Skoči na vsebino

Izpad nacistov


Insallah

Priporočene objave

Ej resno te opozarjam, velik folka mam za sabo. In če mi še enkrat rečeš da sem otrok pol boš pa vidla kaj smo Hitlerjungen :nono:

Dete....vsaj pravilno se nauči pisati!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fenomen, katerega plan je bil iztrebit tudi Slovane. In kaj si ti?

Pozdrav od Roberta

Deklič.....judovskega imena....prva na njegovi listi za odstrel......

Sam še dimenzije ušes je treba premeriti,pa ugotoviti koliko rodov nazaj sega njeno "Judovstvo".....pol pa v gass kamro....pa na roštilj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam še dimenzije ušes je treba premeriti,pa ugotoviti koliko rodov nazaj sega njeno "Judovstvo".....pol pa v gass kamro....pa na roštilj

Kaksno gas kamro - pod tus... pa namesto zajfe Zyklon B :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej resno te opozarjam, velik folka mam za sabo. In če mi še enkrat rečeš da sem otrok pol boš pa vidla kaj smo Hitlerjungen :nono:

Kaj pa dete? A to pa lohk? :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh qrc, ko te par dni ni, pa čvekaš, preden zadnjo stran prebereš! :slap:

Vidim, da ste jo že lepo potolažili. No, jaz ji pa vseeno še enga :004 dam. Me tako radostijo besne gliste. :lol1: Jih za uha mal stran od sebe držiš, pa gledaš ko besno okoli sebe mahajo. Zabavno do amena!

Popravljeno . Popravil HHV
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa dete? A to pa lohk? :004

Nič ne boš :004 :004 .......te bo tožla .....sej veš....otroc, pa pedofilija, pa leta, k se lahko prbližaš k taki miški.......no to vela za polnoletne!!!!

Kaj pa desetletniki med sabo počnejo,ko se igrajo zdravnike.....hihihihiiihiihihiiiii

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nič ne boš :004  :004 .......te bo tožla .....sej veš....otroc, pa pedofilija, pa leta, k se lahko prbližaš k taki miški.......no to vela za polnoletne!!!!

Kaj pa desetletniki med sabo počnejo,ko se igrajo zdravnike.....hihihihiiihiihihiiiii

Hjam je treba mal zaloge na stara leta naredit...

Nikol ne veš, kdaj ti ga lahko pride na stara leta v postlo kešna usmiljena Sara zdrkat. :blush: Jebemti, a ni bila ta scena enkrat v enem makaronarskem filmu??? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

besna glista to mi deli :yea2:

ehm... :doze:

jah no..... :grrr

pa če ne otroc.....pol ma pa vsaj vsako tele svoje veselje :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nič ne boš :004  :004 .......te bo tožla .....sej veš....otroc, pa pedofilija, pa leta, k se lahko prbližaš k taki miški.......no to vela za polnoletne!!!!

Saj veš kaj je rekel Bartol v Alamutu: "Starejši kot so zobje, mlajše mora biti meso." .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hjam je treba mal zaloge na stara leta naredit...

Nikol ne veš, kdaj ti ga lahko pride na stara leta v postlo kešna usmiljena Sara zdrkat. :blush:  Jebemti, a ni bila ta scena enkrat v enem makaronarskem filmu??? :?

Men se zdi, da res. "Amercord"?????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej resno te opozarjam, velik folka mam za sabo. In če mi še enkrat rečeš da sem otrok pol boš pa vidla kaj smo Hitlerjungen :nono:

ervina ti je ze vse povedala....... hitlerjungen.... :hmm: to je kaj?! hitlerjevi decki? ja no saj, "baje" bi On naj bil tako usmerjen.

hitlerjugend.......kar menim da si mislila...... je nekaj "malenkostno" drugega.

saj......... kaj pa lahko pricakujes od "podcloveka" (untermensch)...... :devil:

jz vsaj upam povedat kar jim gre za razliko od enih... :BUA:

pa bilo povedano se tako ..... :hmm: how to put it ...... bedasto? iz trte zvito? zgreseno? propagandisticno? absurdno? .........oximoronsko?!

(slovanskineonacipress :lol1: )

Ein Slave bei den Nazis ist so wie ein Hausschaf, der mit den Wölfen laufen will.

.......ein Schaf, das mit den Wölfen laufen will. .)

tako bedaste teme ze dolgo ne.......... slovanski neonaciji........ humor v sliki......

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :slap: :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tako bedaste teme ze dolgo ne.......... slovanski neonaciji........ humor v sliki......

:lol1:  :lol1:  :lol1:  :lol1:  :lol1:  :lol1:  :lol1:  :slap:  :grrr

ste že slišali tisti vic:

"A negro supports the white supremacists at their local gathering ..."

;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se strinjam... Zato pa redno uporabljam Colgate White zobno pasto - povsod po svetu sem imel bele zobe.

pol pa men govorite da sem še mlada in da nimam pojma. ah lulčki :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pol pa men govorite da sem še mlada in da nimam pojma. ah lulčki :lol1:

Poslusi mula mala... Rodila si se, ko sem se jaz sel skina pa nacija pa vse to... na sreco sem odrastel skozi cas... pa ti?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poslusi mula mala... Rodila si se, ko sem se jaz sel skina pa nacija pa vse to... na sreco sem odrastel skozi cas... pa ti?

odrasla bom ja, sam iz tega pa nebom šla nikol, ker sem preveč noter, sem pač tko vzgojena a je jasno. Delam kar hočm, moja stvar je kašn živlene si bom ustvarla ane tko da nehite že, zej se vi obnašate kot otroc.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

odrasla bom ja, sam iz tega pa nebom šla nikol, ker sem preveč noter, sem pač tko vzgojena a je jasno. Delam kar hočm, moja stvar je kašn živlene si bom ustvarla ane tko da nehite že, zej se vi obnašate kot otroc.

Jep, vročina je res zajebana stvar :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej resno te opozarjam, velik folka mam za sabo. In če mi še enkrat rečeš da sem otrok pol boš pa vidla kaj smo Hitlerjungen :nono:

otrok... v fojbah je za vse dost prostora (oglej si film da zveš kaj sploh nej bi to pomenil)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

odrasla bom ja, sam iz tega pa nebom šla nikol, ker sem preveč noter, sem pač tko vzgojena a je jasno. Delam kar hočm, moja stvar je kašn živlene si bom ustvarla ane tko da nehite že, zej se vi obnašate kot otroc.

Jup, tocno tak sem bil... Pa ne narobe razumet. te ideje mi se vedno niso tuje, ampak sem odnos malo spremenil... Namrec jaz sem kar sem, ti pa si s svojimi izjavami primitivna toliko kot cefurji v lokalih ali nigri na eMpTyV-ju...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni se tudi zdi da je napačna vzgoja nardila tolko škode kot nič drugega na tem svetu :hmm: ....

je pa uporabna za še en izgovor da nismo odgovorni za neunosti, ki jih počnemo.... :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!