Skoči na vsebino

Solo Riders 2.01


hotschko

Priporočene objave

Prosim, da drugič upoštevate dejstvo, da so med vami tudi KOMATOZOIDI, ki ne ločijo rdeče od rjave... :grim  :lol1:

A to sem tud, poleg daltonista.... :hmm: Komatozoid & daltonist, dobr da se ukvarjam s slikarijo, ne z električarstvom.... :nono: :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

He, he, he to sta ušpičli Čivava in Vale :devil: . Ampak sam na začetku, pol je pa mene nekdo nadomeščal zgleda. Men se je zdel, da vsi sam pivo pijejo.

:beer2:  :beer2:  :beer2:

Hvala prjatlce :OK:

A to sem tud, poleg daltonista.... :hmm: Komatozoid & daltonist, dobr da se ukvarjam s slikarijo, ne z električarstvom.... :nono:  :ninja:

A ti tut :eek: :slap: ?!

A ja, nič bat Wobi, tut PapaRatzi je Solo Rajder in vse kar sodi zraven :yea1: !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ha...PapaRatzi Solo Rider :OK:

post-807-1116936229.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kwa je zaj ... kje je več slik ... :eek: :eek: :eek:

Godfather ... :? ... Vale ... a ti je kaka nespodobna od mene ostala ... O:-) ... prosim po PM ali mailu ... :whistle: ...

kdo je še fotkal ... :unsure: ....aaaaaaaaaa .... Altermajster ... kje so fotke ... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kwa je zaj ... kje je več slik ...  :eek:  :eek:  :eek:

Godfather ...  :?  ... Vale ... a ti je kaka nespodobna od mene ostala ...  O:-)  ... prosim po PM ali mailu ...  :whistle:  ...

kdo je še fotkal ...  :unsure:  ....aaaaaaaaaa .... Altermajster ... kje so fotke ...  :D

a se nisi ti full bunila glede slikanja :hmm: :whistle:

post-5996-1116938154_thumb.jpg

post-5996-1116938298_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz se bunim sam, če se mene slika ... :blush: ... na drugih pa rade volje zijala pasem ... :lol1: :lol: :kva2:

ampak swa pa lepi, a ne Bubi ... :photo: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja je, ker ce nisi vedel sem imel pri sebi tudi noz. Tega sem tudi uporabil - nekdo ga je moral imeti, ker niso mogli cesna olupit...

Ce mas tezave s tem, bi moral takoj povedat.

Al si samo provakor in sleva.

Nisem ti mogel takoj povedati, ker nisem bil tam.......

So mi povedali, da je blo fajn, je pa pač nekoga motilo, da je eden od njih s penDREKOM okoli letal.

Kar pa se tiče šleve, pa mislim, da je šleva tisti, ki nosi take stvari v žepu.

Jaz pa sem provokator, kot pove moje ime.

pa LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem ti mogel takoj povedati, ker nisem bil tam.......

So mi povedali, da je blo fajn, je pa pač nekoga motilo, da je eden od njih s penDREKOM okoli letal.

Kar pa se tiče šleve, pa mislim, da je šleva tisti, ki nosi take stvari v žepu.

Jaz pa sem provokator, kot pove moje ime.

pa LP

:doze: ...ali pač...jest mam enega vedno s seboj ker vedno prav pride za nohte spucat :grim .....

pa psa mam tud pogosto seboj ..brez vrvice :mellow:....a je mogoce to koga motlo :doze:

Popravljeno . Popravil Nagaya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa psa mam tud pogosto seboj ..brez vrvice :mellow:....a je mogoce to koga motlo :doze:

Mene bi. Če bi bla tam. :angry:

Še dobr, da me ni blo. :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene bi.  Če bi bla tam.  :angry:

Še dobr, da me ni blo. :yes:

ne me provocirat! :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekoga je baje motla čefurska muzika ... :D ... spet drugi so bli pa fuuul navdušeni ... :blink: ... mater je - sto ljudi miljon čudi ... :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekoga je baje motla čefurska muzika ...  :D  ... spet drugi so bli pa fuuul navdušeni  ...  :blink:  ... mater je - sto ljudi miljon čudi ...  :eek:

Ej vsega po malem mora bit. Mal za ene mal za druge. Da pa je pr ne vem kol taužent mp3 treba istih 5 poslušat skoz. Take stvari me pa res spremenijo v hudo besno čivavo. :fight2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem ti mogel takoj povedati, ker nisem bil tam.......

So mi povedali, da je blo fajn, je pa pač nekoga motilo, da je eden od njih s penDREKOM okoli letal.

Kar pa se tiče šleve, pa mislim, da je šleva tisti, ki nosi take stvari v žepu.

Jaz pa sem provokator, kot pove moje ime.

pa LP

ja, po moje so se vsi hudo ogrozeni pocutili, se posebej ko sem poleg zastrasevanja in nadvse nesramnega pitja se hulahup vrtel - to je blo po moje kaplja cez rob. Pa se s kladivom sem tolkel...

Ce te ni blo tam sploh ne vem kaj se vsajas, ce pa je koga tam motilo, bi pa lahko rekel...

Grow up...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ein, saj vemo - s hulahopom si provociral, če bi se ti pa kdo preveč zasmejal, pa hop s pendrekom po glavi ... poznamo mi tebe ... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Provokator pejt v svoj peskovnik scat :fight2:

Drugač pa ... pendrek je bil ja, ne eden, ogromno jih je bilo, takšnih in drugačnih ... :grim

A ni ena fotka s pendrekom in mano???

Popravljeno . Popravil Vale
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Definitivno je bil od vsega najnevarnejši hulahooop al pa badmngton. Mam muskelfiber od tega! :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Take stvari me pa res spremenijo v hudo besno čivavo. :fight2:

:topic: Hudo besna čivava:

hm_thumb2.jpg

:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Definitivno je bil od vsega najnevarnejši hulahooop al pa badmngton. Mam muskelfiber od tega! :devil:

Ha, pa nisem edina ... ne moreš, da verjameš, kakšen muskelfiber povzroči en bogi obroč ... že tri dni se zelo težko smejem ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sem se pa počutil ob tem, da ima nekdo pendrek s sabo, bolj varno kot ogroženo. Če bi prišlo do pizdarije, tako kot prvo leto, ko so uleteli neki domačini, bi vsaj vedel za koga se postavit in čakat, da ta hujše mine.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi prišlo do pizdarije, tako kot prvo leto, ko so uleteli neki domačini, bi vsaj vedel za koga se postavit in čakat, da ta hujše mine.

Kakšni domaćini???? :huh: :huh: :huh: Ne spomnem nič. :ninja:

A smo jih vsaj prefukal, tko kt vedno??? :fight1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Wobewt, saj je bil samo dober ducat žgoljavih 120kilskih drvarjev.

Piss off kejk!  B)

In je prišlo do pretepa al se je rešlo po diplomatski poti ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:yea1: :OK: :topic: :slap: :xx: Še zdaj so krvavi madeži na asfaltu za domom, samo klinc, ko se še do danes nismo zedinili, čigava je.

Ampak MI smo zmagali, ... domorodce so odeljali, ko pse v ketnah, ... MI ... hja nas pa kot carje na nosilih. :yea2: :yea2: :yea2: :whistle: :xx: :xx: :oops:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!