Skoči na vsebino

Izpad nacistov


Insallah

Priporočene objave

Jap... tako kot pravi Mustang. Za tisto obešanje "zastave" (a ni v bistvu svastika narobe obrnjena?) je bilo potrebno par pijanih najstnikov ... ni nekaj kar bi rekel da gre za organizirano dejanje ki bi se ga bilo potrebno bat, pač izpad ...

Urejanje kamnitega napisa "naš tito" po drugi strani zahteva več ljudi in vsekakor gre za organizirano dejanje  :naughty:  In če se iz napisa "SLO" zadeva preoblikuje v nekaj milorečeno vprašljivega ...  :hmm:

cycko, za to par pijaih najstnijov....

SE SRTINJAM in ne moti me, saj je bilo vrjetno res tako...

Upam, da boš našel isto opravičilo za "izpad" v kontra smeri...

Lep pozdrav, Damjan....

p.s.

pazi na dolenjske vrtnice......., sicer........ :fight2: :eek:

Brez zamere..... LPD

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

odloči se, ali so ti bolj simpatični partizani, ali naciji...

Hehe Damian, imam občutek, da imaš ti stvari zelo rad lepo črno-belo popredalčkane ... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še to glede "opravičila" - da bo bolj jasno ... po ljubljani imaš čuda bebavih grafitov, ki bi pasali pod "izpad v kontra smeri" ... ampak kot sem rekel - kaj naj.

Problem bi bil če bi se nekje našla skupina, po možnosti več ali manj iz ene stranke (tako kot je bilo v primeru onega SLO -> NAŠ TITO - "mi nismo, ampak so pa naši člani prostovoljno pomagali") in bi one skale znosili v obliko svastike ali pa kaj takega. To bi preraščalo okvir pijanih najstnikov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Linbči, a nisi ti mal zaslepljena???

kot kaže, je imel Edi kardeljev več uspeha v širjenju svojih idej, kot bi si marsikdo upal razmišljati....

Naša DEMOKRATKA Linči najde opravičilo tudi za fašistične zločine....

Saj za to pa menda res niso bili naši domobrančki krivi...

Prvo...če bi želela pomanjševalnico ali pocukranko bi si sama dala nick, ki se konča na či, pa nisem vaša niti naša in tudi demokratka nisem

Drugo Damjan jest ne opravičujem ničesar in nikogar razen sebe.

Pa ne mi obešat tako težkih besed kot ,,opravičevanje fašizma,, ker tega nisem nikoli opravičevala.

Ti, kam je pa Trstek izhlapel, pa Furlanijca, Rezijca.... kaj pa so partizančki takrat počeli??? Toook ene borbe, slavspevov pa še Titi na čelu...sam naša zemlja je ostala zunaj-za vedno...sam to nima veze, to je pozabljeno...važn, da ste domobrančke pospravil...in naredil totalno čistko mišljenja in ljudi....

In ne lepi mi DEMOKRAT...ker pojma nimaš v kater predal jest spadam....verjetno ga tvoja omara sploh nima.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ker pojma nimaš v kater predal jest spadam....verjetno ga tvoja omara sploh nima.

Brez skrbi... pri nas v službi imamo predal prav za vsakogar in povsod je gužva :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rocky, ne zameri, ampak ti malo bi, malo pa ne bi, ti bi, malo z mehkim. Nič ne boli.

odloči se, ali so ti bolj simpatični partizani, ali naciji...

LPD

Damian, ne zamerim! Mimogrede, Rocky vedno trdno in odločno. Kot ponavadi, pa tudi nič ne boli. Boli me k.... za partizane in nacije! Bolj so mi všeč mlade partizanke in nacistke. :kva2:

Pozdrav izpod vinogradov! ROCKY B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo je obesu hakelkrajc?.....kar določili ste neke kvizlinge, belogardiste....da ni bil mogoče bližnji župnik, ki je delal po navodilih Vatikana. :?

Sej to so kwislingi :BUA: :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Pa saj je svastika na zastavi narobe obrnjena, torej ponazarja germanski simbol za plodnost. Verjetno je bil nekdo vzburjen pa je obesu to zastavo. :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

svastiko so pred nemci imeli finci (modro na belem), pred njimi pa indijci. konec koncev je to indijski simbol; samo za kaj ne vem. :huh: :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

he he kraja zastave, kot pri tabornikih  :lol1:

nevem kaj toliko gnjavijo z temi belogardisti, saj se ve komu so bili vdani. to je problem  LJ in dolenske - na štajerskem jih ni bilo!!!!!  :hmm:

PARTIZANI RULES!!!!!!!!!!!!!! :yea2:

Na štajerskem ni bilo niti veliko partizanov. Ker so ogromno mladcev pospravili na tovornjake, pa prisilna mobilizacija v wermacht. Tudi moj dedek je bil v wermachtu.

6 divizija, general Paulus, .....

poznavalci verjetno itaq veste, kje...

Ti, kam je pa Trstek izhlapel, pa Furlanijca, Rezijca.... kaj pa so partizančki takrat počeli??? Toook ene borbe, slavspevov pa še Titi na čelu...sam naša zemlja je ostala zunaj-za vedno...sam to nima veze, to je pozabljeno...važn, da ste domobrančke pospravil...in naredil totalno čistko mišljenja in ljudi....

In ne lepi mi  DEMOKRAT...ker pojma nimaš v kater predal jest spadam....verjetno ga tvoja omara sploh nima.

Malo si preberi zgodovino, pa boš vidla, da so partizani Trst "osvobodili", pa so jih potem vun vrgli.

Pa ker nisi omenila Koroške, naj ti povem, da so hoteli osvoboditi tudi Celovec, pa so jih Angleži prehiteli. Ko so hoteli vkorakati vanj, pa so jim zagrozili z uporabo orožja. Ni veliko manjkalo, da bi se z Angleži udarili za Celovec. Ampak potem so se umaknili, ker so mislili, da nam bo to itaq pripadlo, pa so se "en mau preračunal"....

pa LP

Sicer pa smo sedaj malo :topic: ,

ampak bom vseeno objavil, da se bomo še malo kregali....... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislis 6. Armada (6. Armee). 6. divizije tam v hladilnici ni bilo.

kdo bo kaj dobil po vojni je bilo pa ze malce prej razpotalano v casablanci, na srecanju velike trojice leta 1943. torej tudi ce bi partizani zavzeli celovec bi ga morali zapustiti; je bil v britanski coni. in partizani niso, evropsko gledano, igrali neke velepomembne vloge med drugo svetovno vojno. pa kolikor je to partija zelela prikazati drugace, je bil balkan (brez romunije: olje) bolj sekundarnega pomena.

sile osi z balkana niso bezale zaradi premoci partizanov temvec zaradi strahu, da jih bodo zavezniki (britanci in amerikanci iz italije in rusi iz romunije, madzarske) odsekali od domovine.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, ICE, prav imaš, 6. armada je bila, ne divizija.....

Pa tudi glede Celovca in Trsta je res, da niso krivi partizančki, da nista naša, ker so to delili drugi.

Si tudi ti povedal Lini, kam je "izpuhtel Trstek, pa Furlanijca, Rezijca.... in kaj so partizančki takrat počeli....."

Neverjetno, ampak midva

z ICE-om :fight2:

se strinjava........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kako si ti razumel moj post?...kot resno zastvaljeno vprašanje na katerega sem čakala odgovor...vse do današnjega dne.... :hmm:

Hvala Ice...in tudi tebi, ki si zrihtal odgovor...kaj bi jest brez vas.... :slap:

:004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si tudi ti povedal Lini, kam je "izpuhtel Trstek,  pa Furlanijca, Rezijca.... in kaj so partizančki takrat počeli....."

Neverjetno, ampak midva

z ICE-om                                                                                              :fight2:

se strinjava........

ne, ker ne vem kaj so poceli na primorskem in tudi ne vem na kaj namigujes.

da se strinjava je najbrz samo temporarno. :naughty: :whistle:

@ lina:

ne razumem cisto zadnjega stavka. :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brez skrbi... pri nas v službi imamo predal prav za vsakogar in povsod je gužva  :grim

Rabim predal. Prek vrste. Vem, da je gužva. Ampak vem, da me maš rad. In boš najdu predal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čudi me, da ob vseh takih neonacističnofašističnih izpadih nekateri ljudje samo zabavljajo in odmahnejo z roko...ah saj to ni nič...Tako se začne dragi moji počasi, izza hrbta, prvo obešanje in čečkanje NF simbolov (čeprav narobe obrnjenih), potem skrunjenje grobov umrlih, nato večkratno razdejanje kake šole ali šol ...ah saj to ni nič :afro1:

vse skupaj krona še mlačen odziv prikrito napadene države...seme zla in vojne je že bilo zasejano in poganja na mnogo krajih...koliko let nam še ostane do naslednjega poka? :afro1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Original svastika mislim da je bila simbol sonca in plodnosti ,Hitlerju (ki je bil pa

zelo udarjen na črno magijo) ,se je najbrž zdel posrečen štos da vzame simbol svetlobe in ga obrne :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...
svastiko so pred nemci imeli finci (modro na belem), pred njimi pa indijci. konec koncev je to indijski simbol; samo za kaj ne vem. :huh:  :)

svastika je simbol miru in harmonije. Nemci oz. nacisti so si jo izbrali za svoj simbol zato, ker so mislili da arijska rasa izvira iz plemen v Indiji in nepalskih gorovij. Tam so tudi iskali svoje "prednike".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolkr vem, je imel Hitler mal v drugo smer zarotirano? Morda se tudi motim ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Trajna harmonija je šele po tretjem piru. B)

Ne, ne, ne!Ne jemat teh zadev preveč na easy!Po treh piprih je šele trojna harmonija. V redu zadevšna, a še daaaaleč od trajne. za to je treba več truda.

A ne obupaj Wobewt, si na dobri poti! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!