Skoči na vsebino

Tina Maze


Jure007

Priporočene objave

To je samo moje mišljenje, ampak takole: Razumem, da se spodbuja (podpira) začetnike, ne razumem pa zakaj bi morali iz proračuna plačevati ljudi ki služijo milijone. Na ta način "požrejo" sredstva "podmladku" in še kup "pijavk" se pripopa zraven.

lp

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pomoje bo sedaj tako ... ker je dobivala plačo od MNZ in tam je tudi zaposlena, bo sedaj, ko je nehala šprtno pot, redno delala v policiji in cepala nočne ..a ne :huh: 

če ne .. potem je nekaj hudo narobe :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, maus pravi:

pomoje bo sedaj tako ... ker je dobivala plačo od MNZ in tam je tudi zaposlena, bo sedaj, ko je nehala šprtno pot, redno delala v policiji in cepala nočne ..a ne :huh: 

če ne .. potem je nekaj hudo narobe :P

 

Nočne v Policiji, kelnarca po dnevi, le kam bo z vsem denarjem :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, DAMI34 pravi:

Nočne v Policiji, kelnarca po dnevi, le kam bo z vsem denarjem :D

Bo Massi poskrbel, obvlada :slap:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj je denar sploh vprašljiv? Če to razumem prav, so zadeve take:

 Maze/Massi sta ta denar izpogajala pri svojih sponzorjih. Zaseben denar zasebnikom.

 

Zveza je vpletena, ker je prijava pogoj za nastop. Na svetovno te prijavi zveza, Ta pa ima z opremljevalci in sponzorji svoje obvezujoče pogodbe. Tudi če se kliče Tina, zveza na start ne more/ne sme poslat tekmovalca s kar nekimi sponzorji na dresu.

 

Tine 2 sezon ni v igri. Zdaj bi rada mal pogolfala in nastopla v prvi jakostni?  (BTW spore z narodnimi zvezami je melo ful smučarjev. Marc Girardelli recimo) Rada bi počastila svoje sponzorje z večjo izpostavljenostjo na zadnji tekmi. Ker tega ne more kar tako, je Massi "predlagal" da izpad devetdesetih čukov krije zveza.

 

 

Zaplet ni zgolj v cifri, ampak predvsem v pogodbenih obveznostih, ki se med Tino in zvezo križajo. Če se ne motim je BMW njen sponzor, Ford pa reprezentančni, in Tina z BMWjevo eliso  nikakor ne more nastopit. Podobno dresi. Fila Vs EnergiaPura....In ker to ne gre, naj ji zveza kompenzira izpad? 

 

moje menje je, da zveza ne bi smela it direkt v medije, in da bi Mazetovi stvar morali to tekkmo gledat mal manj poslovno. 

 

 

@franc

Proračun ni državni. To je proračun SZS. Zveza ji dejansko onemogoča nastop z njenimi sponzorji, kar je v poslovni plati športa normalno. tina je zvezda, ma spet, ne taka de bi poganjala cel svet. Tokrat je uzela zvezo za talca pred javnostjo. Ker v zvezi niso imeli namena čakat, so šli (IMO prezgodej v medije)

 

 

 

Popravljeno . Popravil Cartman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če ne bi zveza dala to vn, bi prše prej kakšne dezinformacije ... tale italjan je podel in ga ne prebavljam ...

 ampak res.. zaposlena je na policiji ... če bi se ji kaj zgodilo je imela penzijo zagotovljeno ... pa še kaj ... ker se ji to ni zgodilo (sem tudi jaz vesel, da se ji ni) nikome ništa ... 

ker se ona poslavlja, bi morala ona plačat poslovilnega :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

 

 

Ps: ker tega športa in obšportnih dejavnosti ne spremljam, sem prvič posurfal po straneh SZS in TM. (mislil sem da je Tina Audijeva pa zveza Citroenova, očitno se je to spremenilo) Tina ima 6 klikov, en je SPONZORJI. SZS jasnega klika SPONZORJI sploh nima. A se zajebavajo? Za najdet njihove opremljevalce sm porabil 10x več časa kot za Mazetove. 

 

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 minutami, Cartman pravi:

Zakaj je denar sploh vprašljiv? Če to razumem prav, so zadeve take:

 Maze/Massi sta ta denar izpogajala pri svojih sponzorjih. Zaseben denar zasebnikom.

Zveza je vpletena, ker je prijava pogoj za nastop. Na svetovno te prijavi zveza, Ta pa ima z opremljevalci in sponzorji svoje obvezujoče pogodbe. Tudi če se kliče Tina, zveza na start ne more/ne sme poslat tekmovalca s kar nekimi sponzorji na dresu.

Tine 2 sezon ni v igri. Zdaj bi rada mal pogolfala in nastopla v prvi jakostni?  (BTW spore z narodnimi zvezami je melo ful smučarjev. Marc Girardelli recimo) Rada bi počastila svoje sponzorje z večjo izpostavljenostjo na zadnji tekmi. Ker tega ne more kar tako, je Massi "predlagal" da izpad devetdesetih čukov krije zveza.

Zaplet ni zgolj v cifri, ampak predvsem v pogodbenih obveznostih, ki se med Tino in zvezo križajo. Če se ne motim je BMW njen sponzor, Ford pa reprezentančni, in Tina z BMWjevo eliso  nikakor ne more nastopit. Podobno dresi. Fila Vs EnergiaPura....In ker to ne gre, naj ji zveza kompenzira izpad? 

moje menje je, da zveza ne bi smela it direkt v medije, in da bi Mazetovi stvar morali to tekkmo gledat mal manj poslovno. 

@franc

Proračun ni državni. To je proračun SZS. Zveza ji dejansko onemogoča nastop z njenimi sponzorji, kar je v poslovni plati športa normalno. tina je zvezda, ma spet, ne taka de bi poganjala cel svet. Tokrat je uzela zvezo za talca pred javnostjo. Ker v zvezi niso imeli namena čakat, so šli (IMO prezgodej v medije)

Se podpišem pod vse tole, kar je Cartman lepo obrazložil. Pa boldal sem (po mojem mnenju) ključne elemente tega "spora".

.... Maze/Massi sta ta denar izpogajala pri svojih sponzorjih. Zaseben denar zasebnikom....

Če sem jaz prav razumel en drug članek, sta Maze/Massi direkt izpogajala denar samo pri 2 svojih sponzorjih. Na ostale (ki bi v celotnem znesku zaokrožili 90k€) pa je Massi pritiskal in izsiljeval SZS, da bi oni morali izpogajat in pritisnit na sponzorje...

Za mene bi bila Tina prava Kraljica in Carica če bi to zadnjo tekmo odpeljala poslovilno, izven konkurence, brez točkovanja rezultata... Se zahvalila vsem sponzorjem, navijačem, prijateljem, naredila iz tega show in odšla novim dogodivščinam naproti. Poslovna kot je, pa s tistim njenim šeboljposlovnim partnerjem, ji ne bo hudega tudi brez tega zadnjega honorarčka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

keri nesposobni debli.

največ majo proti za povedat prou tisti k u življenju niso nič nardil al pa so prsesani na neko poljavno siso!

90 jurjou, Fak! kok je to! Tist k se ne zna obrnt in je na mizerni mezdi si je jebeno sam kriv.

Ženska + njen tim so biznis in to zarad sebe. Država se lahko hval z njimi in ne obratno. Zakojkurac bi vsi do zadnega čevapčičarja pod pohorjem služli od dogodka ona pa vse frendli. 

Še večji kreteni so pa uni k leve pa desne not bašejo, pomoje so to clo uni k na radijo kličejo za svoje mneneje o čemerkoli - koga boli k za njihou mnenje....

Uglavnem, dobit more kolkor je vredna oz kolkor se izpogaja, retarde na SZS pa qurc gleda.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 33 minutami, UnionJack pravi:

Uglavnem, dobit more kolkor je vredna oz kolkor se izpogaja, retarde na SZS pa qurc gleda.

Zakaj že?

Torej če ja tako sposobna naj organizira svoj "dogodek" pa je vse njeno.

Če pa se "šlepa" na SZS pa imajo menda tudi malo besede (saj ne da so kakšne posebne cvetke...) .

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pejd raj kej delat.

pred 2 leti k so ji vsi u rt lezl, navijal pa hotl autograme s tabo ured je blo use odlicno.

Naša tina pa to. 

verjetno se je še model kot si ti takrat poistovetu z njo, zdej si pa pameten iz ene lukne...

-Tina pa -Ilka, kaj ti ostane še v enačbi? verjetno ti in podobni k kričijo MIKAELA u cilju al kaj....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...poleg tega, da veš natančno kolk € si Tinca zasluž poznaš tud mojo anamnezo. pa prosim ne jo razvijat... :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest bom šel tud na mojo bivšo firmo in zahteval (samo) 9 jurjev , da naredim poslovilno vožnjo.Za pijačo sem jim že tako dal.:kva2::jezik::lol1:

Popravljeno . Popravil gusar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 urami, Kmet2 pravi:

Problem je 90kek za vrhunskega športnika in persono ,ki jo pozna cel svet . Za nogomet , pa kekci v vsej svoji zgodovini niso naredili drugega kot ,da so se enkrat po nesreči z veliko sreče udeležili svetovnega porvenstva , pa še takrat bosanc Zahovič ni mogel preko svojega ega ......pa gre za te kekce ali Mujote ,da ne rečem bosansko reprezentanco  , miljoni .......so dobivali tud neke rente za vsak gol na SP, pa po moje ni blo daleč od zahtevanega zneska Tine Maze , ki je ime svetovnega formata in bo zapisana v naših analih .....

NimAM nič proti nogometašom in bosancem ,slednje imam celo rajši kot slovence , samo primer sem navedel ...............90kek pa takšne zdrahe, sram nas je lahko , tujina se nam pa smeji ....res smo kekci !

Točno to sem hotel tut jaz napisat!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 19. 12. 2016 at 10:34, maus pravi:

Tole kregancijo tut Leon u Dnevniku kr dobr povzemaBrez naslova.jpg

Žajfnica vsebuje vse elemente, ki delijo gledalce. Nedolžno Tino, ki je užaljena in na robu solz. Trdega Massija, ki ni zadovoljen z nobenim odgovorom druge strani. Institucijo, ki nima posluha za junake, ampak vse birokratsko meče v isti koš. Zraven še nekaj zgodovine, pa še več očitkov in različnih interpretacij, kaj je izvirni greh.

Izvirni greh je večplasten. Najprej je seveda denar. Vsi feni žajfnic vemo, da v trenutku, ko nekdo hoče nekaj zase, sproži negativne reakcije v stilu, kaj se pa gre, zakaj pa tak pohlep, a zdaj pa hoče izsiljevati in pogojevati. Ne glede na znesek ne prejme nobenih simpatij.

Drugi greh je komunikacijski. Kaj je kdo rekel, zapisal, sporočil. Massijevo pismo šefu zveze se lahko bere na več načinov. Ali kot predlog, ali kot prošnjo, ali pa kot grožnjo. Vse je odvisno, s katero nogo ste vstali. Če ste vstali s pravo nogo, pač pokličete pošiljatelja in mu rečete: ej, Massi, ne ga biksat. Pridi sem in se zmenimo. Če vam je vseeno, pač sporočite, da boste malo premislili in videli, kaj se lahko naredi. Če pa ste vstali z napačno nogo, zaženete vik in krik. Evo ga, egoista, spet izsiljuje. Mi se ne damo. Kdo pa misli, da je, tale Andrea. In potem naredite neumnost in zadevo raztrobite po deželi.

Tu naletimo na tretji greh, ki sliši na ime hitre obsodbe. Namesto dvakrat premisliti in enkrat zapisati se zgodi ravno obrnjeno. Zveza je takoj obtožila Tino, čeprav je bil v igri Andrea in ne glede na njuno zvezo je bil subjekt naslavljanja zgrešen. Skratka, zveza je obsodila Tino in se naslednji dan posipala s pepelom. Prepozno.

Najverjetneje pa je izvirni greh nekje drugje. Tam, kjer se mešata osebni interes in državni interes. Tam, kjer se srečajo osebne ambicije in simbolika države. Očitki v žajfnici, da država tako ali tako ni Tini dala nobene nagrade, so na majavih nogah. Kaj pa nagrade za osvojene medalje na olimpijskih in svetovnih prvenstvih? Je to res samoumevno? Je to res dolžnost države?

Da smo si na jasnem. Noben športnik se ne poda v vode vrhunskega športa, da bo koristil državi. Noben športnik, posebej v individualnih športih ne, ne gara nekaj deset let zato, da bo srečna država. Dokazuje se zaradi sebe, zmaguje zaradi sebe, pogodbe podpisuje zaradi sebe in misli na svojo prihodnost. Ne na prihodnost države. Logično je, da je športnik iz male sredine oziroma majhne države zadovoljen, ko nabija tiste velike. Palčki premagujejo velikane. Po drugi strani se lahko država hvali s svojimi športniki, verjame, da športniki promovirajo državo, da so ambasadorji in zato jih sprejemajo predstavniki države v svojih palačah, jim dajejo priznanja, odlikovanja in nagrade za osvojene dosežke. V mojem spominu so le eni športniki, ki so se borili za državo: to so bili češki hokejisti, ko so z veseljem nabijali ruske takrat, ko jih je le ta okupirala. Pa še tu je šlo za moštvo, geng, vojsko in ne za posameznike. Posamezniki največkrat boj prenesejo na druge ravni: raso, spol ali kakšno hendikepiranost. Na olimpijskih igrah v Berlinu pred osemdesetimi leti je šlo prav za to. Kako lahko temnopolti atlet Jessie Owens nabije belo, arijsko, samozvano nadraso.

In zaključni greh. Država in vsi državljani nismo pravočasno uvideli, da šport ni več igra, temveč posel. Biznis z omejenim rokom trajanja. Neke vrste podjetništvo. Na eni strani smo vsi slinasti in pokroviteljski, ko povzdigujemo podjetništvo v nebo, ko se nam to zgodi pred očmi, pa pademo v stanje agresije. Zakaj bi nekdo dobil več, zakaj bi bil nekdo izjema, zakaj hraniti osebne ambicije in apetite in zakaj davkoplačevalski denar namenjati zasebnim žepom.

Tale žajfnica bo težko imela srečen konec. Ne glede na to, ali bo Tina nastopila v Mariboru ali ne, bo vse skupaj bolj žalostno kot veselo. Sam sem bil prepričan, da je v trenutku, ko je Tina oznanila, da bo nastopila zadnjič v Mariboru, celoten ustroj smučarske zveze in organizacijski odbor Zlate lisice razmišljal le o tem, kako narediti poslovilni spektakel. Kaj ji bodo predlagali, kako bodo prireditev tržili, koga vse bodo tja pripeljali in kako bodo naredili nepozaben dogodek.

Očitno ni bilo nič od tega. Ker drugače ne bi dobili te žajfnice. V bistvu jim je očitno šlo vse skupaj kar malo na živce. Zdaj so dobili še Massijev predlog in si lepo umili roke. Nič jim ne bo treba narediti. In to je najbolj žalosten izkupiček vsega skupaj. Da se država oziroma njeni zastopniki ne znajo dostojno posloviti od svojih simbolnih zastopnikov. Namesto da bi videli slovo Tine v približno takšnem slogu, kot je to naredil Didier Cuche, ko se je po hribu spustil v sto let stari opremi, bomo tam gledali tiste, ki bi radi le katarzičen konec žajfnice. Zato Tina, pozabi na Maribor. Pa četudi ti ponudijo petkrat višji znesek…

Tina Maze Kolumna Leon Magdalenc nbv

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 21. 12. 2016 at 9:23, Kmet2 pravi:

Problem je 90kek za vrhunskega športnika in persono ,ki jo pozna cel svet . Za nogomet , pa kekci v vsej svoji zgodovini niso naredili drugega kot ,da so se enkrat po nesreči z veliko sreče udeležili svetovnega porvenstva , pa še takrat bosanc Zahovič ni mogel preko svojega ega ......pa gre za te kekce ali Mujote ,da ne rečem bosansko reprezentanco  , miljoni .......so dobivali tud neke rente za vsak gol na SP, pa po moje ni blo daleč od zahtevanega zneska Tine Maze , ki je ime svetovnega formata in bo zapisana v naših analih .....

NimAM nič proti nogometašom in bosancem ,slednje imam celo rajši kot slovence , samo primer sem navedel ...............90kek pa takšne zdrahe, sram nas je lahko , tujina se nam pa smeji ....res smo kekci !

:worship:

Ob 21. 12. 2016 at 10:51, Cartman pravi:

Zakaj je denar sploh vprašljiv? Če to razumem prav, so zadeve take:

 Maze/Massi sta ta denar izpogajala pri svojih sponzorjih. Zaseben denar zasebnikom.

 

Zveza je vpletena, ker je prijava pogoj za nastop. Na svetovno te prijavi zveza, Ta pa ima z opremljevalci in sponzorji svoje obvezujoče pogodbe. Tudi če se kliče Tina, zveza na start ne more/ne sme poslat tekmovalca s kar nekimi sponzorji na dresu.

 

Tine 2 sezon ni v igri. Zdaj bi rada mal pogolfala in nastopla v prvi jakostni?  (BTW spore z narodnimi zvezami je melo ful smučarjev. Marc Girardelli recimo) Rada bi počastila svoje sponzorje z večjo izpostavljenostjo na zadnji tekmi. Ker tega ne more kar tako, je Massi "predlagal" da izpad devetdesetih čukov krije zveza.

 

 

Zaplet ni zgolj v cifri, ampak predvsem v pogodbenih obveznostih, ki se med Tino in zvezo križajo. Če se ne motim je BMW njen sponzor, Ford pa reprezentančni, in Tina z BMWjevo eliso  nikakor ne more nastopit. Podobno dresi. Fila Vs EnergiaPura....In ker to ne gre, naj ji zveza kompenzira izpad? 

 

moje menje je, da zveza ne bi smela it direkt v medije, in da bi Mazetovi stvar morali to tekkmo gledat mal manj poslovno. 

 

 

@franc

Proračun ni državni. To je proračun SZS. Zveza ji dejansko onemogoča nastop z njenimi sponzorji, kar je v poslovni plati športa normalno. tina je zvezda, ma spet, ne taka de bi poganjala cel svet. Tokrat je uzela zvezo za talca pred javnostjo. Ker v zvezi niso imeli namena čakat, so šli (IMO prezgodej v medije)

 

 

 

:OK:  pa še vprašajte se  zakaj bi morala Tina nositi dres zveze in kam bi šel ta denar od sponzorjev. :SS

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a pol je dobila maljone maljonaste, al jih bo prej Maus? :dry:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, solorider pravi:

:worship:

:OK:  pa še vprašajte se  zakaj bi morala Tina nositi dres zveze in kam bi šel ta denar od sponzorjev. :SS

 

Saj je noben ne sili.

Saj ti tukaj razlagajo, da gre lahko vsak na svoje (in dela kar in kadar mu odgovarja) .

v "firmi" veljajo neka pravila, tudi zgoraj omenjeni fuzbalerji ne letajo vsak za svojo žogo v dresu svojih sponzorjev.

Denar bi moral nazaj v šport (ampak v to dvomim) .

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, franc pravi:

Saj je noben ne sili.

Saj ti tukaj razlagajo, da gre lahko vsak na svoje (in dela kar in kadar mu odgovarja) .

v "firmi" veljajo neka pravila, tudi zgoraj omenjeni fuzbalerji ne letajo vsak za svojo žogo v dresu svojih sponzorjev.

Denar bi moral nazaj v šport (ampak v to dvomim) .

lp

zakaj ji ne dovolijo svojih sponzorjev, da bi lahko šla na svoje po tvojem 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, solorider pravi:

zakaj ji ne dovolijo svojih sponzorjev, da bi lahko šla na svoje po tvojem 

Saj gre lahko, ustanovi svoje tekmovanje in izbira sponzorje, piše pravila...

Če so pravila že napisana je pa tvoja odločitev ali jih boš upošteval (in sodeloval) ali pa jih ne boš in boš počel kaj drugega (ali pa poskrbiš, da se pravila spremenijo, če imaš to "moč" (tukaj pa se je vse skupaj zataknilo) ) .

lp

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js predlagam, da gre naga!!! Pol bo pa mir!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, DAMI34 pravi:

Js predlagam, da gre naga!!! Pol bo pa mir!!!

vseeno bi te bandi delila kolač. Namesto, da bi naredil spektakel, ko ga še ni bilo in bi vsi zaslužili. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, DAMI34 pravi:

Js predlagam, da gre naga!!! Pol bo pa mir!!!

upam, da je pobrita, da nau pometala stezo :P

to je pa že globoka :huh: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!