Skoči na vsebino

Zakaj imajo moški dve glavi?


Ninč

Priporočene objave

  • 4 tedne pozneje...

Ehja, moji dve obe odkrito izražata čustva. Manjša sicer nima možgan, ker ima luknjo v glavi. Večja mora zato izražat čustva za obe. Ehja, enkrat moram na počitnice, da si malo odpočijemo :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jok brate, js rabm moško roko!!! B)

.....si prepričana?....pa veš,kaj je to moška roka, ali si samo nekaj slišala o tej zadevi?.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 let pozneje...
kaj bi ena brez druge :unsure: tole bi res biu problem ... :hmm:

men se pa zdi da nimajo ravno neke povezave ena z drugo...ko je v eni preveč krvi za drugo pol zmanjka..tak da težko obe hkrati funkcionirata.... :whistle: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uff tole sem pa ravno zadnji dan kolegici razlagal.

Moški smo bitja ustvarjena za prekomerno konzumacijo alkohola. Po določeni količni alkohola, ko prva glava neha delovati, se vklopi druga glava in nas kljub izpadu glavnega sistema še vedno pripelje v postlo (navadno ne našo).

Prek te teorije si lahko tud razlagamo zakaj so vse punce lepe, ko ga imamo nekaj pod kapo-zgolj varnostni mehanizem samoohranitve (pomožna glava si namreč ne more privoščiti izbirčnosti, saj deluje v kriznem trenutku odpovedi centralnega nadzornega centra).

Še ena iz moje zakladnice neposvečenih teorij :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men se pa zdi da nimajo ravno neke povezave ena z drugo...ko je v eni preveč krvi za drugo pol zmanjka..tak da težko obe hkrati funkcionirata.... :whistle: :evilgrin:

Izkušnje :evilgrin: :naughty: .

Uff tole sem pa ravno zadnji dan kolegici razlagal.

Moški smo bitja ustvarjena za prekomerno konzumacijo alkohola. Po določeni količni alkohola, ko prva glava neha delovati, se vklopi druga glava in nas kljub izpadu glavnega sistema še vedno pripelje v postlo (navadno ne našo).

Prek te teorije si lahko tud razlagamo zakaj so vse punce lepe, ko ga imamo nekaj pod kapo-zgolj varnostni mehanizem samoohranitve (pomožna glava si namreč ne more privoščiti izbirčnosti, saj deluje v kriznem trenutku odpovedi centralnega nadzornega centra).

Še ena iz moje zakladnice neposvečenih teorij :krneki:

Enako velja za nasprotni spol. Z večanjem konzumacije kriteriji padajo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ste pa potegnili temo iz naftalina...

:)

in nina, je po teh letih tvoj pogled kaj drugačen?

moška roka se je našla?

taka za črtice al' taka s čustvi, za pogovor in še kaj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a to temo sem jaz odprla? ajme meni, kaj mi je pa blo... :slap: :wacko: :unsure:

sej ne veš kaj govoriš ko si neumen... :D

drgač pa ne, se ni nič spremenilo, če vedno čakam na pravega... moških pa ne mislim spreminjat...

in nenazadnje hvala bogu, da mate dve glavi :D :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eno glavo mamo da punce prenašamo drugo pa da jim jebemo sve k nam dopizdi!

bolše razlage nikjer drugje ne dobiš ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!