Skoči na vsebino

Izpad nacistov


Insallah

Priporočene objave

Pa kdo kurac daje sploh obcini ime Bilčovs? Ce bi jaz tam zivel bi sam ven spulil tablo :)

...saj jodlarji še izgovorit oz.nimajo prevoda, kako bi se po jodlarsk rekl Bilčovs

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa folk v Iraku je živel pod sadamom v miru, sedaj imajo pa pravo bojišče in mislim da se ne bo kaj kmalu umirilo, vsaj še kakih 5-10 let ne. Torej je tebi bolje imeti vojno in pobiti pol države? Tisti muslimani itak živijo po svojih zakonih in tukaj ima sadam zelo malo vpliva. Vse kar je sadam naredil je to, da je dal odstraniti svoje nasprotnike. To pa se mi zdi nekam znano iz zgodovine. Mislim da to človeštvo počne že od vsega začetka...  :hmm: Poleg tega imajo sedaj iračani totalno izropano državo. Niti ene naftne ploščadi nimajo v svojih rokah. Ne vem zakaj se mi zdi, da je bolje živeti pod huseinom in biti tiho, kot pa pod ameri in vsak dan trepetati, da te ne bo kaka bomba raznesla... Niti ne vem kakšno tehtnico ti uporabljaš, samo vidim da je pokvarjena. Kupi novo...  :yes:

tepko, ti halabja kaj pove? samo vprasam tako informativno, da vem ali te je potrebno tresniti po buci zaradi bedarij katere pises ali se ti samo smejem.

sadam je leta 1988 pobil preko 5.000 ljudi z bojnimi plini samo v halabji.

in memoriam halabja

se nekaj linkov na temo

toliko o "crnih ovcah" in tvojem "miru" pred zalivskima vojnama v iraku.

Podrli več dvojezičnih tabel

Neznanci so v občini Bilčovs na avstrijskem Koroškem uničili več dvojezičnih krajevnih napisov, smerokazov in opozorilnih znakov.

.

.

.

Tarča napadalcev so bili javni in zasebni napisi v slovenščini.

Ve se kdo.....

yada yada yada..... ce zivim v neki drzavi se moram drzati tam ustaljenega reda in miru. problem v tem primeru je, da se je AUT drzava sama zavezala sprovesti ustavne manjsinske zakone - in od 1976 se je zgodilo bore malo.

po drugi strani ne razumem zakaj slovenska manjsina na koroskem zganja tako zgago glede krajevnih tabel. raje bi se pobrigali za dvojezicne sole in druge resne probleme v zvezi z dvojezicnostjo kot za par kvadratov pleha ob cesti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa folk v Iraku je živel pod sadamom v miru,

:slap: :nono:

dej no...a ti to resno...

sem sam nacionalistka.

http://www.motosvet.com/tabla/index.php?sh...&hl=nacionalist

http://www.motosvet.com/tabla/index.php?sh...&hl=nacionalist

predlagam, da prebereš te dve temi in tam nadaljuješ svoj nacionalizem....tam sem tudi napisla definicije nacionalizma in podobnega, preberi kaj kaj pomeni da se ne boš napačno predstavljala....

pri 17 letih so vsi najstniki nekaj česar še ne razumejo....oz. se razglašajo za nerazumljivo....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:slap:  :nono:

dej no...a ti to resno...

http://www.motosvet.com/tabla/index.php?sh...&hl=nacionalist

http://www.motosvet.com/tabla/index.php?sh...&hl=nacionalist

predlagam, da prebereš te dve temi in tam nadaljuješ svoj nacionalizem....tam sem tudi napisla definicije nacionalizma in podobnega, preberi kaj kaj pomeni da se ne boš napačno predstavljala....

pri 17 letih so vsi najstniki nekaj česar še ne razumejo....oz. se razglašajo za nerazumljivo....

Potem mi pa povej koliko bombnih napadov so imeli na dan v iraku pred vojno? :hmm: Naj pomislim. Mislim da nobenega. Danes skoraj ni dneva, da ne slišiš, da ni v iraku razneslo nekaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tepko, ce ti stejes oz. upostevas samo bombne napade kot merilo za "mir" ali pomanjkanje le-tega se vzdrzujem vsakersnega nadaljenga komentarja.

live a happy and peaceful life.

(herr, schmeiss hirn vom himmel.)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok pa bom rekel drugače: koliko ljudi umre na dan po ameriški invaziji in koliko ljudi je umrlo na dan, ko je bil na oblasti huso. Seveda ne govorimo o naravni smrti, pač pa o smrti kjer je posledica strelno orožje ali bomba,...

iraqbodycount

Koliko jih je ubil huso? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v iraških zaporih so dnevno umirali sam takrat se vedlo ni, ker cnn pa al đezira ni poročala....ne morem trditi, da jih je takrat umrlo več ali manj....ker tega ne vem....so pa dokazi da jim ni bilo luštno......s tem da sadama ni več zagotovo niso iračani nič izgubili...so pa izgubili zaradi sedanjih skrajnežev, ki so anti-amerikani in si želijo skrajne ureditve, ki slonijo na strogi verski vladi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..... ce zivim v neki drzavi se moram drzati tam ustaljenega reda in miru. problem v tem primeru je, da se je AUT drzava sama zavezala sprovesti ustavne manjsinske zakone - in od 1976 se je zgodilo bore malo.

po drugi strani ne razumem zakaj slovenska manjsina na koroskem zganja tako zgago glede krajevnih tabel. raje bi se pobrigali za dvojezicne sole in druge resne probleme v zvezi z dvojezicnostjo kot za par kvadratov pleha ob cesti.

Zato, ker v šolo ne hodi vsak, avto pa goni okoli vsak mulc. Pa da se ne bo izgubil.

Osnovni problem je kriza identitete (povsod) in neznanje jezikov.

Tabel je kar veliko.

Smo v 70's demonstrirali pred A konzulatom v Rožni dolini. Nihče ni streljal na nas.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moram pa še dobronamerno pripomniti :

Uboga Divja zver je postala tako zelo preganjana od strpnih, razumevajočih in kao kool ljudi, da ni čudnega, če je izpadla.

Ostrahizem zganjate ljudje, ki v splošnem zagovarjate inteligenco in občutek za bližnjega. Zdaj se mora že opravičevati zaradi svojega mnenja (kdo bo sodil, ali je napačno ali ne).

In prišli smo do vojnih požeruhov, manipulacije lastnikov kapitala s tistimi, ki se jim ni zdelo etično krasti ljudem v pomanjkanju.

Akterji zgodovine, kateri so omenjeni, so bili izvoljeni na demokratičnih volitvah in kaj bi zdaj radi ? (naveza : takšne si volil, zdaj pa kuš)

Svet JE gnusen in SVOBODA GOVORA OBSTAJA !

Živela zmaga ! pa kri in čast pa papež pa amerofili pa rusofili pa ljubitelji kmetijske ministrice in zdraharji okoli znamk piva.

Danes smo, jutri pa brez kofeta morebiti nismo.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kdo kurac daje sploh obcini ime Bilčovs? Ce bi jaz tam zivel bi sam ven spulil tablo :)

To so si izmislili kohoški slovenci, da jodlarje zajebavajo, ko se jim jezik lomi, kadar hočejo to izgovorit. :grim

Popravljeno . Popravil pirrulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

profil Divje zveri

Hobiji Drkanje čefurjev v glavo,mamo da jih pojebemo bando ušivo.

:glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žalostno, res zalostno.....še toliko bolj če je to delo naših ljudi.......

In glede napisa, to je del zgodovine. Kljub velikim napakam so premagali okupatorje. In to je glavno......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moram pa še dobronamerno pripomniti :

Uboga Divja zver je postala tako zelo preganjana od strpnih, razumevajočih in kao kool ljudi, da ni čudnega, če je izpadla.

Ostrahizem zganjate ljudje, ki v splošnem zagovarjate inteligenco in občutek za bližnjega. Zdaj se mora že opravičevati zaradi svojega mnenja (kdo bo sodil, ali je napačno ali ne).

In prišli smo do vojnih požeruhov, manipulacije lastnikov kapitala s tistimi, ki se jim ni zdelo etično krasti ljudem v pomanjkanju.

Akterji zgodovine, kateri so omenjeni, so bili izvoljeni na demokratičnih volitvah in kaj bi zdaj radi ? (naveza : takšne si volil, zdaj pa kuš)

Svet JE gnusen in SVOBODA GOVORA OBSTAJA !

Živela zmaga ! pa kri in čast pa papež pa amerofili pa rusofili pa ljubitelji kmetijske ministrice in zdraharji okoli znamk piva.

Danes smo, jutri pa brez kofeta morebiti nismo.....

Se strinjam z vsem napisanim.

Mimogrede, a ni bil Dolfa tudi izvoljen na demokratičnih volitvah? A niso nacisti delovali po črki zakona? Sicer res po zakonih nesprejemljivih za civiliziran narod, ampak veljavnih za suvereno državo.

Je že tako, da sta resnica in pravica precej široka pojma.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zej pa prosm,dost vas mam. Nisem več otrok kot prvo, in ne govorte na nimam pojma, en prej je mi je reku naj si ogledam taborišče Auschwitz, kao da bi visla kaj je hitler delov z ljudmi, bla sem v Mauthausnu, še bolj groznmu taborišču kot je unle, tko da nehite,vidla sem dost tega, prebrala ful, sploh pa nisem nacistka, sem sam nacionalistka. Tok o temu, sem pač tko vzgojena, oče je iz gor,zej me pa puste pe mir in ne zmerjejte me s smrkljo!

sarah

Ti kar imej svoje prepričanje, če tudi mogoče ni pravo. Samo nekaj ti pa morm razložit deklica zala - biti nacionalistka ne bo pisala heil Hitler, veš .) ker nacionalisti tut Nemcev ne marajo in se borijo za svoje pravice znotraj države.

čisto tako.. za info!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

u glavnem dejte sprejet dejstvo, da brez sile ne bo mogoče uredit tega sveta vsaj približno normalno...a vi resno mislite, da je zasedba iraka s strani zda tako slaba reč? otroci moji, to je globalni spopad, ki traja od I sv vojne naprej in mu še ni videti konca...pa vi bi res radi vidli, da en diktatorč, ki sedi na nafti diktira naftni tempo celemu svetu in ustrahuje vse okoli sebe? mislite, da niso zda mele podpore večine večjih industrijskih držav, nemčija in francija so bile proti iz političnih razlogov...koliko teroristov mislite, da se skriva v teh dveh državah, kis o dokaj tolerantne...kot je videt kar precej... in da ne bi kdo pozabil, med I zalivsko vojno, je sadam uporabil kemično in biološko orožje, na način, da ga je uskladiščil na frontnih črtah.--nekaj pa ga je prepeljal v sirijo.

glede bande neofašistične, neonacistične in domače podrepniške kolaboracije, ki skruni grobove tistih, ki so si že davno zaslužili svoj mir, in obeša simbole uničenja slovenskega naroda(kljukast križ) na vrh hriba (sabotin), ki so ga 90 let nazaj naši dedje pod točo granat tako srčno branili pred pokvarjenim laškim ekspanzionizmom in ga 20 let kasneje ponovno osvobodili izpod fašističnonacističnega jarma, vaša pokvarjena oportunistična in protinarodna ideologija bo ponovno poražena. vtaknite si vašega dolfeta, musolinita, rupnika, rožmana in ljubljansko narodno vlado (1918) v rit in fajn pretresite, to kar bo prišlo ven bo slika vaše duše. :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

We have a winner! :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

u glavnem dejte sprejet dejstvo, da brez sile ne bo mogoče uredit tega sveta vsaj približno normalno...a vi resno mislite, da je zasedba iraka s strani zda tako slaba reč? otroci moji, to je globalni spopad, ki traja od I sv vojne naprej in mu še ni videti konca...pa vi bi res radi vidli, da en diktatorč, ki sedi na nafti diktira naftni tempo celemu svetu in ustrahuje vse okoli sebe? mislite, da niso zda mele podpore večine večjih industrijskih držav, nemčija in francija so bile proti iz političnih razlogov...koliko teroristov mislite, da se skriva v teh dveh državah, kis o dokaj tolerantne...kot je videt kar precej... in da ne bi kdo pozabil, med I zalivsko vojno, je sadam uporabil kemično in biološko orožje, na način, da ga je uskladiščil na frontnih črtah.--nekaj pa ga je prepeljal v sirijo.

glede bande neofašistične, neonacistične in domače podrepniške kolaboracije, ki skruni grobove tistih, ki so si že davno zaslužili svoj mir, in obeša simbole uničenja slovenskega naroda(kljukast križ) na vrh hriba (sabotin), ki so ga 90 let nazaj naši dedje pod točo granat tako srčno branili pred pokvarjenim laškim ekspanzionizmom in ga 20 let kasneje ponovno osvobodili izpod fašističnonacističnega jarma, vaša pokvarjena oportunistična in protinarodna ideologija bo ponovno poražena. vtaknite si vašega dolfeta, musolinita, rupnika, rožmana in ljubljansko narodno vlado (1918) v rit in fajn pretresite, to kar bo prišlo ven bo slika vaše duše.  :fredy:

a moje tud (k se s tabo strinjam)?

:cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zej pa prosm,dost vas mam. Nisem več otrok kot prvo, in ne govorte na nimam pojma, en prej je mi je reku naj si ogledam taborišče Auschwitz, kao da bi visla kaj je hitler delov z ljudmi, bla sem v Mauthausnu, še bolj groznmu taborišču kot je unle, tko da nehite,vidla sem dost tega, prebrala ful, sploh pa nisem nacistka, sem sam nacionalistka. Tok o temu, sem pač tko vzgojena, oče je iz gor,zej me pa puste pe mir in ne zmerjejte me s smrkljo!

sarah

ja ..nehite se spravljat na ubogo dete, ki se ne more branit zaradi svoje mladosti..pa še njen oče je iz gor....

kje točno je "gor" sicer ne vemo :doze: ...mogoče s Poljske, al pa Litve.... :hmm: ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sarah,

a si nacionalist v smislu podpore slovenstva, nemštva, bosanstva? PS: a si včlanjena v Blood & Honour?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sarah,

a si nacionalist v smislu podpore slovenstva, nemštva, bosanstva?  PS: a si včlanjena v Blood & Honour?

slovenstva očitno ne...no...glede na izjave :doze:

najbrz podpira narod svojega očeta...ki je od gor... :doze: ...

nekje.. :)

moj dedek je bil do dol..nekje.... :)

midve bi se zihr lepo ujele :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!