Skoči na vsebino

Samske pare bi kar obdavčili


Funakoshi

Priporočene objave

Ker se mi res ni dalo vsega brat... A je kdo ze povprasal, kako naj bi bil par samski (kot namiguje tema)? Ali si samski ali si v paru...

Brrrm: kaj pa ce clovek ne mara otrok? Sorry meni so odurni vsi te mali kricaci...... Zato naj davek placujem, ker ne maram otrok... Kaj pa ce bi davek placevali vsi ki ne marajo chopperjev, ali pa vsi ki ne marajo druge plate od Cradle of fiilth, ali... ali.. ali...

IT'S MY FUCKING DECISION!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Popravljeno . Popravil Einherjar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če pogledam takole... Pri pradedu je živelo 14 otrok v železničarski čuvajnici. Baje je zadeva zgledala tako, da so eni prišli s šihta in zamenjali v postelji one druge spočite. Nikdar nisem v pripovedovanju o teh časih zasledil, da bi blo hudo v tistih časih... Tako je pač bilo...

In tako kot ti danes ne bi vzgaja družine v železničarski čuvajnici, je tud tvoj praded ne bi hotel v votlini.

Temu se reče razvoj, ki prinese tudi "navajenost" na standard!

Popravljeno . Popravil premza
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Do sedaj sem se marsičemu odrekla, a imam zato vsaj stanovanje, zanj plačujem kredit, nekaj prihodkov bi še ostalo za tretjega družinskega člana, zanj se odpovem še drobnim razvajanjem in malenkostim...le ene stvari mi ne more nihče zagotoviti! Kdo vraga mi bo hodil po otroka v vrtec, šolo, ga varoval, skrbel zanj, ko bosta njegova mami in ati v službi in nihče od njiju zaradi narave dela ne bo mogel ob uri ponj???? Kaj mi ga bodo kar na dvorišče fliknili??? In od kod naj vzamem potem še denar za popoldansko varuško? Briga me, če napredujem v službi ali ne, nimam želje po karieri, pa mi služba ne dopušča, da bi šla ob uri domov. Bi pa bila z veseljem gospodinja, lepo doma kuhala, prala in skrbela za otroka, a kje vraga naj potem vzamem denar za odplačevanje kredita (ali pa najemnine) ter vseh stroškov, hrane, oblačil,....???

eh, že brez tega davka je vse skregano z logiko :angry: klinc, grem drugam :SS

Popravljeno . Popravil uti
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

IT'S MY FUCKING DECISION!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Čak, čak; a si hotel reči, da je odločitev, kako boš f****, oz. če boš končal "noter" ali "zunaj", tvoja? Seveda je. Posledice pa v vsakem primeru nosiš sam. :P :D .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj se me ne tiče?

Ko bom šel v penzijo, bi jo rad tudi prejemal.

Vse o svoji (in moji) penziji si lahko preberš spodaj! :OK:

A misliš, da bo povečana produkcija delovne sile, povečala tudi ponudbo delovnih mest? Se bojim, da bodo ti naši otroci bolj podaljševali vrsto pred zavodom za zaposlovanje in črpali proračun, kot pa vanj prispevali in skrbeli za našo prihodnost.  :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker se mi res ni dalo vsega brat... A je kdo ze povprasal, kako naj bi bil par samski (kot namiguje tema)? Ali si samski ali si v paru...

To sem se že jaz spraševal na 6. strani, pa nekako ni odgovora oz. je zgleda to retorično vprašanje :blink:

Prav. Pa naj bo davek na froce. Ampak ko ga jaz ne bom imel, sosedov Jože pa, zahtevam, da mi mulc vsak vikend pomete dvorišče in odnese smeti. Jebi ga, saj ga jaz tudi plačujem!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker se mi res ni dalo vsega brat... A je kdo ze povprasal, kako naj bi bil par samski (kot namiguje tema)? Ali si samski ali si v paru...

Brrrm: kaj pa ce clovek ne mara otrok? Sorry meni so odurni vsi te mali kricaci...... Zato naj davek placujem, ker ne maram otrok... Kaj pa ce bi davek placevali vsi ki ne marajo chopperjev, ali pa vsi ki ne marajo druge plate od Cradle of fiilth, ali... ali.. ali...

IT'S MY FUCKING DECISION!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prav. Pa naj bo davek na froce. Ampak ko ga jaz ne bom imel, sosedov Jože pa, zahtevam, da mi mulc vsak vikend pomete dvorišče in odnese smeti. Jebi ga, saj ga jaz tudi plačujem!!!

pa avto/motor ti bo zglancal pa še babo pofukal, ko boš na furi in bo on med nogami že odrasel ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Marsikateri par, ki ima otroke se ne poroči, ker potem mati ne more več uveljavljati samohranilstva (dražji vrtec, itd.).

Marsikateri par, ki nima otrok, se nebi poročil, če bi moral potem plačevati davek za to, da nima otrok.

Se bo potem sploh še kdo poročil? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj, kot kaže ne bo sprejeto. Boscarol bi rad vse naenkrat(ob tem pa naj ne bi bil politik), v SNS pa so se PL.(ne vem, ali to pomeni plemeniti, ali plešasti) med seboj že skregali...

Se pravi, da se lahko tudi motoristi med seboj glede te teme pomirimo, spijemo kozarček rujnega in uživamo naprej....

LP Damjan (v paru-2 otroka)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa še babo pofukal, ko boš na furi in bo on med nogami že odrasel ;)

Brzdaj malo svoje impulze in hormone, Sym.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker se mi res ni dalo vsega brat... A je kdo ze povprasal, kako naj bi bil par samski (kot namiguje tema)? Ali si samski ali si v paru...

Brrrm: kaj pa ce clovek ne mara otrok? Sorry meni so odurni vsi te mali kricaci...... Zato naj davek placujem, ker ne maram otrok... Kaj pa ce bi davek placevali vsi ki ne marajo chopperjev, ali pa vsi ki ne marajo druge plate od Cradle of fiilth, ali... ali.. ali...

IT'S MY FUCKING DECISION!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ne ne ti sploh ne razumeš stvari! VAžno da nas je slovenčkov vsako leto več. Kot pri določenih klubih. Večji in močnejši. Pa četudi ne maraš otrok ali bodo potem oni zapostavljeni, lačni,......

Pa dej se mal k seb vzam! Priporočam obisk pedikerja!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ZAdeva je bila žal narobe predstavljena javnosti...

Če bi lansirali izjavo kot dodatno olajšavo za vse, ki imajo otroke, pa se ne bi noben razburjal temveč bi pozdravili noviteto. tko je pa ogenj v strehi. IMHO...

Edino Pupo bi pa obdavčil, četudi bi imela šest otrok....:) :) :) Pa prat bi mogla hodit v potok. Zagotovo. .)

Popravljeno . Popravil Anubis
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne mores si privoscit otroka, potem bos dobil pa davek :angry:

potem bo boljse da imas otroka, ki bo gldoval, ce mu ne mogel dat nic za jest

mislim da si vcasih boljse ziveli, ko se ni bilo okroglega kolesa :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne mores si privoscit otroka, potem bos dobil pa davek  :angry:

potem bo boljse da imas otroka, ki bo gldoval, ce mu ne mogel dat nic za jest...

To bo rešitev tudi za zdravstvo... Ministrstvo za zdravje itaq že neki cajta opozarja, da so otroci predebeli... :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa ce bi davek placevali vsi ki ne marajo chopperjev...

Ja, pa kaj naj še plačujem... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobil tole včeraj po mailu. sicer nisem pripadnik množičnih zbiranj (slabe izkušnje kot opazovalec --->konflikt s policaji, da sem zanetil pretep z njimi.. :blink: nevermind :topic: ) ampak če bojo demonstracije, bom prispeval še svoj volumen, da bo masa večja.

DEMONSTRACIJE!!

Koncno se je nekdo zmigal...

Ce koga zanima glede na to kako fajn vlado smo si izvolili bi jo morda

lahko kmalu tudi zamenjali...ali pa se kar izselili

No pa od danes smo vsi, ki se nimamo otrok manjsina...ce pogledate

javnomnenjsko anketo (www.rtvslo.si ali teletekst) ali bi uvedli davek

na samske in pare brez otrok med 25 in 50 letom, potem ste vsi na moji

mailing listi nova manjsina ali pa dodatna manjsina :) v bistvu to sploh

ni hec, kam gre nasa drzava. Tako da tisti, ki ne boste mal pomigal in

spravil na svet kakega froca v tem letu, se vidimo 1.aprila!

Aktivistke in aktivisti ter vsi, ki niste ravnodusni!

Zaradi politicnega stanja v Sloveniji in spremembam, ki prihajajo s

strani izrazito desno usmerjene vlade, ki je pricela z ocitno >cistko<

vseh oblik manjsin, od kratenja pravic, do javnega ponizanja, pometanja,

nenehnega zavajanja druzbe, da zivimo v demokraticni drzavi ter

uveljavljanja sprememb, ki negativno vplivajo na slovenske manjsinske

skupine

vas pozivam na

DEMONSTRACIJE,

v katerih lahko ucinkovito izrazimo svoje mnenje le, ce se zdruzimo in s

skupno mocjo vseh manjsin ostro nasprotujemodelovanju slovenske vladajoce politike!

Predviden datum: petek, 1.april 2005 ob 12h(v duhu lazne demokracije)

Predvideno zbiralisce in pot: Jakopicevo sprehajalisce, podhod pod

zeleznico, Cankarjeva cesta, Presernova cesta do cilja: VLADA (lahko

tudi do parlamenta in DZ)

V roku enega meseca moramo pripraviti vse potrebne transparente.

(predstavniki posameznih skupin - zdruzite se!)

Gesla naj bodo kratka in jedrnata. Zazeljeni tudi ostali pripomocki za

demonstracije!

POMEMBNO JE, DA DEMONSTRIRAMO VSE MANJSINE NAENKRAT, saj kot velja star

pregovor: V SLOGI JE MOC!

TISKOVNA KONFERENCA: 31.3.2005, ob 12h v Klubu Monokel na Metelkovi

(Masarykova 24, stavba Pesci, med kluboma Tiffany in SOT 24,5) na katero

pozivam tudi vse predstavnike sodelujocih skupin in organizacij, da

predstavite svoje zahteve

SE VIDIMO!

Vesna Vravnik, GLBT aktivistka

vesna.vravnik@radiostudent.si

p.s. 1: Prosim sporocite mi, če bi kdo lahko odstopil kaksna 2kvadratna

metra svojega stanovanja za tuje demonstrantke in demonstrante!

p.s. 2: Forwardirajte ta mejl se po svojih kanalih!

p.s. 3: Sporocite mi tudi vase komentarje, ideje, predloge,.etc.

p.s. 4: Predlagam tudi sestanek; pon. 28.3.05 ob 20h v klubu Monokel,

VABLJENI!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz temu davku ne bi nasprotoval. So ga že davno imeli v katoliških državah.

Potrebno je le uvesti nov in dodaten davek na vsakega otroka! Tako bi se zbralo precej več denarja, ki pa iz proračuna neznano kam kar izgine!

Pa še to. Ste sinoči slišali: Slovenska prometna policija vsakih 45 sekund izreče kazen za prometni prekršek Slovencu.

Kako je mogoče, da kar 700 tisoč Slovencev naredi prometne prekrške v istem letu, pa nas je z otroki in umirajočimi vred komaj dva milijona? Smo krivi mi vozniki, ker nočemo, ali pa smo krivi, ker ne moremo spoštovati prometnih predpisov?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...in nismo daleč od Kitajskega nasprotja...

tam prepovedujejo rojevanje... pri nas bomo pa kmal uvedl zakon, da je treba do 25 rodit al pa narest otroka, pa da ga jebeš kako... se bomo pa mal posiljeval med sabo...

ah... tale zadeva itak prec pade.. temeljne človekove pravice in enakost ipd...? sej vem... sanjam... grem kr na en žbe...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!