Skoči na vsebino

Za prvo silo


ismaeil

Priporočene objave

Jaz sem vzel 20L ruzak.. Neke vrhunske kvalitete materiala za tistih 15 € normalno da ne moreš pričakovat. vendar za moje potrebe mislim da bo več kot dober. Kar se izdelave tiče pa za svojo ceno res brez pripomb. no, če bodo le šivi, zadrge itd ostali takšni kot so :)

Popravljeno . Popravil carmagedon
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz sem vzel 20l ruzak (poleg gat, majice, nogavic). Ruzak sam po sebi vreden denarja (na pogled), motijo pa me zadrge, ki nimajo niti najmanjše zaščite proti dežju (tu gre vse skozi), če bi imel saj malo "strehice" čez zadrge bi bil idealen.

lp

Franc

ps. v Lidlu na Rudniku nogavice samo še velikih številk, perilo manjših številk, ostalega pa zaenkrat še dovolj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj bo Hofer tudi imel. Vsako leto z eno-dvo tedenskim zamikom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Razočaran....

pridem zjutraj ob 09:03 v Lidl....in glej ga zlomka....ene in edine sp.hlače vidim.....poberem še nogavice in na blagajno.....niti ene majice ni bilo več...matr gre vse hitr,zaloge pa tudi niso bog ve kaj.... :headbang:

pokličem kolegico v drugo mesto SG,ki dela v Lidlu.....in mi pove, da je tudi pri njih zmanjkalo majic.... :wacko:

Nato pokličem njihove info;in poberejo podatke, "kao",če ostane do zvečer kje v Slo....še kakšna, da mi jo pošljejo v meni najbližji Lidl in me pokličejo da pridem iskat...

potihem....v upanju na skrivno zalogo in dobre duše Lidla.... :whistle::whistle::whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za info (Prix & Snecer) .. Sta mi prišparala pot, sem raje prej poklical ter preveril zalogo.

Res zanimivo :) kakor kokoši za koruzo..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V pomurskem koncu ni bilo problema dobit kajkoli ob 12h

mogoče še grem po spodnjice enkrat danes

Kakšen je material, je dosti kvalitetna stvar za ta denar?

Jaz nosim drugače M, vendar imam občutek da se ta material po pranju skrči (bolje potem L) .. se motim?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Okol 11.30 bil v BTC - ju v Lidlu, ruzakov se dost, rokavic se vec, jakne in hlace se je dal se dobit, stumfov ene par parov, svic majce in hlace pa le XL in M stevilki.... Nabavu svic majco in hlace (M stevilka - upam, d spravm nase) ter dvojne stumfe... stumfi niso neki motoristicni se jih pa da za kej druzga ponucat... Glede na videno, otipano vsega po malem, je cena/kvaliteta kar dobra... Kvalitetno je za to ceno..

PS: Matr sm eno lustno kratkolaso temnolasko vidu...wub.gifwub.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za ta denar se mi zdi zelo solidno, bo pa se komaj pokazalo takrat, ko bo zunaj vroče in če res opravlja svojo nalogo

ravnokar grem še enkrat tja po spodnjice in nogavice

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Razočaran....

pridem zjutraj ob 09:03 v Lidl....in glej ga zlomka....ene in edine sp.hlače vidim.....poberem še nogavice in na blagajno.....niti ene majice ni bilo več...matr gre vse hitr,zaloge pa tudi niso bog ve kaj.... :headbang:

pokličem kolegico v drugo mesto SG,ki dela v Lidlu.....in mi pove, da je tudi pri njih zmanjkalo majic.... :wacko:

Nato pokličem njihove info;in poberejo podatke, "kao",če ostane do zvečer kje v Slo....še kakšna, da mi jo pošljejo v meni najbližji Lidl in me pokličejo da pridem iskat...

potihem....v upanju na skrivno zalogo in dobre duše Lidla.... :whistle::whistle::whistle:

kako ste nesramni.....prav vsi... :yea1::yea1::yea1: ...me mal :l_01::l_01::l_01: ....

pa vse majcke boste pokupli.....pustite vsaj eno M da mi jo posljejo....

Se bo treba v nadaljne... preselit h najbližjemu Lidlu zgleda hahahahahahaha.......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Okol 11.30 bil v BTC - ju v Lidlu, ruzakov se dost, rokavic se vec, jakne in hlace se je dal se dobit, stumfov ene par parov, svic majce in hlace pa le XL in M stevilki.... Nabavu svic majco in hlace (M stevilka - upam, d spravm nase) ter dvojne stumfe... stumfi niso neki motoristicni se jih pa da za kej druzga ponucat... Glede na videno, otipano vsega po malem, je cena/kvaliteta kar dobra... Kvalitetno je za to ceno..

PS: Matr sm eno lustno kratkolaso temnolasko vidu...wub.gifwub.gif

A si črnolasko tudi otipal whistle.gif

P.S.

Tisto perilo se pa ne skrči in je kar uporabno . Mam že dlje časa v uporabi worship.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

P.S.

Tisto perilo se pa ne skrči in je kar uporabno . Mam že dlje časa v uporabi worship.gif

Vidva se pa ne bosta mogla istočasno vozit z enim perilom.......:lol::lol::lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni

Danes sm v LIDLU v domzalah kupil pod obleko za malo denarja ni nevem kaj je pa bolje kot nic.

Pa se par slikic kako izgleda cene so pa sledece.

Majica:18€

Hlace:15€ :yes:

Slikano je od spredaj in odzadaj.

post-26762-126832399489_thumb.jpg

post-26762-126832402701_thumb.jpg

post-26762-126832405887_thumb.jpg

post-26762-12683240915_thumb.jpg

post-26762-126832413787_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni

Dons sm kupil hlace in majico iz lidla kupil sm v domzalah jih je blo cele dve kosare pa ni blo nevem kakega zanimanja za

robo. Pa se mal slikic.

post-26762-126832630071_thumb.jpg

post-26762-12683263241_thumb.jpg

post-26762-126832635165_thumb.jpg

post-26762-126832637742_thumb.jpg

post-26762-126832640924_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Necky
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A si črnolasko tudi otipal whistle.gif

P.S.

Tisto perilo se pa ne skrči in je kar uporabno . Mam že dlje časa v uporabi worship.gif

Nje nism otipal, ker mam visek kulture pa se na drug stran polic je bla... In tud jajc nimam, ce sm posten

Sicer pa sm stevilko M uspesno navleku nase, ce ne bo krcenja, mi je kot ulito, naj bo se funkcionalno...

Sem pa pred dnevi kupu tud neko kao profi podobleko (isto hlace+ dolga majica - Under Armour firme) in bom lahk mal primerjal...

Cena LIDL: 35 €, cena Under armour: 80 €...

Popravljeno . Popravil a79
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni

Dons sm kupil hlace in majico iz lidla kupil sm v domzalah jih je blo cele dve kosare pa ni blo nevem kakega zanimanja za

robo.

Danes šla pogledat v Lidl v Celju..no tukaj pa skoraj ničesar več nimajo..mogoče še par parov rokavic, nekaj nahrbtnikov pa en komplet hlač pa jakne..tko da očitno ta roba kar gre...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nabavu Rokavice, torbo za tank in ledvični pas učeri :) rokavice niso ne vem kaj dobre, samo za moped so pa čist u redu, ledvičn pas zgleda kr ok, torba za na tank je pa za svojo ceno zlooo dobra! magneti pošteno drćijo, pa še kr dost predalčkov za malenkosti ma :) mot me samo to da nima pokritih zadrg, bo kr prepuščala vodo (no...sej zato so dal pa parelinco zravn za torbo ;)

skratka....za svoj dnar je kr dobra kvaliteta izdelkov!

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V našem Lidlu (Slovenj Gradec) je še vedno dovolj perila, tudi jakne in hlače so še.. V bistvu, je še vsega. Tako, da naj pokličejo tja, če še kdo rabi. Izgleda, da je sneg malo zredčil kupce. Ampak, oni ''ta pravi'' so pa bili že včeraj ob osmih tam. A, ne Purple...? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbolj všeč pri rokavicah mi je to, da nudijo "zaščito gležnjev", kot lepo multijezično piše na deklaraciji.

:OK:

Popravljeno . Popravil ponikipo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tut jst sm šla u lidl, kupla podobleko so samo še 4 na vrhniki, ruzakov pa še kr neki. pa sm bla ful zgodna, ma gre za med :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbolj všeč pri rokavicah mi je to, da nudijo "zaščito gležnjev", kot lepo multijezično piše na deklaraciji.

:OK:

A si vprašal trgovko, če ti dajo brez te zaščite kaj popusta? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!