sebe najbolj!!!!! do zdej ste se pa javili večino ( poudarjam večino...ne vsi), ki imate te obrazce v glavi...brez zamere

mal off...hotla sem pa samo, ali so taki moški ali ne...

po mojem imamo vsi te ,,obrazce" v glavi, v kolikšni meri se jih držimo, je pa od vsakega posameznika odvisno...

da se pa pretvarjaš in (preveč) prilagajaš drugim samo zato, da bi te imeli radi je pa sploh bedno in jaz ponavadi delam ravno nasprotno... ;)

Popravljeno . Popravil BC
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

joj, moški ego je čisto potlačen z dejstvom, da ženske razmišljamo o tem, da ne rabimo njih....... in kdo bi si mislil - res jih ne.....

Kaj je ženska, ko ima enkrat otroka invalid mogoče za nova poznanstva in veze??

Klimbra: povprečno je bilo letno cca 2. ženski, ki sta se dali umetno oploditi. To, da so bile lezbijke ni bilo nikjer zapisano. In tudi v prihodnje jih ne bi bilo verjetno nič več in nenazadnje, kdo si ti, da boš meni sodil, ali se lahko in ali se ne smem umetno oploditi.........

1./ Pravilno.........zato pa se čedalje bolj dela na tem,da so stare zafrustrirane,nedofukane device moderne!!!!!!!......Dec pač ni samo dildo,ki ga po potrebni vtakneš v karo luknjo ti pač tisti trenutek paše!!!!!

2./ O invalidnosti pač na tem mestu ni mogoče govort,saj bi v nasprotnem primeru dobivala invalidnino!!!!!....Je pa zelo res,da ima mnogo manjšo možnost za ustanovitev neke trajnejše veze.

3./ Men sladko visi dol,kok jih je okol prnesl današnji sistem.....trenutno pač še ni dovoljeno osemenjevanje istospolnih partnerjev..vsaj ne,da bi jaz vedel........In PUPA....neglede na to,kok te mam rad........me sladko boli kurac,a se boš oplojevala na sistem veterinarjev....al pa klasično(vsaj meni je to mnogo bolj zanimivo in zabavno)..........zate mi je pa....verjemi.........čist vseeno......ko voli nek izvoli!!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lej, a se boste počasi začeli zavedati, da NOBEN NOBENEGA NE RABI, ampak to, da si ali nisi z nekom je zaradi želje po nekom, ali želje po tem, da si sam. ne gre za neke stare zafrustrirane device, ali pa za emancipirane ženske. Moški ego trp, ker še vedno mislite, da smo ženske ODVISNE od vas....... jaz sem z nekom, ker mi paše bit, ne ker moram biti z nekom in imeti otroka z njim, da sem izpopolnjena. Štekaš zdej moj kontekst?

No no... govorimo o mentalni invalidnosti ne o fizični. Pa tudi poznam veliko invalidov, katerim invalidnost ni bila priznana.... pa v tej temi ne bi sedaj o tem, prav?

Po tistem referendumu se nobena ženska ne more več dati oploditi, ne samo istospolno usmerjeni parnerji. Prepoved ste VI dali vsem ženskam, ne da bi pomislili, kdo se vse za to odloča. Ampak seveda... en ti je zadevo predsavil tako, kot ti jo je in si šel volit, ne da bi se sam pozanimal o tem. Seveda - egoist.. sam

že imaš otroka. No, pa če smo že pri tem: si pomislil, da partnerja ne moreta imeti otrok, ker njegovi spermiji ne delajo in bi se dala ona umetno oplodit, sedaj se pa ne more več?? hmmmmmm bravo........ rešili ste svet - pa tudi o tem ne bi več, ker je druga tema....

samo zato ti to razlagam, ker te mam tut jst rada in ker mi ni vseeno, da praviš budalo iz sebe s temi argumenti.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...da NOBEN NOBENEGA NE RABI, ....

... da praviš budalo iz sebe s temi argumenti.....

Daj se enkrat premisli..... Ce noben nobenega ne rabi, potem tale tema ne bi obstajala...Obstoj cloveske vrste bi se pa zakljucil s prvo generacijo, oz. saj niti ne bi prisli tako dalec. Kje bi se koncalo? Pri parameciju ali kje ze?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo zato ti to razlagam, ker te mam tut jst rada in ker mi ni vseeno, da praviš budalo iz sebe s temi argumenti.....

bejb, a spet izhajaš iz tega, da ti to PRAVILNO VEŠ, drugi pa NAROBE VEDO?

saj veš, da to ni dobro, kajneda?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom ukradel Klimbri par besed..."Pizdaaa......kje jest živim!!!", in ja, otrok potrebuje oba starša!

točno tak.... pizdaa.... kje ti živiš? :devil:

vse lepo in prav, res je otrok rabi dva starša... ampak iz lastnih izkušenj (glede na to da sem učiteljica in vsak dan vidim en kup otrok) pa lahko povem, da že več kot tretjina, oz. kr blizu polovice otrok ne živi več v družini z dvema staršema, pa še celi zjebani so zaradi kregarij in podobnega.. tak, da včasih enostraševstvo niti ni tak slabo....

lp alena

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alena to da pri drugih ne kalpa v zakonu, še ne pomeni, da bo pri tebi isto in ne soditi po drugih :nono: malo več optimizma in poguma .) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmmm.... po mojem bi bilo za žensko, ki to hoče narediti, še najboljše, če bi s potencialnim kandidatom pač sexala - s tem seveda tudi zanosila - in nato možakarju ne bi povedala, da je noseča in da namerava sama otroka vzgajati ... ker kot je že nekdo pred mano povedal, se prej ali slej oglasi vest, ki potem odvisno od posameznika terja, da reagiraš na takšen in drugačen način ... in takrat se začnejo problemi, ki jih ne bi bilo, če kandidat ne ve, da je bil "uporabljen" za oploditev in ne za sex, kot je mislil ...

.)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alena to da pri drugih ne kalpa v zakonu, še ne pomeni, da bo pri tebi isto in ne soditi po drugih  :nono: malo več optimizma in poguma  .)  :)

eh... saj to nima zveze z mano... itak frocov sploh nočem... samo pravim kakšno je realno stanje..

lp alena

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!