Skoči na vsebino

presenečenje


JaRaNe

Priporočene objave

mene pa zanima kako naj presenetim punco, česa bo zelo vesela, kako bi ji lahko po najbolši poti povedal da jo ljubim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: najbolj jo boš preseneti, pa še vesela bo, da se za kakšna dva tedna odmakneš in ji daš popolni mir. To bo presenečenje erste klase. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolk si star....16?? :hmm:

in ti jo ljubiš :hmm: ...ti misliš da jo ljubiš.... :P

kmalu boš kr eno drugo ljubil... :grim

lohk pa da se motim, ne rečem nič...se zgodi..poznam primere.... ;)

beseda naj v vajinem razmerju pomeni več kot kaka darila in to....torej je dovolj da ji rečeš, če ve da si iskren in da je to res....sam..... :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kupi ji seksi modrc pa štrumfpantle pa potovanje v Egipt za 14 dni pa roza vibrator pa eno veliko bonbonjero pa motor pa nov usnjen kombinezon pa veliko hišo ji sezidaj pa liter vina ji natoči v kozarec pa povej ji, da tisto drugo, ki jo imaš še zraven, samo seksaš, da je ne ljubiš, tako kot njo ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kupi ji seksi modrc pa štrumfpantle pa potovanje v Egipt za 14 dni pa roza vibrator pa eno veliko bonbonjero pa motor pa nov usnjen kombinezon pa veliko hišo ji sezidaj pa liter vina ji natoči v kozarec pa povej ji, da tisto drugo, ki jo imaš še zraven, samo seksaš, da je ne ljubiš, tako kot njo ...

to je pa fest predlog :lol1:

tega ji ne morm dat, pa tud tega ji ne morm puvedat k ni res

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

napiši ji eno leeepo pismo,

če znaš sestavi eno lepo pesem ...

ys sm nekajkrat

uspešno napisal sonetek

v katerem so se verzi začenjali s črkami

njenega imena, katerega si lahko prečital od zgoraj navzdol

če še lepo oblikuješ

da prve črke lepo izstopijo

verjemi

da bo efekt enkraten

če ti to ne gre od prve od rok, si

pomagaj s Prešernovimi poezijami

veliko sreče

:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je pa zlo fest nasvet :OK: hvala LEPA jur :)

svaka ti čast :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uau stari

motor boš nabavu

žur prirejaš...in to z 240W gajbami :blink:

pa še punco maš :kva2:

mislm drama

eno ji :whistle: pa bo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

žur ne bo z 240W, ampak sigurno z 500W, motor upam d bo čimprej, drgač bo pa žurka za rojstn dan, k ga ma punca, pa j rekla d bi rada mela žurko pr men :OK:

pijače bo pa tud dost

a eno nj ji zažvižgam, kva pa če bi ji rajš eno zaigrov

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če obvadaš npr. kitaro,nimaš kej falit.

drgač pa na žuru en mikrofon,napovej eno leeepo skladbico pa jo mal zavrt :love1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bi blo najbolš d bi kar eno lepo napovedu, k frajtonarce lih še ne obvladam

drgač mam pa itak dvokanalno mešalko pa mikrofon, tko d je to možn

bom rajš kr eno napovedu, kt pa da si naredim bruko k bi drkov frajtonarco :lol1: :OK: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti kar lepo zavrti eno govejo , ki vama je všeč ... popros mično gospodično za ples ... pa pol-med plesom-seveda - ji poglej globoko v oči...poskusi ravno v tistem trenutku jo mal tko - položit- saj veš - plesni korak ala tango - pol pa povej: čuj mala - nobena me še ni nkol tko zavrtela kot ti ...

pa da si neb mislo, da je to vse .... :nono:

komaj se segrevava .... torej ... naslednje kar pol storiš je ....greš do mikrofona ... glasno kolko zmoreš se v njega zadereš - čujte družba , a ste opazili, da jaz tuki plešem z najbolj vročo deklino? ... seveda ji med tem govorjenjem morš cel cajt globoko gledat v oči ... :grim

pol pa (seveda še nisva končala) .... :nono:

pol pa - mično gospodično potegneš na stran in ji položiš v roke nov mobitel,ki ga boš seveda od zdaj naprej financiral ti, poleg tega kakšen zlat težek prstan al verižica okrog vratu (s tem jo označiš, da je samo tvoja in izključno tvoja-pa poveš, da vedno ko te ne bo zraven naj to v prstih vrti ... :naughty: - vaja dela mojstra) , vse to seveda začiniš še z vrtnico, ki si jo skrivnostno in hitro vtakneš med zobe, med tem, ko ona nakratko pomežikne s svojimi očmi in lovi sapo od presenečenja, kaj se zdaj to z njo dogaja .... :naughty: ... nato pa, kot mađioničar še iz žepa za sladko predigro ... :naughty: ... potegneš ven eno bonbonjero, za kero si plačal najmanj 5000 tolarjev ... pol pa .... :naughty: ... (a si mislu, da je to vse ? ... motiš se dragi moj... :nono: ) ... zdaj sva se torej lepo segrela ... nato pa nadaljuješ ... gentlemenovsko in romantično nežno nato začneš mladenko božat in non-stop paziš, da ji gledaš globoko v oči .... pol pa s takim nežnim globokim glasom, kot ga premore sam tak đek kot si ti ... rečeš ... cara mia ... men se vrti od tega alkohola, daj pelji me v pojstlo in me nežno pokrij ... :kva2:

in povem ti - mladenka se bo tko zalepla nate, da se je ne rešiš do konc lajfa več .... :grim

ah ta ljubezen - a ni sladka ... :devil:

:wub:

Popravljeno . Popravil Nata
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uh Nata zdaj si mu pa natrosila en kup stvari, ki jih bo stežka 'izvedel' pri svojih rosnih letih :grrr :devil: ne ga strašit no :nono: .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa zanima kako naj presenetim punco, česa bo zelo vesela, kako bi ji lahko po najbolši poti povedal da jo ljubim

Mladi mojster, vse preveč kompliciramo.

Vse kar rabiš je, da jo dobiš nekje, kjer bosta sama (in ne petnajst nažganih v-grlo-si-potiskajočih-jezike najstnikov) in rabiš malo jajc. Lepo jo primi za roko, poglej ji v oči in ji lepo in iskreno povej kaj čutiš do nje in ob njej (itak se mi zdi, da si tako zaljubljen, da res ne moreš falit). In - voíla! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mladi mojster, vse preveč kompliciramo.

Vse kar rabiš je, da jo dobiš nekje, kjer bosta sama (in ne petnajst nažganih v-grlo-si-potiskajočih-jezike najstnikov) in rabiš malo jajc. Lepo jo primi za roko, poglej ji v oči in ji lepo in iskreno povej kaj čutiš do nje in ob njej (itak se mi zdi, da si tako zaljubljen, da res ne moreš falit). In - voíla!  :)

:004

Si mi prihranil 5 min pisanja v tem postu. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in rabiš malo jajc.

hm...mogoč sem spregledal... za kaj hudiča je porabil tista jajca? in kakšna morajo bit: kokošja,prepeličja,nojeva? :hmm:

veš bejba,jst ti sam dobro hočem...in rumenjak je zelo zdrav za lase....BAAM :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

veš bejba,jst ti sam dobro hočem...in rumenjak je zelo zdrav za lase....BAAM :lol:

:kva2: :lol1: :lol1: :lol1: eni pa znajo :OK: bravo bat z zajlo :OK:

Drgač pa kot svetovano, povej ji iskreno in ne pozabi gledat u oči :)

sam ne se smejat zravn :oops:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@batzajla

Mustang ni govoril o teh jajcih, ampak o Kinder jajčkih. Ga odviješ, lepo razpoloviš, iz rumenjaka vzameš ven igračko in vanj položiš prstan za 50.000 sit. Vse skupaj lepo nazaj zapreš in ji podariš. Mogoče ji tista izpoved o ljubezni ob tem dejanju ne bo segla prav globoko, presenetil jo pa bo. In dražji kot bo prstan, bolj bo ''presenečena''! :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa glej ,da ne bo začutila, da jo "ljubiš" sam za to, da ti bo nastavla....ker ženske so občutljive na to....

boš moral fajn lagat.... :rolleyes: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa glej ,da ne bo začutila, da jo "ljubiš" sam za to, da ti bo nastavla....ker ženske so občutljive na to....

boš moral fajn lagat.... :rolleyes:  :whistle:

In potem, ko ze bosta v postelji, jo presenetis s tem, da ji ga v rit porines :>

Pa mas dve presenecenji za ceno enega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@batzajla

Mustang ni govoril o teh jajcih, ampak o Kinder jajčkih. Ga odviješ, lepo razpoloviš, iz rumenjaka vzameš ven igračko in vanj položiš prstan za 50.000 sit. Vse skupaj lepo nazaj zapreš in ji podariš. Mogoče ji tista izpoved o ljubezni ob tem dejanju ne bo segla prav globoko, presenetil jo pa bo. In dražji kot bo prstan, bolj bo ''presenečena''!  :grim

50.000,00 bi znalo biti malček skromno.......

Mislim,da je že neka znana bjondina pela eno pesmico o dekletih in diamantnih prstanih.........

:hmm: :hmm: :hmm: :hmm: :hmm: Ali se morda motim :hmm: :hmm: :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ys sm nekajkrat

uspešno napisal sonetek

v katerem so se verzi začenjali s črkami

njenega imena, katerega si lahko prečital od zgoraj navzdol

...

Težka bo. Mora imeti ravno 14 črk v imenu. :hmm:

Primicova Julja je bila kot nalašč :)

Poet tvoj nov Slovencam venec vije,

Ran mojih bo spomin in tvoje hvale,

Iz sŕca svoje so kalí pognale

Mokrócvetéče rož'ce poezije.

Iz krajov niso, ki v njih sonce sije;

Cel čas so blagih sapic pogrešvále,

Obdajale so utrjene jih skale,

Viharjov jeznih mrzle domačije.

Izdíhljeji, solzé so jih redile,

Jim moč so dale rasti neveselo,

Ur temnih so zatirale jih sile.

Lej! torej je bledó njih cvetje velo,

Jim iz oči tí pošlji žarke mile,

In gnale bodo nov cvet bolj veselo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja hvala lepa, je blo vč odziva kot sm mislu, res hvala

sam eni res pretiravate s temu denarjam (sj bi ji kupu vse kar hoče, sam nimam denarja)

edina možnost je d grem zlatarja oropat :lol1: :OK:

drgač pa mislem d ni vse u dnarju, pesmco sm ji pa že napisu :OK:

sam je blo mal težko napisat, k ji je ima tjaša (na je ful mal takih primernih besed) :(

mi je pa vseen ratal, zj morm sam še pučakat d se bova nekje dubila (na samem),

pa ji jo bom zrecitirov :OK:

aja, vi pa še kr drkite udgovore kle gor :OK: , zaenkat vam gre odlično :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!