Skoči na vsebino

Izpad nacistov


Insallah

Priporočene objave

fak same stare babe tle gor

Dej moderatorji benite jo, k mi gre na....pa sm prebral sele 5 njenih postov. Na motosvetu bi se lahka sli vsak mesec eno crepinjsko sodbo, da bi izbral nkoga, katerega bi za en mesec benal. Ta mesec glasujem za divjo zver. Smrkla zafustrerana. Nismo mi krivi ce te mama ni dojila. :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo izven teme, kaj čmo. Če je pa slika priklenila pozornost .)

Kaj hočeš s tem prstom povedati? Drugače to simbolizira falus. Vendar ne vem kaj točno hočeš s tem povedati?

P.S. Razlaga: "Odjebite!" je preveč dolgočasna :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Opa.

Ne mi tu zganjat rasizma.

Vsi enaki, vsi enakopravni,

zato ne bomo nič banali,

in bananali tudi ne.

:nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Opa.

Ne mi tu zganjat rasizma.

Vsi enaki, vsi enakopravni,

zato ne bomo nič banali,

in bananali tudi ne.

:nono:

Pa sej sam za en mesec. Crepinjska sodba bi popestrila dogajanje na forumu. Sedaj je edina zabava v zajebavanju dolocenih osebkov. Potem bomo lahko se glasovali in benali. Akcija clovek....................pa sej je kul, sam oseba kot je divja zver zmanjsuje kvaliteto foruma.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če se pa pustite sprovocirat... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam si pa lepša z fotoaparatom kot pa z takimle prstom  (kolk % invalidnine pa priznajo za trd členk na prstu

jep...se strinjam :)

neutrudnemu zasledovalcu, ki meni drugace smo pač namenili tole .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

me zanima potem tvoja koža med palcem in kazalcem - pa ne rečt, da je od lopate - nič ne verjamem

:whistle:

Ma ne :slap: . To je od ročice za gas. :whistle: Ne verjameš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa sej sam za en mesec. Crepinjska sodba bi popestrila dogajanje na forumu. Sedaj je edina zabava v zajebavanju dolocenih osebkov. Potem bomo lahko se glasovali in benali. Akcija clovek....................pa sej je kul, sam oseba kot je divja zver zmanjsuje kvaliteto foruma.

Takšno grupno linčanje je pa sploh najboljši način za povečevanje nasilja in arhaičnih gonov. To se dogaja v izrednih razmerah, vojni in še kakšnih okoliščinah.

Če je dolgčas pač greš dol s foruma in počneš kaj drugega...itaq nekateri preveč visijo gor.

Me veseli, da moderatorji ne nasedejo takšnim provokacijam. Kajti Brihta...saj je zabavno nekoga jebati...samo ko nikoli ne veš, kdaj si lahko sam na vrsti. Potem je pa seveda druga zgodba .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takšno grupno linčanje je pa  sploh najboljši način za povečevanje nasilja in arhaičnih gonov. To se dogaja v izrednih razmerah, vojni in še kakšnih okoliščinah.

Če je dolgčas pač greš dol s foruma in počneš kaj drugega...itaq nekateri preveč visijo gor.

Me veseli, da moderatorji ne nasedejo takšnim provokacijam. Kajti Brihta...saj je zabavno nekoga jebati...samo ko nikoli ne veš, kdaj si lahko sam na vrsti. Potem je pa seveda druga zgodba .)

Me sploh ni strah da bi bil sam izbran. Drugace se je pa crepinjska sodba izvajala na visku demokracije, v casu miru.

Pa vse skupi je blo mislen kot joke.

Budalo jst, k upam da......

Popravljeno . Popravil Brihta
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me sploh ni strah da bi bil sam izbran. Drugace se je pa crepinjska sodba izvajala na visku demokracije, v casu miru.

Pa vse skupi je blo mislen kot joke.

Budalo jst, k upam da......

No, tole glede črepinjskih sodb in demokracije mi pa le razloži. Če se ti bo ljubilo. Ti bom hvalažen. Najboljše da pošlješ svojo razlago prek pm, ker drugače bo folk spet pravil "off topic".

Sem prebral nekaj zadnjih postov, na hitro preučil reč in vse skupaj ugledal v drugi luči. Prej niti opazil nisem tele divje žverce. In njene fotke. He he.

Divja zver: Nisi tako napačna, samo nekam izžeta deluješ. Namesto da se razburjaš tukaj raje pridi stricu avatarju na kakšno lekcijo tantričnega seksa. Boš videla, potem te forum in jezikanje sploh ne bo več zanimalo.

Aja še to, tebi podobne metalce (predvidevam da si nekaj takšnega) dostikrat videvam v Ledini v Ljubljani. A si s tistega konca slučajno?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Madonca... Avatar se je ogrel...... prvič vidim, da z nekim šarmom in intuziazmom piše..... go Avatar go  :OK:

:devil:  ;)

Entuziazmom zares, toda šarmom? Pupa, preveč mi pihaš na dušo. Kaj je bilo tako šarmantnega? :)

A ni čudno, po eni strani tako hvali Hitlerja, po drugi si je pa nadela ime Sarah (židovsko ime). Očitno latentna mazohistična težnja. Pomoje noče biti domina, pač pa v submisivni vlogi :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja...ziher hoče biti v submisivni vlogi...za začetek recimo nažgat po riti, nagnat v kopalnico, da se lepo stušira in postane človeku podobno bitje, nato pa še pošteno našamponirat in poskrbet za longeto na prstu, ki bi ji ga najbrž zlomil v samem štartu.

:)

Potem bi šla pa na ekskurzijo v Volčji potok. Na volčje češnje. :) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čudna so pota hudičeva......

sicer pa temule teličku še dost manjka za pravo submisivno vlogo... je pa res, da začetki se kažejo - samo pravega trenerja rabi. Možgane se ji več kot očitno da sprati - ti povem - 24/7 testo......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar malce zoprno se počutim. Prej sem modroval o tem, kako ne smemo nekoga linčati, zdaj pa tukaj pomagam obdelovati ubogo deklico. No ja, po drugi strani pa lahko rečem, da na edini primeren način izkazujem naklonjenost, ki jo (v takšni obliki) submisivno dekle potrebuje .)

Komaj čakam, da dobimo kakšen feedback od nje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

feedback

feed back?

shit! :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene tut kr ubija od nervoze :kva2:

Upam da ni pametnejsa od nas :trance_33_sleep:

Itaq da je pametnejša. Zato je pa tiho .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako že gre tisti stari vic, ko so se čez mejo drli Slovenci in Italijani eni na druge hitro po drugi svetovni vojni. Slovenci: fašisti, fašisti, ... ; Italijani: komunisti, komunisti, ... .

Odmev pa je vračal: isti, isti, ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!