Skoči na vsebino

presenečenje


JaRaNe

Priporočene objave

Mislim da je Einherjarjev predlog več kot odlična ideja za presenečenje. :OK: Še posebej če je še frišna na tem področju. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest pa predlagam, da ji ob kavici poveš, s katerimi hobiji se vse ukvarjaš (poglej v tvoj profil, če si pozabil .) )

In če se ona navdušuje nad istimi stvarmi, potem ti niti ni treba rečt, da jo ljubiš.

Bo kar samo po sebi umevno. :) :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mam še en predlog

Motoristico:-) naj pove, kdaj bo s punco mel randi, pa telefon vžgan... Pol ga pa ob tej uri vse motosvetovke kličejo... bo una vidla, kolk je tražena roba pa mu bo takoj obljubila večno zvestobo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mam še en predlog

Motoristico:-) naj pove, kdaj bo s punco mel randi, pa telefon vžgan... Pol ga pa ob tej uri vse motosvetovke kličejo... bo una vidla, kolk je tražena roba pa mu bo takoj obljubila večno zvestobo :D

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

dober predlog :lol1: :lol1: :lol1:

randi bo juter ob treh, mojo cifro pa vidite v profilu :OK: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa zanima kako naj presenetim punco, česa bo zelo vesela, kako bi ji lahko po najbolši poti povedal da jo ljubim

ko se bosta mečkala v postelji ali kje drugje jo preseneti s par cm zgrešenim vstopom ... :OK: ... anal rox :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1:  :lol1:  :lol1:  :lol1:  :lol1:  :lol1:  :lol1:  :lol1:

dober predlog  :lol1:  :lol1:  :lol1:

randi bo juter ob treh, mojo cifro pa vidite v profilu  :OK:  :lol1:  :lol1:

Manu, prosim, spusti slušalko...saj lahko šele jutri kličeš!!!! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čak mal, a še mi jutr? :unsure:

No prow. :doze:  Pa ne bom. <_<

sam ste :OK: kle

ne manu, ni še juter, bo pa hmal :lol1:

pa kr veselo kličte, se bom vsaki uglasu :lol1: :lol1:

pa še reku bom d žav ne morm k sem u eno drugo :lol1:

pa en kumad ud :fredy: ji bom zavrtu :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa en kumad ud  :fredy: ji bom zavrtu  :

:nono: prosi Hotschkota, če zbere skupaj Metropolis, pa da oni zašpilajo en komad...DEEEEEJ MIIIII FUK*T ZDEEEEJ :yea2: zihr bo vžgalo (pismo, jest sem čist obseden :OK: )...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko se bosta mečkala v postelji ali kje drugje jo preseneti s par cm zgrešenim vstopom ...  :OK: ... anal rox  :lol:  :lol:

Prosim ce preberes moj nasvet, na prejsnji strani :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prosim ce preberes moj nasvet, na prejsnji strani :)

ja, in to ni zgrešeni vstop, Hotschko, ampak direkt bullseye. :grim :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko jo pa zaskočiš na ulici, vrečo čez glavo, odneseš domov, prikleneš za radiator in upoštevaš Einov ali Hotschkotov nasvet. Na koncu pospremiš dejanje še z izjavo, da tega še v življenju nisi naredil in da lahko to vzame kot dokaz, koliko ti je do nje.

Sprva bo presenečena ampak po dveh tednih ob radiatorju ti bo verjela vse. Tudi to, da si drugače (očitno) čisto ok fantič.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..na kmete ... na seno...pol pa v akcijo....to bi bla ena ornk izpoved ljubezni z vsemi dodatki kokr so ti jih predlagali....luknca gor al dol - to ni važn.... :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..na kmete ... na seno...pol pa v akcijo....to bi bla ena ornk izpoved ljubezni z vsemi dodatki kokr so ti jih predlagali....luknca gor al dol - to ni važn.... :yea1:

:grim

post-685-1107266210_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ena poceni varianta: Na velik papir nariši Eifflov stolp, ga obesi v svojo sobo in jo pelji v "Pariz" na francoske rogljičke in kavo. Če si pa res nesmrtno zaljubljen (al pa se ti tako samo zdi), pa ji lahko še obljubiš, da ko našparaš dovolj, jo pelješ pa še v pravi Pariz. .)

Alla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ena poceni varianta: Na velik papir nariši Eifflov stolp, ga obesi v svojo sobo in jo pelji v "Pariz" na francoske rogljičke in kavo. Če si pa res nesmrtno zaljubljen (al pa se ti tako samo zdi), pa ji lahko še obljubiš, da ko našparaš dovolj, jo pelješ pa še v pravi Pariz.  .)

Alla

zanimivo :OK: :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolkr predlogov si zdej prebrau tle si ob njej vsaj 14dni :lol1: ka bo to treslo :kva2:  :love1:

hehe :kva2: :kva2: :kva2: :lol1: :lol1: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 let pozneje...

Če hočeš met mir ji vibrator kup, da ji bo vsaj nekdo družbo delal, ko tebe ne bo doma. Pa bosta oba srečna. Ona, ker te ne bo doma in je ne bo potrebno poslušat in ti ker se boš lahko vozil sam in ti noben ne bo po glavi sral.

:grupni: :grupni:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!