Skoči na vsebino

Serviserji motorjev!!! -- Najslabši IN najboljši!


pupa

Priporočene objave

Dejan1 ,rajš se v velikem krogu vozi okrog Šterna.

Jest sem ga samo 1x ,pa nikol več peljal k njim,pa še to dokler je bila garancija,1.servis.

Saj veš kaj morajo narediti na 1. servisu,vendar v vse močno dvomim,da so kaj sploh naredil,razen to pa moram priznat,filter za olje je bil dobro obrisan,samo sledi kamenjčkov so pa ostale.

Ful mi je šlo na K.ker sem moral 3h čakat,neglede na to da sem bil seveda naročen,tko da ko sem ga prevzel,sem se samo pobral in ko sem motor doma ogledoval,sem opazil filter(pikice od kamenja),ki jih 1000% nisem dobil v 15Km,kolikor imam do doma(po asfaltu,avtocesta),pogledam olje,črno ko vrag,....

Lansko leto sem menjal verigo,normalno da sem povsod vprašal,koliko košta ,saj jo bom šel kupit tja kjer je ceneje.V Šternu mi je rekel, kaj sploh sprašujem če sem že povsod klical in da so cene povsod eneke,čeprav ni vedel kateri je na seznamu ki sem jih nameraval sploh poklicati.Takšen odnos, odjebi tud tolarja jim ne dam več,pa če bi imeli samo oni tisti del ki ga rabim,grem raje v Avstrijo,al pa Italijo.

Me ne bojo videl nikol več.

Jest bi servis sam naredu sam se pol lohk kar ubrišem za garancijo se za lonc je mislu da bom pr nemu Akrapoviča vzel pa monteru (450 eur sam lonc pol pa še del valda) smo se pol nekak zmenil daga lohk sam montiram če mu nebom za garancijo bluzu če bom kšn vijak pretegnu(sta sam 2 na razpolago).

Garancije imam pa 2 let neomejeno kilometrov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potrpi dokler je garancija,tuki vsi Eliso hvaljo,probaj.

Jaz sem tud samo do garancije vozu, pol pa mi brat al pa tud sam servis naredim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če išče kdo dobrega serviserja na obali naj motor pelje v GD servis (Bertoki).Lastnik je David Gorian ,človek ne da obvlada ampak je pravi čarovnik. tel:05/631 46 03 ali pa 041/709-353

Meni je GPz-ja zrihtal da ne moreš verjet.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred 14 dnevi so mi v Elisi zamenjali prvo gumo (Dunlop 205). Ko sem odpeljal s servisa, mi je malo treslo balanco, pa sem si mislil, da je to zaradi kufra, pa da se mora guma se "ulaufat".

Nato sem cez nekaj dni, ko smo sli na motozbor v Medvode probal furat se brez kufra, pa je motor enako treslo, pri 180 km/h je motor zacel poplesavati po cesti levo in desno. Gume nisem mogel reklamirat, ker sem sel naslednji dan ze ob 5-tih zjutraj v Biograd na moru. Tri kufri, tank torba, Misha - velika teza, motor pa trese.

V nedeljo sem se vrnil iz morja. V torek sem se zapeljal do Tomaza v Eliso, mu razlozil problem. On je gumo pogledal, poklical k Stritarju (uradni uvoznik za Dunlop) v Kamnki, kjer so rekli naj se oglasim. Pa pridem tja, mi gumo se enkrat demontirajo, montirajo in scentrirajo. Po probni voznji mi motor se vedno trese!

No potem so mi pa brez besed zmontirali cisto novo prednjo gumo. Priznam, da tega nisem pricakoval, da bom po vec kot 1000 prevozenih kilometrih dobil novo gumo.

Tako bi pohvalil Eliso in Sitarjeve iz Kamnika. Hvala za prijaznost, korektnost in novo gumo!

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ima gdo kakšne izkušne s servis Štern Kranj zastopnik in serviser za Yamaho in Škodo.Moje prve izkušne od nakupa

...

dobil po pošti šel do Šterna vrgu račun na mizo zadeva rešena.Še isti teden sem se odpeljal.

A je res treba pri vseh večjih trgovinah mahati z denarjem da dobis kar iščeč :?:

S prvim servisom sem bil kar zadovoljen po telefonu naročil pripeljal počakal 1 uro plaču cca20.000 sit in odšel.Kako bo pri naslednjem servisu pa še ne vem.Olje,filtre in svečke pa itak zna vsak sam zamenjat.Sam garancija je mal problem.Če gdo ve za kakšen drug servis za Yamahe (dober in ne predrag)naj mi pove.

Beri mal nazaj za moje izkusnje s Šternom. BTW jest sem se odpeljal še isto uro... sem kar tam počakal, da so ga napedenal (ko je bil nov, seveda). Pri servisu sem bil zraven - trajal mal manj kot 3 ure. Ampak zares tri ure dela.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

[quote="Tadej....No potem so mi pa brez besed zmontirali cisto novo prednjo gumo. Priznam, da tega nisem pricakoval, da bom po vec kot 1000 prevozenih kilometrih dobil novo gumo.

Tako bi pohvalil Eliso in Sitarjeve iz Kamnika. Hvala za prijaznost, korektnost in novo gumo!

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo mogoče ve, kam se da peljat Hondo na servis, ker je sedaj serviser v AS-u na bolniški. Ali pa, če ma kdo izkušnje s servisiranjem svojega motorja v tujini.

Sej veste (servisna knjižica-garancija pa tko)? :?: :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moje izkušnje z serviserji.

Men cestake zmer servisira Jani iz Mengša. Doma je pri vrtcu. Pokličem ga na telefon, povem kaj rabim in mu pelem motor. Fant se spozna.

Dobim motor nazaj, vse vštelan v nulo, vijaki zategneni, podmazano, kar naročim zamenja, sam lahko nabavi dele, cene ugodne, motor spucan.......pohvalno.

Enkrat naročim eno drago nalepko, pa jo ponesreč nalep tako, da se mal zvije. Ko vid da nism zadovoljen, na svoje stroške naroči novo. Ni več kej za dodat.

Tud z ELISO sem mel dobre izkušnje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men cestake zmer servisira Jani iz Mengša. Doma je pri vrtcu. Pokličem ga na telefon, povem kaj rabim in mu pelem motor. Fant se spozna.

Dobim motor nazaj, vse vštelan v nulo, vijaki zategneni, podmazano, kar naročim zamenja, sam lahko nabavi dele, cene ugodne, motor spucan.......pohvalno.

Jani iz Mengša je zakon tudi jaz sem pri njem več kot zadovoljen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ma TC MOTOSHOP  na Celovški še servis?:?:  

Sem neki slišu, da so ga zaprl...   :onfire:

Žal ne, ampak bo pa matej naredu prekvalifikacijo za mehanika, pa bo lohka pol servisis naprej špilu. Drugače pa še kdaj pa kdaj nardijo kaakšno opravilo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

OK, ne vem kako je s servisom, ampka delta team je zaenkrat za pohvalt.

Kar sem nucal delov za yamahco, sem lepo naroču prek telefona, so bli blazno prijazni, dobil v roku cca enega tedna, plačal ko so pripeljali na dom in to je blo to. :D

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa YAMAHA servis Klemenčič v Mariboru ga ne bo noben drugi razenPerle skritiziral?

Sem ga že jaz kritiziral.Malo pobrskaj nazaj po odgovorih v tej temi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce želite smrt vašemu motorju, ga le pripeljite na Lucka spc - Živec ., Cilenška, Ljubljana - servis Aprilie! Vaš motor bodo pocasi a do konca mucili!!!

Kaj je to slucajno isti Zivec, ki je vcasih imel uradni servis za Gilere ? Ce je to, mu majke jebem, ko sem imel se Gilero SP02 pred uh, 7leti, mi jo je eno leto popravljal. Nazadnje sem zbral klapo (ene par fighterjev) in smo mu sli zagrozit da ce motor ne bo koncan v 3dneh da ga bom odpeljal takega kot je bil do takrat popravljen pa nc placu. No, zgleda da je zaleglo in je motor bil ustiman v 7dneh, pa se to bolj bogo.

Tak da delajte velik ovinek okoli njega...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo zdaj pa mi je res prekipelo. Ti serviserji so res eni veliki cigani. Pa ni zadost, da je j*** v čelo za krbtom. Zdaj to počnejo že tako, da te gledajo direkt v oči. Zakaj gre?

eljem danes mojo TA na redni servis 18k km v As Domžale v Trzinu. Tam sem ga že skoz vozila na servis. Zamenjava olja in oljnega filtra. Nič posebnega. Narejeno v 20 minutah. Te barabe pa si mrtvo hladno zaračunajo uro in pol dela. HAAALLLLLLLOOOOOOOO!!! Za zamenjavo olja!!!???!!! Uro in pol ga še sama ne bi menjavala. Proklete pizde! Ni dovolj da si uro tako bogato zaračunajo. Še pri količini te nateg****.

Vsekakor mene pri As-u ne vidijo več!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Te barabe pa si mrtvo hladno zaračunajo uro in pol dela. HAAALLLLLLLOOOOOOOO!!! Za zamenjavo olja!!!???!!! Uro in pol ga še sama ne bi menjavala. Proklete pizde! Ni dovolj da si uro tako bogato zaračunajo. Še pri količini te nateg****.

Vsekakor mene pri As-u ne vidijo več!!!

po koliko pa so računali eno uro ??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mačica, kdo pa misliš da se je vsedel v avto in odšel v trgovino kupit olje in filter? Tam pa dolga vrsta in človek je čakal eno uro...Bodi vesela, da ti še kilometrine niso zaračunali.:wink: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ducatisti so hotli samo povedati, da s ceno za ure pri serviserju njihovih motorjev nimajo tezav... am i wrong :?:

:twisted: :P 8) :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ducatisti so hotli samo povedati, da s ceno za ure pri serviserju njihovih motorjev nimajo tezav... am i wrong  :?:  

Na žalost nebi vedel koliko je letos cena ure mojega serviserja... :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na žalost nebi vedel koliko je letos cena ure mojega serviserja... :wink:

Jaz pa točno vem koliko je cena ure mojega serviserja in je toliko tudi vredna in sploh ne mislim dvomit ali se pogajat o tem ... (mojaješebisvenodražja press)

V mojem primeru niso vse samo tiste ure, ko je motor na servisu ampak tudi nasveti, pomoč, prijaznost, hitra reakcija, ko je potrebno ....

Če še ne veste ... Simon Dacar (official KTM and Ducati service).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nimam problemov s ceno ure temveč s količino le-teh, ki so mi jih zaračunali. Po olje in filtre pa tut ne hodijo med servisiranjem. Sloh pa so si maržo pri prodaji olja in filtra tut zaračunali.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nimam problemov s ceno ure temveč s količino le-teh, ki so mi jih zaračunali. Po olje in filtre pa tut ne hodijo med servisiranjem. Sloh pa so si maržo pri prodaji olja in filtra tut zaračunali.

Ponavljam ... koliko je ura serviserja v AS-u ??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nimam problemov s ceno ure temveč s količino le-teh, ki so mi jih zaračunali. Po olje in filtre pa tut ne hodijo med servisiranjem. Sloh pa so si maržo pri prodaji olja in filtra tut zaračunali.

Mačica, to je pač tako, da ti zaračunajo stortev ",alega" servisa po normativih, ki so v servisnih manualih za tvoj motor. Sploh pa, ko pripelješ vroč motor, ga morajo najprej ohladiti, potem se šele lahko lotijo zamenjave olja. In, ker so tvoj motor v delavnici gledali uro in pol, so ti toliko tud zaračunali. Simpl ko pasulj... :lol: 8) :shock:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!