Skoči na vsebino

Serviserji motorjev!!! -- Najslabši IN najboljši!


pupa

Priporočene objave

GS 500 E ni iz bandit familije.je paralelni dvovaljnik,banditi so pa vsi 4valjniki (250,400,600,1200).

-----------

remember the times when sex was safe and motorcycles were not?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a kdo kej pozna pooblašcene serviserje za yamaho na podrocju celja in okolice da so ok.

dr.looney

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

a kdo kej pozna pooblašcene serviserje za yamaho na podrocju celja in okolice da so ok.

dr.looney

pooblaščenga ne...poznam pa daleč najboljšga mehanika na tem delu slovenije

moto mario

velenje

pooblaščen serviser za suzukija

Edited by - miki on 19/07/2001 21:53:18

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozna kdo iztoka iz slovenj gradca?

-----------

remember the times when sex was safe and motorcycles were not?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

a kdo kej pozna pooblašcene serviserje za yamaho na podrocju celja in okolice da so ok.

dr.looney

Kolikor mi je znano, ima po novem zastopstvo za yamahe Božic. Verjetno ima potem tudi servis zanje. AMPAK NIKAR (ponavljam) NIKAR NE VOZI MOTORJA TJA, SAJ TIP NIMA OSNOVNEGA POJMA O MOPEDIH; KAJ ŠELE O VECJIH MOTORJIH.

lp Easyrider

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote: a kdo kej pozna pooblašcene serviserje za yamaho na podrocju celja in okolice da so ok.

dr.looney

Najbolj ziher od pooblašcenih je Yamaha Delta Team Krško....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa yamaha cernak iz celja tam sva namrec kupila motor ,ampak nekako mi ne delujejo prevec zagnani za karkoli

zgodba je taka dokler sva hodila spraševat in se zanimat za motor so bli ful prijazni pol ko pa sva ga enkrat placala se je pa vse ustavlo

motor so nam pripeljali domov na vse papirje pa sva cakala skoraj en teden s tem da sem vsak dan klicarila dol kdaj bodo in še potem ko so nama zagotovili da bonaslednji dan vse pripravljeno sva prišla dol in je skrajnio neprijazna trgovka ( ne vem mogoce celo lastnica) rekla zakaj nisva prej poklicala da ona nic ne ve itd. da sem se mogla ornk razjezit da sva pol dobila papirje za registracijo pa še to sva morala eno uro pocakati.

glede na te izkušnje jim prav nic ne zaupam glede servisa

dr.looney

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ima kdo izkusnje z MIKMEKANIKOM? Na KTM imam sedaj 1. servis na 1000km, pa ne vem ce se ne bi raje zapeljal v MB k Motor-Jet, mi delujejo precej bolj posteni in profi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

kaj pa yamaha cernak iz celja tam sva namrec kupila motor ,ampak nekako mi ne delujejo prevec zagnani za karkoli

zgodba je taka dokler sva hodila spraševat in se zanimat za motor so bli ful prijazni pol ko pa sva ga enkrat placala se je pa vse ustavlo

motor so nam pripeljali domov na vse papirje pa sva cakala skoraj en teden s tem da sem vsak dan klicarila dol kdaj bodo in še potem ko so nama zagotovili da bonaslednji dan vse pripravljeno sva prišla dol in je skrajnio neprijazna trgovka ( ne vem mogoce celo lastnica) rekla zakaj nisva prej poklicala da ona nic ne ve itd. da sem se mogla ornk razjezit da sva pol dobila papirje za registracijo pa še to sva morala eno uro pocakati.

glede na te izkušnje jim prav nic ne zaupam glede servisa

dr.looney

Mislim, da TOP MOTO (Cernak) nima svojega servisa in da vozijo motorje v Krško. Morda je bolje, da ga sama peljeta tja ter se na licu mesta prepricata o usposobljenosti in ostalih kvalitetah serviserjev.

lp Easyrider

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote: Ima kdo izkusnje z MIKMEKANIKOM? Na KTM imam sedaj 1. servis na 1000km, pa ne vem ce se ne bi raje zapeljal v MB k Motor-Jet, mi delujejo precej bolj posteni in profi.

Izgled ni vse.... MikMekanik je strucko, kar se tice šraufanja in predelelav motorjev (predvsem Supermotard-ov). Sestavil je takšnega Duke-a, da so pri KTM v fabriki 1 leto gruntali in šele potem jim je uspelo naredit motor, ki ima 1KM vec na zadnjem kolesu kot njegov...

Kar se pa cen tice, je pa druga pesem ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar se predelav tice, vem da je Miro strokovnjak in kapo dol za to. Drugo pa je ali se mu ljubi v redu narediti servis in ali to sploh dela on ali kaksen vajenec.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

kaj pa yamaha cernak iz celja tam sva namrec kupila motor ,ampak nekako mi ne delujejo prevec zagnani za karkoli

zgodba je taka dokler sva hodila spraševat in se zanimat za motor so bli ful prijazni pol ko pa sva ga enkrat placala se je pa vse ustavlo

motor so nam pripeljali domov na vse papirje pa sva cakala skoraj en teden s tem da sem vsak dan klicarila dol kdaj bodo in še potem ko so nama zagotovili da bonaslednji dan vse pripravljeno sva prišla dol in je skrajnio neprijazna trgovka ( ne vem mogoce celo lastnica) rekla zakaj nisva prej poklicala da ona nic ne ve itd. da sem se mogla ornk razjezit da sva pol dobila papirje za registracijo pa še to sva morala eno uro pocakati.

glede na te izkušnje jim prav nic ne zaupam glede servisa

dr.looney

Dobila si zelo dober obcutek! Svetujem ti, da tja ne voziš motorja. Jaz sem se tudi parkrat tam zanimal in dobil obcutek, da znajo samo olje zamenjat. Verjetno ga boš morala odpeljat v Krško

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje in dekleta!

Lep pozdrav iz grcije!!

Sem na Naxosou.

Samo v vednost. v tem topicu lahko preberete koliko sem placal pri VOMBERGERJU za servis.

Imam pa za en kurac zrihtan motor. Kmalu bi zamudil ladjo za grcijo k mi je skor cev za zadnjo bremzo odfukal....

Osatalo sledi ko pridem domov. Pa tudi soocenje z vombergerjem. Poln kurac ga mam.

Ne tja motorja vozt!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me ,ce ima kdo izkušnje s servisom

yogi-velenje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za DUCATI je edini pravi Simon Dacar iz Skarucne pod Šmarno Goro. Menda je najvecji mojster za DUC-e pri nas. Vsaj upam, da je tako, ker me kmalu caka servis 20k km.

hotschko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Zanima me ,ce ima kdo izkušnje s servisom

yogi-velenje.

pelji raje k mariu - velenje

yogi nima najbl specializiranega mehanika je bl tko tko...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Panigaz v Kranju me je ker parkrat nabrisal (oglas se drug teden, me je dobavitelj zajebu, nism vedu, da maš nissin zavore...).

Elisa v domžalah pa brez pripomb. Sicer ti fanjtje povedo, da boš na vrsti šele cez tolk-pa-tolk cajta, ampak takrat te res pricakujejo in zadevo zgledno poštimajo.

lp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

bil danes v CE,oblakova in videl en honda/kawa-servis tam.zunanjost precej v PM,notranjost (kolikor sem videl) gre.ve kdo kaj o tem? mislim da je promotor,samo se ne spomnim vec.

-----------

at 200 mph you have no friends

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:bil danes v CE,oblakova in videl en honda/kawa-servis tam.zunanjost precej v PM,notranjost (kolikor sem videl) gre.ve kdo kaj o tem? mislim da je promotor,samo se ne spomnim vec.

Videl si Top-moto. O njem so že pisali. Ni priporocljivo.

Promotor je v Drešinji vasi.

Ejkej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok.bilo samo tako informativno.sem bil s stirimi kolesi in volanom.

-----------

at 200 mph you have no friends

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot obljubljeno, pišem o tem kakšno izkušnjo sem imel z Vombergerjem....

Letosnji dopust sem en mesec prezivel po potepanju z motorjem in mojo žensko v Grciji. Pred tem sem motor peljal na servis k Vombergerju (po nasvetu, ki sem ga dobil na forumu- da ne bo pomote, ne obtozujem nobenega!). Kaj mi je delal na motorju in ceno servisa sem pustil v tem topicu... Kratka obnova: drago!!!

Kot vedno je pred dopustom gneca in potekajo se zadnje priprave (menjal gume, preverjal opremo....). A zal si nisem vzel casa, da bi motor polno nalozen preizkusil.

V nedeljo sva imela ladjo iz Trsta in ko sva se s punco natovorila na motor je ta po nekaj sto metrih zacel neverjetno tolci (kovinski zvok). Predstavljajte si najine blede obraze! Vrnila sva se domov. Niti slucajno nisem odkril napake, dokler se ni pojavi moj friend (prijatlji so zlata vredni!!). Ugotovila sva, da je "mojster" ko je menjal stikalo zadnje bremze, napacno privil kovinsko cev za zavorno tekocino tako, da je veriga tolkla ob njo in jo vztrajno pilila... Seveda, bila sva nalozena, motor se malce posede in veriga je prisla v stik s cevjo. Po kratkem servisu sva jo naravnala. Toda bila je res spiljena. V bojazni, da mi odpove se zadnja bremza na obremenjenem motorju sva odsla na dopust....

A to se ni vse.......!!

Skratka.

Po dveh dneh voznje po Grciji mi je zacelo teci olje iz sklopke (ocitno je sel semering). In to navkljub temu, da je "mojster" menjal vsa tesnila, olje sklopke.....

Prevec sranja za toliko denarja.

Mogoce sem malce krivicen a poglejte si znesek, ki sem ga placal.....

Motor bom sedaj peljal nazaj in o tem kako se bo stvar resila vas seveda obvestim.

IN se enkrat. Popolnoma sem razocaran nad mehaniki. Ne razumem ali se ne more najti nekdo, ki ne bi nategoval, ki bi dobro opravil servis....

Ocitno se je tudi servis Vomberger prevec hvalilo in saj veste kako je s tem....

In tudi ko bom v prihodnje kupoval motor, bo velik faktor pri nakupu dober servis. Narava moje sluzbe (delam pri avtomobilisticni reviji) mi omogoca, da se bom lahko podrobno in predvsem sam pozanimal o kvaliteti. Zal mi je, da nisem tega naredil ze prej.

LP

Edited by - mopedfan on 23/08/2001 17:31:34

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam da je vsaj toliko cloveka, da ti bo motor ce ne drugega vsaj brezplacno popravil in se ti posteno opravicil, ce ne mu dej eno na gobec se v mojem imenu stisn, ker imam dovolj izkusenj s takimi serviserji - struckoti.

Ce me ne bi tolk nategel se bi se sedaj verjetno vozil s svojim GSX-om, tako pa ves presvican sedim ya volanom avta in sparam za nov motor in gledam, kje za vraga bom nasel postenega serviserja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:Za DUCATI je edini pravi Simon Dacar iz Skarucne pod Šmarno Goro. Menda je najvecji mojster za DUC-e pri nas.

POHVALJEN!

Perla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mopedfan, ae dobro, da si priael iz Grcije. Vombergerju pa zagrozi s trlno inapekcijo in uradom za varsvo potroanikov. Na sreco smo ga vsaj na Motosvetu razkrinkali.

Ko mu boa pripeljal motor bo verjetno delal samo glupo faco in govoril, da se kaj takega nebi smelo zgoditi. Seveda se nebi smelo zgoditi, ce bi opravil delo tako kot je treba.

V tolalbo si lahko preberea mojo lalostno zgodbo (objavil sem jo preko PUPE na zacetku tega topica) kako je mene nategaval pooblaaceni serviser za Yamaho in Harleya Marjan Makoter iz Vica v Ljubljani.

©e danes upam, da ga bom srecal v kakem temnem kotu na kakanem motozboru.Pa Bog ne daj, da mam kakih 5 pirov v riti.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!