Skoči na vsebino

Solo Riders 2.01


hotschko

Priporočene objave

To je bwo za osebno rabo. :grim  :grim Rayš več, kt manj....

A zato si vezalko iskal, ker je bil toaletni papir prešwoh :? :004

p.s. sedajlahkoiščevavezalkoskupajtudimenibipravprišla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo vam fotkice iz Janč (te so za javno rabo), ostale po dogovoru  :naughty:

SR 2005

Zgleda da s kr fajn žur zamudu... jebiga - bil na morju :rolleyes:

Priletim ob naslednji podobni priliki :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kdo je dovolil, da je VICE-PRESIDENT od Firestartersov po zabavi nosil pendrek??

A je orožje drgač tut dovoljeno??

Ja je, ker ce nisi vedel sem imel pri sebi tudi noz. Tega sem tudi uporabil - nekdo ga je moral imeti, ker niso mogli cesna olupit...

Ce mas tezave s tem, bi moral takoj povedat.

Al si samo provakor in sleva.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U bistvu je bil ta pendrek namenjn za v anus.

upam, da ga ti nisi imel pri sebi, ko sem spal v tvojem avtu :D :D

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ja, very special tnx goes to Gregs za zadnji šus pred spanjem. Sem bolje spal.

I wish I had an angel :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ja, very special tnx goes to Gregs za zadnji šus pred spanjem. Sem bolje spal.

I wish I had an angel 

Anytime, my friend, anytime... :grim :OK: :yea2:

Over the Hills and Far Away... :wub: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

upam, da ga ti nisi imel pri sebi, ko sem spal v tvojem avtu  :D  :D 

lp

A morš to vsem povedat?! :blush: :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A zato si vezalko iskal, ker je bil toaletni papir prešwoh  :?  :004 

p.s. sedajlahkoiščevavezalkoskupajtudimenibipravprišla

:huh: :huh: :huh: Vezalko??

Ja najbrž maš res, zihr sm se hotu spet obesit, to zadnje cayte rad načrtujem.... B) :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mel smo tut mesarske nože ,sekire, lopate, šnopc, herpes ... same nevarne reči.

Pa ne samo imeli s seboj. Smo jih tudi nucal. Že dolgo nisem imel tako krvavih rok! :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bilo bi škoda če se drugo leto ne bi udeležil že res tradicionalnih Janč :OK:

Je pa res da smo se letos malo grebli pa duvali za D.J. in je za moj okus bila glasba za pokopat. Take si ne želim drugo leto O:-)

Takrat ko je bil hulahop je bila sorazmerno dobra (nekateri smo se zabavali ob tekmovanju, drugi ob glasbi) potem pa je bilo vedno slabše, dokler precej folka ni poniknilo in se porazgubilo.

Ob pol enih sem SDP "spodil" izpred tipkovnice in nekaj ljudi "slekel" nekaterim pa sem šel :SS

No ob pol petih se je začelo daniti zato sem se odločil da se odvalim v domačo posteljo.

Drugo leto vsekakor zrihtat D.J. ki bo znal družbo gor držat, oziroma ugotovit stil glasbe ki bo držal bando pokonci, ne pa da bo ob polnoči samo še kakih 20 ljudi v šotoru (10 okorg žebljev ki jih moram drugo leto več kupit,pa kak dodatni štor in kladu tudi ne bi škodoval) 10 pa razkropljenih in prepuščenih sami sebi O:-)

Še dobro da smo na PC najdel Joe da smo videli kako zgleda :love1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: :hmm: :hmm: Zanimivo.....mene pa muska ni prav nič motla......sem si kar svojo naštimal v šotoru......pa še zagarantiral sem se,da se me bodo medvedi izogibali v velikem loku.

No........morda drugo leto zdržim kaj dlje!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa pejte v rit, norci pijani  :grrr  vino je bilo ZRAVEN HLADILNIKA, na vsaki strani en karnister..

bil pri hladilniku in pogledal na obe strani (sem iskal cockto, katere ni blo!) in tudi nisem videl nobenega karnistra; kanistra BTW tudi ne. ne belega in tudi ne kako drugace pofarbanega. mora da sem ze farbenblind. B)

mogoce draga vale, bi morala drugic tudi vzeti te kanistre s seboj? :)

:chase:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ka®nistri so bli. :grim Definitivno. V garaži. Tisti, katere vrata je kolega Klimbra lansko leto uspel zgrešit.

Yst, ki sem bil kolikortoliko priseben, sem videl vsaj enega (karnistra - op. avt.)

Če bi bil vinjen/konjan/pivan/wiskan/itd , bi jih verjetno videl več.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: :hmm: :hmm: :hmm: če se ne motim.....sem v meglici svojega pogleda zasledil kanistre v hladilniku........se pa kristalno jasno spominjam,da je bilo izvedeno nakladanje dveh polnih kanistrov na transportno vozilo!!!!

Madona......torej sploh nisem biu tok bogi :OK: :OK: :OK:

p.s......Manu....ne samo da se je vedelo,da bo zaradi tvoje neprisotnosti vse narobe.....nasploh je bila tvoja neprisotnost nerazuljivo dejanje .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po mojem je Suzuki skril vino preden je šel spat in zjutri ga dal nazaj sam da ga je pol lahko domou nesu :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

MA SMO SE SAMU HECALI :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se samo to spomnim

:beer2: :beer1: :beer2: :beer1: :beer2: :beer1: :beer2: :beer1: :beer2: :beer1: :beer1: :smoke: :beer1: :beer1: :beer1: :SS :eek: :beer1: :beer2: :beer2: :beer1: :beer2: :beer1: :beer2: :beer1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vino bilo, ga videl lastnoočno.

Pil pa ne, da ne bo kakšna krivda name padla.

Udeležbo zreduciral na 2 uri.

Kakšna pa je sploh to soloriderska fešta brez dežja. :SS

:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kateremu se moram zahvalit, da je napolnil flašo od Coca-Cole z refoskom :hmm: :angry2: ?

Ko so čutila že malo otopela :drunk:, sem namesto zamišljenega bambusa cel čas pil refošk+refosk (mešal iz flaše+iz kanistra) in to pogruntal šele, ko se je zdanilo :OK: :slap: :SS

Prosim, da drugič upoštevate dejstvo, da so med vami tudi KOMATOZOIDI, ki ne ločijo rdeče od rjave... :grim :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kateremu se moram zahvalit, da je napolnil flašo od Coca-Cole z refoskom :hmm:  :angry2: ?

Ko so čutila že malo otopela :drunk:, sem namesto zamišljenega bambusa cel čas pil refošk+refosk (mešal iz flaše+iz kanistra) in to pogruntal šele, ko se je zdanilo :OK:  :slap:  :SS

Prosim, da drugič upoštevate dejstvo, da so med vami tudi KOMATOZOIDI, ki ne ločijo rdeče od rjave... :grim  :lol1:

Mogoče zvezda SEVERNICA

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Popravljeno . Popravil Godfather
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče zvezda SEVERNICA

:lol1: 

... :whistle: , mam pa tudi gremline, pa male zelene :alien1: na sumu :hmm: .) .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: :OK: :OK: :OK: Bravo Solo riders. Odlicen zur. :worship: :worship: :worship:

Hvala za povabilo in upam da se kdaj. Jest bom kar brez pripomb. Se pa strinjam s Klimbro :beer2: :beer2: :beer2: :beer2: :beer2: :beer2: :beer2: :beer2: :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kateremu se moram zahvalit, da je napolnil flašo od Coca-Cole z refoskom :hmm:  :angry2: ?

He, he, he to sta ušpičli Čivava in Vale :devil: . Ampak sam na začetku, pol je pa mene nekdo nadomeščal zgleda. Men se je zdel, da vsi sam pivo pijejo.

:beer2: :beer2: :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!