Skoči na vsebino

Za prvo silo


ismaeil

Priporočene objave

Ob pogledu na sliko škornjev me je začudila pritrditev - namestitev drsnika: inovacija ali mogoče nova moda?!?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa pravite na te škornje?

sama sem jih kupila 3 sezone nazaj. tisti so bili že na pogled videti slabši.

2 sezoni sem jih imela na motorju za "prvo silo". obnesli so se super. v dežju niso premočli. tudi, ko sem poleti hodila ob soči in sem nato z njimi stopila v vodo, da bi si jih malo ohladila, niso premočili niti malo.

glede hoje so udobni tako tako. meni so bili malo preširoki, zato sem težje hodila v njih.

od lani pa služijo še vedno svojemu namenu, vendar na 4-kolesniku.

lahko rečem samo, da so vredni svojega denarja (v tem primeru ne govorim v primerih nesreče, ker tam, mi jih hvala bogu, ni bilo potrebno testirat)!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sama sem jih kupila 3 sezone nazaj. tisti so bili že na pogled videti slabši.

2 sezoni sem jih imela na motorju za "prvo silo". obnesli so se super. v dežju niso premočli. tudi, ko sem poleti hodila ob soči in sem nato z njimi stopila v vodo, da bi si jih malo ohladila, niso premočili niti malo.

glede hoje so udobni tako tako. meni so bili malo preširoki, zato sem težje hodila v njih.

od lani pa služijo še vedno svojemu namenu, vendar na 4-kolesniku.

lahko rečem samo, da so vredni svojega denarja (v tem primeru ne govorim v primerih nesreče, ker tam, mi jih hvala bogu, ni bilo potrebno testirat)!

Podobne izkušnje. Hoja ni problem, mi pa na desnem odpada podplat (zaenkrat ga uspešno lepim) na levem ni sledu, da bi se odlepil (očitno odvisno od sreče). Na mopedu služijo namenu.

lp

Franc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa pravite na te škornje?

Jih imam, pa moja tudi. Dve sezoni uporabe še nista pustili sledov. Edino tista gumi ojačitev za šalthebl je malo napokala. Drugače so pa za nosit bogovski.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Igorr (191): nimaš prav.

So pa v zadnji številki MOTOPULS-a v rubriki pisma bralcev objavili bolečo izkušnjo njihovega bralca:

Glede česa nimam prav? :unsure:

Samo neko izkušnjo uporabnika teh izdelkov (čelad) sem želel prebrati, ker je takole govorjenje na pamet pač mlatenje prazne slame.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Hoferju kupujte stvari bolj za prvo silo, če nimate denarja, kakor je objavljeno v prvem postu.

V Hoferju Se splača kupt kakšne dežne plašče, torbe...,

:doze: nikakor pa v Hoferju ne kupovat čelad, ščitnikov in oStale zaščitne opreme. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kane, če bi pozorno prebral par postov nazaj in ne samo komentiral komentarjev bi opazil, da za ceno čelade sprašuje dečko, ki vozi APN 6 l.83 vsaj tako je razvidno iz avatarja. Težko, da je moped vreden 10K€. prej toliko kot je cena čelade, ki mu jo predlagaš.

Res je varnost nima cene ali pač. kar nekaj tehtnih razlogov je podanih zakaj poceni nakup ni vedno ugoden pa ne samo pri čeladah.

Mogoče se še spomniš reklame Tiskalniki vredni svojega denarja .

Mislin, da bi bilo belje da fantu svetujemo nakup nekaj dražje in seveda boljše opreme ali pa priznajmo da z omenjeno opremo nimamo ne dobrih ne slabih izkušenj.

Popravljeno . Popravil MiNa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lep pozdrav mene pa zanima kako je z podobleko iz lidla? Najbolj me zanima primerjava z ona za 25€ iz luisa torej njihovem osnovnem modelu.

Zamima me kako je z švicanjem? Ali je bil za tople ali bol za mrzle dni??? Imel bi jo za pod usnjen kombenizon.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kane, če bi pozorno prebral par postov nazaj in ne samo komentiral komentarjev bi opazil, da za ceno čelade sprašuje dečko, ki vozi APN 6 l.83 vsaj tako je razvidno iz avatarja. Težko, da je moped vreden 10K€. prej toliko kot je cena čelade, ki mu jo predlagaš.

Res je varnost nima cene ali pač. kar nekaj tehtnih razlogov je podanih zakaj poceni nakup ni vedno ugoden pa ne samo pri čeladah.

Mogoče se še spomniš reklame Tiskalniki vredni svojega denarja .

Mislin, da bi bilo belje da fantu svetujemo nakup nekaj dražje in seveda boljše opreme ali pa priznajmo da z omenjeno opremo nimamo ne dobrih ne slabih izkušenj.

Res je da vozim APN 6, vendar ne podcenjuj motorčka, saj leti nad nad dovoljenih 50 km/h :), vendar pa gledam tudi za prihodnost(izpit 125cc, cagiva mito, itd...) tako da sem se odločil da si bom v Hoferju kupil samo rokavice, ter škornje za kasnejšo uporabo. Čelado pa si bom kupil malo boljše znamke AGV/Nolan saj je varnost na prvem mestu.

Popravljeno . Popravil jernej50ccm
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res je da vozim APN 6, vendar ne podcenjuj motorčka, saj leti nad nad dovoljenih 50 km/h :) , vendar pa gledam tudi za prihodnost(izpit 125cc, cagiva mito, itd.. .) tako da sem se odločil da si bom v Hoferju kupil samo rokavice, ter škornje za kasnejšo uporabo. Čelado pa si bom kupil malo boljše znamke AGV/Nolan saj je varnost na prvem mestu.

če ti je varnost ljuba kupi vse vse varnostne komponente kvalitetne. tukaj si vzami le kakšno podobleko ali podkapo nadobleko za dež...

To so takšne stvari ki nimajo neke strašne funkcije. Koristijo ti bol udobju, to pa ni na prvem mestu. Pa še cene niso take da si nebi moral privoščiti česa drugega v najslabšem primeru.

čelada za 44€ je pa.... za mojo stane vizir več!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene samo zanima kaj meniste o motorističnih rokavicah potreboval jih bom za 50ccm.........hvala

pozabil sem dodati o teh rokavicah ki se jih kupi v hoferju al lidlu

Popravljeno . Popravil sport
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res je da vozim APN 6, vendar ne podcenjuj motorčka, saj leti nad nad dovoljenih 50 km/h :) , vendar pa gledam tudi za prihodnost(izpit 125cc, cagiva mito, itd.. .) tako da sem se odločil da si bom v Hoferju kupil samo rokavice, ter škornje za kasnejšo uporabo. Čelado pa si bom kupil malo boljše znamke AGV/Nolan saj je varnost na prvem mestu.

MOPEKA nikakor ne podcenjujem! tudi jaz sem ga nekoč imel in vozil vendar že dolgo nazaj seveda brez čelade :headbang: .

Glede čelade si se pa pravilno odločil.

Popravljeno . Popravil MiNa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mnogi še vedno ne razumejo-mo, kaj je glavni moto ( ne samo moto trgovcev) trgovcev. POCENI KUPITI IN DRAGO PRODATI. :slap: :slap: Kako smo pa mi vsi skupaj v tej zgodbi nategnjeni, ali pa tudi ne, je ODVISNO OD NAS.

Da ne bom predolg... :yawn:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MiNa tut 50km/h je dost da se ubiješ!

Pa govoru sm nasploh o folku ki kupuje drage motorje in nato poceni opremo! (Američani naprimer in marsikdo drug)

Lep pozdrav :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kje sem to zanikal? Poglej temo Hitrost ubija. Veliko jih je prepričanih ravno o nasprotnem. Jaz nisem.

Popravljeno . Popravil MiNa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz vam toplo odsvetujem te poceni čelade, pa tut če mopede vozite. Če že gledate skozi denar in se na varnost požvižgate, vam povem da vseeno dražje pride poceni čelada. Govorim iz lastnih izkušenj. Ko sm dobu moped sem si kupil eno čelado za 1000ATS (~50€ (sam to je bilo takrat še vseeno več dnarja kot je danes)) in ne samo da ni bila varna in cela neka plastična, po enem letu je bilo oblazinjenje noter tako da se ga bog usmili in sm mogu kupit novo. Padel pa nisem z to čelado (hvala bogu). Pol sem kupil eno Nolanko za cca. 150€ in je bila pol še po 4ih letih ko sm moped prodal takšna kot nova. Tako da na simpl se da izračunat, da če bi vsako leto kupil novo poceni čelado bi me prišlo dražje kot če bi že v začetku kupil eno kakovostnejšo + veliko varnejšo.

Jaz vam priporočam, da še malo nažicate pri starših, babicah, dedkih, stricih, tetah, sosedu pokosite travo .... itd. in kupite vsaj neki podobnega: http://www.compaco.si/nolan.php?cid=4 Tisto z osnovno grafiko dobite že za 134€ kar pa tut ni tak dnar.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz vam toplo odsvetujem te poceni čelade, pa tut če mopede vozite. Če že gledate skozi denar in se na varnost požvižgate, vam povem da vseeno dražje pride poceni čelada. Govorim iz lastnih izkušenj. Ko sm dobu moped sem si kupil eno čelado za 1000ATS (~50€ (sam to je bilo takrat še vseeno več dnarja kot je danes)) in ne samo da ni bila varna in cela neka plastična, po enem letu je bilo oblazinjenje noter tako da se ga bog usmili in sm mogu kupit novo. Padel pa nisem z to čelado (hvala bogu). Pol sem kupil eno Nolanko za cca. 150€ in je bila pol še po 4ih letih ko sm moped prodal takšna kot nova. Tako da na simpl se da izračunat, da če bi vsako leto kupil novo poceni čelado bi me prišlo dražje kot če bi že v začetku kupil eno kakovostnejšo + veliko varnejšo.

Jaz vam priporočam, da še malo nažicate pri starših, babicah, dedkih, stricih, tetah, sosedu pokosite travo .... itd. in kupite vsaj neki podobnega: http://www.compaco.si/nolan.php?cid=4 Tisto z osnovno grafiko dobite že za 134€ kar pa tut ni tak dnar.

s tabo bi se dalo kar stinjati, se pa lahk zgodi da kaka druga stvar včasih za majhen denar kar zadovoljna

lani kupil neke rokavice bolj tople, mam jih za enduro, in glede tega da sem jih imel cca 10 x, so še v redu

je pa res neznana in poceni roba ni tolko vredna kot hočejo za njo imet - moje mnenje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V hoferju enkrat kupil tank torbo za 20€

Služi mi že 3 leta, je sestavljena iz 3 kosov, torej ima tudi precej skupnega volumna, če greš kam dlje, narejena je dovolj kvalitetno in tudi v Louisu tako dobre torbe pod 60€ ni, pri nas pa sploh ne :D

Tako, da kakšno tako stvar se povsem splača nabavit..

Čelad, in podobnega, bi se pa tudi jaz raje na daleč ognil :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je kdo poskusil tehnično spodnje perilo in dežni kombinezon in Hoferja?

Tisto iz Lidla je, vsaj kar sem tukaj bral, bolj za zimo, je to iz Hoferja dobro za poleti?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No MiNa pol sva že 2 :yea1:

@ gusti : dobr si to povedu;)

koliko para toliko muzike ane?

Lep pozdrav;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz grem danes iskat tja tale moment ključ, imam samo tamalega, pa za tistih parkrat ko rabim tavelkega, bo tut ta ok :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem šel danes v nabavo pa nisem kupil tiste govorne naprave v lidlu :wacko: Sem mislil da so zraven ploščate slušalke ampak je una za v uho. Zej pa nevem a nej vseeno kupim tist zarad une škatlice in posebej kupim kje ploščate slušalke in mikrofon. Me je strah, da me bo začela bolet uha in nevem kako naj to nosim z podkapo?

Sem pa kupil tist polnilec v hofru za 20€. Meni zgleda soliden za domačo uporabo in nezahtevne uporabnike.

Popravljeno . Popravil gusti
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem kupil tisto govorno za 10 evrov. Nimam nekih pričakovanj glede kvalitete. Ampak, saj jo rabim le za tedaj, ko peljem ženko sem in tja. Takrat je pa bolje, da se bolj slabo sliši, a ne...? :whistle: :naughty:

Če bi hotel kvaliteto bi, oziroma bom, šel v menjavo čelad in N-com varianto. Ampak zdaj še ne.

Lidlov polnilec akomulatorja pa imam že tri leta, b.p. Tisti pulzni ohranjevalnik akomulatorja.

Aja, -pod čelado gre slušalka in se ne čuti. Bom po furi poročal kako in kaj.

Popravljeno . Popravil motofrik
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

koliko para toliko muzike ane?

Lep pozdrav;)

Primer, uvoznik proda izdelek trgovini za 4.eur, trgovina pa ta izdelek prodaja naprej za 70.eur in potem je to nevem kakšna znamka in kvaliteta. Mi pa budale, ki to kupimo. Evo pa imaš, kolko para toliko muzike. :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!