Skoči na vsebino

Izpad nacistov


Insallah

Priporočene objave

otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otork otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otork otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otork otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otork otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otork otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otork otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otork otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otork otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otork otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otork otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otork otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otork otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otork otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otork otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otork otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otork otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otork otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otork otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otork otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otork otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otork otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otork otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otork otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otork otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otork otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otork otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otork otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otork otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otork otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otork otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otork otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otork otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otork otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otork otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otork otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otork otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otork otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otork otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otork otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otork otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otork otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otork otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otork otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otork otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otork otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otork otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otork otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otork otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otork otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otork otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otork otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otork otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otork otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otork otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otork otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otork otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otork otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otork otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otork otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otork otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otork otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok otrok

now shoot me if you can! :surrender:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maratonci:"...nemoj da me diras,zvat cu djecu;

djeco oooo, djeco ooo...."

Divja - če si res kul, potem nikoli ampak zares nikoli ne groziš s pomočjo zaledja. To počnejo samo in izključno čefurji. Nimam popolnoma nič proti nacionalističnim idejam, nasprotno. Ampak taki izpadi a-la "bom prišel in še pol bloka sorodnikov zraven, etc..." me pa zares razdražijo. In če ti, s takim obnašanjem smatraš, da pripomoreš kaj k dobremu širjenju nacionalne zavesti se motiš. S tem blatiš sebe in zemljo po kateri hodiš. Da si Slovenec, moraš biti tega vreden in ponosen na to ime. Z dejanji, ki pa so lastna predvsem ciljni publiki, ki bi jo ti izkoreninila...si potem kaj boljša od njih?

Ne vem zakaj se mi redno dogaja, da v pogovorih/debatah s pripadniki desno usmerjenih, naletim na vprašanja, ki bi jih druga stran reševala s pestmi. Pa je zagotovo v meni veliko več "skina", če že uporabim ta izraz, kot v marsikaterem samooklicanem in navzven pobritim mladeničem ali mladenko.

Pokaži z načinom življenja, da si Slovenka, kar pa pomeni, da se izogibaš prostaškim dejanjem v stilu "jaz in brattranci&strici&frendi&co." bomo prišli se mal pogovorit s tabo. Za svoje besede in dejanja odgovarja vsak sam. Skrivanje po skupinah je za ovce.

Sploh pa težko verjamem, da ti je gorenjski zrak toliko škodil, da bi lahko tako sranje zares mislila. Meni koristi iz dneva v dan. Razen če se preveč (v jezi, da bi jih iztrebila) s čefurji družiš, pa so ti čisto malo, tako subtilno, pod kožo zlezli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maratonci:"...nemoj da me diras,zvat cu djecu;

                    djeco oooo, djeco ooo...."

Divja - če si res kul, potem nikoli ampak zares nikoli ne groziš s pomočjo zaledja. To počnejo samo in izključno čefurji. Nimam popolnoma nič proti nacionalističnim idejam, nasprotno. Ampak taki izpadi a-la "bom prišel in še pol bloka sorodnikov zraven, etc..."  me pa zares razdražijo. In če ti, s takim obnašanjem smatraš, da pripomoreš kaj k dobremu širjenju nacionalne zavesti se motiš. S tem blatiš sebe in zemljo po kateri hodiš. Da si Slovenec, moraš biti tega vreden in ponosen na to ime. Z dejanji, ki pa so lastna predvsem ciljni publiki, ki bi jo ti izkoreninila...si potem kaj boljša od njih?

Ne vem zakaj se mi redno dogaja, da v pogovorih/debatah s pripadniki desno usmerjenih, naletim na vprašanja, ki bi jih druga stran reševala s pestmi. Pa je zagotovo v meni veliko več "skina", če že uporabim ta izraz, kot v marsikaterem samooklicanem in navzven pobritim mladeničem ali mladenko.

Pokaži z načinom življenja, da si Slovenka, kar pa pomeni, da se izogibaš prostaškim dejanjem v stilu "jaz in brattranci&strici&frendi&co." bomo prišli se mal pogovorit s tabo. Za svoje besede in dejanja odgovarja vsak sam. Skrivanje po skupinah je za ovce.

Sploh pa težko verjamem, da ti je gorenjski zrak toliko škodil, da bi lahko tako sranje zares mislila. Meni koristi iz dneva v dan. Razen če se preveč (v jezi, da bi jih iztrebila) s čefurji družiš, pa so ti čisto malo, tako subtilno, pod kožo zlezli.

:yea2: :yea2: :yea2: :yea2: :yea2: :yea2: :yea1: :yea1: :yea1: :yea1: :yea1: :OK: :OK:

:OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hej gasmajsteri a je mogoče kdo gledal dnevnik na prvem programu? Tu se jebemo z eno frklo, medtem pa ti jugovič izobesi v imenu svobodne umetnosti modro zastavo z rumenimi zvezdami v obliki svastike :slap: .

Pa nima ravno samo 17 pomladi, ampak že kar nekaj jeseni 7zraven. Policija pa ti izvali, da se v to ne sme mešat.

Pa jaz bom vzel kanto jupola in poštrihal vse zide v MB in se pol zgovarjal, da mi hočejo kratit svobodo izražanja. Banda. :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej resno te opozarjam, velik folka mam za sabo. In če mi še enkrat rečeš da sem otrok pol boš pa vidla kaj smo Hitlerjungen :nono:

:eek: :eek: :eek: :eek: :eek:

No a ste že kej bolj navdušeni nad črepinjsko sodbo? :D

Pa lubica, verjem da je motoristov tle na motosvetu vsaj ducat na vsakega tvojga petnajstletnika.

Pa še bojne opremem mamo, pa čelade, pa vsak ma v povprečju 100 konjev, pa 1,4 rora, da ne govorim o tankih. Tko da lubica mi mamo armado, ti maš pa.... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej tamala ... ti ja, "Divja" zver ... raje si kupi dva gizmota in v vsako lukno po enga, da ne boš tko zafrustrirana in premišljevala o stvareh, ki jih ne razumeš ... pa baterije ne pozabi (tiste Mercatorjeve so menda zakon)

:lol1: :lol1: :lol: :lol: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej tamala ... ti ja, "Divja" zver ... raje si kupi dva gizmota in v vsako lukno po enga, da ne boš tko zafrustrirana in premišljevala o stvareh, ki jih ne razumeš ... pa baterije ne pozabi (tiste Mercatorjeve so menda zakon)

:lol1:  :lol1:  :lol:  :lol:  :lol1:  :lol1:

Tle sem se pa nasmejal :D :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Pozdrav od Roberta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hitler je bil fenomen, stojim za tem besedam.

lp,sarah

Fenomen, katerega plan je bil iztrebit tudi Slovane. In kaj si ti?

Pozdrav od Roberta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bo prebrala vse to jo bo verjetno razneslo od jeze (in frustracij) .)

Sarah: Groziš s svojo mladinsko armado, ne? Očitno si prevzela taktiko čefurjev. Če bo šlo tako naprej, boste nekoč s Ć-ji še zavezniki. Levo in desno krilo armade iz mladih nacistvo, v sredini pa jedro "turkov" :)

Popravljeno . Popravil Avatar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej tamala ... ti ja, "Divja" zver ... raje si kupi dva gizmota in v vsako lukno po enga, da ne boš tko zafrustrirana in premišljevala o stvareh, ki jih ne razumeš ... pa baterije ne pozabi (tiste Mercatorjeve so menda zakon)

:lol1:  :lol1:  :lol:  :lol:  :lol1:  :lol1:

Lahko pa vzame tudi našega Gizmokaka, če bo on za to :D Pa še baterij ne bo potrebovala. Ali pa ja, odvisno koliko bo zdržal :D

Pozdrav od Roberta

P.S.: Gizmokak, sej se hecamo .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej resno te opozarjam, velik folka mam za sabo. In če mi še enkrat rečeš da sem otrok pol boš pa vidla kaj smo Hitlerjungen :nono:

Nos si obriši, ker ti po tipkovnici teče, pol pa razmisli, kje bi ti končala v nacistični nemčiji - bi iz aušvica odkorakala v nemški uniformi, ali bi prostore zapustila kot majhen temen oblaček saj, skozi dimnik?

PS: staršem povej, da so ti pozabili ene par zaušnic prilimat :blush:

PS2: pripel vs ta folk enkrat v sredo na tromostovje, da vam vsem kupim kepice sladoleda.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sarah: Namesto da se razburjaš na forumaše, ki ti zaenkrat nočejo še nič storiti, poslušaj moj nasvet. Sama praviš kako si za rajhovsko stvar in proti Ćjem.

No, potem lahko zaenkrat največ narediš, da si najdeš enega "nadčloveka", ki te bo začel oplajati z namenom, da namnožiš čimveč potomcev - mladih vojakov, kateri bodo pod tvojo vzgojo postali novi rod hitlerjeve mladeži.

Torej na delo .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sarah: Namesto da se razburjaš na forumaše, ki ti zaenkrat nočejo še nič storiti, poslušaj moj nasvet. Sama praviš kako si za rajhovsko stvar in proti Ćjem.

No, potem lahko zaenkrat največ narediš, da si najdeš enega "nadčloveka", ki te bo začel oplajati z namenom, da namnožiš čimveč potomcev - mladih vojakov, kateri bodo pod tvojo vzgojo postali novi rod hitlerjeve mladeži.

Torej na delo .)

jest sem po horoskopu plemenski oven če potrebuješ samca samo povej....mogoče ti je po godu še podatek da imam rojstni dan na 20.IV

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj ste fajn! Se kregate z Žverco, kot da bi bila res kaka huda, zlobna punca. Je čisto nežno in prijetno bitje, ki hoče samo malo pozornosti vzbujat. A ne, S.? :D

@Anubis

A ni to iz Ko to tamo pjeva? Maratoci so: ''..jer u vas deco, nemam ni malo poverenja!''

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oh urška kva pa je, a si brez besed ostala?! jz vsaj upam povedat kar jim gre za razliko od enih... :BUA:

In jaz čakam, da boš kaj povedala. Moram reči, da sem danes šel na net samo zato, da prečekiram pošto in skočim na motosvet v upanju na branje tvojih postov .)

P.S. Tako srčkana si v roza kapi, ko sediš na motorju svojega kolega :wub:

Popravljeno . Popravil Avatar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej resno te opozarjam, velik folka mam za sabo. In če mi še enkrat rečeš da sem otrok pol boš pa vidla kaj smo Hitlerjungen :nono:

jao :slap: ...kje so tisti časi, ko smo punksi po ljubljani nacije lovili.....sem nestrpen do nestrpnežev...jebi ga....

Da si Slovenec, moraš biti tega vreden in ponosen na to ime. Z dejanji, ki pa so lastna predvsem ciljni publiki, ki bi jo ti izkoreninila...si potem kaj boljša od njih?

so true.... :worship:

Ej tamala ... ti ja, "Divja" zver ... raje si kupi dva gizmota in v vsako lukno po enga, da ne boš tko zafrustrirana in premišljevala o stvareh, ki jih ne razumeš ... pa baterije ne pozabi (tiste Mercatorjeve so menda zakon)

:lol1:  :lol1:  :lol:  :lol:  :lol1:  :lol1:

:lol: :lol1: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jao :slap: ...kje so tisti časi, ko smo punksi po ljubljani nacije lovili.....sem nestrpen do nestrpnežev...jebi ga....

Hmm... potem pa mozno da sva se kdaj srecala :) Pa ne nujno na isti strani.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm... potem pa mozno da sva se kdaj srecala :) Pa  ne nujno na isti strani.

:kva2: :kva2: :lol1:

Me je tud luna nosila svoje cajte. Čeprav bolj kot upor tistim časom, kot pa resna simpatija z nacizmom. Ostal je nick ter ljubezen do črnih moto oblačil :D in heavy-metala.

Uno naše "dete v cvetu pubertete" (ta devja) bo pa tudi prej ali slej odraslo in pogruntalo, da človeka sodiš po tem, kakšen je in ne po tem, od kod izvira.

Ein Slave bei den Nazis ist so wie ein Hausschaf, der mit den Wölfen laufen will.

Popravljeno . Popravil Fritz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej resno te opozarjam, velik folka mam za sabo. In če mi še enkrat rečeš da sem otrok pol boš pa vidla kaj smo Hitlerjungen :nono:

Za Hitlerjugend smo že slišali.

:hmm:

Hitlerjungen je pa verjetno vrtec varianta te iste organizacije.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej resno te opozarjam, velik folka mam za sabo. In če mi še enkrat rečeš da sem otrok pol boš pa vidla kaj smo Hitlerjungen :nono:

A mislite B&H enako predstavo uprizorit kot na Nizozemskem par let nazaj, ko so vas lastni nadljudje od C18T nalamali kot zadnje prasce in ste prišli nazaj s polomljenimi rogovi (in še čim)?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mislite B&H enako predstavo uprizorit kot na Nizozemskem par let nazaj, ko so vas lastni nadljudje od C18T nalamali kot zadnje prasce in ste prišli nazaj s polomljenimi rogovi (in še čim)?

Tega se spomninm-je bla lepa. K so nasi skini uletel vsi vesel, pa se drl mi smo vasi, uni so se pa nazaj drl ne vi ste slovani. Kaj je sledil je pa znano :fight1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!