Skoči na vsebino

Samske pare bi kar obdavčili


Funakoshi

Priporočene objave

Štos je v tem, da hoče Janševa vlada na zadnja vrata uvesti še en nov davek.

Starši z otroki so pri davčni napovedi že sedaj uveljavljali davčno oljašavo za otroke, kar je isto, kot da bi dobili denar. Država jim je vrnila več že vplačanega davka.

Zavezanci brez otrok te oljšave niso mogli uveljavljati, zato so imeli višjo davčno osnovo in so plačevali precej več davka.

Vidimo, da so zavezanci brez otrok že sedaj plačevali več davka, kot zavezanci z otroki, torej so v bistvu že sedaj plačevali davek na "neotroka", le oblika je bila drugačna. Država očitno potrebuje še več denarja.

Vlagajte denar v davke, saj bodo ti še rastli!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah, nč, a ne......verjetno si bom omislila kakega škorca (pamža, kričača, dojenčka, .... ), da mi ne bo treba davka plačevat.

Alla B)

Obstaja malo morje možnosti!!!!!!!

:D :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Obstaja malo morje možnosti!!!!!!!

:D  :blush:

klimbra,...če te prav razumem,...dej bod previden da potem ne boš ti rabu davka plačevat :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

klimbra,...če te prav razumem,...dej bod previden da potem ne boš ti rabu davka plačevat :whistle:

OK.....bom dobesedno napisal.......

Lahko mene posvoji........itaQ sem večni wotrok!!!!! :OK: :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

razlika med EU in balkanom=?

v EU (SLO) bi pare brez otrok z denarnijo kaznijo kaznovali če ne želijo/morejo imeti otrok,

na Balkanu (Korčula) pa novopečenim staršem obljubljajo 5000HRK "nagrade"...

đes' jugoslavijo moja..

ja, med tipkanjem se mi je porajala misel... kaj pa tisti, ki ne MOREJO imeti otrok? vseen jih mal denarno privit', ane... sej vsi v isti koš spadamo... po drugi strani pa če bo z zdravniškim potrdilom o neplodnosti možen izogib davku, grem k taprvemu mazaču z licenco, da mi poštempla pildek. pa tud če 10k na mizo vržem, mi je prov vseen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

razlika med EU in balkanom=?

đes' jugoslavijo moja..

ja, med tipkanjem se mi je porajala misel... kaj pa tisti, ki ne MOREJO imeti otrok?

Ce pa kdo ne more, mu pa sosed pripomore :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ah učeri sem se pošteno nasmejal, ko sem prebral u delu, da je nek 28 letnik otipaval eno 14 letnico in je dobil 7 mesecev zapora in 3 leta pogojno... bando, ki je kradla po bencinskih servisih, ki so jo policisti dobili na faktu in jo v akciji polovili je sodišče spustilo na prostost...hahahahahahaha

ma to je prava komedija :lol1:

naj začnejo samske zapirat in jim dajat pogojne kazni al pa kar poslat v irak, ker so tako in tako nereproduktivni.... :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

oh im having a good time.... :lol1: :afro1:

Popravljeno . Popravil GorazdH
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, tisti 28 letnik se je menda spravil na duševno zaostalo 14 letnico,

ali kako se reče takim, ki ne bodo nikoli v glavi odrasli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nisem bral te teme, sem pa slisal za to.

moje mnenje? otrok stane vec kot davek. moje osebno mnenje? 6 milijard+ nas je. pa froci so tecni ko so majhni. ce ga bom mel bom pa se vidu. bom kr fajn premislu. itak pa si bojo kasnej zmisl se davek na otroke. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

En čist logičen zaključek.

1. Če imaš otroka boš denar zapravil za njega, to pomeni kupoval otroško hrano, plenice, šolske knjige.........

2. Če nimaš otroka boš denar zapravil za počitnice na Karibih, kupil si boš nov motor, boljši TV......

V vsakem primeru boš denar zagonil vendar v prvem primeru bo država pobirala davek po nižji stopnji obdavčitve kot v drugem.

Zdaj pa mi naj nekdo pove po kaki logiki lahko tisti ki nimajo otroka prispevajo v proračun manj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lepo kost so vam (nam) dali za glodat..

in ne se preveč naprezat.. glede na to, da zadevo podpira plemeniti, jemljem to kot provokacijo, ki pa verjetno ne bo doživela prakse..

v nasprotnem primeru pa bomo začeli otroke štancat :lol1:

Bi pa res enkrat rad vedu kaj Slovencelni sploh čmo?

- fukat na polno ne, samo podjebavat,

- delat ne, če že v komot državni službi,

- čefurjev ne, da bi za nas delali,

- v penzion po možnosti čim prej..

- če so tardeči na oblasti so krivi oni

- če so ta beli pa oni...

- pri tem pa bi vsak imel dober avto ,dobre ceste,....

Mi zna kdo povedati primer takega raja?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Štos je v tem, da hoče Janševa vlada na zadnja vrata uvesti še en nov davek.

Starši z otroki so pri davčni napovedi že sedaj uveljavljali davčno oljašavo za otroke, kar je isto, kot da bi dobili denar. Država jim je vrnila več že vplačanega davka.

Pri novem predlogu gre v bistvu za vzpodbudo oz. olajšavo delodajalcem, da bi rajši oz. manj diskriminatorno zaposlovali mlade starše, predvsem mlade mamice, ki se jih večina delodajalcev boji kot hudič križa.

Popravljeno . Popravil hotschko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

En čist logičen zaključek.

1. Če imaš otroka boš denar zapravil za njega, to pomeni kupoval otroško hrano, plenice, šolske knjige.........

2. Če nimaš otroka boš denar zapravil za počitnice na Karibih, kupil si boš nov motor, boljši TV......

V vsakem primeru boš denar zagonil vendar v prvem primeru bo država pobirala davek po nižji stopnji obdavčitve kot v drugem.

Zdaj pa mi naj nekdo pove po kaki logiki lahko tisti ki nimajo otroka prispevajo v proračun manj.

zanimivo razmišljanje... povsem pravilno!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi pa res enkrat rad vedu kaj Slovencelni sploh čmo?

- fukat na polno ne, samo podjebavat,

- delat ne, če že v komot državni službi,

- čefurjev ne, da bi za nas delali,

- v penzion po možnosti čim prej..

- če so tardeči na oblasti so krivi oni

- če so ta beli pa oni...

- pri tem pa bi vsak imel dober avto ,dobre ceste,....

Mi zna kdo povedati primer takega raja?

Hmmm :hmm: npr.naša bivša država Yu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!