Skoči na vsebino

Izpad nacistov


Insallah

Priporočene objave

SaraH ne Sara.... Dej no, bo se kdo pomislil, da ima zidovsko ime.

bognedaj, v nasprotnem primeru bo smrt počasna in boleča ko bojo prišle čete hitlerjungenov (sej je to pravilna tvorba hitlerjungen ane?) namesto hitlerjugenda

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sarah sem.

... kakor je bila Sara poslušna Abrahamu, imenujoč ga gospoda; njene hčerke ste postale ve, če delate dobro in se ne bojite nobenega strahu (Petra apostola prvi list splošni)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, kaj pa Jelinčič? Aja, pr njemu bi blo "Pozdrav ZmagU Jelinčiču" :)

Mogoče pa to po čefursko, kot npr "Pozdrav Muji, pozdrav Husi" ipd. Tako pol Pozdrav Zmagi, lahko pomeni, da pozdravlja Zmaga. No, vseen bi lohk z veliko napisala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da nisi slučajno tale :kva2:

Ena 15letnica iz okolice Ljubljane trdi da bo letos brezmadežno spočela in rodila Jezusa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Judje verujejo, da jih je Bog izbral za posebno ljudstvo in sklenil z Abrahamom zavezo. Abraham in njegova žena Sara sta se žalostila, ker nista imela otrok. Neke noči je Abraham slišal Boga, ki mu je govoril, naj se ne žalosti: imel bo toliko potomcev, kot je zvezd na nebu, in živeli bodo v svoji obljubljeni deželi. Kmalu po tem se mu je rodil sin Izak. Izakov sin se je imenoval Jakob ali Izrael in Abrahamovi potomci so postali znani kot Izraelci. (Judovska navada obrezovanja izvira iz Abrahamovih časov in je znamenje, da je deček njegov potomec.) Po zavezi je Bog obliubil, da bo skrbel za Izraelce, oni pa mu morajo biti pokorni.

Popravljeno . Popravil Vale
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da nisi slučajno tale  :kva2:

Ena 15letnica iz okolice Ljubljane trdi da bo letos brezmadežno spočela in rodila Jezusa.

Aja, ime ji je Sara :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A jim niso skupne samo modre oči in blond lasje?  :eek:

:lol1:  :lol1:  :lol1:

A pol so men všeč nacistke??? :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo to glede židinje ni ravno za lase privlečeno... ko so določal kdo gre delat in gdo v plinsko so upošteval podatke k so jih mel se pravi imna in priimke, uboga mala sara(h) bi nedvomno padla med žide in s tem v auschwitz

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tebi je katerakoli bimba, k ma velike joške in lase POFARBANE na blond  :grim

ja... ej jst sm velik boljši...

men je katerakoli bimba k ma velike joške in lase pofarbane na katerokoli barvo al pa kr naravne

Popravljeno . Popravil kOdEbLuE
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo nekaj mi pa vseeno ne gre v glavo. Bolj ko gledam črnce, manj mi je jasno kakšni so šele njihovi cigani.

BLOND???????????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakon,smo že pr seksu :yea1: tle bomo pa mogoč z zverjo še skup pršli :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tebi je katerakoli bimba, k ma velike joške in lase POFARBANE na blond  :grim

PUPA, tale je bla pa pod pas... So mi všeč tud tiste (v bistvu so mi bolj) k nimajo velkih jošk. Kar se barve tiče je pa to dons itakq šit, kr nikol ne veš pr čem si... Sori, tole je zdej že mal :topic: .

Kaj sm hotu rečt... Da je naši smrkli Sara (s Hjem) ime... :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Ta je pa bosa.

Me mal spominja na tole. :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakon,smo že pr seksu :yea1:  tle bomo pa mogoč z zverjo še skup pršli :D

Po moje je nekaj takega ko Herr Flick pri Alo Alo ... You may kiss me now ... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PUPA, tale je bla pa pod pas... So mi všeč tud tiste (v bistvu so mi bolj) k nimajo velkih jošk. Kar se barve tiče je pa to dons itakq šit, kr nikol ne veš pr čem si... Sori, tole je zdej že mal  :topic: .

Kaj sm hotu rečt... Da je naši smrkli Sara (s Hjem) ime... :lol1:  :lol1:  :lol1:  :lol1:

Ta je pa bosa.

Me mal spominja na tole.  :lol1:  :lol1:  :lol1:

dobra

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!