Skoči na vsebino

Samske pare bi kar obdavčili


Funakoshi

Priporočene objave

slovenija je skoz bol v krizi, državljani smo vsak dan bolj v rokah države, smo pa tud preklemano zabiti, da se prepustimo odločitvam vlade

rešitev je, da se preselimo v srbijo in si priskrbimo srbsko državljanstvo, dol tko al tko davkov sploh ne poznajo, dol se dobi vso robo dost cenejše (kutia čikov 120 sit), btw, slovenska država dobi od ene kutie 300 sit, kadilcev je v sloveniji sigurno vsaj 500.000, to se pravi vsaj 300.000 kutij na dan, če vse zračunamo dobi država samo z davkom na čike 90 mio sit na dan (zdej se pa lahko vprašamo kam država da ves denar)

potem pa pridejo take stvari:

- jelinčič ga skoz pije k ma preveč keša

- Jurij si plačuje kurbice

- skoz so eni referendumi (ki tudi stanejo)

inflacija pa itak čist u kurcu, zato je tud problem evra, slovenska inflacija znaša baje 16%, v nemčiji pa 0,67%. za evro je baje omejitev 2,5 %. Ko bo slovenija dosegla tako nizko inflacijo, bomo pa tud mi imel evre, če povem po pravici bo to leta "nikoli", ne pa 2007(kot je napovedano)

rešitev, preselitev in drugo državljanstvo (če povem po pravici že dolgo razmišljam o tem (preselitev v nemčijo) seveda ko bom polnoleten)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Veste česa se bojim,če bo ta zakon po kakšnem čudežu sprejet?

Pari se bodo začel dogovarjat, nardimo otroka, tko al tko bomo dobili dodatek za samohranilne starše, ne bo treba plačevati tega idiotskega davka bla bla....

Najbolj bodo pa otroci trpel, ne bojo imel normalnega življenja :angry: :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rešitev, preselitev in drugo državljanstvo (če povem po pravici že dolgo razmišljam o tem (preselitev v nemčijo) seveda ko bom polnoleten)

ok, tam boš zagotovo spoštovan in prvorazredni državljan ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sploh pa - boli mene kurac, če "slovenci izumremo". NA svetu je malo več kot 6 miljard folka... ene skupine se večajo, ene pa krčijo ... seveda, ker država funkcionira kot nekakšna korporacija, zavarovalnice in drugi "vitali sistemi" pa kot izpostave te korporacije, neke vrste profitni centri, je logično, da zganjanjo paniko ...

ampak, če res radikalno povzamem: bmk za nacionalno identiteto.

ok, malo sem ošter dans, ampak to je to.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oh syimči...ne morš to tko...pa tok fejstni ljudje smo slovenčki....pa ja ne boš dovolil, da kar izginemo...kot dodo ....ptice, morš si eno najdet...tako rodovitno...da boš bogato sadil in bogato žel..... :blush:

Trla baba lan, da joj prođe dan....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oh syimči...ne morš to tko...pa tok fejstni ljudje smo slovenčki....pa ja ne boš dovolil, da kar izginemo...kot dodo ....ptice, morš si eno najdet...tako rodovitno...da boš bogato sadil in bogato žel..... :blush:

Trla baba lan, da joj prođe dan....

pa saj... še moj poklic je tak, da je na slovenščino vezan :)

sam vseeno ... me razpizdijo te nacionalne fore ... qrc, a hočemo postak tko k kitajci, ene ušive pare, k jih je 1,3 miljarde skor že ? :D

kvaliteta je v malih flaškah, pa če jo še malo zdestiliraš, je še boljša :)

hehe :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa če je gospod boscarol s tem davkom mogoče hotu zajebat vse une delodajalce, ki babam pred začetkom službe dajo podpisat razne odpovedi ali prazne liste za vsak slučaj če zanosijo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

slovenija je skoz bol v krizi,

smo pa tud preklemano zabiti, da se prepustimo odločitvam vlade

vlada je voljena s strani ljudstva...ljudstvo voli vlado zato, da sprejemajo odločitve namesto nas...vlada je postavljena s strani ljudstva...kapiš?

rešitev je, da se preselimo v srbijo in si priskrbimo srbsko državljanstvo

rešitev je več...ta je definitivno najslabša...

dol se dobi vso robo dost cenejše

prečekiraj kolikšne plače imajo tam dol...potem pa govori in razmisli zakaj je tako poceni...za nas je poceni...za njih pa ni....

kadilcev je v sloveniji sigurno vsaj 500.000

te država sili da kadiš...te država sili da voziš motor....

- jelinčič ga skoz pije k ma preveč keša

enako lahko storiš in delaš tudi ti....

- Jurij si plačuje kurbice

ni res....sicer pa če bi si jih, a misliš da je edini....

- skoz so eni referendumi

če jih nebi bilo bi pa spet se na to kregali da nam nihče ne da možnosti da sami kaj naredimo...

slovenska inflacija znaša baje 16%

o čem tukaj govoriš?

če povem po pravici bo to leta "nikoli", ne pa 2007(kot je napovedano)

o kakšni pravici govoriš/kdo ti jo daje...a se greš stavit da bo evro takrat pri nas?

rešitev, preselitev in drugo državljanstvo (če povem po pravici že dolgo razmišljam o tem (preselitev v nemčijo) seveda ko bom polnoleten)

nihče te ne zadržuje...to je tvoja pravica...

Popravljeno . Popravil Thundercat
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sploh pa - boli mene kurac, če "slovenci izumremo".

ampak, če res radikalno povzamem: bmk za nacionalno identiteto.

U k***** nacionalna identiteta. Igzektli. B)

Mamo dve roki, dve nogi, dve glawi B) , par jošk, eno rit... Tko kt Kitajci, pa Bušmani, pa Laponci, pa še vsi serjemo pa ščijemo. :grim

A ni Globus eno? :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vlada je voljena s strani ljudstva...ljudstvo voli vlado zato, da sprejemajo odločitve namesto nas...vlada je postavljena s strani ljudstva...kapiš?

Yst te vlade nism volil. Torej izvaja nasilje nad mano in sprejema odločitve proti moji volji.

Kaj pa zdej? Si grem enga zrolat. :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kvaliteta je v malih flaškah, pa če jo še malo zdestiliraš, je še boljša :)

hehe :D

drek za analizo pa tut. :devil: (sej veš..imam 180 cm)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Yst te vlade nism volil. Torej izvaja nasilje nad mano in sprejema odločitve proti moji volji.

si pa volil prejšnjo, pod katero sem jaz trpel....zakaj pa bi samo jaz trpel.... :blink:

:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

si pa volil prejšnjo, pod katero sem jaz trpel....zakaj pa bi samo jaz trpel.... :blink:

:P

Če je vojna, je vojna za vse... :grim :grim :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Yst te vlade nism volil. Torej izvaja nasilje nad mano in sprejema odločitve proti moji volji.

Demokracija... :hmm:

...ko dva volka in jagnje glasujejo, kaj bo za večerjo! :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kje pa naj vzames denar za ta davek, ce ga nimas za prezivetje :?

najbolj so pametni romi, jih imajo po 7 otrok :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rešitev je, da se preselimo v srbijo in si priskrbimo srbsko državljanstvo, dol tko al tko davkov sploh ne poznajo, ...

Na žalost se motiš... Bosanci in Hercegovci imajo zelo malo davkov... sploh pa nimajo davka na kapitalski dobiček... :grim Srbi in Črnogorci pa kar precej več... :cry:

Verjemi mi... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej ne vejo, kaj pomen beseda davk. Tud če bi, kaj to njih briga. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ivo Boscarol, podjetnik in član Janševega strateškega sveta, ki želi povečati število otrok v Sloveniji, je našel mogočnega zaveznika. Državljan Mirko Bandelj je zakon o poroki in zakonski skupnosti spremenil tako da vsakemu paru, tudi homoseksualnim, predpisuje najmanj dva otroka. Posebna novost je, da je zakon hkrati legaliziral istospolne poroke. Slovenija se tako uvršča med najnaprednejše države, kjer strpnost ni zgolj prazna floskula.

Vlada je spremenila tudi uredbo o nakupih oborožitve, specialne tehnike ter naročilih zaupne narave tako, da je vanjo vnesla kloniranje in umetno oplojevanje. Po tajnem postopku je bilo pred dnevi za izvajalca javnega naročila izbrano podjetje Mirage iz Novega mesta, ki ima edino v Evropi vse potrebne certifikate. Pogodba med ministrstvom za delo, družino in socialne zadeve ter Miragom je sicer tajna, vendar odgovorni zagotavljajo, da so interesi države ustrezno zaščiteni, proizvodnja pa poteka v skladu z najsodobnejšimi varnostnimi protokoli. Mirage naj bi izbirno komisijo prepričal predvsem z najugodnejšimi cenami. Pari lahko v sodobno opremljenem prodajnem salonu v Novem mestu otroka kupijo po naslednjem ceniku (DDV ni vključen):

- deček 450.000 SIT

- deklica 415.000 SIT

- dvojčka 870.000 SIT

- dvojčici 820.000 SIT...

»Kupci lahko izbirajo vse od barve las, oči, kože pa vse do predvidene velikosti. Predvidevamo, da bomo letno prodali med 6 do 8 tisoč kosov izdelkov,« je povedal direktor Miraga Robert Rotar. O tem, koliko odstotkov cene novega otroka pomeni Miragov zaslužek, Rotar ni želel govoriti, češ, da je to poslovna tajna.

vir: Mineštra.

Popravljeno . Popravil SymRu
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ivo Boscarol, podjetnik in član Janševega strateškega sveta, ki želi povečati število otrok v Sloveniji, je našel mogočnega zaveznika. Državljan Mirko Bandelj je zakon o poroki in zakonski skupnosti spremenil tako da vsakemu paru, tudi homoseksualnim, predpisuje najmanj dva otroka. Posebna novost je, da je zakon hkrati legaliziral istospolne poroke. Slovenija se tako uvršča med najnaprednejše države, kjer strpnost ni zgolj prazna floskula.

Vlada je spremenila tudi uredbo o nakupih oborožitve, specialne tehnike ter naročilih zaupne narave tako, da je vanjo vnesla kloniranje in umetno oplojevanje. Po tajnem postopku je bilo pred dnevi za izvajalca javnega naročila izbrano podjetje Mirage iz Novega mesta, ki ima edino v Evropi vse potrebne certifikate. Pogodba med ministrstvom za delo, družino in socialne zadeve ter Miragom je sicer tajna, vendar odgovorni zagotavljajo, da so interesi države ustrezno zaščiteni, proizvodnja pa poteka v skladu z najsodobnejšimi varnostnimi protokoli. Mirage naj bi izbirno komisijo prepričal predvsem z najugodnejšimi cenami. Pari lahko v sodobno opremljenem prodajnem salonu v Novem mestu otroka kupijo po naslednjem ceniku (DDV ni vključen):

- deček 450.000 SIT

- deklica 415.000 SIT

- dvojčka 870.000 SIT

- dvojčici 820.000 SIT...

»Kupci lahko izbirajo vse od barve las, oči, kože pa vse do predvidene velikosti. Predvidevamo, da bomo letno prodali med 6 do 8 tisoč kosov izdelkov,« je povedal direktor Miraga Robert Rotar. O tem, koliko odstotkov cene novega otroka pomeni Miragov zaslužek, Rotar ni želel govoriti, češ, da je to poslovna tajna.

vir: Mineštra.

To je pa direktno za v temo kako nam novinarji krojijo življenje :slap: :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ljudi z taksnimi idejami bi vcasih nataknili na kol, odrobili glavo-pa vsak kos najmanj deset metrov narazen zakopali(da se kojim slucajem ponovno ne zdruzi) Zabetonirali v temelje najvisje zgradbe, v kasnejsem casu pa enostavno pomagali z inekcijo! Se bi lahko nasteval! Predlagam raje sprejemljivejso opcijo! Klik!

...ej Ivo, Ivo... :BUA: :BUA:

Popravljeno . Popravil c0Li
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah, nč, a ne......verjetno si bom omislila kakega škorca (pamža, kričača, dojenčka, .... ), da mi ne bo treba davka plačevat.

Alla B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!