Skoči na vsebino

Serviserji motorjev!!! -- Najslabši IN najboljši!


pupa

Priporočene objave

quote:

MISLM NO, KATERI SERVIS TI DA KOT NADOMESTNI MOTOR KAWASAKIJA NINJO ZX12!?!

BRAVO ELISA, NAJBOLJSI STE!

Tadej

Popravil/a - Tadej dne 04/04/2002 ob 00:32:29

a si ga raztegval a?

do kam so pa stevci pokazali?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:Danes zjutraj sem peljal v Eliso mojo Yamahico na "ta velik" servis. Tomaz mi je obljubil, da bo Yamahica gotova do 18. ure.

In pridem ob 18. uri, ampak razocaranje! Yamahice se ni niti dotaknil!!!! OK ni blo cajta, pa drugic si mislim. Pa stopi do mene Tomaz in mi da kljuc od njegove Ninje 12 in rece: na tlele vzem mojo dvanajstko kot nadomestni motor, pa se jutri slisiva.

Da bi imel doma dvanajstko, saj nebi mogu celo noc zaspati, zato se potem dogovoriva, da mi bo mojo Yamahico zrihtal do 23.ure.

No pol pa domov smuk v kombinezon in lepo naokol z dvanajstko (na Tromostovje, v OLP).

Ko smo bili v OLP, me je ob 21:30 poklical Tomaz in povedal, da je moja Yamahica gotova in sem sel v Eliso zamenjtat motor.

MISLM NO, KATERI SERVIS TI DA KOT NADOMESTNI MOTOR KAWASAKIJA NINJO ZX12!?!

BRAVO ELISA, NAJBOLJSI STE!

Ja pol bom pa jst mojo jamahco kar s krampom dvakrat užgou da mi bojo pol pri elisi posodli 12-tko!Se splača, te udriham!!

Thundercat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Serbus,

jaz samo odsvetujem vsem, da bi sli na servis s Kawasakijem, k Kšeleju v Hoče. On zna mogoče šraufat avte (mogoče), o motorjih pa definitivno nima pojma. Meni je celo vilce sloko skupaj naredo. Jaz sem motor od njega peljal lahko direkt k drugemu sreviserju, da mi je porihtal njegove felerje.

lp,

zagi

Jebi ga....al pa tudi ne...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ma mogoče kod izkušnje s serviserji za Suzukije v Lj in okolici?

V Ljubljani sta dva pooblaščena:

SAMO OVEN in AVTO MOTO SHOP...katerga priporočate

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za Suzukija je najboljši serviser in najbližje Ljubljani g. Barborič iz Žužemberka.Ga pokličeš se zmenita in ti motor pošravfa pred tabo tok da kar tam počakaš če ni kakšnih večjih pizdarij.

Jaz oba motorja vozim k njemu in sem dosedaj zelo zadovoljen.

Dobiš ga na telefon: 041/720-087 ali 07/308-72-87

Shit happens, unfortunetly all the time!

Leteči

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

A v Elisi menajo gume tud??

Ja.

----------------------------------

Cilj ni želja, temveč uresničitev!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

SAMO OVEN in AVTO MOTO SHOP...katerga priporočate

Na prejsnjih straneh tega topica si preberi, kaj si motoristi mislijo o Ovnu .

Ce motorja nimas vec v garanciji, ga zapelji v Eliso, sej tud Suzukije sraufajo. Ravni vceri je imel v delu crnega SV-ja.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil danes (včeraj) v elisi, pa dobil klackalico za 600R-a... so se pomatral pa poiskal pa poceni prodali. Jest vesel. Hvala, Eki!

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tadej, lepo bi prosil, da vsem glede Ovna dodaš še enega . Mojega namreč. Ne delam reklame, ne pobiram procentov, možak je bil do mene enostavno vedno fer in ne vidim razloga, da ne bi povedal svojega pozitivnega mnenja.

LP, PEPE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ste slučajno v Mariboru samo k MOTOR JET-U ne peljite ker vam bo tak sprazno žepe da je kr hudo!!! Priporočam pa PREDANA-nekdanjega slovenskega motokrosista- zna sraufat vse od krosk do cestakov-PA POCENI JE-KAJ PA JE NAJBOLJ VAZNO JE TO DA JE FER IN TE NE NAP****!!!

speed man

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

momci!

mene pa zanima ce poznate oziroma imate izkusnje s serviserji iz Nove Gorice ali Ajdovščine? ker vsi govoriste samo v okolici LJ in MB! sm se brez izpita in ga ne morm tko dalec vozit! torej tisti iz vpiavske doline help ker ga morm zdej ta tedn obvezno peljat na en check-in!

aja, iscem serviserja za Honde!

LP duhc

Once a biker, always a biker!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:CAGIVO sem pelu v GIL MOTOŠPORT v Mengeš. Zadovoljen!!!

Tudi jaz sem bil s tem servisom hudo zadovoljen.Prej je bil pa sploh v redu ko je Luka tudi šraufal dokler ni odšel v tujino.Sedaj je ostal le še Gregor ki pa v IBER obvlada vzmetenje (in tudi druge zadeve) zato vam priporočam da če bi radi poservisirali vilice ali zadnji amortizer vam ga najceneje in najboljše zrihta in nastavi (kolikor vem je nekaj časa delal tudi v tujini kjer je zadeve res dobro naštudiral).

Lani mi je za cross Hondo zrihtal vilice in zadnji amortizer (menjava olja-plina, tesnil) za borih 45 000 SIT.Predvsem pa je bila sprememba opazna.

Pa tudi nategnil te ne bo ker je dokaj pošten in se vidi da dela z veseljem ter da se spozna na zadeve.

Shit happens, unfortunetly all the time!

Leteči

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prispevek za stajerce in prekmurce

za yamaho so mi svetovali, naj je ne vozim h klemencicu al pa v mursko, ker nategujejo. kar se klemencica tice, moram priznati, da niso prevec prijazni do "tujcev" in sem kr nekaj casa mogu gnjavit okoli, da so mi poiskali na mikrofimih dele. vsi "frendi" so prisli prej na vrsto, ko pa so vidli, da sem resen, so mi celo odgovorili na kaksno vprasanje in dali prijazni nasvet. kljub temu mi je ostal obcutek, da so sicer sposobni in dobri, ampak da se potrudijo samo za znance in stare stranke, ostali pa smo prah. to se je prakticno pokazalo pri dveh prijateljih, kjer so jima pri nastavitvi vziga na skuterju oz. nastavitvi fergazerja zaracunali zraven se x nekih delov, ta prvemu pa na koncu hladn sploh ni vec vzigal.

zato sem peljal servisirat na ptuj, k habjanicu.

tipson ima kr izkusenj in moram priznati, da je zelo pozitiven nihov odnos do strank. delavnica je cista in ceprav nimajo radi, da poleg gledas, ko sraufajo (beri: da se motas po delavnici), sem se vedno lahko z njimi zmenu, ko nisem mel sanse, da motor pustim tam, da sem ga pripreljal in so ga takoj pogledali.

malo motece je, ker vsak dela samostojno - simon je sef in se najbolj spozna, ostala dva mi delujeta vcasih malo omejena na to, kar sta se naucila iz knjig (malo izkusenj) [seveda samo subjektivno mnenje, ker jih ne poznam]

skoda je, da lastniki 125 ccm dobivamo manj pozornosti, ceprav ta znatno zraste, ce omenis prehod na visjo kategorijo (prodajajo in kupujejo tudi rabljene motorje, ki jih lahko brez panike tut probas).

meni se zdi, da se stvar mocno izboljsa, ce si njihova stalna stranka - recimo pri menjavi gume dobis popust, kaksno stvar ti zastonj pogleda al zamenja... razumejo zelje glede tega, da rabis motor zaradi dopusta itd.

mene so malo nategnili edino prvic, ker sem bil nov pa nisem vedu, kak se naj zmenim. takrat so menjali vse zivo. ampak pol sem se navadu in vedno narocim, kaj hocem in kaj ne.

za stalne stranke se mi tudi zdi, da postanejo cenovno bolj ugodni - manj dela pisejo.

izkusnje:

+

1. pri menjavi gume, ki sem jo kupil tam, zastonj montaza in centriranje, zmenil sem se, da so jo menjali takoj, ko sem prisel, da sem lahko tudi odsel - kljub guzvi

2. enako hitro so mi zrihtali, ko mi je crknila oljna crpalka

3. solidno hitro so opravili menjavo bata in zobniskega sistema, cena je bla pod pricakovanji (dela ful malo pisali)

-

1. 500 km po menjavi semeringov na vilcah (en je spustu) so spet spustili. reklamacija je bla sicer zastonj, ampak so mi zjebali celi lak na vilci, tak da sem mogu dat pol rihtat (mi je zal, da nisem tega zahteval od njih)

2. vcasih znajo bit blazno nemarni - po menjavi zobnikov sem ugotovil, da so zadno gumo tak gor dali, da je blo na ketnspannerjih za 1.5 jamic razlike v nastavitvi levo in desno - kolo je stalo postrani notri. hvalabogu sem ugotovil ze po 25 km in porihtal. ko sem klical nazaj, se je simon opravicu in obljubil, da bo narocil matjazu, naj bolj pazi.

3. se je ze zgodilo, da sem nasu tudi po dva sraufa nezategnjena po servisu.

zakljucim lahko, da ni tak tragicno, ampak da je fajn, ce potem vse se sam preveris (sicer pa sploh vse, kar se da, opravis doma). najbrz pa je kr dober, glede na to, da obicajno pred uto stojijo tudi registracije ms, ce, nm, kk!

-------

iz druge roke:

pri kseli v hocah so frendu, ki mu je na kmxu strgalo batne, za sanacijo problema naracunali (predracun) 1600 lanskoletnih DEM (da. 1600. zraven cilindra, bata, ojnice se lamele sklopke, nove fedrce sklopke, "zvito" odmicno, sedeze ventilov, obrabljene lagerje glavne gredi). to sem si mogu ogledat v zivo.... :)

potem je pri njih kupu samo bat, batne in tesnila in za 18.000 sit s fotrom doma v dveh dneh spravu motor v staro formo (cilinder ni bil poskodovan oz. je bil rahlo popraskan cisto pri vrhu, kjer se nic ne dogaja)

Speed king

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JAZ SEM PRI KLEMENČIČU ČAKAL NA POKROV OD TANKA MESEC PA POL(za yamaho yz 80)to pa tak vse pove o ustrežljivosti pa še "domačin"

sem. Moj predlog za štajerce: VOZITE K PREDANU!!!

speed man

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

JAZ SEM PRI KLEMENČIČU ČAKAL NA POKROV OD TANKA MESEC PA POL(za yamaho yz 80)to pa tak vse pove o ustrežljivosti pa še "domačin"

sem. Moj predlog za štajerce: VOZITE K PREDANU!!!

speed man

Ne vem, zakaj delov za Yamaho ne naročate direktno pri Delta Teamu. Pošljejo hitro po povzetju, in en faktor zaj*** se zmanjša, ker več je ljudi vmes, več jih lahko pozabi!

Lojzi ma vas rad

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Klemenčič (v Mariboru), mi je pri novem motorju (takrat sem imel še Yamaho SR 125) na prvem servisu (1000 km) izgubil servisno knjigo in je nisem nikoli več videl. Da pa se o organizaciji sploh ne menimo. Tak, da bi tudi njega toplo odsvetoval. Kaj pa je naredil z mojo servisno mi pa tudi ni jasno, ker ko sem ga pa pripeljal na servis, pa jo je hotel imet....mogoče pa si je kaj še dodatno zaslužil....

lp,

zagi

P.S.: pa to se pri njem ni prvič zgodilo, da tam izginjajo servisne sem že tudi nekajkrat slišal...

Jebi ga....al pa tudi ne...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me, če ima kdo izkušnje s pooblščenim serviserjem za Aprilie: Langusom iz Podnarta???

LP Kasti

"It's nice to be important, but it's more important to be nice!"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:Zanima me, če ima kdo izkušnje s pooblščenim serviserjem za Aprilie: Langusom iz Podnarta

Prejšnji lastnik mojega Kawasakija je tam servisiral in med počitnicami tudi šraufal.On ga je samo pohvalil.

Shit happens, unfortunetly all the time!

Leteči

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hello kolegi!

se zmer sprasujem, ce kdo pozna kaj serviserje po Vipavski dolini... iscem pa za mojo Hondico! anybody? ....please?

moral bi jo peljat na prvi servis (odkar sem jo kupil 2. roke) in nocem, da se mi mehanik zmisli, da manjka to pa manjka ono pa veriga pa nevemkajse, ker kot mi je prejsnji lastnik povedu je bil servis narejen... hmmm

hvala vnaprej za odgovore!

LP duhc

Once a biker, always a biker!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jes pa sem kupu suzukija gsx _ 750,ze od zacetka mi ni vleku (luknja v moci 3-5k-obratov)in sem to razdrl ker tudi sam popravljam. Odprl sem karburatorje in glej ga zlomka ,vzmeti od membran so bile ena zlomljena ,dve zvite mimo lezisca (grozno)a par dni do vikenda...

Iskal sem te vzmeti od "poncija do pilata" (ajsevica,meblo gorica,...)Poklicem g. Ovna Samo(se ne poznava)in se zmeniva da pride gor v delavnico ,da bova ze kaj nasla.Oglasil sem se pri njem ,je brskal v delavnici skoraj pol ure potem se lep cas po njegovem skladiscu in nazadnje mi je vzmeti odvil z kompletnih karburatorjev vprasal kolko jih rabim in mi dal vzmeti(gratis .Nisem mogel vrjeti da je to res saj drugi niso imeli niti volje poiskati, Oven pa je imel motor razdrt, cez par dni dirko.... in se zame in vzmeti je nasel cas -SVAKA MU CAST,kolkr ga jest poznam..

GSX-a sem sestavil in za vikend gas gas na morje.

mare

CAS IMAS SAMO CE SI GA VZAMES !

mare GSX-F

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!