Skoči na vsebino

Izpad nacistov


Insallah

Priporočene objave

od gor

od dol

z leve (moja malenkost)

z desne

kva je zdej pravilen odgovor?

tapravi so sam tisti, ki so "od tukaj". sam problem je - tiste lahk tadrugi označjo/mo za "zaplankance". No, sam da mamo kej za debatirat - zmer se je boljš za druge brigat, kot pa za sebe :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsem skupaj.... :SS  :SS  :SS  :SS  :SS  :SS  :SS  :SS

Idite rajši na furo.

lp G

z veseljem bi šou ampak sedim v pisarni, tko da nimam boljšega dela od pljuvanja po nacistični zalegi ki je po nesreči ušla povojnim čistkam oz njihovih potomcih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tapravi so sam tisti, ki so "od tukaj". sam problem je - tiste lahk tadrugi označjo/mo za "zaplankance". No, sam da mamo kej za debatirat - zmer se je boljš za druge brigat, kot pa za sebe :P

in kdo sploh je od tukaj :blink: ...glede na to da je "tukaj" strašansko rasno/versko/drugače mešano? :blink:

..že do "skos"....

veneti, slovani, kelti,.....slovenci,hrvatje, italijani, madžari, avstrijci (ehm :doze: )... :doze:

kako laho zagovarja nekdo tako rasno šovinistične ideje na tako kulturno in rasno mešanem območju :eek: ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tapravi so sam tisti, ki so "od tukaj". sam problem je - tiste lahk tadrugi označjo/mo za "zaplankance". No, sam da mamo kej za debatirat - zmer se je boljš za druge brigat, kot pa za sebe :P

z levo in desno sm mislu politično orientiranost in ne familijarno poreklo (gor dol)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in kdo sploh je od tukaj :blink: ...glede na to da je "tukaj" strašansko rasno/versko/drugače mešano?  :blink:

..že do "skos"....

veneti, slovani, kelti,.....slovenci,hrvatje, italijani, madžari, avstrijci (ehm  :doze: )... :doze:

kako laho zagovarja nekdo tako rasno šovinistične ideje na tako kulturno in rasno mešanem območju :eek: ....

Kdo je od tukaj?

JAZ, ker sem tukaj rojen, ker so bili tukaj rojeni moji starši in njihovi starši in ...

In ker sem bil tako neumen in verjel, da je to moje, sem branil Slovenijo pred Izbrisanimi, ki sedaj zahtevajo grdne pare, jaz pa sem za to dobil eno večerjo v gasilskem domu, značko in A4 papir (pretrd, da si z njim rit obrišeš).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se pravi, da če je moja prababica nemškega al pa jodlarskega rodu, pol jaz nisem "naša"? :blink:

Alla

nope nisi... razen če se ne želiš prefarbat :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok pa bom rekel drugače: koliko ljudi umre na dan po ameriški invaziji in koliko ljudi je umrlo na dan, ko je bil na oblasti huso. Seveda ne govorimo o naravni smrti, pač pa o smrti kjer je posledica strelno orožje ali bomba,...

iraqbodycount

Koliko jih je ubil huso?  :hmm:

nekje obstajajo ugibanja in stevilke, da bi naj dnevno v iraskih zaporih sadama umrlo med 200 in 3000 ljudi. tako "okvirno in na uc ugibano" s strani raznih obvescevalnih sluzb (mossad, SIS, CIA, KGB, BND, DGSE itd.) pred 1990.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se pravi, da če je moja prababica nemškega al pa jodlarskega rodu, pol jaz nisem "naša"? :blink:

Alla

nisi...jest sem za to da ustanovimo klub :004

"nisamjaodavde MC" pa hakelkrojc spodi :)

Popravljeno . Popravil Nagaya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nisi...jest sem za to da ustanovimo klub  :004

"nisamjaodavde MC" pa hakelkrojc spodi :)

MC ti ne bojo pustl... bo spet kakega streljanja al kej podobnega

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo je od tukaj?

JAZ, ker sem tukaj rojen, ker so bili tukaj rojeni moji starši in njihovi starši in ...

In ker sem bil tako neumen in verjel, da je to moje, sem branil Slovenijo pred Izbrisanimi, ki sedaj zahtevajo grdne pare, jaz pa sem za to dobil eno večerjo v gasilskem domu, značko in A4 papir (pretrd, da si z njim rit obrišeš).

moj deda je bil voljak v italijanski kraljevi vojski.....ni verjel v musolinija,...verjel je v enakost, v komunizem....se boril zanj in se po vojni porocil s slovenko...pa kmalu ugotovil da so komunisti pizde...

o smiselnosti svojih idej je premleval po taboriscih in hostah, ko je za sabo vlačil mulo s topkom na hrbtu....

le kaj bi lahko on povedal :hmm:

Popravljeno . Popravil Nagaya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekje obstajajo ugibanja in stevilke, da bi naj dnevno v iraskih zaporih sadama umrlo med 200 in 3000 ljudi. tako "okvirno in na uc ugibano" s strani raznih obvescevalnih sluzb (mossad, SIS, CIA, KGB, BND, DGSE itd.) pred 1990.

Torej na leto 73000 do 1095000 ljudi :blink: . Plus mrtvi zaradi naravne smrti.

Potem bi bilo pametneje, če bi Ameri počakali še par let in bi vkorakali v prazni Irak. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in kdo sploh je od tukaj :blink: ...glede na to da je "tukaj" strašansko rasno/versko/drugače mešano?  :blink:

..že do "skos"....

veneti, slovani, kelti,.....slovenci,hrvatje, italijani, madžari, avstrijci (ehm  :doze: )... :doze:

kako laho zagovarja nekdo tako rasno šovinistične ideje na tako kulturno in rasno mešanem območju :eek: ....

Koliko imate nekateri problemov, kam bi se dali, le kam, da bi vedno ustrezali, da bi bili vedno cool, da bi bili nad zaplankanimi, bili nad rasisti, pa šovinisti, in ostalimi izmečki naše malomeščanske Slovenije.....

Le zakaj nekateri že od rojstva sodimo v to okolje in se ne sprašujemo, kdo smo, se ne prenarejamo in le zakaj mi nihče ne gre na živce dokler mi ne začne skakati po prstih......

:hmm: Samo razmišljam. Vsak naj pospravi v svoji glavi, pa bo kmalu bolje.

LP Cvetoo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men se pa zdi da je vsak uredu človek ampak kamor koli gre se mora ravnati po navadah večine (domorodcev) in vsi smo NEKJE čefurji drugod pa šovinisti(zaplankarji).....ko sem bil mlajši sem bil tudi močn ,jezen skinhad strašil in brcal po ljubljani aja( sem pravi slovenec z preko 800 letnim družinskim drevesom) ,pa danes od tega nimam nič razen da sem zabil najlepša leta za neke naci ideale namesto da bi z kako deklino piknikiral :004 (cvetje v jeseni) in užival življenje vse kar mi je od tega ostalo sem še zmeraj obritoglavc ampak bolj zaradi muhodroma :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men se pa zdi da je vsak uredu človek ampak kamor koli gre se mora ravnati po navadah večine (domorodcev) in vsi smo NEKJE čefurji  drugod pa šovinisti(zaplankarji).....ko sem bil mlajši sem bil tudi močn ,jezen skinhad strašil in brcal po ljubljani aja( sem pravi slovenec z preko 800 letnim družinskim drevesom) ,pa danes od tega nimam nič razen da sem zabil najlepša leta za neke naci ideale namesto da bi z kako deklino piknikiral  :004 (cvetje v jeseni) in užival življenje vse kar mi je od tega ostalo sem še zmeraj obritoglavc ampak bolj zaradi muhodroma :D

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men se pa zdi da je vsak uredu človek ampak kamor koli gre se mora ravnati po navadah večine (domorodcev) in vsi smo NEKJE čefurji  drugod pa šovinisti(zaplankarji).....ko sem bil mlajši sem bil tudi močn ,jezen skinhad strašil in brcal po ljubljani aja( sem pravi slovenec z preko 800 letnim družinskim drevesom) ,pa danes od tega nimam nič razen da sem zabil najlepša leta za neke naci ideale namesto da bi z kako deklino piknikiral  :004 (cvetje v jeseni) in užival življenje vse kar mi je od tega ostalo sem še zmeraj obritoglavc ampak bolj zaradi muhodroma :D

Zelo lepo povedal. Si me spomnil na mojo prijatico, ki ravno sedaj lazi po Turčiji z ruzakom na rami in odkriva nove svetove. Bivša skinheadka - ampak res zagrizena... tudi s kartoteko na policiji. Se fajn pretepala in živela za te ideale. Še ko sva se midve spoznali je bila še kar precej v tem notri. Hmmm in potem je na lepem ugotovila, da je vsa ta jeza in sovraštvo čist odveč........ in danes potuje s svojim fantom po Turčiji z ruzakom na rami in odkriva NOVE svetove.........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:doze:

Koliko imate nekateri problemov, kam bi se dali, le kam, da bi vedno ustrezali, da bi bili vedno cool, da bi bili nad zaplankanimi, bili nad rasisti, pa šovinisti, in ostalimi izmečki naše malomeščanske Slovenije.....

Le zakaj nekateri že od rojstva sodimo v to okolje in se ne sprašujemo, kdo smo, se ne prenarejamo in le zakaj mi nihče ne gre na živce dokler mi ne začne skakati po prstih......

:hmm:  Samo razmišljam.  Vsak naj pospravi v svoji glavi, pa bo kmalu bolje.

LP Cvetoo.

pa bodi šovinist, rasist in zaplankan malomeščan.....po želji pač :glare: ...a ne cvili ce te za takega tudi kdo ožigosa........:glare: ...

tista zgodbica o stricu, ki ga ni nič motilo, dokler se ni nic slabega dogajalo njemu, pač pa samo drugim.,...ima pa tudi lep nauk.... :doze:

briga me če sosed pretepa ženo, boli me če sosedvi mulci zganjajo nacizem, boli me če so okradli sosedo...boli me.....

:wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nagaya postajaš stara :BUA: . Kot tiste bakice na vasi, ki morajo pred in po maši narediti žabji zbor in vsakega obrat, o vsakem same vse najbolje vedet, vsakega označit, nikomur pustit lastnega (pa čeprav napačnega) življenja (ali mišlenja) :fight2: .

Če je kdo rasist ti ne paše, če je kdo flegmatik ti ne paše, ...

Pa še jaz ti ne pašem :cry: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Baje aspirin pomaga ;)

Dolenc, res je! :OK: Vendar poraja se vprašanje, če Aspirin nekaterim pomaga. Pa ne samo kar se te teme tiče. Nekateri bi potrebovali vsaj 50mg Apaurin.

Pozdrav izpod vinogradov! ROCKY B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nagaya postajaš stara :BUA: . Kot tiste bakice na vasi, ki morajo pred in po maši narediti žabji zbor in vsakega obrat, o vsakem same vse najbolje vedet, vsakega označit, nikomur pustit lastnega (pa čeprav napačnega) življenja (ali mišlenja) :fight2: .

Če je kdo rasist ti ne paše, če je kdo flegmatik ti ne paše, ...

Pa še jaz ti ne pašem :cry: .

resno...? :blink:

ma nemoj? :blink:

v bistvu me boli :grim ...

ti bom pomahala ko se bos kobacal ven iz grabna :grim

maš prav....podpihujno nacizem, nacionalizem, šovinizem in ostale vrhunske stvari.... :yea1: :yea1: :yea1: jest sem za.... :OK:

poleg tega nisem jest tista, ki zigosa ljudi za čefurje, pa naciste..to počnejo sami od sebe.....na jetra pa jim gre ko jim to nekdo zmeče nazaj v obraz....

ko otroci...

niti tega kar so se sami spomnili niso sposobni nosit.... :SS

poleg tega sem jest tista ki se razburja nad samozvanimi "pravičniki" ki kurcajo tiste ki vozijo v rdečo..delaj kar hočes..a ne cvili ko se ti bo vrnilo to kar sejes naokoli...

Popravljeno . Popravil Nagaya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Le zakaj nekateri že od rojstva sodimo v to okolje in se ne sprašujemo, kdo smo, se ne prenarejamo in le zakaj mi nihče ne gre na živce dokler mi ne začne skakati po prstih......

:hmm:  Samo razmišljam.  Vsak naj pospravi v svoji glavi, pa bo kmalu bolje.

ali pa ne sodimo nikamor in nam je povsod kul in pač pazimo, da nam kdo ne skače po prstih ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je kdo rasist ti ne paše, če je kdo flegmatik ti ne paše, ...

Pa še jaz ti ne pašem :cry: .

ne, stari, ti si ji ful kul :afro1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!