Skoči na vsebino

Prometne nesreče 2005


SiM

Priporočene objave

ZOPET, PONOVNO,....spet, prometna nesreča z udeležbo motorista na relaciji Kočevje - Dvor v kraju Mala Gora danes ob cca 16:45uri (26.5.05). Na žalost že tretja v petih dneh na tej relaciji.

Motorist naj bi prehiteval osebni avto, kateri je zavijal levo na kolovozno pot.

Ali avto ni imel prižganega smernega kazalca, ali je le tega motorist spregledal, ali je bil v mrtvem kotu, ali je bila prevelika hitrost,.....dejansko na licu mesta ni bilo nepristranske priče, tko da,..... :hmm:

Sopotnica je bila videti "le" v šoku, medtem ko voznik motorja ležal na asvaltu dosti nemočen :(

Na kraj dogodka prišel par sekund za policijo, saj me je le ta 200 m pre tem prehitela,....s tem hočem povedat, da ko sm ustavu, sm zagotovo videl motorista ŠE z čelado na glavi. Odaljen 20 m stran in v vsej gneči, me RESNIČNO zanima kdo je bil tko korajžen in motoristu "strokovno" snel čelado iz glave, "ustregel motoristovi želji" kateri je doživel šok, da ne omenjam še kaj drugega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maribor, vceraj ob cca.15:30, pri odcepu za Rogozo (desno se gre za Areh), vizavi Preventa NGR, nek chopper, total zmeckan.. Vec nisem utegnil videt..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prometna nesreča s telesnimi poškodbami se je zgodila včeraj ob 08.10 uri na relaciji avtoceste Vransko - Trojane, izven naselja Vransko. 51-letni voznik motornega kolesa je vozil po avtocesti iz smeri Vranskega proti Trojanam, kjer je v daljšem preglednem desnem ovinku pripeljal do stoječe kolone vozil in trčil v priklopno vozilo tovornega vozila in padel po vozišču. Pri tem se je huje poškodoval.

Vir: radiofantasy.com

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alo

Prejšnji vikend, v soboto popoldne sva se s punco vračala iz Beljaka (A) čez Vršič preko Trente. Dva Avstrijca na Ducatiju sta pelala iz Bovc proti Vršiču in naenkrat se je povesila 1000 let stara zarustana zica iz daljnovoda, ki poteka cez cesto. Voznik jo je dobil ravno pod vrat, tako da ju je snelo z motorja. Ne bi verjel, ce ne bi videl. Tam sta bila ze dva iz Krskega (Ninja in CBR-se mi zdi) ki sta Avstrijcema pomagala. Policaji so tud ze bli tm, resilc pa je rabu iz Tolmina ksne 40min! Sovoznica Avstrijca je bela nekaj casa v nezavesti, oba pa sta govorila o bolecinah v prsnem kosu, kljucnici in kolku. Motor smo potem umaknili s ceste, resilec je pa tudi ze prletu.

Mislem, se peles z motorjem in kar naenkrat dobis zico pod vrat...pol pa upas da ne srecas tete s koso! Grdo.... :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred 1 uro prometna nesreča na Divaškem križišču.Kot sem lahko sklepal iz videnega je motorist pripeljal iz smeri Senožeče proti Divači avto pa iz smeri Kozina proti Divači.Voznik avtomobila je zgleda spregledal motorista in zavil levo tako da je motoristo zapru pot,ta se je zaletel v njegov desen bok.

Voznik kot zglede lašje poškodovan kjer je lahko hodil sopotnica pa zgleda malo bolj ampak je bila pri zavesti.

PREVIDNO NA CESTI

post-5996-1117215473_thumb.jpg

post-5996-1117215524_thumb.jpg

post-5996-1117215551_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Godfather
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes Kočevje - Dvor, tik pred Dvorom (za Laščami),

na dolgem desnem oviknu, kjer je križišče s stransko cesto (ki pripelje iz Žužemberka), udeležen en čoper, zraven pa polno avtomobilov, tudi policaji;

glede na stanje čoperja najbrž (upam) ni bilo nič hujšega

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes v stojncih(ok.ptuja) bila prometna nesreča če ve gdo kaj več naj pove

voznik naj bi bil v smrtni nevartnosti. baje naj bi bil ducati 999s al r

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Policiste sem slišal ko so se pošiljali v trate, kjer se je poškodovala motoristka, poškodbe na nogi in glavi po prvi oceni policista ki je prvi prispel na kraj.

Ima kdo kake dodatne informacija?

LP, El Barto

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes nesreča na relaciji Kočevje-Dvor. Motor je bil FJR 1300 modre barve,voznika odpeljal rešilec,sovoznica pa jo je zgleda odnesla s par praskami. Upam da z voznikom ni nič hujšega.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes okrog 20h, Trojane (priklop avtoceste na staro cesto) - en razsut motor, trije rešilci... :cry:

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes okrog 20h, Trojane (priklop avtoceste na staro cesto) - en razsut motor, trije rešilci... :cry:

D.

....z motoristom vse OK.....malo manj z mofo.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motorist je staknil samo nekaj odrgnin, potniki v avtu pa še to ne. Rešilcev je blo pa toliko zato, ker so se ravno mimo peljali (3), pol pa je še tisti prišel, ko so ga poklicali.

Alla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes nesreča na relaciji Kočevje-Dvor. Motor je bil FJR 1300 modre barve,voznika odpeljal rešilec,sovoznica pa jo je zgleda odnesla s par praskami. Upam da z voznikom ni nič hujšega.

Lp

samo rad bi pripomnil;......da se je nesreča zgodila na istem levem ovinku pred serpentino (glej prejšne slike), sicer v samem začetku ovinka. Motoristu naj bi nasproti pripeljal avto po njegovem pasu,..tko da je motorist, pri izogibanju zapeljal na bankino in nato naravnost kr daleč v gozd......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj dopoldan se je v bližini Ptuja razsul motorist na ducatiju, drugač zaposlen kot reševalec :( prepeljan je v MB bolnišnico, stanje stabilno :OK:

Popravljeno . Popravil stigmata
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar zvedel, da je voznik Ducatija999 umrl v bolnici...

ne seri prek študenta delam v ZD domu kjer dela tud T. in danes so njegovi kolegi reševalci rekli da je ŽIV! :angry2:

prosim da se v nadaljne kakršne koli čveke in predvidevanja ne objavljajo!!!!!!!!! Se pravi ko veš za 100% da nekoga ni več napiši, če ne pa zadrži za sebe !!!!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes ob 17.35 v vasici Hotič (se mi zdi), je lasnik TDM zapeljal iz cestišča. Zakaj nevem, ker sem prišel po dogodku. Na mesto so pritekli tudi bližnji gasilci, ki so samo pomagali saj sta bila voznik in voznica že na nogah. Ustavil se je tudi BMW F 1150 GS. Bil celo mogoče celo kdo od vas ?

Crownless

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Italijanski motorist hudo padel

Planina – V soboto nekaj po 17. uri se je na cesti med Postojno in Planino ponesrečil 23-letni italijanski motorist. Med vožnjo proti Planini je v ridah, ko je peljal po klancu navzdol izgubil oblast nad motorjem. Zapeljal je s ceste in padel tako, da so ga morali s helikopterjem prepeljati v ljubljanski Klinični center. Ž. H.

vir: delo.si

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred kake pol ure je v Ljubljani prometno nezgodo imela Mačica.

Po prvih podatkih je stala v križišču, na neprednostni cesti, pri tem pa se je od zadaj v njeno transalpo zaletel voznik osebnega avtomobila.

Padla je po vozišču in se (po prvih podatkih) lažje poškodovala......

Popravljeno . Popravil poln presenečenj
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislil si krožišče Tomačevo... .) Sem videl, ko so ravno motor vezali na AMZS... :(

No, samo da ni kaj hujšega z njo... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pridelal manjšo nezgodo. moja neumnost, pesek na cesti + zaj.. ovnek. Zdrs v ograjo z hitrostjo 10 km/h rezultat polomljene plastike + zvin desnega prstanca. pa sem ob motor za en teden. jeba :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes okoli 15:30 na kočevki izlet iz ceste italjanskega motorista. Ravnina je bila žal malo "predolga" :cry:

Upam,da je z njim vse OK. Videl ga kako je sedel ob jarku. Ustavljal se nisem, ker so imeli situacijo že pod kontrolo (pomoč že prišla).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sem se z avtomobilom peljal iz smeri celja proti Ljubljani. Na križišču (izhod iz avtoceste na staro cesto pred Trojanami) je prišlo do nesreče v kateri je bil udeležen tudi motoris. Motorist je ležal na tleh , avto s katerim je imel nesrečo, pa je bil udarjen v levi prednji blatnik. Ker je reševalni avto že prišel, sem se odpeljal naprej in nisem spraševal po podrobnostih.

Ali kdo kaj ve, kaj se je zgodilo?

Upam, da jo je motorist(-ka) srečno odnesel(-la)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes ob 15 uri in nekaj minut je bla prometna nesreča na Kidričevi ul. v Celju. Zaradi gostega prometa nisem videl za kateri motor je šlo, je pa bil rdeče barve. Upam, da je blo z motoristom vse v redu. Zdi se mi, da je bil udeležen en črn A6 karavan, ki je mal prej pri XXX-ih z veliko hitrostjo prevozil rdečo luč v smeri proti Štoram.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prehitri motorist

Novo mesto – Zaradi vožnje z neprilagojeno hitrostjo se je v nedeljo (19.06.2005) popoldne v prometni nesreči hudo poškodoval 23-letni motorist iz okolice Grosupljega. Peljal je po regionalni cesti od Dvora proti Laščam in v nepreglednem ovinku izgubil oblast nad motorjem ter treščil v usmerjevalno tablo. Zaradi hudih poškodb so ga oskrbeli v novomeški bolnišnici.

vir: delo.si

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!