Skoči na vsebino

Izpad nacistov


Insallah

Priporočene objave

Tu sem predvsem mislil na grabljenje denarja na kup. Bogataši ki imajo že vsega preveč hočejo še več in še več in vedno več denarja imajo na kupu... Kaj rabiš BMW-ja, če se lahko s Clio-tom pelješ normalno? Takoo preseravanje sem imel v mislih.

Kaj rabiš 650 ccm motor, če se lahko z APN6 ali pa 125 ali pa 250 ccm pelješ normalno?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tu sem predvsem mislil na grabljenje denarja na kup. Bogataši ki imajo že vsega preveč hočejo še več in še več in vedno več denarja imajo na kupu... Kaj rabiš BMW-ja, če se lahko s Clio-tom pelješ normalno? Takoo preseravanje sem imel v mislih.

Da vidimo, če sem razumel lekcijo.

Torej moram prodati BMW-ja in kupit Tomos avtomatik, da me ne bo kdo obtožil preseravanja?

Hecam se. Vem kaj imaš v mislih in se strinjam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej niste resni. Če nebi blo Hitlerja nebi blo Izraela, sploh pa ne Evrope.

Še smo eni k vemo več.

Kaj vam je? nacistične teme so prepovedane,komunizem pa ni problema pa tito,pa nevem kaj,tud tito je biv en navadn diktator,po vojni je dav za brezveze pobit več kot 100.000 ljudi,lasten narod,ma dejte nehat no. pa to niso nobeni pubertetniški izpadi ampak jest sem tko vzgojena da ti je jasno.in pazi kako govoriš z mano.

jep...125 leti 110 km/h :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak ti si tako obremenjen s tem kaj so naredili "bad guys" da ne vidiš kaj sedaj delajo "good guys". Si videl kak posnetek kaj delajo ameriški vojaki z iraškimi civili? Verjetno ne...

Prosm, Tepko, ne slučajno pomilovati Sadama, krvave roke v krvavem režimu.

Najbrž misliš, da so civili v Iraku pred GodDamnBushom živeli normalno & srečno življenje?! Vse v rožicah? Pa so pol iz nič pršli "good guys", pa vse zjebali?!

Civilisti imajo pizdarijo v obeh primerih, z vojno ali brez nje. Treba je samo dati na tehtnico, katera prevaga.

Res, preberi knjigo, ki jo omenja GorazdH, za nameček pa še obe knjigi Valentina Areha...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Divji zveri priporočam izlet v muzejski Auschwitz.

kdor je bil tam na obisku, ve, kaj govorim. :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ali pa pač branje Svetega pisma...ne bi blilo napak..da malce zapopade osnove človeštva in spoštovanja do posameznika......pa tudi v osnovi se ne bi smela upirat, ker je bil stric Adolf zagrizen kristjan....tak mal izkrivljen sicer.... :doze:

kako škodo delajo starši na otrocih ...bedno... :doze:

Popravljeno . Popravil Nagaya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prosm, Tepko, ne slučajno pomilovati Sadama, krvave roke v krvavem režimu.

Najbrž misliš, da so civili v Iraku pred GodDamnBushom živeli normalno & srečno življenje?! Vse v rožicah? Pa so pol iz nič pršli "good guys", pa vse zjebali?!

Civilisti imajo pizdarijo v obeh primerih, z vojno ali brez nje. Treba je samo dati na tehtnico, katera prevaga.

Res, preberi knjigo, ki jo omenja GorazdH, za nameček pa še obe knjigi Valentina Areha...

"Pa so pol iz nič pršli "good guys", pa vse zjebali?!"

Nekaj zajebali, večino pokradli. Saj si menda bral, kako so hodili na "oglede" muzejev in podobnih stavb z vrednejšimi starmi. Irak je sedaj zropan do Amena. Tudi naftna polja so v rokah zmagovalcev in ne Iračanov. Čudno, da Američani ne delajo reda v imenu svobode po revnih afriških državah, ampak samo tam, kjer imajo profit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čudno, da Američani ne delajo reda v imenu svobode po revnih afriških državah, ampak samo tam, kjer imajo profit.

srbija?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

srbija?

strateški profit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včasih smo o takih zadevah v osnovni šoli kšno rekl pri Družbeno moralni vzgoji ... Danes imamo na srečo forume :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej 125ka leti več k 110kmh :P

Sam res, naci pubertetniki. Mam ene par takih kolegov, pa lahko potrdim da je to sam pozeranje, al pa prehodna faza v življenju. Rečte temu kokr čte ;)

Je pa res da se nekateri tega tko navadjo, da ostanejo pri tem... Kar je žalostno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej 125ka leti več k 110kmh :P

Sam res, naci pubertetniki. Mam ene par takih kolegov, pa lahko potrdim da je to sam pozeranje, al pa prehodna faza v življenju. Rečte temu kokr čte ;)

Je pa res da se nekateri tega tko navadjo, da ostanejo pri tem... Kar je žalostno.

V srednji šoli sem imel tud jaz nekej takih, ki so mislili da so hitlersjungend (še ne vem če sem prav napisal)

,in so se šopirili do amena.........pobriti...kariraste srajce, kavbojke in pa sevede bulerji.....

no tud to se enkrat neha...milom ali silom

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam eno vprasanje za "divjo zver" (pri 17h letih :) ). Glede na to da si se podpisala Sarah - a mogoce ves, iz kje izhaja to ime?

sara je židovsko ime.vem. ampak jz sem sarah.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sara je židovsko ime.vem.  ampak jz sem sarah.

ravno obratno

Sarah (Sara po slovensko) je bila Abrahamova žena in Izakova mati (Stara zaveza/ 1. Mojzesova knjiga/ 17. odlomek). V hebrejščini Sarah pomeni princeso.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Divja zver, si naci?

preprosto vprašanje, pa da jo vidimo, koliko jo je v hlačah..

Popravljeno . Popravil Špilferderber
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sara je židovsko ime.vem.  ampak jz sem sarah.

Aha... izak je torej zidovsko, Isaac pa ne - ce te prav razumem...

Ej, deal with it... zidovsko ime imas...

Pa sieg heil tudi tebi :devil:

Otrocikisegrejonacije press...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Divja zver, si naci?

preprosto vprašanje, pa da jo vidimo, koliko jo je v hlačah..

Mislim, da naciji več ne obstajajo. Mogoče misliš neonacist?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha... izak je torej zidovsko, Isaac pa ne - ce te prav razumem...

Ej, deal with it... zidovsko ime imas...

Pa sieg heil tudi tebi  :devil:

Otrocikisegrejonacije press...

pri 17-ih si ona to pač razlaga najbrž takole:

Sara je židovsko

Sarah pa je pač angleško ali če hočete nemško ime, in to sploh ni isto ... :grrr (po njenem seveda) ... tisti mali h je velika velika razlika ... :grim ... in mogoče bo enkrat, ko bo velika - razu,ela ... ali pa tudi ne ... :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da naciji več ne obstajajo. Mogoče misliš neonacist?

dobro veš, kaj sem mislil.

in tudi to sem pričakoval, da ne bo odgovorila.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tam enkrat leta 95 je bil v sosednjem apartmaju zidovski par (recimo, glede na to da sta bila iz Jeruzalema) in je potem zenska radovednost sprasevala, kako nama je ime. Glede mojega je bila prepricana, da sem zid, glede njenega pa tudi.

Ne, jest nisem zid, moje ime so pa spremenili, ker je na krstu zupnik zatezil, da to pa ni krscansko ime (baje, tko mi je mat rekla).

Ampak...

:blink:

A je Erika res zidovsko ime? Sem bil vedno preprican, da je germansko. Sedaj pa ne vem vec...

Na koncu me je se enkrat vprasala, ce sem preprican, da res nisva zida.

:?

Njuni imeni sem pozabil. Itaq.

Desc ni nic komentiral.

A je ze? :topic:

Popravljeno . Popravil Kruse
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prosm, Tepko, ne slučajno pomilovati Sadama, krvave roke v krvavem režimu.

Najbrž misliš, da so civili v Iraku pred GodDamnBushom živeli normalno & srečno življenje?! Vse v rožicah? Pa so pol iz nič pršli "good guys", pa vse zjebali?!

Civilisti imajo pizdarijo v obeh primerih, z vojno ali brez nje. Treba je samo dati na tehtnico, katera prevaga.

Res, preberi knjigo, ki jo omenja GorazdH, za nameček pa še obe knjigi Valentina Areha...

Saj ga ne pomilujem, samo ni samo on sedaj tu črna ovca. Pa folk v Iraku je živel pod sadamom v miru, sedaj imajo pa pravo bojišče in mislim da se ne bo kaj kmalu umirilo, vsaj še kakih 5-10 let ne. Torej je tebi bolje imeti vojno in pobiti pol države? Tisti muslimani itak živijo po svojih zakonih in tukaj ima sadam zelo malo vpliva. Vse kar je sadam naredil je to, da je dal odstraniti svoje nasprotnike. To pa se mi zdi nekam znano iz zgodovine. Mislim da to človeštvo počne že od vsega začetka... :hmm: Poleg tega imajo sedaj iračani totalno izropano državo. Niti ene naftne ploščadi nimajo v svojih rokah. Ne vem zakaj se mi zdi, da je bolje živeti pod huseinom in biti tiho, kot pa pod ameri in vsak dan trepetati, da te ne bo kaka bomba raznesla... Niti ne vem kakšno tehtnico ti uporabljaš, samo vidim da je pokvarjena. Kupi novo... :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koliko Slovencev ima slovensko ime? Ali se tisti, ki nimajo slovenskega ne smejo imeti za Slovence? A ta dva Žida bi pa kar po imenih določila kdo je Žid in kdo ne. Ja hudimana, pa saj večina krščanskih imen izvira iz židovskih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zej pa prosm,dost vas mam. Nisem več otrok kot prvo, in ne govorte na nimam pojma, en prej je mi je reku naj si ogledam taborišče Auschwitz, kao da bi visla kaj je hitler delov z ljudmi, bla sem v Mauthausnu, še bolj groznmu taborišču kot je unle, tko da nehite,vidla sem dost tega, prebrala ful, sploh pa nisem nacistka, sem sam nacionalistka. Tok o temu, sem pač tko vzgojena, oče je iz gor,zej me pa puste pe mir in ne zmerjejte me s smrkljo!

sarah

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

......

kako škodo delajo starši na otrocih ...bedno.......

A ima to kakšno zvezo s temo o istospolnih skupnostih ? :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Podrli več dvojezičnih tabel

Neznanci so v občini Bilčovs na avstrijskem Koroškem uničili več dvojezičnih krajevnih napisov, smerokazov in opozorilnih znakov.

Oškodovane so vasi Potok, Kajzaze, Moščenica, Bilčovs, Mala Gora in Podgrad, Policija pa storilce še išče. Občina Bilčovs naj bi podrte in uničene table spet postavila.

Tarča napadalcev so bili javni in zasebni napisi v slovenščini.

Ve se kdo.....

Popravljeno . Popravil ajgor the mad dog
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!