Skoči na vsebino

Zakaj imajo moški dve glavi?


Ninč

Priporočene objave

:grim z eno mislimo kam bomo drugo dali :grim

Nina pa ne govori o čustvih da jih nimamo,.....sm ne talamo jih kr tok, kot bi si želele, z njimi se ni za igrat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nina komu se gre sam za črtice ??? Ne ti men o takih !!! Od kakšne druge bi mogoče še peljal tole, od tebe pa ne glih.

lp

pa brez zamere

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj dve glavi? Pa saj ne samo glavi, jaz bi tudi 2 ženski, 2 motorja, 2 hiši... Ker smo pač mi trije najboljši par! :OK:

Drugače pa ste, glede na spodnjo razlago, na istem. :hmm:

post-4555-1107325783_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

problem je v tem, da imajo babe toliko za povedat, da med kokodakanjem in koruznimi prigrizki enostavno ne opazijo, da moški razmišljajo veliiiko več kot one in so med razmišljanjem tiho

:devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no vidim, da smo tipi spet krivi za to, ker obstajamo.

spet bi rada ena baba mela tipa, ki bi bil točno to kar ni.. <_<

ja zamenjaj, poišči drugega, al pa preidi na nasprotno stran in si najdi žensko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Strinjam se z Jurom. Kolikokrat slišan in doživet primer: "joj, ves čas se samo o meni pogovarjava, ti pa nočeš nič o sebi povedat. dajva se še malo o tebi pogovarjat!"

1. drage ženske, "pogovor" iz tega citata je zgolj vaš kontinuiran samogovor o vseh vaših možnih in nemožnih problemih

2. ko nas zato obtožujete, da smo gluhi za vaše probleme in tegobe, pa da se nočemo pogovarjati o nas, moških, pri tem ne vidite, da pogovor iz točke 1. sploh ni pogovor, ampak že prej opisan monolog. Moški razmišljanja ne jemljemo kot nek samogovor, ki mu drugi prikimava, ampak raje kontempliramo v miru. Za nas razmišljanje ne pomeni nekritično in hipno vokalizacijo vsega, kar nam pride na pamet.

3. Pogovor, pravi pogovor dejansko pomeni preseganje individualnosti obeh govorcev ter dvig k neki višji stopnji, ne pa poskus dominacije ene individualnosti nad drugo (kar se velikokrat počne).

4. Da niti ne omenjamo enega vaših ljubših postulatov "ja ,ampak to ni isto", bolj znanega kot dvojnost meril. (popolnoma isto dejanje, ki ga stori moški, seveda ni enako dejanju, ki ga stori ženska, ker je ona pri tem imela čisto drugačne razloge :slap: )

P.s.: Pa da me ne boste čisto raztrgale: Pri odnosu ženska-moški gre za dialektično napetost, ki nikoli ne bo ukinjena v smislu umiritve in ukinitve te napetosti. Verjemite, da bi tudi vam, drage ženske, v tem primeru bilo prekleto dolgčas.

Popravljeno . Popravil pirrulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prosim ne uči mlajših zapeljivk metod in prijemov starejših in izkušenejših mačk. Ker delujejo.  :D

(boyz, we are doomed!)

Ok pa naum več :grrr :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj imajo moški dve glavi?

...in z nobeno ne razmišljajo?....

...sej nam ni potrebno -zato imamo ženske...zakaj bi trošili energijo za nekaj kar lahko drugi naredijo....ženske nas pa pedinajo ker brez nas ne morjo :grim ....brez glave jim živeti ni!!! :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... ne, bolj me moti to, da ne znate oz nočete izraziti čustev in kr neki mencate pa izgovore iščete.

kako ne znamo???? :eek: mislim da je en znan slovenski bend končno uzvočil naš izliv čustev

"Daj mi fukat zdaj!!!!!!!!!"

:yea2:

pa smo med drugim še ena črtica več (žal pr enih je tko!) al pa js napačne najdem? :(

če pa ima človek tako lepe namene pol pa začnete razmišljat, razmišljanja tudi audio-vizualno prezentirate in potem hočeš-nočeš moreš naredit črto! :devil:

aja, btw to NI noben oglas za mojga potencialnega, sam vaše mnenje hočem, ker  poznam vašo mentaliteto  :grim

torej ne daš fukat? :hmm: ccccccc slaba mentaliteta :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot, da bi nekdo vprasal zakaj imajo zenske dve luknji... :cry:

eno za tebe, eno za prijatelja (da se imaš kaj pametnega za zmanit) in če imaš srečo pride še tretji, ki zamaši najbolj problematično :devil:

AIRTIGHT RULES!!!!!! :yea2:

Popravljeno . Popravil PERVY
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok, mal krut naslov, sam je pa resničen. vem da se fantje ne strinjate z mano, sam resnica boli. sej vem, da smo babe tud čudne, sam itak da bom s svojimi držala... ne, bolj me moti to, da ne znate oz nočete izraziti čustev in kr neki mencate pa izgovore iščete. pa smo med drugim še ena črtica več (žal pr enih je tko!) al pa js napačne najdem? :(

aja, btw to NI noben oglas za mojga potencialnega, sam vaše mnenje hočem, ker  poznam vašo mentaliteto  :grim

ajd, mejte si ga pa po pamet!!!

LP, nina

Punči, grow up! .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brez teh dveh glav bi bilo ženskemu delu prebivalstva blazno dolgčas in bi še bolj pizdile, kot zdaj. Hvala bogu (al pa komurkoli, ki je odgovoren za to), da imajo 2 glavi. :yea2:

Alla B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brez teh dveh glav bi bilo ženskemu delu prebivalstva blazno dolgčas in bi še bolj pizdile, kot zdaj. Hvala bogu (al pa komurkoli, ki je odgovoren za to), da imajo 2 glavi. :yea2:

Alla  B)

ena je enkrat rekla:

"Hvala kurcu, da ma glavo na pravem mestu!" :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ne vem, z vsemi plastičnimi čudesi in sploh z roboti ki prihajajo....po moje bomo hmali odveč. pravzaprav bodo končno dobile ženske kar hočejo. popolnoma ubogljivo in vseopravljujoče bitje, neutrudno in sploh vedno na voljo ženski, torej popoln moški. mislim, da nam bo hmalu dosedanjim moškim ura odbila. :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ne vem, z vsemi plastičnimi čudesi in sploh z roboti ki prihajajo....po moje bomo hmali odveč. pravzaprav bodo končno dobile ženske kar hočejo. popolnoma ubogljivo in vseopravljujoče bitje, neutrudno in sploh vedno na voljo ženski, torej popoln moški. mislim, da nam bo hmalu dosedanjim moškim ura odbila.  :lol1:  :lol1:

:grrr :grrr ti imaš pa očitno res opravka s čisto posebnimi ženskami ali pa si ti tolk čuden

Dragi GorazdH ... popolnoma ugobljivo in vseopravljujoče bitje, ki je neutrudno in vedno na voljo ženski ne moreš imenovati POPOLN MOŠKI ... ampak IDIOT ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

popolnoma ugobljivo in vseopravljujoče bitje, ki je neutrudno in vedno na voljo ženski ne moreš imenovati POPOLN MOŠKI ... ampak IDIOT ...

:worship: :worship: :worship:

Pa kaj si ti dons pojedla, da si tako pametna? :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship:  :worship:  :worship:

Pa kaj si ti dons pojedla, da si tako pametna?  :OK:

Koruze sem se na zajtrk nažrla :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ne vem, z vsemi plastičnimi čudesi in sploh z roboti ki prihajajo....po moje bomo hmali odveč. pravzaprav bodo končno dobile ženske kar hočejo. popolnoma ubogljivo in vseopravljujoče bitje, neutrudno in sploh vedno na voljo ženski, torej popoln moški. mislim, da nam bo hmalu dosedanjim moškim ura odbila.  :lol1:  :lol1:

Teb se pa niti približno ne sanja kaj bi ženske rade, a ne? :grrr :doze:

Alla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!