Skoči na vsebino

formula 1


dr.looney

Priporočene objave

Kaj pa vilnev???

A ga je kdo kej vidu, a je sploh dirku, al je odstopl dost dirkaču da je bil med deset?

Vilnevgohometoindy,pasabovzemšemontijapress

Lepe pozdrave vam pošilja

TOMY

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Svinje RDECE kaj delajo, ceprov sem zagrizen Ferrarist....kar je prevec je prevec, zdej lahko Schumacher stopa na drugo stopnicko ampak kaj so nardili spet to je obup!!!!

Racing

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se strinjam, pizdarija cista... Cist brez potrebe, škoda za Ferarri, škoda za Šumija, škoda za Baricela

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah dans sploh nisem mel volje spremlat dirke ker je že čist brezveze...FERRARI naj gre lepo v k*, McLaren me je totalno razočaral, še najraje vidim Montoyo in njegovo crazy prehitevanje. V čem je bla fora tistega prestopanja na stopničkah a mi lahko kdo razloži?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žal mi je za Vas navijače Ferrarija, sam kar so danes pokazali je totalna SVINJARIJA, ki je ni para in ki so jo v preteklosti že večkrat pokazali. Jaz za Ferrarija ne navijam več od kar je Schumi pri njih in mi sploh ni žal. Kaj naj rečem, totalni JAJČARJI, ki se grejo te igrice čeprav imajo daleč najboljši avto.

Pozdrav od ROberta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ajajaj...kaj naj rečem...lih berem TTX...SVINJARIJA! Pol pa me še naj kdo vpraša zakaj SOVRAŽIM FERRARI?! Ker so totalno debili...edina oseba, ki je pri njih ne sovražim je RUBENS, Šumi je pa itak zmazek od človeštva. Pa brez zamere, Ferrari fani, tak pač je!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nej gre Ross Brown nekam! Tole pa je njegova izjava po dirki:

He said: "Rubens had won the race today but in the interests of Ferrari and the drivers’ championship we have made the decision."

Asked whether the call was against the spirit of competition, Brawn replied: "You say that but we had told the drivers not to race each other.

"We told Michael not to push and Rubens not to push so we were not racing."

Tole je pa tok za en "#!"!!!

Pa ze tko je bla (spet) dolgocasna dirka, pol pa se tale manever, kot pa da to se ni dovolj, pa se takale prepotentna izjava!

Še tole navintlamo, mal popokamo pa gremo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...pa še ta kurcev piskajoc Ališic mi gre na kurac vedno bol...

U glavnm, škoda za šport (=biznis), ce Ferarrijevca ne dirkata med sabo, pol je sam sprehod od štarta do cilja, u bistvu je brez veze, da je Ferarri letos tok superioren...

Mogu bi bit Williams bolši, da bi pršlo do zanimivosti, ko bi se saj M. Šumaher razpaljotkal!!!! Tko pa tedva williamsovca ne nardita nic, k sta tok nesposobna, sploh ta brezveznik Montoya....

Pa brez zamere, boli me k... za use...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

FUJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJ

Sem pristaš Ferarija.....samo tole danes je pa prešlo vse meje dobrega okusa.

Klimbra..in Chupa Cups.....čisto oralno zadovoljstvo

Popravil/a - klimbra dne 12/05/2002 ob 19:37:35

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ehh,totalni podn, tale dirka. Ze itak mi je F1 ciedaljemanj zanimiva, zdaj po tem dogodku pa se mi zdi vec skoda cajta gledat. Ma zdaj je F1 tako kot da bi gledal WWF Wrestling, skoraj vse zrezirano. Ma fuck pa taki sport.

I have gasoline in my veins. My blood type is premium unleaded.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes bi mogo rubens tisti pokal za1. mesto schumijo v rit potisnit!!!. Samo mater pa ma jajca da je upo to naredit, samo mislim pa da je danes g.schumi zgubo vsaj pol pristašev!!!

speed man

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

samo mislim pa da je danes g.schumi zgubo vsaj pol pristašev!!!

Jih je že par let nazaj!

Pozdrav od Roberta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Danes bi mogo rubens tisti pokal za1. mesto schumijo v rit potisnit!!!. Samo mater pa ma jajca da je upo to naredit, samo mislim pa da je danes g.schumi zgubo vsaj pol pristašev!!!

speed man

schumi bi za pokal se svojo mamo prodal in je z velikim veseljem zmago vzel. ce bi mel jajca nebi prehitel rubinjota pa naj se v boksih jebejo. pri ferrariju je itak bog in nebi melo kakih posledic za njega.

sicer pa je svoj karakter pokazal ze 94 v imoli ko se ni prevec sekiral zaradi smrti senne in je bil zelo vesel zmage.

in ta tip bo po vsej verjetnosti postal najbolj uspesen voznik v zgodovini F1. mater je tezko zmagovati z najboljsim avtom in se enim bedakom ki dela za tebe. rubens bi moral it v drugo ekipo pa magari v slabsi avto in za manj denarja. zakaj sploh vozi ce ve da nikoli ne bo mogu zmagat.

SUPPORT YOUR LOCAL PERVERT!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi jaz bil RUBENS bi naredo neko pizdarijo da noben ne bi prišo do cilja pol pa se naj vprašajo zakaj. Pogodbo za naslednjo sezono bi pa v trenutku razdrl ne glede na posledice. Tak.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Posteno povedano: ko sem danes to videl, sem se malo zamislil, ce bi sploh se gledal formulo (danes je tako ali tako nisem).... Pa tudi politika Ferrarija mi sploh ni vsec.... postaja vse skupaj nezanimivo... naj se grejo solit... pa naj bo Ferrari se tako najboljsi avto, zakulisne igrice mi ne disijo.... niti najmanj... Klinc, se bom pa se vec z motorjem vozil....

----------------------------------

Kuhanje je kot zenske: malo odvrnes pozornost stran, pa imas ogenj v strehi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma, Gregs ma prov, kurc, to je use politika!! Vi, ki pa ne marate Šumota, pa nimate sploh filinga....

Pervy neki prav, da se Š. ni jokal za Senno u Imoli.... Takrat pac še ni umrl in tut ni blo informacij o stanju zdravstvenem, a je drugo, pa tretje - uvršceni potocil kašno solzo???? Ja, seveda....

Pa, jasno, 58 zmag, k jih je dosegu, mu je zrihtal Baricelo, pa Vilnev, pa Hakinen, pa Hill.....

Pa vedno je vozu delec najbolši avto.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne bom reko da je slab voznik ker je očitno da je dober ampak kar se tiče njegove osebnosti - VSE NAJSLABŠE! Najdi mi pri njem eno dobro lastnost, ki jo lahko razbereš iz TV ekranov...da vidim evo. V živo ga ne poznam da bi lahko kaj več sodo pa ga tud ne bi hotel. Največji car za mene je biu Mika, kaka škoda da je nehal! Zdaj pa je McLaren v k* ko nimajo več pravega človeka...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iz TV ekranov se lastnosti ne da razbrat, tezko je sodit cloveka... Je pa definitivno velik borec, brezkompromisern, takih ni blo lih velik!

Senna, Mansell, tut Mika, nc slabga ne mislm o njem, celo najhujši konkurent zadna leta, poglej Kultarda, pa taka jajca...

Point je v tem, da se je potegoval, tut s slabimi avti, vedno za naslov prvaka, poglej kje so pristal Vilnev, Hill pa drugi bivši konkurenti....No, pa Vilnevu so zdej še prepolovili placo na pol, upam, da to kej pove.....

Za dons pa bojo itak usi kurcal Šumaherja, Baricelo nima niti ene tocke do dons, je itak ze izven variant za naslov prvaka...Sej mu bo do konca prvenstva Š. vrnu uslugo, brez skrbi.....Taka je politika...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!