Skoči na vsebino

Tina Maze


Jure007

Priporočene objave

No vsi, ki vam je tole zalezovanje po plažah fino in po sistemu ,,golote se ni treba sramovati,,  nalepite svoje gole fotke v galerijo MS...

čakam.......

Saj bi, pa vam bodo vsem popokali ekrani. :blush:

LP Cvetoo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No vsi, ki vam je tole zalezovanje po plažah fino in po sistemu ,,golote se ni treba sramovati,,  nalepite svoje gole fotke v galerijo MS...

čakam.......

OK! Tole je blo na enem pikniku pred leti...

post-499-1108635041_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK! Tole je blo na enem pikniku pred leti...

:hmm: Nekako mi deluje tole "long, long time ago in a glaxy far, far away..." :lol:

'70 ali '80ta?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: Nekako mi deluje tole "long, long time ago :lol:

:lol1: :lol1: :lol1: ma kaj te briga v kerih letih je blo to. Zadevo bi blo dobr sprobat na kakšnem zboru.

Tistga blata mam jest že dost,.......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No vsi, ki vam je tole zalezovanje po plažah fino in po sistemu ,,golote se ni treba sramovati,,  nalepite svoje gole fotke v galerijo MS...

čakam.......

Evo, nisem sicer čisto gol, ampak imam gate. To je še iz časov, ko sem zbasal več steroidov vase kot sem natankal bencina v avto :lol:

Me je pa kolega slikal, ko sem na fičotu menjal gumo :lol1:

(sploh nisem rabil dvigalke, samo levi mezinec)

post-1460-1108637812_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tina! tina! tina! upam, da bo nastal kak koledar naših športnic, pa tudi športnikov, da ne bodo punce prikrajšane .) takoj ga kupim, z nacionalnim ponosom in zanosom :kva2: pa naj stane 20 jurjev.kupim le koledar športnic, da ne bo pomote... <_<

Popravljeno . Popravil GorazdH
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Polž: a to pa ne piše na mineštri?  :huh:

@cyc. Kaj ne piše na Mineštri? O Tini ali o strinjanju nežnejšega spola na temle forumu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

notranju, duševnu lepotu ...

;)

Bolje dvakrat na dan...

kot dvakrat na mesec...

Star moški pregovor ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekako imam občutek, da si naša Tinca ne pušča svojega gozdička tako vnemar, kot je videti na tej fotki.

kako lahko to veš...a si vidu.... :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj nisem rekel, da vem, ampak da imam občutek. :naughty: (kasnejši dostavek: Polž je to povsem pravilno ugotovil)

Tega pa mam zato, ker je Tina mlada punca in ker se zna poštimat. Take punce pa si ponavadi vsaj malo urejajo tudi spodnji muf. :grim

Pa da ne bova zdaj o gozdičkih in mufih tukaj začela debatirat, lahko odpreš posebno temo o tem, pa bova tam še kako rekla. Verjamem, da bi v tej temi tudi kdo drugi imel marsikaj za povedat (za Pervyja sem skoraj stoprocentno ziher, da bi).

Popravljeno . Popravil pirrulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ma kdo kakšno podobno sliko od Janice Kostelilć? Najbrž ne. Verjetno je pretežko za njo nardit dobro fotomontažo. :devil:

:eek: temu se reče bratska ljubezen :xx: :wacko: :SS

noben ne more reč da je fotomontaža :rolleyes:

na onih pa zihr ni Tina, ne ga srat da bi mela taka bejba spodej tako šumadijo :hmm:, bi se še čez smučarski kombinezon vidlo B)

post-5241-1109019825_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem skor prepričan da to ni original Tina.

:P ziher jo ma na srček pobrito :devil: oz bi se za tako dekle spodobl :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!