Skoči na vsebino

Solo Riders 2.01


hotschko

Priporočene objave

no, da pa ne bom preveč tečen ...

- kolkr se spomnim je blo fajn :yea2:

- muzika je sicer mal štrajkala, ker je nek junak polil pivo po monitorju :eek:, pa preveč je bilo DJ-jev ... :krneki:

- telefon in nož sem najdu :)

- Ela je tok luštna :wub:

- pivo sicer ni bilo tko fajn kot lani in predlani, ampak me je blo po enmu kozarcu že vseen :OK: (imamo pa za prihodnjič en sod v dobrem)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ajm d´ ril mkkoj....... :slap:

kljub podrobni razlagi vsaj 8 (OSMIH !) ljudi na jancah sem seveda .......you can guess.... nasel makadam. in se po njem tudi odpeljal preko stange (kdo je temu "zaselku" dal to ime?!) do ceste besnica-litija. in spet sem smartno nasel. :grim

BTW: na tistem makadamu zgoraj .......sem srecal jazbeca........ tapravega kosmatega, ne nasega z motosveta. ma v kaksni vukojebini so jance. :wacko: :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BTW: na tistem makadamu zgoraj .......sem srecal jazbeca........ tapravega kosmatega, ne nasega z motosveta. ma v kaksni vukojebini so jance.  :wacko: :grim

bi ga prinesel s seboj za golaz...men je un povoženi s trzinske obvoznice pobegnil :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oh ja, in skoraj bi pozabil omeniti tisto, kar bo za Manu morda najbolj pomembno:

v enem redkih trenutkov blage melanholične zamaknjenosti, smo se ultrahropci Altermann, Keky III in Moi spomnili parih vrstic telele poeme. In nismo se mogli za vraga spomnit, katera je.

Ampaq zdaj pa vemo!  :yes:

Rada vas imam in prav vas sem tudi najbolj pogrešala (poleg Bibe, ofkors).

:004 :004 :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko sva šla z Iggyjem ponoč iz Janč so nama pot prekrižale ( hvalabogu srečno ) tri srne ( na štirih nogah ), ki so tekale posamezno, en zajec, pa še skala je bla na ovinku. Kljub temu se je srečno izteklo, tut Iggy se mi ni prbou v auspuh :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Globalno mi je bilo v redu, mam pa par pripomb, ki zavezujejo samo mene. Pivo je bilo zanič tudi po petem popitem, zato sem prešaltal na vino. Rdeč je bil zakon, pa ga je zmanjkal, potem sem pa našel neke italijanske buteljke (hvala, kdorkoli jih je prinesel) in nadaljeval z nepokvarjenim okusom pozno v noč. Cvikula mi žal ni šla dol.

Hrane je zmanjkalo prezgodaj. A smo bili tako požrešni, al kaj? Muzika je zatajila na celi črti. Preveč rok si je podajalo miško in nastal je zmazek.

Čez dan smo se imeli fino, mega, di beste, zvečer je pa morala padla in ni bilo nobenega resnega žura. A se staramo, al kaj? Pa tolk sem si želu spet en full monthy odplesat. Veselje sem našel v zabijanju žebljice na glavico.

V najlepšem sobotnem spominu mi je ostala super družba. Dekleta/fantje, pridružim se vam kjerkoli, kadarkoli. Z vami je vedno zabavno.

V najlepšem nedeljskem spominu mi pa ostaja moja spalnica na nepokošenem travniku s fenomenalnim pogledom v dolino.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Globalno mi je bilo v redu, mam pa par pripomb, ki zavezujejo samo mene. Pivo je bilo zanič tudi po petem popitem, zato sem prešaltal na vino. Rdeč je bil zakon, pa ga je zmanjkal, potem sem pa našel neke italijanske buteljke

Rdečega zmanjkalo :eek: 20 litrov smo ga peljali nazaj oz. ga podarili Suzukiju in to ne cvička ampak našega ta dobrega ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rdečega zmanjkalo  :eek:  20 litrov smo ga peljali nazaj oz. ga podarili Suzukiju in to ne cvička ampak našega ta dobrega ...

Ja, madona, kje ste ga pa skrivali? :o Pa valjda nisem bil tolk munjen, da ga ne bi videl. :eek: :cry:

Popravljeno . Popravil Lucky
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, madona, kje ste ga pa skrivali?  :o  Pa valjda nisem bil tolk munjen, da ga ne bi videl.  :eek:  :cry:

če nimaš vsaj 2 promila v žilah, tega vina sploh ne vidiš :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa tolk sem si želu spet en full monthy odplesat. Veselje sem našel v zabijanju žebljice na glavico.

...tut Najtuiš niso pomagal?! .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kdo je dovolil, da je VICE-PRESIDENT od Firestartersov po zabavi nosil pendrek??

A je orožje drgač tut dovoljeno??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej wobewt kva si pa skoz s tistim skretpapirjem okol skaku? A si kako velko sranje pričakoval? :grim

Drgač se pa pridružujem Luckiyevim ugotovitvam. Kljub temu je blo fajn :kva2: Sploh hulahooop fantje so bli fajn.

Tist vin se je pa tud men skrival tko, da ne vem kaj je blo to???? :hmm:

Popravljeno . Popravil civava
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čez dan smo se imeli fino, mega, di beste, zvečer je pa morala padla in ni bilo nobenega resnega žura. A se staramo, al kaj? Pa tolk sem si želu spet en full monthy odplesat.

kaj ste pa mene pozabli spomnit in striptizeto nabavit - prav vam je!!!!!!! :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kdo je dovolil, da je VICE-PRESIDENT od Firestartersov po zabavi nosil pendrek??

jaz.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej wobewt kva si pa skoz s tistim skretpapirjem okol skaku?

To je bwo za osebno rabo. :grim :grim Rayš več, kt manj....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kdo je dovolil, da je VICE-PRESIDENT od Firestartersov po zabavi nosil pendrek??

jaz.

In ti bi potem najbolj debelo gledal, ko bi se ga napil in nekoga mahnil po glavi????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In ti bi potem najbolj debelo gledal, ko bi se ga napil in nekoga mahnil po glavi????

U bistvu je bil ta pendrek namenjn za v anus.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In ti bi potem najbolj debelo gledal, ko bi se ga napil in nekoga mahnil po glavi????

Ej, kar se mene tiče - al kdo vseka koga s pendrekom, blokom motorja, flašo, ali pa samo z ostro besedno kombinacijo...

lej, mi smo se meli fajn ... kaj pa ti?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nisem bil zraven, ampak sem takole po kanalih izvedel........

sicer pa sem se imel fajn, samo ne tam.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nisem bil zraven, ampak sem takole po kanalih izvedel........

mel smo tut mesarske nože ,sekire, lopate, šnopc, herpes ... same nevarne reči.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nisem bil zraven, ampak sem takole po kanalih izvedel........

najbrz tistih odtocnih, kenede. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tisto k je mel Ein je bla ena taka dobra debela antena. Nč groznga. Sem že misla, da se je s kom stepu k ga je roka bolela, pa zgleda, da je to blo od zabijanja žebljev. Al pa od hulahooopa mogoče??? :devil: :devil: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa pejte v rit, norci pijani :grrr vino je bilo ZRAVEN HLADILNIKA, na vsaki strani en karnister :fight2: Še dobro da sem Wellcome drink doma pozabla, potem niti enga karnistra ne bi spraznili :grrr :grrr :grrr

Evo vam fotkice iz Janč (te so za javno rabo), ostale po dogovoru :naughty:

SR 2005

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kdo je dovolil, da je VICE-PRESIDENT od Firestartersov po zabavi nosil pendrek??

Verjetno si imel v mislih tole? :devil:

post-520-1116877579_thumb.jpg

post-520-1116877593_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!