Skoči na vsebino

Zakaj imajo moški dve glavi?


Ninč

Priporočene objave

Še dobr da mamo samo dve, tako vsaj mislimo kam bomo ta drugao dal. Kaj če bi jih mel več....hm bolš da ne razmišlam o tem :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker  poznam vašo mentaliteto  :grim

Naslov ni krut ampak realen. Ko pa boš na stopnji, da boš lahko rekla "poznama vašo, tipovo, fantovo ali moževo" mentaliteto. Se ne boš več spraševala zakaj ima-imamo eno glavo in zakaj drugo. AMPAK BOŠ SREČNA! Ne se sekirat niste ena črtica več ampamk kljukca.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nina je ziher peder. Druga vrsta ne more sproducirat tako butasto orientiranega naslova topica.

Deficit razumevanja in udejstvovanja je v nezmožnosti aktiviranja interesa s katerekoli strani. Če je človek grd in nezanimiv ter mogoče še butast- ja super...komaj čakaš, da boš šasril po njem, kaj šele da bi se pogovarjal.

Realno? Jebiga, če boli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa vem,zakaj imam dve glavi...da lahko dve naenkrat po*****

Miiiiiiiiiiisliiiiim,halooooo,takšne teme si lahko izmislijo le ženske,ki so dale noge narazen pri 23-ih,pa še to le dvema.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JA...kaj paje narobe s tistimi, ki so dale noge narazen SAMO dvema pri 23-tih?

:blink:

Niiič,eh,kaj bi bilo narobe...vse je v redu...čisto nič...jaz se tudi "šparam".Saj moj ata se je tudi na motor vsedel pri 56-ih,nato pa komentiral,kako naj JAZ vozim,da bo bolj varno... :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Niiič,eh,kaj bi bilo narobe...vse je v redu...čisto nič...jaz se tudi "šparam".Saj moj ata se je tudi na motor vsedel pri 56-ih,nato pa komentiral,kako naj JAZ vozim,da bo bolj varno... :slap:

Dej še mal besedi šparaj ... baje pomaga za potenco :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa vem,zakaj imam dve glavi...da lahko dve naenkrat po*****

Jah tudi za to je zgornja vredu, če je že za kaj drugega ne znaš uporabljat :grim

Sam ne vem kje najdeš tako veliko pi*** :hmm: ... al imaš pa mogoče glavo tako mičkeno B)

Popravljeno . Popravil Vale
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok, mal krut naslov, sam je pa resničen. vem da se fantje ne strinjate z mano, sam resnica boli. sej vem, da smo babe tud čudne, sam itak da bom s svojimi držala... ne, bolj me moti to, da ne znate oz nočete izraziti čustev in kr neki mencate pa izgovore iščete. pa smo med drugim še ena črtica več (žal pr enih je tko!) al pa js napačne najdem? :(

aja, btw to NI noben oglas za mojga potencialnega, sam vaše mnenje hočem, ker  poznam vašo mentaliteto  :grim

ajd, mejte si ga pa po pamet!!!

LP, nina

malček me tole vprašanje spominja na une žvalce, ki ponosno nosijo tisto reč na glvi, ki ji rečemo roža, pa kljunček imajo, pa roževinasto kožico po nogicah, pardon parkeljčkih.. pa perje da ne pozabim..

če se počutiš črtica.. prou, sama si si kriva. jst ti ne bi prou nič pomagal..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah tudi za to je zgornja vredu, če je že za kaj drugega ne znaš uporabljat  :grim

Sam ne vem kje najdeš tako veliko pi***  :hmm: ... al imaš pa mogoče glavo tako mičkeno  B)

Oprosti,če sem te užalil s svojo šalo...če pa mi grejo na jetra take klamfe iz ust živali,ki je navedena malo višje..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JA...kaj paje narobe s tistimi, ki so dale noge narazen SAMO dvema pri 23-tih?

:blink:

statistično je mala možnost da sem zraven bil jaz (ps: devic ne f****) :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oprosti,če sem te užalil s svojo šalo...če pa mi grejo na jetra take klamfe iz ust živali,ki je navedena malo višje..

No frks ... nč užaljena :grrr ... sem se samo šalila nazaj :grim .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še na nekaj bi opozoril-to,da so vsi moški enaki in brez čustev in bla,bla,bla samo ena pa je takooo normalna in vse to vidi,potem pa se sprašuje:A je to mogoče,da so vsi drugi slabi,samo jaz imam prav?

Hmmm :hmm: Nekaj podobnega je menil Miloševič,ko je govoril,da je ves svet v zmoti,samo oni imajo prav...

V razmislek,s kom je kaj narobe!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po mojih iskušnjah gre tako...kdor hitro da dvakrat da...in pol študira ,,zakaj hudiča je razočarana oz.. zakaj ima nekdo dve glavi.

Sicer pa...da ne bi sam čez kokice pluval in kako si je treba iskušnje nabirat v mladih letih....s svojimi ,,male,, vrstniki?...ja al pa če na discoveriju kunce gledaš... :grim

Vsak zase ve komu in kolikokrat ter kdaj....in v življenju je tako, da so unikati bolj cenjei kot štancana grafika.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JA...kaj paje narobe s tistimi, ki so dale noge narazen SAMO dvema pri 23-tih?

:blink:

Narobe nič......je pa milorečeno SUMLJIVO .) .) .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsak zase ve komu in kolikokrat ter kdaj....in v življenju je tako, da so unikati bolj cenjei kot štancana grafika.

NOPE DRAGA MOJA! slab unikat je manj cenjen kot dobra masovno štancana grafika .) verjami, sem delal v galeriji in nekatere unikate niti za 30.000 sit nisem mogu prodat, grafike v 200 ali še celo več izvodih pa po 100.000 sit. še masovno in ceneno natisnjeni plakati znanih del (picasso, van gogh, dali, klimt,...) so se včasih prodali za več kot nekateri unikati. :grim

raje štanco, ki dobro zgleda, kot unikat, ki ga ne moreš dat na steno! :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Narobe nič......je pa milorečeno SUMLJIVO .)  .)  .)

Eh...tle bi ti lahko nekaj povedal....pa ni za v javnost...ampak vedi...da....sem poznal eno ki...khm...še dost let pozneje...pa manj kot eden...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh...tle bi ti lahko nekaj povedal....pa ni za v javnost...ampak vedi...da....sem poznal  eno ki...khm...še dost let pozneje...pa manj kot eden...

jaz pa poznam eno, ki je bila nedolžna tako dolgo dokler niso iz LJ prišle potrjene zgodbice o njenih žurih :grim :lol1:

pa poznam eno, ki ji je zaročenec vzel nedolžnost 3 leta za mano (mi je zatrjevala da sem 1.), pa še jaz sem 99,9999% siguren, da ji tudi jaz nisem! :hmm: :grim

potem pa vem za eno, ki je bila čisti angel in popolnoma in garantirano nedolžna O:-) (je pa baje rada in vedno dala v rit! :whistle: ).

.

.

.

.

.

.

.

ja z dvema glavama res profitiraš na IQ :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PERVY...Unikat npr. petelina od Slane je mnogodražji kot grafika petelina od Slane...a se razumeva?

jap ampak to bi funkcioniralo samo v primeru npr. enojajčnih dvojčic, popolnoma istega intelekta in karakterja z eno razliko. ena je "mirna", druga pa "razposajena".

OK potem verjetno vzameš manj znucano ups. mislim unikat! pa še to ni nujno, eni preferirajo grafike, je drugi ton. :grim

jap petelin od slane je pa tam 80.000 grafika (200 kom) in 600.000-700.000 olje!

se razumeva? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!