Skoči na vsebino

Za prvo silo


ismaeil

Priporočene objave

Tank torba je ziher ok.

Jaz sem kupil podobno v Hoferju 3 leta nazaj in je zakon :) Vredna vsaj še enkrat toliko kot je bila (25€), če ne celo več :) .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz bom šla po polnilec....pa me zanima če ste vidli v hoferju bo tudi...za 24 €...kaj svetujete?

katerega naj vzamem?

vzela bom tudi pokrivalo za motor....se mi zdi , da je kr poceni....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je kdo kaj gledal, kako izgledajo motoristični čevlji oz. škornji? Kolko sem videl na sliki bi bili kar v redu npr. za v službo ali na kakšno krajšo furo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je kdo kupil hrbteničnik?

Nisem ga kupil, sem pa gledal in morem reč da nimaš kaj oklevat,....idi in kupi (če še boš dobo kaj).

Edino preveri če ti bo pasal pod kobinizon,...se mi zdi kar debel (mogoče samo deluje tak, ker je zelo velik).

Sem pa kupo perilo in podkapo,...z kuplenim zadovoln,......če bo le po parih pranjih ostalo takšno kod je zdaj :whistle:

Lp, Gregor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest sm su dons po tanktorbo, in stvar zacuda zgleda hudicevo kvalitetno, pa magneti popajo ko stomatr, pa se pas je zravn za pod tank+ se 2 pasa za na ramo pa za pedrtasko, ki je tut zravn, kot zepek, ki se ga lahko da dol. je pa fajn zasita tale torba...nvm no...mislm da ni tko bv. bom jo pa kmau sprobau hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Lidlu sem kupil podkapo in z njo nisem bil zadovoljen. Čudno mi je stola na glavi zato sem v TCju nabavil novo Bikersovo. V bistvu sta obe narejeni po istem kopitu in iz podobnih materialov. Sedaj zadovoljen. Namen sem imel še nabavit par malenkosti polnilec, perilo ... pa je vsega zmanjkalo že v dopoldanskih urah. Zato osebno mislim, da se ta njihova roba dobro prodaja.

Moje mnenje je, da so nekatere artikli (predvsem oblačila) res za prvo silo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Postojni je tudi vsega zmanjkalo do mojega prihoda. Okoli 4h ni bilo več mogoče kupiti spodnjega perila...tko da sem ostal brez. Jutri grem pogledat še na rudnik, če se kej dobi....

Hrbtnikov pa so meli kar nekaj...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest sm su dons po tanktorbo, in stvar zacuda zgleda hudicevo kvalitetno, pa magneti popajo ko stomatr, pa se pas je zravn za pod tank+ se 2 pasa za na ramo pa za pedrtasko, ki je tut zravn, kot zepek, ki se ga lahko da dol. je pa fajn zasita tale torba...nvm no...mislm da ni tko bv. bom jo pa kmau sprobau hehe

Tale torba res ne zgleda slabo. Bo čas pokazal svoje, sicer pa za občasno uporabo zna bit čist dobra. 25 € je sigurno vredna.

V Lidlu sem kupil podkapo in z njo nisem bil zadovoljen. Čudno mi je stola na glavi zato sem v TCju nabavil novo Bikersovo. V bistvu sta obe narejeni po istem kopitu in iz podobnih materialov. Sedaj zadovoljen. Namen sem imel še nabavit par malenkosti polnilec, perilo ... pa je vsega zmanjkalo že v dopoldanskih urah. Zato osebno mislim, da se ta njihova roba dobro prodaja.

Moje mnenje je, da so nekatere artikli (predvsem oblačila) res za prvo silo.

Glede podkape, ta univrzalna velikost je bolj čudna. Čelado imam sicer S, pa mi je podkapa prevelika, čeprav naj bi bila univerzalna velikost.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupu tank torbo-res vredu zadeva za ta denar (hvala Dex), poleg tega še polnilec, podkapo ki je tudi OK in pa rokavice da ne bo jeseni v prste zeblo-sem jih danes zvečer sprobal pa so res tople.

Zaščitne opreme res ne bi kupoval v Lidlu, kakšne manjše stvari se pa pomoje kar splača.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

njihovo podkapo uporabljam že 1 leto (od prejšnje akcije) in sem zadovoljna z njo, če izvzamemo kvaliteto šivov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

njihovo podkapo uporabljam že 1 leto (od prejšnje akcije) in sem zadovoljna z njo, če izvzamemo kvaliteto šivov.

Kapa je že vredu za to ceno, samo za velikost S ni ravno primerna, čeprav naj bi bila univrzalna velikost.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kapa je že vredu za to ceno, samo za velikost S ni ravno primerna, čeprav naj bi bila univrzalna velikost.

letos so manjše kot lani. mene ne moti. tudi ko sem v trgovini kupila podkapo št. S. mi je bila prevelika.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Škornji na sliki sploh ne izgledajo slabo za tak denar. Kako zgledajo v resnici pa bo seveda treba pogledat in probat v trgovini.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz bom šla po polnilec....pa me zanima če ste vidli v hoferju bo tudi...za 24 €...kaj svetujete?

katerega naj vzamem?

vzela bom tudi pokrivalo za motor....se mi zdi , da je kr poceni....

Tisti polnilec iz hoferja je bolši ker ma polnilni tok 3,5A tisti iz lidla pa 1A

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sonda hvala...sicer je v lidlu hitro zmanjkal...v četrtek mam pa tko al tko priliko zgodaj v hofer.... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tisti polnilec iz hoferja je bolši ker ma polnilni tok 3,5A tisti iz lidla pa 1A

to pa ni res, za akumulator je bolje če se polni počasi, tako da je tisti z polnilnim tokom 1A boljši, seveda če imaš čas počakat, res pa je da bi z njim polnil avtomobilski akumulator 2dni+, tako da je narejen zanalašč za akumulatorje na motorjih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to pa ni res, za akumulator je bolje če se polni počasi, tako da je tisti z polnilnim tokom 1A boljši, seveda če imaš čas počakat, res pa je da bi z njim polnil avtomobilski akumulator 2dni+, tako da je narejen zanalašč za akumulatorje na motorjih

tisto čudo iz Lidla je bolj boge sorte.

Če kdo kupuje polnilec naj kupi malo močnejšega in z možnostjo nastavljanja amperaže. ali pa avtomatski, ki bo sam kontroliral polnjenje.

To da ima lidlov malo amperažo ni prednost, niti ni za dolgotrajno uporabo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolikor vem je polnjenje z malo amperažo za akumulator bol prijazno-res pa da se polni dalj časa. Saj ima večina 10Ah akumulatorjev (za motorje) predpisano polnjenje z 1,2A ter hitro polnjenje z okoli 3A.

Se strinjam da so nastavljivi polnilci veliko boljši ampak glede na to da Lidlov stane 8eur se mi zdi da se splača. uporaben je pa predvsem za polnjenje akumulatorja čez zimo, ko si lahko vzameš čas. Poleti ga pa priključim kar na avtomobilskega 5A :krneki: za kakšno urco-čeprav bom tudi to nehal prakticirati glede na to da dober akumulator stane 80eur.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja vem kolko je ta...ma trojan pravi , da je dobr 80€

To je polnilec za avtomobilski aku. Če potrebuješ "vzdrževalec" akumulatorja, so pri Lojzu cca 5 € Saito-vi in sploh niso slabi. Polnjenje moto aku-ja z 10 A z avtomobilskim polnilcem mu lahko prej škodi kot koristi.

To je sicer moje mnenje. Nisem električist :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!