Skoči na vsebino

Serviserji motorjev!!! -- Najslabši IN najboljši!


pupa

Priporočene objave

quote:

VOZITE K PREDANU!!!

speed man

1.A Predan ma obrt ali ....?

2.Baje da je "ugoden"?

Sicer pa bom moral motorcka v kratkem res zapeljati do enega izmed serviserjev nekje na Stajerskem, da mi menja gume in zavorno tekocino, pa ne vem kam!!

O cisto vsakem serviserju sem slisal razlicne stvari, tak, da res ne vem kaj naj naredim???

Eintopf schmeckt immer!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zavorno tekocino menjaj sam! ce ti ne pazijo in pride tota brozga na tank ....adijo pamet ......in farba!

NADALJNJE V ZA TO PRIMERNI TEMI "ZAVORNA TEKOCINA".

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Popravil/a - Ice dne 10/04/2002 ob 15:09:34

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

1.A Predan ma obrt ali ....?

2.Baje da je "ugoden"?

Sicer pa bom moral motorcka v kratkem res zapeljati do enega izmed serviserjev nekje na Stajerskem, da mi menja gume in zavorno tekocino, pa ne vem kam!!

O cisto vsakem serviserju sem slisal razlicne stvari, tak, da res ne vem kaj naj naredim???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

A se Dacar dobr spozna na KTM-e?

Zulf, bodi brez skrbi da se, je pooblaščen serviser in ljubitelj KTM motornih koles .

Pa ne okol govort !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:A se Dacar dobr spozna na KTM-e?Pri Motor-Jet-u so mi dal njegovo številko.Je kom že rihtu KTM-a?

Ja, menda je Dacar odlicen serviser za KTM.

Perla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:A se Dacar dobr spozna na KTM-e?Pri Motor-Jet-u so mi dal njegovo številko.Je kom že rihtu KTM-a?

Ja, menda je Dacar odlicen serviser za KTM.

Perla

Pa za Ducati je tudi naj naj (matr bo spet vesel, k ga hvalm ) ... trenutno prav za mojega Monsterčka (servis 20k + nova veriga + čiščenje + štelanje vsega živga + .....)

hotschko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Do sedaj imam s serviserjem mojega skuterja (gillera runner) same pozitivne izkušnje.Na servis ga vozim v Motocenter Habjanič na Ptuju.Ko so mi npr. šli lageri na ojnici, sem se naročil, in skuter je bil popravljen v 1!!! dnevu.Enako je bilo ko so mi crknili semeringi.Tudi cena popravila ni bila visoka (nikoli čez 20 jurjov-delo in deli).Jaz sem npr. vedno poleg pri popravilu in "težim" z raznimi vprašanji ala:Kaj je to, pa kaj je to??, pa še me do sedaj nikoli niso iz delavnice vrgli:))Skratka, zelo prijazno osebje.Poleg tega pa so mi že ene 3 krat menjali ventilček-plačal pa sem samo ventilček-cca 300 sit, nikoli mi niso računal dela.Skratka PRIPOROČLJIVO z moje strani.

Ja kak pa.com!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V delto ne hodi,te bojo obral,da ne boš vedu kje si doma!Dober glas...

Sem imel yamaho,pa je nisem tam vozil,ker potem bi mi zmanjkalo za bencin!Pa še ko vidiš mehanike,hja,ni najboj obetajoče.

Sicer se pa lahko motim,ali se pa nisem pripeljal z dovolj dobro makino.Konec koncev je pa odločitev samo tvoja in samo tvoja,to je zgolj moje skromno mnenje.

LP DAN

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Veste za moje težave s serviserji Aprilie (če ne je vse v tem forumu). Mi lahko nekdo svetuje kje je dobr serviser za Aprilio. Da ne bom motorja v Italijo vozu. Prosm.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem kako je s servisi za Aprill-o v Italiji, vem pa da Ducatije tudi iz Italije in Hrvaške vozijo na servis k Simonu Dacarju v Skaručno. Pred kratkim je servisiral tudi mojega Monstra in sem NADzadovoljen. Sicer je zelo zaseden in nekaj časa traja, da lahko pripelješ motor vendar pa je kvaliteta narejenega dela odlična in sigurno odtehta čakanje na prosti termin za servis.

hotschko

Popravil/a - hotschko dne 28/04/2002 ob 22:35:31

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK, še enkrat, pa naj se ponavljam kot slaba plošča (še pomnite tovariši čase, ko je bil vinil zakon?), ELISA RuleZZZZ.

Tomažu iskrena hvala, za hiter PIT STOP, ki je bil za piko na i še brez najave z moje strani (šraufi, poliranje, olje in tester).

Zoolo the Horrible

*****

Come in peace or stay at home! (oz. potem Medo, ostane doma in si enega u miru narola!! )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer nekega velikefa sraufanja motorja se nisem

potreboval, nikoli pa se ne ve.

Disk ploscice sprednje so mi pri Motor Jet menjali

za 1.000 SIT.

Za Eliso pa sem cul samo takrat, ko sem klical okoli,

ker sem potreboval oznako sveck za mojo Ninjo 6tko,

pa ne vem kdo se je oglasil, ampak je bil ful prijazen

in se prav poiskat in preverit je sel katera cifra.

Tak da ce se servise opravljajo, kot kontaktirajo z

ljudmi preko telefona potem se dobijo od mene eno

cisto 10tko (seveda od 10) in ko jih bom potreboval

bom kawasakija k njim zapeljal.

ajd...

p.s. Sicer ne vem ce spada to v to temo, ampak vseeno koliko

kaj kasirajo pri Elisi nastavitev ventilov ???????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Sem prebral zadnjih sedem strani in evo se moja izkusnja.

Svojo yamaho XVS650 sem kupil pri Sternu v Kranju (ker sem jo dobil bolj poceni - lanski model) in pol sem reku, da grem tut na servis tja. Sem poklical in so me narocil cez par dni. Motorje sprejemajo ob 800 in 0b 1300. Prisel sem ob 12:55 in ob 13:05 so zacel delat. Moj mehanik je bil Beno, ki je ful prijeten in mu ni najedal ko sem ga nonstop gnjavil z vprasanji v smislu: kero olje pa bom dolival, kolk mocno pa je treba te sraufe zategnt, kaksna je pa razlika med dvo in stiritaktnimi motorji ipd. Fant se je ful potrudu, povedal natancno kaj pocne in zakaj, res v detajle - demonstriral kako se nastavljajo ventili in zakaj, povedal ful koristnih napotkov, pokazal kataloge z dodatki in tako naprej. Res super. Na koncu mi ga je spoliral, ocistil tudi dele pod tankom, zrihtal, da sem lahko kupil sprej za krom, ki ga je uporabljal on, ceprov prodajajo v prodajalni drugacne ipd. Res super.

Edina stvar, ki se mi ni zdela kul pa v bistvu ni povezana s servisom in to je cena. Mogoce so motim, ampak evo tole je naredu:

1. Preveril tlak in sraufe

2. zamenjal oljni filter

3. Zamenjal olje kardana (kastrol) in masine (motul sinteticno, ne vem znamke, 15w50) - Olje mi je ponudil tut pol sinteticno in ni forsiral sinteticnega, sam sem se sam odlocil zanj. Parkrat je se pol rekel, da je tut pol sinteticno cist dovolj dobro za moj motor, da pa je sinteticno boljse. Zelo korektno.

4. Nastavil ventile

5. Zamenjal tesnila vseh vijakov, ki jih je odsraufal.

6. Fergazerjev ni spucal, ker ni treba na 1000km

7. Ni zamenjal zracnega filtra, ker ni treba na 1000km.

8. Delal je od oka tri ure (sem bil zraven).

Cena: 25300 sit.

A je to velik al mal? Kot pravim: ful korektno opravljen servis, Mehanik Beno fajn decko, ko sem ga vprasal kolk bo stal je ocenil delo na 20000 priblizno - uro majo 4.400, ostalo materijal, tko da mi je blo zato se mal bolj cudno, ko sem placal 5000 vec.

Ce slucajno koga zanima se pride do servisa ful preprosto sam po cesti iz tacna cez pirnice proti kranju in ko pridete v blizino Kranja (ne spomnim se, ce je tabla al ne), je na desni najprej ena trgovina, se mal naprej servis od KIE in se mal naprej na desni Servis Stern (najprej boste videli zastavo od Skode, ki jih tut servisirajo). Lohk probam izbrskat telefonsko, ce si kdo zeli.

----

Brez konzervansov,

Dave

http://www.sinistersystems.com

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

>Easyrider wrote:

>3. Dober je tudi RAF iz Ljubecne (dela privat), vendar moras koga >poznati, da te priporoci, sicer ne bo nic

Pozdravljen Easyrider,

a Raf šraufa tud bemfle (F650GS) ? če ne, a lahko priporoćiš koga drugega iz CE in okolice ?

lp, funduro

Popravil/a - funduro dne 09/05/2002 ob 22:15:25

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

>Easyrider wrote:

>3. Dober je tudi RAF iz Ljubecne (dela privat), vendar moras koga >poznati, da te priporoci, sicer ne bo nic

Pozdravljen Easyrider,

a Raf šraufa tud bemfle (F650GS) ? če ne, a lahko priporoćiš koga drugega iz CE in okolice ?

lp, funduro

Popravil/a - funduro dne 09/05/2002 ob 22:15:25

... naslednji teden peljem motor k njemu, pa ga bom povprašal ... ti sporočim nekje v sredo ... bo v redu?

lp Easyrider

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

>Easyrider wrote:

>3. Dober je tudi RAF iz Ljubecne (dela privat), vendar moras koga >poznati, da te priporoci, sicer ne bo nic

Pozdravljen Easyrider,

a Raf šraufa tud bemfle (F650GS) ? če ne, a lahko priporoćiš koga drugega iz CE in okolice ?

lp, funduro

Popravil/a - funduro dne 09/05/2002 ob 22:15:25

... naslednji teden peljem motor k njemu, pa ga bom povprašal ... ti sporočim nekje v sredo ... bo v redu?

lp Easyrider

... se priporočam ...

lp, Funduro

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dovolite mi, da pohvalim motoservis Donacco. Pokličeš, pripelješ, greš za eno urco na kafe in moped je že berajt. Pri Donaccu sem servisirala Hyosunga in Yamaho. Super. Prijazni, hitri, ne pretirano dragi, pa še 10% popusta na ceno ker imam člansko izkaznico.

Babi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

quote:

quote:

Pozdravljen Easyrider,

a Raf šraufa tud bemfle (F650GS) ? če ne, a lahko priporoćiš koga drugega iz CE in okolice ?

lp, funduro

... naslednji teden peljem motor k njemu, pa ga bom povprašal ... ti sporočim nekje v sredo ... bo v redu?

lp Easyrider

...in easy, si bil pri Rafu

lp, Funduro

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:Dovolite mi, da pohvalim motoservis Donacco. Pokličeš, pripelješ, greš za eno urco na kafe in moped je že berajt. Pri Donaccu sem servisirala Hyosunga in Yamaho. Super. Prijazni, hitri, ne pretirano dragi, pa še 10% popusta na ceno ker imam člansko izkaznico.

Babi

Kje pa je Donacco?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

...in easy, si bil pri Rafu

... bil ... sem ti že zjutraj poslal mail (v tvojem profilu) ... pošlji mi tel. št., pa se zmeniva, kdaj te peljem k njemu ...

lp Easyrider

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alone, najbolje, da si na njihovi strani ogledaš kje je ta servis

************.com -> Reklamiranje komercialnih spletnih strani ni dovoljeno. Za le-to se obrnite na marketing@motosvet.com.

upam, da je tokrat prav napisano, da ne bo rabil motorator popravljati mojih napakic .

Babi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!