Skoči na vsebino

presenečenje


JaRaNe

Priporočene objave

Če jo želiš res kvalitetno presenetit, ji predstavi ljubico.

In jo povabi na grupnega :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pripravi sobico, prižgi sveče, dišeče palčke, posteljnino iz satena, ob posteljo postavi flaško zlate radgonske penine, malo kaviarja, kos domačega mesa iz tünke, pa nekaj malenkosti si lahko sam izmisliš.

Ko boš to imel vse pripravljeno, jo lepo sleci, stuširaj, položi v posteljo in ji nežno reci:

"draga, danes boš seksala, kot še nikoli. naj ti predstavim mojega kolega provokatorja. fajn se imejta, jaz pa grem na šestnajst piv v najbljižjo gostilno."

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če hočeš met mir ji vibrator kup, da ji bo vsaj nekdo družbo delal, ko tebe ne bo doma. Pa bosta oba srečna. Ona, ker te ne bo doma in je ne bo potrebno poslušat in ti ker se boš lahko vozil sam in ti noben ne bo po glavi sral.

:grupni: :grupni:

To ni varianta vsaj zgleda ne...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa pazi da ne boš motorja pozabu vzet sabo :whistle: :whistle: :winkiss:

Ni šanse da pozabim, se že 3 tedne bašem z Bilobilom! :D Al se že 4? :? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa zanima kako naj presenetim punco, česa bo zelo vesela, kako bi ji lahko po najbolši poti povedal da jo ljubim

Res nevem kaj ti je bilo davnega 2005 :lol1: Ne moreš pri 16 al 15 al whateva punci it govorit da jo ljubiš lool. Če bi bla normalna bi te odjebala že takoj za tem. Tu maš za uživat, vsak tedn kaj novega pa je to to. Js prov ne zastopm ljudi tolk starih k js k so z eno punco/fantom pol pol leta, leto, nekateri clo več.. pr teh letih :photo:

Mogu sm napisat, prej nism vedu za temooo :wacko:

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če jo želiš res kvalitetno presenetit, ji predstavi ljubico.

...lahko ji pa tudi rečeš, da si v svojem bistvu ženska in boš šel na operacijo. Če ti uspe zaigrati vsaj za pol Oskarja, je uspeh zagotovljen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res nevem kaj ti je bilo davnega 2005 :lol1: Ne moreš pri 16 al 15 al whateva punci it govorit da jo ljubiš lool. Če bi bla normalna bi te odjebala že takoj za tem. Tu maš za uživat, vsak tedn kaj novega pa je to to. Js prov ne zastopm ljudi tolk starih k js k so z eno punco/fantom pol pol leta, leto, nekateri clo več.. pr teh letih :photo:

Mogu sm napisat, prej nism vedu za temooo :wacko:

če si disfunkcionalen, je najbrž res težko razumet..

sočustvujemo :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče sta pa še skupaj.. Ah.

točno tako :naughty: :D še kr uživava skupi, tko pač je

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

točno tako :naughty: :D še kr uživava skupi, tko pač je

Čestitam ded!

Te pa si jo dobro preseneto :eek: :OK: :music2: :hooray: in zgleda, da je vredi :worship: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Daj povej kako si jo presenetu? A si se kej bedno počutu, ko si jo zares zapeu? :naughty:

Bi še jst napiso svojo izkušnjo pa zdele nimam časa! Tako je pač življenje... :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo-dons imam čas...

Peljal sem jo v kino in sva šla gledat Missio Impossible (res-hudo dobra izbira ane? :whistle: ) Ceu film sem se pripravljou da ji izpovem čustva in zato ne vem o čem se gre v tem filmu... No in nekje na zadnji četrtini ko so se nehali streljat sem ji zagrulil nekaj v stilu ''če bi bla z mano'' in preden je prišla do sape so se na platnu s5 začeli preganjat in streljat in je bil tak šunder, da nisem čisto nič slišal kaj je rekla in pol sem jo do konca filma samo za roko držou pa naravnost v platnosem gledou ... To je blo mojih najbolj bednih 15 minut v življenju! Mislem-saj se smejem zdaj ampak takrat je blo pa za posrat bedno...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo-dons imam čas...

Peljal sem jo v kino in sva šla gledat Missio Impossible (res-hudo dobra izbira ane? :whistle: ) Ceu film sem se pripravljou da ji izpovem čustva in zato ne vem o čem se gre v tem filmu... No in nekje na zadnji četrtini ko so se nehali streljat sem ji zagrulil nekaj v stilu ''če bi bla z mano'' in preden je prišla do sape so se na platnu s5 začeli preganjat in streljat in je bil tak šunder, da nisem čisto nič slišal kaj je rekla in pol sem jo do konca filma samo za roko držou pa naravnost v platnosem gledou ... To je blo mojih najbolj bednih 15 minut v življenju! Mislem-saj se smejem zdaj ampak takrat je blo pa za posrat bedno...

Ampak te je pa ena sama romantika. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej ej ludeki

tu je fant v skrbeh kako kaj

vi pa sam "sdgkjgashsjilhfrh" izpade imate

dajte kaj pametnega izsklesat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej ej ludeki

tu je fant v skrbeh kako kaj

vi pa sam "sdgkjgashsjilhfrh" izpade imate

dajte kaj pametnega izsklesat

se bo že znajdu in potrudu, če bo želel :wacko:

sploh pa, kašne nasvete bi ti rad? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
Kino z KUNG FU vsebino ali STRELJACINO ni najboljsa izbira. Ce si ljubitelj filmov jo povabi domov v svoj domaci kino z obvezno ROMANTICNO vsebino od katere kar tece sladkor. Ko se bo zjokala na tvojem ramenu bo vse gladko teklo.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!