Skoči na vsebino

Serviserji motorjev!!! -- Najslabši IN najboljši!


pupa

Priporočene objave

ali kdo ve kje v okolici Ljubljane kdo zastopniško servisira yamahe (garancija pa to),

valjda razen ELISA v Domžalah

"byte" mi dust

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

©tern v Kranju.

Matjaz Makoter v Ljubljani na Dolgem mostu (uradni serviser za H-D in Yamaho). Valjda, da imajo prednost tisti s H-D. Predno se odpravis k njemu, si preberi moj primer z Makoterjem v zacetku tega topica (objavila mi ga je Pupa).

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

ali kdo ve kje v okolici Ljubljane kdo zastopniško servisira yamahe (garancija pa to),

valjda razen ELISA v Domžalah

"byte" mi dust

Yamaha servis Pižem v Mali Loki pri Dragomlju. Vendar ti o njihovi strokovnosti me morem kaj dosti povedat, meni so enkrat naredili servis na 12k km, olje pa filter, če bi bilo kaj več, ne vem, koliko kaj obvladajo!

Lojzi ma vas rad

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mopedfan: Ce se nisi servisiral Aprilie, al pa za drugic - Tomaz Barboric mi jo je servisiral (Pegaso 650), ko je bila garancija mimo. Zelo v redu in po normalnih cenah

Tomaz Barboric

***************

***************

***************

***************

Brez telefonskih in naslovov. Za reklamiranje se obrnite na marketing@motosvet.com. Generalije pa lahko pošlješ po privatni pošti dotičnemu naslovniku.

-------------------

"Dober petelin ni nikoli debel!"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Yamaha servis Pižem v Mali Loki pri Dragomlju. Vendar ti o njihovi strokovnosti me morem kaj dosti povedat, meni so enkrat naredili servis na 12k km, olje pa filter, če bi bilo kaj več, ne vem, koliko kaj obvladajo!

Jest sem od njih najprej hotu kupit motor, pa so bli blazno nezainteresirani... Pridem tja pravim, da imam tle dnar in da bi rad yamaho XVS650 in tam en zdolgocasen tip in prav, ja da nimajo se nobenih, da sicer so ze v Sloveniji, ampak da nej se se kej oglasim cez deset dni. Da jih bojo pol mogoce mel. In pol jest vprasam kaka je cena in on men, da ne ve, ampak, da nej jih se kej poklicem... Vse noro zaspano...

In jest si mislim, ej stari 15000 mark ti bom dal, teb se pa nic ne da... Bom kupil kje, kjer bojo bl prjazni z mano. In sem.

----

Brez konzervansov,

Dave

http://www.sinistersystems.com

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Mopedfan: Ce se nisi servisiral Aprilie, al pa za drugic - Tomaz Barboric mi jo je servisiral (Pegaso 650), ko je bila garancija mimo. Zelo v redu in po normalnih cenah

Tomaz Barboric

***************

Brez telefonskih in naslovov. Za reklamiranje se obrnite na marketing@motosvet.com. Generalije pa lahko pošlješ po privatni pošti dotičnemu naslovniku.

Hvala.

Vem kje je Barborič.

Sem pa tudi sam našel varianto za servisiranje. Sme zelo zadovoljen.

Hvala vseeno!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej Dave, tudi jest sem imel podobno izkušnjo kot ti, sicer pri drugem prodajalcu ampak vseeno...pridem, ni blo nobene gužve, si ogledujem drag650, čakam kakšno uro, dnar spraskan skupi a nobenga blizu...odidem in spet naslednji dan se postopek ponovi, splošna nezainteresiranost...po pa zvem, da jih tud na vojkovi prodajajo, no tam smo pa poštimal stvari..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

ej Dave, tudi jest sem imel podobno izkušnjo kot ti, sicer pri drugem prodajalcu ampak vseeno...pridem, ni blo nobene gužve, si ogledujem drag650, čakam kakšno uro, dnar spraskan skupi a nobenga blizu...odidem in spet naslednji dan se postopek ponovi, splošna nezainteresiranost...po pa zvem, da jih tud na vojkovi prodajajo, no tam smo pa poštimal stvari..

Mislim, da je problem tut v tem, da je v resnici tezko odkrit kje prodajajo motorje v Sloveniji. Ce si recimo popolen novinec... niti ne ves za motosvet.com... kot npr. jest nisem vedel... Ni reklam na TV, ni reklam po casospisju razen specializiranem...

----

Brez konzervansov,

Dave

http://www.sinistersystems.com

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uh, kriza. Ko berem tole serviserjih in rezervnih delih se počutim kot bi se vrnil v preteklost. Kot pred petnajstimi leti, ko še v Kopru niso imeli delov za Tomose, ali pred desetimi leti, ko sem moral za vsako del za avto v Italijo. Za avtomobile je sedaj bistveno bolje, serviserja ki mu ni samo za denar, je sicer težko dobiti, za dele pa ni težav. Vedno imam avto, ki ni ravno pogost na naših cestah, vendar z deli že dolgo nimam težav - v najbližji trgovini z avto deli jih dobijo v nekaj dneh.

Glede ležajev, filtrov in podobnega: kaj vse kupujete originalne? Vedno se najde kaj v trgovinah z ležaji (Euroton v Lj ipd.), včasih je celo kakšen del od motorne žage dober za motor.

Vidim, da bom tudi motor sam šraufal, saj je (skoraj) vse veliko bolj dostopno kot pri avtomobilu, kjer je pokrito s karoserijo.

Znanje je omejeno, neumnost je brezmejna

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čao

v pižem motorja ne bom peljal ker glede na moj obisk tam in ogled "mehanikov" ter "občudovanja" vrednem znanju prodajalcev sem si rekel NOUP

verjetno bom peljal motor v Novo Mesto in mu gledal pod prste, hočem hiter servis in ne puščanje motorja za dan dva pri nekem mešetarju

pa še neki: kolega ima ninjo 7 in so mu debili v elisi na rednem servisu nalili PREVEČ olja se pravi čez maximum, kera budala je lahko tako neodgovorna, kako ti lahko tak frik jebivetrast štela ventile

očitno je samo to v redu če človeka poznaš ali pa se sam spoznaš na motor in takmu kretenu jebe* mater

zelo sem jezen, noben od kolegov ni zadovoljen z nobenim od "pooblaščencev"

b the way jaz sem na svoji yamahi opravil predredni servis,olje filter (pri 800 km) čisto preventivno, pri nekem zelo v redu modelu na Brdu

Popravil/a - suzuki250 dne 29/05/2002 ob 18:43:32

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

čao

v pižem motorja ne bom peljal ker glede na moj obisk tam in ogled "mehanikov" ter "občudovanja" vrednem znanju prodajalcev sem si rekel NOUP

verjetno bom peljal motor v Novo Mesto in mu gledal pod prste, hočem hiter servis in ne puščanje motorja za dan dva pri nekem mešetarju

...

zelo sem jezen, noben od kolegov ni zadovoljen z nobenim od "pooblaščencev"

b the way jaz sem na svoji yamahi opravil predredni servis,olje filter (pri 800 km) čisto preventivno, pri nekem zelo v redu modelu na Brdu

Kot sem nekaj strani nazaj napisal, sem jest zelo zadovoljen z Servisom Stern v Kranju (ki je pooblascen za yamaho)...

----

Brez konzervansov,

Dave

http://www.sinistersystems.com

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote: V Novo Mesto?? Pa menda ja ne k Jeršinu? Ga raje v Krko zabrišem mamo mu lopovsko!!

tam pri tistem krožnem križišču če je ta pravi, komu pa ti SASL zaupaš svojo "enko"

enkrat sem se pri njemu slučajno ustavil in ga na splošno povprašal o TTR-ki, pa se je precej normalno pogovarjal in še na mikrofilme sva se obesila skupaj

v TC motoshopu so mi rekli da je Štern cenovni nabijator in da je Elisa zakon

iz tega ne sledi nič drugega, kot to da vidiš kera banda skup drži

-ex suz. present yam.-

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomoje si mel pa ti samo smolo v Elisi, k do zdej glede njihovga dela še ni blo pritožb. Pač so mel slab dan.

Še tole navintlamo, mal popokamo pa gremo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:tam pri tistem krožnem križišču če je ta pravi, komu pa ti SASL zaupaš svojo "enko"

Pri enki druzga kot svečk in olja ni treba menjat(zaenkrat),zato ne rabim serviserja.TTR je zelo enostaven za vzdrževanje,brezveze denar zapravljat pri amaterjih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi sam sem imel zanimive izkušnje. In sicer se je to zgodilo pred samim nakupom motorja. Iz rok serviserja dobim motor, čopperčka Virago 250, z zagotovilom, da je motor bil servisno pregledan. Čudno je bilo že to, da ga je prej v garaži vžigal in nato pustil vžganega. Ko sem motor ugasnil, ni več vžgal. Pojasnjeval mi je, da je motor dolgo časa stal in je akumulator prazen. Doma sem ugotovil, da ni bilo v akumulatorju dolite destilirane vode in je bila ena celica že povsem zdelana. Naslednja stvar: reče mi, naj se kar odpeljem domov (cca.80 km). Ko sem doma pogledal nivo olja, ga je bilo pod vsako normalo(ko sem ga menjal, ga je bilo cca.2dcl). Ne vem, kaj bi se zgodilo,če bi se odpeljal z njim domov.(verjetno nič, ali pa tudi). Tudi sprednja zavorna ploščica je bila dobro obrabljena. Tako, da ta motor sploh ni bil pregledan s strani serviserja, če pa je že bil, je bil kar tako na oko, na daleč. Na koncu pa sem pri vplačilu dobil račun brez štampiljke. To sem opazil šele doma.Hvala Bogu se je vse dobro izteklo in tudi ostali papirji so bili poleg. Dobra šola za drugič.

Sploh pa, če se grejo neko komisijsko prodajo (sploh za take zneske), bi morali tudi urediti zadeve glede prepisa, ne da se pol kličeva z lastnikom in skačeva po občini s papirji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Niti pod razno ne mislim več kaj tam kupovati, še manj pa servisirati.Kot motorista začetnika te trgovci očitno hitro spregledajo in te poizkušajo tudi čim bolj fino in pošteno nategniti.Ob naslednjem nakupu motorja bom očitno moral biti bolj nezaupljiv in "trd". Sem pač preveč verjel na besedo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes peljel na obvezni garancijski servis 1000km (mogu se z odkloplenim števcem vozit kar neki cajta),

in sicer yamaho k pooblaščenemu serviserju TMR- Dol pri Hrastniku,

brez problemov, komplikacij zadevo naredil, me še vprašal če jaz kaj hočem da mi naredi, če me kaj zanima,...

sicer je bolj v kros in enduro, ampak šraufa pa vse firme (ktm, cagiva ,kawl, husaberg, husky,.. pa tudi s cestnimi se spopade.

mislim da je bil za mojo TTR-ko on najboljša odločitev

-ex suz. present yam.-

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sem opravil servis na 6000 km pri Elisi v Domžalah-in bil-tako kot vedno-zelo zadovoljen.Delo je bilo opravljeno hitro,za realno ceno in profesionalno.Priporočam !!!

S.F.S.N.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

A ima gdo kakšne izkušne s servis Štern Kranj zastopnik in serviser za Yamaho in Škodo.Moje prve izkušne od nakupa motorja in prvega servisa so bol take.Ko sem prvič kupoval še za fzr600r svečke pokličem po telefonu se vse zmenimo pridem ponje pa ŠOK :evil: iz cca5.000sit se je cena dvignila na skoraj 10.000sit.Sm si mislu sam p`r seb ko ga je... me pač nebo več vidu v svoji trgovini.Od takrat sem pol vse kupoval pri Langusu iz Ljubnega možakar obvlada zadevo sam cajt ga mal baše ker je sam cene za dele pa ima ceneje kot Štern.

No pa sm mislu da mi h Šternu nebo več treba.Fzr600r sm razbil :evil: obupal nad škodo in prodal razbitega.Pol sm pa dau mal zravn pa kupoval motor za 1.000.000 sit k zanalaš nič pametnega (cca 2 leti,cena vredu,pa kilometrov preveč 40.000 km).Popizdu šu do šterna so me gledal k enga klošarja valda trenerka pa še mal zdelana majca... me tud vidl niso.Stojim v trgovini 5 min pa nič.Stopim do pulta pa še glih tako NIČ.Jest bi pa motor kupu :idea: naenkrat na pultu prospektov kolikor hočeš.Povem da bi kupil fazer-ja.Nekaj časa tišina nato mi pove da jih ni za dobit nakar mi ponudi motor za skoraj 3.000.000 sit pa kva je tem prodajacem če vidi da kupujem za 1.500.000 pa mi gre ponujat 1X dražji motor.Se zmenmo da me obvestijo po tel. če kaj dobijo.Mine 1 teden pa še en pa še en pol pa pokličem v Delta team v Krško generalni zastopnik... zanima me FZS600 motor pravijo ni problema imamo še enega če me ne moti da je lanski model.Takoj uredili papirje drugi dan dobil po pošti šel do Šterna vrgu račun na mizo zadeva rešena.Še isti teden sem se odpeljal.

A je res treba pri vseh večjih trgovinah mahati z denarjem da dobis kar iščeč :?:

S prvim servisom sem bil kar zadovoljen po telefonu naročil pripeljal počakal 1 uro plaču cca20.000 sit in odšel.Kako bo pri naslednjem servisu pa še ne vem.Olje,filtre in svečke pa itak zna vsak sam zamenjat.Sam garancija je mal problem.Če gdo ve za kakšen drug servis za Yamahe (dober in ne predrag)naj mi pove.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem še vedno za Eliso.Vem pa da v TC mojga motorja ne bojo nikol več šrauvfal.

Jest pa le vedu nism da tud v Elisi rihtajo Yamahe.

Imam pa izkušne s Tomažem in moram priznat da je zakon.

Pred leti mi je šravfu GPX750 spedenu 100%

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejan1 ,rajš se v velikem krogu vozi okrog Šterna.

Jest sem ga samo 1x ,pa nikol več peljal k njim,pa še to dokler je bila garancija,1.servis.

Saj veš kaj morajo narediti na 1. servisu,vendar v vse močno dvomim,da so kaj sploh naredil,razen to pa moram priznat,filter za olje je bil dobro obrisan,samo sledi kamenjčkov so pa ostale.

Ful mi je šlo na K.ker sem moral 3h čakat,neglede na to da sem bil seveda naročen,tko da ko sem ga prevzel,sem se samo pobral in ko sem motor doma ogledoval,sem opazil filter(pikice od kamenja),ki jih 1000% nisem dobil v 15Km,kolikor imam do doma(po asfaltu,avtocesta),pogledam olje,črno ko vrag,....

Lansko leto sem menjal verigo,normalno da sem povsod vprašal,koliko košta ,saj jo bom šel kupit tja kjer je ceneje.V Šternu mi je rekel, kaj sploh sprašujem če sem že povsod klical in da so cene povsod eneke,čeprav ni vedel kateri je na seznamu ki sem jih nameraval sploh poklicati.Takšen odnos, odjebi tud tolarja jim ne dam več,pa če bi imeli samo oni tisti del ki ga rabim,grem raje v Avstrijo,al pa Italijo.

Me ne bojo videl nikol več.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!