Skoči na vsebino

Izpad nacistov


Insallah

Priporočene objave

kako bi naredu na forumu kako selekcijo (vsaj po starosti) a je to recimo tehnično izvedljivo? da bi recimo si u nadzornem naštimu filter in avtoamtsko ne bi vidu postov od raznih otrok ? :D

Popravljeno . Popravil kOdEbLuE
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej niste resni..sam nebom odnehala, nikol, jz ne.

Tipična trma, ki je značilna za pubertetnike oz. tiste, ki tja sploh še niso prišli... Ne samo, da mi o tem govorijo sodelavke (o svojih 2 i 3-letnih otrocih), ISTO stvar opažam pri psički Lani - TRMA, TRMA in še enkrat TRMA. In to kar tako, brez razloga - no, da bi kontrirala, ker hoče pozornost - ane, divja žverca ;)

Popravljeno . Popravil chris
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tipična trma, ki je značilna za pubertetnike oz. tiste, ki tja sploh še niso prišli... Ne samo, da mi o tem govorijo sodelavke (o svojih 2 i 3-letnih otrocih), ISTO stvar opažam pri psički Lani - TRMA, TRMA in še enkrat TRMA. In to kar tako, brez razloga - no, da bi kontrirala, ker hoče pozornost - ane, divja žverca ;)

si pa pogumna da si kr tkole upaš povedat ji... te bo zatožla pr fantu .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej niste resni..sam nebom odnehala, nikol, jz ne.

Jžš, jžš nkar tako hude krvi... Buci, buci, sej bo vse vredu... :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne pritiskaj nanjo, tudi Hitler je Mein kampf napisal šele pri 35 letih.

hitler je dejansko pokazu nek potencial k ga je nažalost narobe usmeru, medtem k pr naši divjakinji tuki ni ravno zaznati nekega genija ker grožnje pač niso plod intelekta marveč so zgolj prazen pokazatelj (nizkega) nivoja kulture pri njej, in kot ona pravi tudi pri njenih starših, prijateljih ipd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm... zmage ne poznam nobene... Poznam eno Slavo, pa je prav fajn zenska... A lahko njo pozdravim?

Hja, kaj pa Jelinčič? Aja, pr njemu bi blo "Pozdrav ZmagU Jelinčiču" :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in mi se vedno ne vemo kaj deklica sploh želi  :?

1. arijsko prevlado v našem pretežno slovanskem svetu

2. dokončno zmago nacizma nad komunizmom

3. doživljenjsko zalogo kruha in vode zanjo in njene somišljenike po propadlem poizkusu prvih dveh točk

4. in doživljenjsko zalogo kruha in vode zanjo in somišljenike tudi v primeru dejanske arijske prevlade ker bodo pač tud oni takrat zgolj čefurji v čuzi, delovnih kempih ali v pečeh

Popravljeno . Popravil kOdEbLuE
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. arijsko prevlado v našem pretežno slovanskem svetu

2. dokončno zmago nacizma nad komunizmom

3. doživljenjsko zalogo kruha in vode zanjo in njene somišljenike po propadlem poizkusu prvih dveh točk

a si ziher?

kje je pa to zapisala? :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hotu sm ji pač pomagat ker verjamem da se sama ne zna najboljše izražat ker vsakič ko hoče predstavit svojo idejo (ideologijo) zletijo ven iz gobca samo grožnje in svinjarija :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo nekaj mi pa vseeno ne gre v glavo. Bolj ko gledam črnce, manj mi je jasno kakšni so šele njihovi cigani.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.jest bi sam rekla da so z ženskam res same težave,da bi jz mela eno tako kot sem sama,jo sunem nekam ta pru dan ane..

tole je pa nasa Sara izdavila pred casom...

se čist strinjam z njo :)...a ne? :004

Popravljeno . Popravil Nagaya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tole je pa nasa Sara izdavila pred casom...

se čist strinjam z njo :)...a ne?  :004

SaraH ne Sara.... Dej no, bo se kdo pomislil, da ima zidovsko ime.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!