Skoči na vsebino

Serviserji motorjev!!! -- Najslabši IN najboljši!


pupa

Priporočene objave

quote:

Upam da je vsaj toliko cloveka, da ti bo motor ce ne drugega vsaj brezplacno popravil in se ti posteno opravicil, ce ne mu dej eno na gobec se v mojem imenu stisn, ker imam dovolj izkusenj s takimi serviserji - struckoti.

Ce me ne bi tolk nategel se bi se sedaj verjetno vozil s svojim GSX-om, tako pa ves presvican sedim ya volanom avta in sparam za nov motor in gledam, kje za vraga bom nasel postenega serviserja.

Ha ha ha poštenega serviserja. Pa veliko veliko srece pri iskanju.

Fantje in dekleta, zato sem pa ja zacel svoj motor sam servisirat. Je pa res, da je pri tem treba imeti malo žilice, kar nekaj orodja in potrplenja.

No, ce boš našel serviserja se verjetno VSI tule na forumu priporocamo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma hvala za moralno podporo. Ampak res sem razocaran.

Vem pa, da se bo delal glupega.

Samo ocitno se ne zaveda moci interneta in foruma motosveta!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobu REPARATUR ANLEITUNG za svoj motorcek, zdej sem pa sam svoj serviser. Glede na vse povedano v tem topicu se mi zdi se najbl pametn.

LP Climber

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ELISA, Domžale

Vse kar je blo do zdaj napisanga drži, tko da od vceraj naprej vozim motor samo še h Tomažu & Co.

Motor je vzel kot dogovorjeno in ga tut v roku u nulo uštimanga vrnu.

Cena pa cist primerljiva z ostalimi servisi(glede na NM in Tržaško v Ljubljani), glede na servisne ure ki so jih fantje porabil mogoce celo neki malega cenejši.

Priporocam

*****

Come in peace or stay at home!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

elisa....fajn decoti in mi je kr mau žou ,d servisirajo sam kawe.....

me pa cudi d noben ni nic reku za jermana u naš najbl znan vasi....odkar mam Triumpha in mi ga tam servisirajo.....nimam pripomb....mal je sam panike k za rezervne dele douh traja....sam niso oni krivi ampak UVOZNIK....k ni glih najbl tahitr.....ma zgleda tale naš "Jeza" že too much keša pa se mu mal fucka za kupce.....SEJ ON JE VENDAR TAGLAVN DOBAVITELJ.......KAJ MU PA MORMO.....lepo pocas pocakat!!!!!!

Sicer pa tut za to obstaja rešiteu....NE GA OB TLA METAT....PA NAU TREBA CAKAT....al pa sekundn lepiu sabo nost pa kr koj popat skup delcke......

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

me pa cudi d noben ni nic reku za jermana u naš najbl znan vasi....odkar mam Triumpha in mi ga tam servisirajo.....nimam pripomb....mal je sam panike k za rezervne dele douh traja....sam niso oni krivi ampak UVOZNIK....k ni glih najbl tahitr.....ma zgleda tale naš "Jeza" že too much keša pa se mu mal fucka za kupce.....SEJ ON JE VENDAR TAGLAVN DOBAVITELJ.......KAJ MU PA MORMO.....lepo pocas pocakat!!!!!!

Sicer pa tut za to obstaja rešiteu....NE GA OB TLA METAT....PA NAU TREBA CAKAT....al pa sekundn lepiu sabo nost pa kr koj popat skup delcke......

LP

Za Jermana? Na žalost nic dobrega. Oziroma dober je bil dokler je bil še serviser Milan živ.Za kaj misliš, da je izgubil servis za Hondo?

Recimo, na V motorju je bila zadnja svecka vedno crna(motor cukal brez moci), po pol leta jebanja mi rece da je to kriv windshield (šipa). :( Na koncu je trobil okrog, da je motor cisto uredu, da pa se jaz izmišlujem. Še sreca da poznam Mikija in njegov dynometer.

mat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Na 535 zamenjal sklopko in tesnila, nastavil ventile in prepucal fergazarje + liter olja za 35000sit. Me zanima kolko bi me racunali na pooblascenem servisu?

Za primerjavo:

SERVIS ŠTERN v Circah pri Kranju : mojmu prjatlu je za zamenjavo tesnila,ki se nahaja med blokom in cilindrom pri Drag starju 650 hotel racunati 58.000 SIT. Ko je znoru je spustu ceno na 42.000.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

elisa....fajn decoti in mi je kr mau žou ,d servisirajo sam kawe.....

me pa cudi d noben ni nic reku za jermana u naš najbl znan vasi....odkar mam Triumpha in mi ga tam servisirajo.....nimam pripomb....mal je sam panike k za rezervne dele douh traja....sam niso oni krivi ampak UVOZNIK....k ni glih najbl tahitr.....ma zgleda tale naš "Jeza" že too much keša pa se mu mal fucka za kupce.....SEJ ON JE VENDAR TAGLAVN DOBAVITELJ.......KAJ MU PA MORMO.....lepo pocas pocakat!!!!!!

Sicer pa tut za to obstaja rešiteu....NE GA OB TLA METAT....PA NAU TREBA CAKAT....al pa sekundn lepiu sabo nost pa kr koj popat skup delcke......

LP

V Elisi naj bi servisirali tudi Yamahe!!!! Vsaj sodec po spisku v Yamahini servisni knjigi !?!

LP Jasa

Edited by - jasa on 01/09/2001 22:21:05

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Ma hvala za moralno podporo. Ampak res sem razocaran.

Vem pa, da se bo delal glupega.

Samo ocitno se ne zaveda moci interneta in foruma motosveta!!!

A si že šel k Vombergerju reklamirat zadevo??? Kaj je rekel?

//0iSe />aTa

-=> //otos/et.co//

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

Ma hvala za moralno podporo. Ampak res sem razocaran.

Vem pa, da se bo delal glupega.

Samo ocitno se ne zaveda moci interneta in foruma motosveta!!!

A si že šel k Vombergerju reklamirat zadevo??? Kaj je rekel?

//0iSe />aTa

-=> //otos/et.co//

Ne se.

Imam se nekaj studijskih obveznosti na faksu (ze kar nekaj casa). Tja bom sel po petnajstem sept. Nocem se prej vznemirjat. Sigurno takoj napisem kaj dogaja!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil sem na servisu Yamaha v Mali Loki.

Ne priporočam ,drago,slabo in nestrokovno !

Žal a kljub temu LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
  • 2 tedne pozneje...

V torek popoldne je fotru v mestu crknila njegova Vespa P 200 E. Ker je bil pred enim tednom operiran na kolenu sem jo moral iti iskat in pririniti domov.

Pa smo poklicali mehanika Repovľa (Repija), mu povedali, da Vespa ne da glasu od sebe. Rekli smo ąe, da se fotru mudi za popravilo, saj po operaciji kolena teľko hodi in mu je Vespa edini spas, da je lahko mobilen.

Ko je Repi to sliąal, je bil čez 15 minut pri nas doma s potrebnim orodjem. Napako je odpravil v pol ure.

Tako lahko samo hvalimo serviserja Andreja Repovľa - Repija!!!

Repi HVALA !!

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TADEJ...a tale repi še kej druzga razen vesp šraufa.....DEJ REC , DA MOJGA TUT!

Ne resno..me zanima,ker pomoč na cesti za motoriste je full dobrodošla,sej si drgač ne znam predstavljat okvari in potem porivanje do doma!MAL KARIKIRAM HAHAHAHA

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

.....Ko je Repi to sliąal, je bil čez 15 minut pri nas doma s potrebnim orodjem. Napako je odpravil v pol ure.

Tako lahko samo hvalimo serviserja Andreja Repovľa - Repija!!!

Repi HVALA !!

Tadej....

Prosim, če napišeš tel od tega Repija in kje ima delavnico!

Tenks!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo vam naslova:

Andrej Repovą - Repi

Idrijska 17

1111 Ljubljana

Tel: 01-425-98-36

©raufa vse motorje, tudi veterane.

Vem pa, da ma ful veliko dela tko, da se moraą malo prej naročiti.

Fotru je popravil Vespo hitro in to na domu, verjetno tudi zato, ker je fotr ľe več let njegova redna stranka.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se že pogovarjamo o mehanikih,bi pripomnil,da ko sem peljal YAMAHO na servis Štern v Kranju,sem mislil,da gledam pod roke urarju in ne mehaniku. Vsaka čast! Me pa zanima,kam na servis z APRILIO.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O servisu Aprilia motociklov smo že kar nekaj napisali, če se ne motim, ravno v tem topicu. Pobrskaj po starih sporočilih!

//0iSe />aTa

-=> //otos/et.co//

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker mi je včeraj, ko sva se furala z Gregsom nekajkrat odneslo zadnjo gumo (bila je že bolj proti koncu) sem se odločil, da jo ta teden zamenjam.

Pa sem zjutraj poklical v Eliso in se s Tomažem dogovoril za 15:30 uro. Pridem tja, dam motor na centralno stojalo, Eki odmontira kolo, da dol gumo, takrat se prikaže Tomaž z novo gumo, jo da na feltno, scentrira in zmontira. V 20 minutah je zadeva urejena. Vmes sta mi še pogledala zavorne ploščice, verigo, verižnika, ...

In račun:

- guma Dunlop 205 Spormax 180/55-17 = 29.700,00 SIT

- premontaža in centriranje = Za stalne stranke brezplačno!!!

Tomaž in Eki hvala!!

PS: Perla imajo tudi ketno za tvojega Ducatija!!

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!