Skoči na vsebino

Tina Maze


Jure007

Priporočene objave

ne ne ne, SHARKs. tukaj sploh nisem mislil tega, ampak že v mladosti vidne nastavke za nadaljni razvoj obraznih potez pri prvo- in drugouvrščeni. :ninja: :grim :oops:

Popravljeno . Popravil pirrulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 let pozneje...
  • 7 let pozneje...

a jo bodo izžvižgali al ploskali ... :hmm: 

vse skup so  usrali tko, kot znamo samo mi 

kar se mene tiče ... men je vseeno :yawn: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobr jo je namassiral, tisti njen massi. Namesto da bi Tina v veličastnem slogu odpeljala to zadnjo Lisico, morda tudi s kakšno demonstracijsko gesto, in odšla v smučarsko zgodovino kot kraljica bo zdaj izpadla, kot da hoče še zadnje drobtinice popraskati z domače mize...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest mislm,da je Vogrinec vse povedal:

Tini se ni treba več dokazovat,če pa to od nje zahteva Massi,in hoče od države (BERI SZS)še kaj evrčkov pobrat,

potem je itak vse v q...u.

ZAKAJ Tina ni mogla tiskovke naredit v Sloveniji ?????????

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, izibajker pravi:

Dobr jo je namassiral, tisti njen massi. Namesto da bi Tina v veličastnem slogu odpeljala to zadnjo Lisico, morda tudi s kakšno demonstracijsko gesto, in odšla v smučarsko zgodovino kot kraljica bo zdaj izpadla, kot da hoče še zadnje drobtinice popraskati z domače mize...

Dejansko je to počela s počasnim poslavljanjem, da je pocuzala, kar se je še dalo, no sedaj se je malo zataknilo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Snecer pravi:

Dejansko je to počela s počasnim poslavljanjem, da je pocuzala, kar se je še dalo, no sedaj se je malo zataknilo

točno tak, vinarija gre u qurac, z gostilno ni nč, pa je potrebno vnovčit mal ime :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, Snecer pravi:

Tam nekje v Gorici sicer živi z neurejenim "mentorjem", a sta ima tudi projekt prehrane in pijančevanja?

mata, nimata, mata, saj veš kako gre pot športnika, ko konča kariero.

Nekateri kupijo bife (fudbalerji) drugi poskušajo tržit svoje ime na "kao" vrhunskih vinih in "ugostiteljstvu".

Ampak, kot sem že nekoč zapisal, dobrega gostinca ne naredi uveljavljena tržna znamka, ampak si mora ime ustvariti. bolj v podrobnosti pa ne vem, repliciram kar slišim okrog.

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, DAMI34 pravi:

Ampak, kot sem že nekoč zapisal, dobrega gostinca ne naredi uveljavljena tržna znamka, ampak si mora ime ustvariti. bolj v podrobnosti pa ne vem, repliciram kar slišim okrog.

Dober glavni kuhar tudi zelo pripomore k temu. Samo z imiđem "znanega lastnika" pa se ne da tečt na dolge proge..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šujo ma tut stališče:

15589654_10154108547034327_6435776804584

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NLB bi lahko bil sponzor Tini za zadno furo :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gregec je par stvari kar zadel.

Poleg tega v smučarski zvezi SLO že dolgo časa smrdi. Začelo se je pa že za časa Vogrinca in predčasnim zaključkom Svetove. Od takrat pa samo na slabše. Večinom sami šminkerji, pozerji in zabušanti, prav jim je Massi povedal.

Tudi Ilka dela s svojo skupino, očitno lahko le tako prideš do rezultatov.

Mi pa tu nekaj nabijamo na osnovi zapisov iz 24ur, slovenskih novic in podobnih virov.... Ozadja pa ne poznamo.

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gregec ni nč zadel .. razen če se je km z glavo ... zmerjanje in mešanje levih in desnih le taktika politikov ... 

menim, da je najbolj realno napisano, kot sem zgoraj citiral ... 

:ninja: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem te zastopu.Zakaj od države zahteva denar,če tekmuje za sebe???30 taužnt na minuto.mislm,da je tud zanjo mal velik.Kljub njenim dosežkom pred katerimi pa kapo dol (Katanec)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men je zalostno gledat tole kregancijo. Ampak, sej se drugac ni moglo koncat? Tina in Andrea sta ultra ambiciozni in zelo konfliktni osebi. Mi ne vemo kako se tem stvarem streze. Ne vemo kaksne kompenzacije in ugodnosti dobijo primerljivo uspesni smucarji. Ce so sami izposlovali 15 kek na zlatega sponzorja na dresu, bi zadevo morali uskladit z zvezo in zveza bi morala pomagat pri pogajanjih z aktualnimi sponzorji. Pa so raje zaratili. Ok.to pac ni normalno.  Tina, bolano ambiciozna, je sla lagat na FIS in golfat za starno cifro. Sportniki po navad iz tega nardijo salo-hec, ona bi sla dirkat u prvo jakostno?! To tud ni normalno.

 

Me pa zanima kdo tocno je bil prejemnik oziroma pogajalec v tej zadevi. Tina maze sportnica, ali tina maze d.o.o., ki je letos od drzave ze pokasiru 90 kek?

http://erar.si/prejemnik/88855783/

 

Njeni sportni dosezki so izjemni. Njena medijska persona je pa bol tako tako. Mal na lorenza slici. Ceprav...lorenzo nebi spusil naslova prot fennigerjevi. On u tisti sezoni u  mariboru ne bi uknjizil dveh nul. 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Problem je 90kek za vrhunskega športnika in persono ,ki jo pozna cel svet . Za nogomet , pa kekci v vsej svoji zgodovini niso naredili drugega kot ,da so se enkrat po nesreči z veliko sreče udeležili svetovnega porvenstva , pa še takrat bosanc Zahovič ni mogel preko svojega ega ......pa gre za te kekce ali Mujote ,da ne rečem bosansko reprezentanco  , miljoni .......so dobivali tud neke rente za vsak gol na SP, pa po moje ni blo daleč od zahtevanega zneska Tine Maze , ki je ime svetovnega formata in bo zapisana v naših analih .....

NimAM nič proti nogometašom in bosancem ,slednje imam celo rajši kot slovence , samo primer sem navedel ...............90kek pa takšne zdrahe, sram nas je lahko , tujina se nam pa smeji ....res smo kekci !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!