Skoči na vsebino

Kako so razturili poslanca Jurija


Insallah

Priporočene objave

Le kaksen glas je dal v parlamentu tale Juri Muri za legalizacijo javnih his v SLO.

Mogoce pa tega se ni bilo na sporedu.

Kdo ve.

Ce bi bil on sporen v tej temi , pol nej se mal pojeb.... drugac pa !

Oh ja kok majo eni poslanci sreco da se ne ve kako se porablja davkoplacevalski kes.

Dokler se samo za sex , hvala bogu.

Ne se sekirat za vsako malenkost, k boste dobil gubice.

Mal poglejte drzavno blagajno in kam gre dnar pol vs bo bolela glava.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jurij: z ženo ti dava!!!

a mu bosta oba nastavla...kot sem razumel ni biseksualec...lahko pa da bi poizkusil... :P

a ma kdo tisto sliko, ki je bila tudi v novicah objavljena...kjer je juri pa še en nag na njima pa sedi ena bejba in jima obdeluje orodje... :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In na referendumskem listu bo pisalo:

"Dragi volivec, danes odločaš o usodi slovenske grude in klenega slovenskega življa. Dobro premisli in obkroži:

    x Fukat              x Ne fukat

:lol1:  :lol1:  :lol1:

FUKAT :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a mu bosta oba nastavla...kot sem razumel ni biseksualec...lahko pa da bi poizkusil... :P

a ma kdo tisto sliko, ki je bila tudi v novicah objavljena...kjer je juri pa še en nag na njima pa sedi ena bejba in jima obdeluje orodje... :blush:

a bi si ga drkal na njegove kosmate noge?? :o

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

He he!

To ja! Na kosmate noge. Pa da ma gor plave dokolenke pa svoja očala.

Ej! Mogoče je pa tisti tip na desni Pahor... who knows....

Sam a vidte oz. ne vidte kok so mediji tih. Edino kar sem jaz opazil poleg Novic seveda, je bilo v 24ur (dnevnik in portal) in včeraj na E+ (Požar gost).

Sicer mu bo pa pomoje največ škode (beri: reklame) naredil net - mail. Sigurno je kje še kaka fotkica... mmm rad imam pikantne zgodbe.

"dober dan doktor. jest sm čist navaden jure rad bi bil pa jurij....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni se zdi pa po svoje fino, da sem tak car, da plačujem tem lowlifom kurbe in raznorazni fuk. Tako vsaj kaj dobijo.

(zadevo je treba samo malo okrog obrnit, pa se človek že bolše počuti...)  :D

Glih tolk, da ne gre ves denar v nič.

Imaš prow.

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam a vidte oz. ne vidte kok so mediji tih. Edino kar sem jaz opazil poleg Novic seveda, je bilo v 24ur (dnevnik in portal) in včeraj na E+ (Požar gost).

Sicer mu bo pa pomoje največ škode (beri: reklame) naredil net - mail. Sigurno je kje še kaka fotkica... mmm rad imam pikantne zgodbe.

"dober dan doktor. jest sm čist navaden jure rad bi bil pa jurij....

no, če si prebral celo temo bi razumel da to ni nič takega, slovenci podpirajo politike ki se med službenim časom jebarijo... in zato mediji nimajo komu prodat takih informacij, enostavno niso zanimive... celo neprijetne, ker se vtikajo v zasebnost... e+ in slo novice se trudijo, ampak publika teh virov je na nizkem nivoju... :ninja: in danes je postalo sramotno kupit slo. novice, to berejo primitivci, čeprav so bile v Kp. razprodane že okrog 7.00 B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ma kdo tisto sliko, ki je bila tudi v novicah objavljena...kjer je juri pa še en nag na njima pa sedi ena bejba in jima obdeluje orodje... :blush:

Jest je nažalost nimam, lahko ti pa pošljem mojo, ko sem z dvema. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A si v tem trenutku v službi al imaš dopust že nekaj dni? :hmm:

:devil:

ne nism v službi, recimo da je dopust,

ampak uporabljanje interneta za se mal zabavat v al pa hodit v bungalove na zmenke ne vem če je isto....

no kakorkoli, vsak ima drugačen pogled na stvar

Popravljeno . Popravil rebel
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, mislim, halooooooo???!?? kako lahko človek sploh prakticira kej tazga kot je sex :grrr ...rajš bi jih šel ene par na gobec usekat :grim ...to pač lažje prenesemo ostali, ne :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, mislim, halooooooo???!?? kako lahko človek sploh prakticira kej tazga kot je sex  :grrr ...rajš bi jih šel ene par na gobec usekat :grim ...to pač lažje prenesemo ostali, ne :ninja:

koga pa briga KAJ on dela v zasebnem življenju...

ta členek in vse poročenje o tem ima čisto drugo bistvo,ki je tebi neznano, gre se predvsem KDAJ!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dokler se v moji buči ne porodi (malo verjetna) ideja, da bi se z gospodom poslancem A.J. poročil, zaročil ali kakorkoli drugače čustveno vezal, sem do njegovega seksualnega vedenja popolnoma ravnodušen. Zaradi mene se lahko mirno trojčka, petorčka, natepava ovce, koze, kamele, potepuške pse, polže ali kaktuse.

S temle se popolnoma strinjam. Kar me moti je to, kako na lahek način se je dal speljati na limanice in kako ravnodušno je neznancem razlagal podrobnosti svoje družine. E, tu se mi pa postavlja vprašanje, ali je tako naiven človek primeren za poslanca, ki sprejema zakone, po katerih naj bi se vsi ravnali? Kako lahko je vplivati na njegovo glasovanje v parlamentu (da o potencialnem izsiljevanju ne govorimo)?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest je nažalost nimam, lahko ti pa pošljem mojo, ko sem z dvema. :)

Samo če je med službenim cajtom. Drugače je preveč zasebno :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Itaq, da je med službo. Med gledanjem Odmevov na TV SLO.  :yes:

:afro1:

Aha, mi je že jasno. Delaš v kliping agenciji :hmm: .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

E, tu se mi pa postavlja vprašanje, ali je tako naiven človek primeren za poslanca, ki sprejema zakone, po katerih naj bi se vsi ravnali? Kako lahko je vplivati na njegovo glasovanje v parlamentu (da o potencialnem izsiljevanju ne govorimo)?

Zelo res! In ravno zaradi tega bi moral dotični gospod...

...v svojo kalkulacijo vnesti postavko "možne posledice"....

Od tega, da ga prebuta lastna soproga, v mraku in navalu strasti nabriše lastni sin (če sem pravilno razumel nekatera namigovanja), pa do tega, da bo elegantno odstavljen iz udobnega fotelja, v katerem trenutno ždi. Zaradi ranljivosti, ki si jo je nakopal s svojim naivnim udejstvovanjem. Ali zaradi kakega drugega, očem bolj prikritega razloga.

Kakorkoli, jaz gospoda A.J. ne mislim obtoževati, niti mu soditi. Se mi dozdeva, da je povsem dovolj drugih, ki se bodo z veseljem podali v ta podvig.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jebat ga... Pepe ma čist prov... možakar pač ne kandidira na mojem koncu... bojo primorci stvari doma pošlihtal... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

možakar pač ne kandidira na mojem koncu... bojo primorci stvari doma pošlihtal... :grim

Če bo kandidiral, bo zihr spet izvoljen. :yes:

Ima zastonj kampanjo že zdaj. :OK: Pa še plačat mu jo ni treba. :D

p.s.

Zdej bo pa rebel reku, da mu jo itak on. :D .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, običajno se zastonj kampanje plačuje.  :grim

:oops: Tudi vsevedi se kdaj zmotimo. Sploh pri besedovanju. O:-)

:004

Porpavljam.

Ima že zdaj kampanjo. Pa še plačat mu jo ni treba. :) .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne nism v službi, recimo da je dopust,

ampak uporabljanje interneta za se mal zabavat v al pa hodit v bungalove na zmenke ne vem če je isto....

no kakorkoli, vsak ima drugačen pogled na stvar

Oprosti, od kdaj pa seks ni zabava?? sej če preko interneta išče ženske s katerimi se bo zabaval je pa ok, al kako?

samo ni pa vredu, da gre popoldne na svoj čas v bungalov?

joj, jst tega ne štekam.... a se ti zavedaš, kako bedarijo si napisal??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomoje je Juri na primorskem zdaj heroj, ker je dokazal, da so primorski fantje dobri in vzdržljivi jebači. :D To je samo moja domneva, naj kdo iz Primorske poroča s terena.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!