Skoči na vsebino

Zakaj imajo moški dve glavi?


Ninč

Priporočene objave

Jaz pa poznam eno,ki je dala vsem,samo meni ne... :huh:

Včasih so taki rekli ku***,jaz ji preprosto rečem pras***.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ne vem če spada v kategorijo pr*sic, k lej tko je. Že sam v tej temi 3 ne da. Pol pa prštej še vse skuteriste pa polovico 125 kategorije. Tko da jst mislem da še mal da :). Pa še tud kaki drug med motoristi se bi najdu k neb dobu, da ne govorimo o saj polovici žensk na tem forumu.

Človek se zamisli :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ne vem če spada v kategorijo pr*sic, k lej tko je. Že sam v tej temi 3 ne da. Pol pa prštej še vse skuteriste pa polovico 125 kategorije. Tko da jst mislem da še mal da :). Pa še tud kaki drug med motoristi se bi najdu k neb dobu, da ne govorimo o saj polovici žensk na tem forumu.

Človek se zamisli :hmm:

Poznam pa eno,ki se je s skuteristi dol dajala...samo je bla stara 14... O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: Ne vem fantje, če je ta dotična k...ali p...., ker vam ni dala. Mogoče se pa samo ni hotela spustit na tako nizek nivo.  :whistle:

Sj bi morala na prste stopit,tako je majhna... :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nina, pridi v Psihološka čistilnica 2... ti bova z Mustangom pomagala... mogoče vsak s svojo glavo... :naughty: :whistle: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne bi hvala! po tistem so se tele zadeve mal umirile in spet mislim drugače, ampak bom raj :xx: zdaj mislim pozitivno. pač me je zaneslo.... opravdam sebe... saj vem da boste spet pljuvali po meni, ampak, mi dol visi...

aja, izpit iz informatike sem nardila v prvo! upam da nisi meu prste vmes, ne ti ne kolega... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj vem da boste spet pljuvali po meni,

Packi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :angry2: :angry2: :angry2: :angry2: :angry2: :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne bi hvala! po tistem so se tele zadeve mal umirile in spet mislim drugače, ampak bom raj  :xx: zdaj mislim pozitivno. pač me je zaneslo.... opravdam sebe... saj vem da boste spet pljuvali po meni, ampak, mi dol visi...

aja, izpit iz informatike sem nardila v prvo! upam da nisi meu prste vmes, ne ti ne kolega... :)

Super! Pozitivizem... to velja... :OK:

Drugače pa nisem imel prstov pri tvojem izpitu.... ker te nisem čuval... mogoče te pa kdaj bom... .)

PS: Čestitam za izpit... :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj je že kdo ugotovu,zakaj im moški dve glave?

Rezerva :hmm: ali sladiščenje odvečne možganske plazme :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

NINA!

KOT ŽENSKA TI POVEM SAMO TO-PUSTI PROBLEME Z MOŠKIMI,KER TUDI ČE BOŠ MENJALA,BOŠ SPET NALETELA NA MINO.NE PRAVIM,DA SO VSI ISTI,VENDAR TAKO KOT ŽENSKE-100 LJUDI-100 ČUDI.DEJSTVO JE,DA NISI NALETELA NA SEBI VSTREZEN KARAKTER.ZATO PA MOJ NASVET JE TA-PUSTI TIPE IN PROBLEME V KLINAC NATANKAJ MOTOR,OBVEZNO OPREMO S SABO-IN UŽIVAJ.MOTOR JE ZAKON-NE GOBCA NEUMNOSTI,GRE KAMOR HOČEŠ TI,PA ENO JE SIGURNO-VEŠ,DA JE SAMO TVOJ.

NE KRITIZIRAJ MOŠKIH,KER DEJSTVO JE,DA SMO ŽENSKE VEČJE LISIČKE. :naughty:

PA BREZ ZAMERE,KER POVEM LE KAR MISLIM IN KAJ SEM UTEGNILA ZVEDET IN PROBAT V 24-IH LETIH.PA PA

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj vem da boste spet pljuvali po meni, ampak, mi dol visi...

Dol visi? Mogoče pa se zato ne razumeš s fantki.

(jimgrenabruhanjepress)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj je že kdo ugotovu,zakaj ima moški dve glave?

:slap: Zato , ker grejo v eno dobre stvari not , iz druge pa slabe stvari ven :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:slap: Zato , ker grejo v eno dobre stvari not , iz druge pa slabe stvari ven :OK:

Jaz pa sem mnenja,da gre ena v "dobro stvar"... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NINA!

KOT ŽENSKA TI POVEM SAMO TO-PUSTI PROBLEME Z MOŠKIMI,KER TUDI ČE BOŠ MENJALA,BOŠ SPET NALETELA NA MINO.NE PRAVIM,DA SO VSI ISTI,VENDAR TAKO KOT ŽENSKE-100 LJUDI-100 ČUDI.DEJSTVO JE,DA NISI NALETELA NA SEBI VSTREZEN KARAKTER.ZATO PA MOJ NASVET JE TA-PUSTI TIPE IN PROBLEME V KLINAC NATANKAJ MOTOR,OBVEZNO OPREMO S SABO-IN UŽIVAJ.MOTOR JE ZAKON-NE GOBCA NEUMNOSTI,GRE KAMOR HOČEŠ TI,PA ENO JE SIGURNO-VEŠ,DA JE SAMO TVOJ.

NE KRITIZIRAJ MOŠKIH,KER DEJSTVO JE,DA SMO ŽENSKE VEČJE LISIČKE. :naughty:

PA BREZ ZAMERE,KER POVEM LE KAR MISLIM IN KAJ SEM UTEGNILA ZVEDET IN PROBAT V 24-IH LETIH.PA PA

ma ja, sej to je use res, sam v življenju vseeno rabiš nekoga, ki ti bo nudil majhne pozornosti (objem, lubija, kako rožco...), če bom pa js plehu dala lubija pa ga objemala, bodo rekli, da se mi je odpelalo.

med drugim pa hvala za nasvet, ampak js sm trmasto bitje, in kar sem si zastavila, to ponavadi drži (čeprav ne vedno in pri vseh stvareh, ampak določenih!)

LP, Nina

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ja, sej to je use res, sam v življenju vseeno rabiš nekoga, ki ti bo nudil majhne pozornosti (objem, lubija, kako rožco...), če bom pa js plehu dala lubija pa ga objemala, bodo rekli, da se mi je odpelalo.

med drugim pa hvala za nasvet, ampak js sm trmasto bitje, in kar sem si zastavila, to ponavadi drži (čeprav ne vedno in pri vseh stvareh, ampak določenih!)

LP, Nina

That s the spirit Ninočka, samo ti gazi...naprej...boš vidla, da gre... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nina.........postani "lezbijka"........ :OK:  :OK:  :OK:

Ne more če ji dol visi !!!! :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!