Skoči na vsebino

Prometne nesreče 2005


SiM

Priporočene objave

To je bil moj oče...

Najhujše mi je dejstvo, da je preletel ograjo in se skotalil po vzpetini navzdol, ampaj je prilezel nazaj gor.

Trenutno je v Ljubljanskem kliničnem centru na opazovanju, če bo vse po sreči, pride jutri domov.

Ima nekaj prask in odrgnin, bolečo levo ramo in hrbtenico...

Ko prenesem slike z digitalca in mobitela, jih bom uploadal in pokazal

LP

@škorpijon: kakšno uro po tej nesreči se je nekaj km nižje nek drugi voznik s FJR 1300 zaletel ali v drevo ali v vrtiček ter popolnoma zdrobil levo stran motorja.

Popravljeno . Popravil DaMachk
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z ženo sva se danes peljala na primorsko, prehiteli so naju bajkerji s kranjsko registracijo....

V Planini je eden od njih zletel s cest... ga poznate? Midva sva bila na TDMi vendar sva se odpeljala naprej, ker jih je bilo že dovolj zraven. Upam da je s ponesrečencem vse v redu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo pred 19h, pripeljali mladega motorista na Celjsko travmatološko ambulanto steškimi poškodmami (notranjimi) želodec in mehur. Mislim, da je bilo hudo z nogo in še kaj. Mogoče kdo ve kaj???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo pred 19h, pripeljali mladega motorista na Celjsko travmatološko ambulanto steškimi poškodmami (notranjimi) želodec in mehur. Mislim, da je bilo hudo z nogo in še kaj. Mogoče kdo ve kaj???

Včeraj malo pred 18h se je izven naselja Šentjanž (cesta Mozirje - Ljubno),. zgodila prometna nesreča med motornim kolesom in osebnim avtomobilom.

Avtomobil je zavijal levo, ko je iz nasprotne smeri pripeljal znanec na Fazer 1000, med vozili je prišlo do silovitega trčenja, tako da je motorist utrpel hude poškodbe.

:cry:

Mogoče Yozo, kej več ve, sta se kar dost ukup vozila..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včerej popovdne sm ga štemplou blizu Besnice pri Kranju! Padu zaradi peska pri hitrosti okrog 50km/h. Ni blo časa za ukrepat-kr naenkrat sm se znajdu na tleh poleg mojega srčka :wub: Sreča je bla d nisem prletu v robnik od avtobusne postaje, k pol bi pa hitr šle kkšne vilce (pa moja glava)!

Meni nič hudga in me tut dons nič ne boli-hudobni preživimo :devil:

Šparam za drug lev auspuh in žmigovce! Via Louis čez dve urce!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes ob cca 17:20 sem se peljal čez ride iz smeri Postojna. Iz ljubljanske strani je bil zaprt pomet za vsa vozila. Čisto na začetku rid, na ravnini dva motorja v zaščitnih ograjah. Enga sem videl v trebušček drugega pa v sprednjo masko - ta je bil črne barve s kranjsko registracijo (prepognjena tablica - pa ne od padca). Na tleh ene dva para motorističnih čevljav. Malce naprej pa še en motorist je čepel ob ograji zraven ene flurescenčno oranžne endure (al kros).

To pa pišem v ta topic ker upam da bo ostalo v tem.

Popravljeno . Popravil urban+
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes ob cca 17:20 sem se peljal čez ride iz smeri Postojna. Iz ljubljanske strani je bil zaprt pomet za vsa vozila. Čisto na začetku rid, na ravnini dva motorja v zaščitnih ograjah. Enga sem videl v trebušček drugega pa v sprednjo masko - ta je bil črne barve s kranjsko registracijo (prepognjena tablica - pa ne od padca). Na tleh ene dva para motorističnih čevljav. Malce naprej pa še en motorist je čepel ob ograji zraven ene flurescenčno oranžne endure (al kros).

To pa pišem v ta topic ker upam da bo ostalo v tem.

žal ni ostalo pri tem: http://www.motosvet.com/tabla/index.php?sh...ic=4946&st=1890

:cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo pred 19h, pripeljali mladega motorista na Celjsko travmatološko ambulanto steškimi poškodmami (notranjimi) želodec in mehur. Mislim, da je bilo hudo z nogo in še kaj. Mogoče kdo ve kaj???

Ponoči je umrl v celjski bolnišnici.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ponoči je umrl v celjski bolnišnici.

Pravkar sem izvedel, da je motorist ki je bil včeraj udeležen v prometni nesreči pri Šentjanžu, ponoči umrl v celjski bolnišnici :cry: :cry:

Vir: Radio Fantasy

Prometna nesreča s telesnimi poškodbami se je zgodila ob 17.55 uri na območju UE Mozirje in sicer izven naselja Šentjanž. 39 - letni voznik osebnega avtomobila je vozil po lokalni cesti izven naselja Šentjanž v smeri proti križišču z regionalno cesto. V križišču je zavijal levo v smeri Okonine ravno v trenutku, ko je z njegove leve strani po regionalni cesti, iz smeri Okonine, pripeljal 26 - letni voznik motornega kolesa. Slednji je zaviral in se z vozilom umikal v levo, vendar je klub temu trčil v osebni avtomobil. Po trčenju je motorist padel po vozišču in se ustavil izven vozišča na travnati površini, kjer je trčil še v napenjalec električnega droga. Voznik motornega vozila je bil odpeljan v bolnišnico, kjer je zaradi hudih poškodb ponoči umrl! Lažje se je v nesreči ranil še 15 - letni sopotnik v osebnem avtomobilu.

:cry: :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta 26 letni fant je žal :cry: umrl v celjski bolnišnici že v noči iz 5. na 6. 9. :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj je bilo na Radio Robin javljeno, da se je včeraj na poti čez Vršič poškodovala nemška motoristka.

Pozdrav od Roberta

Popravljeno . Popravil Robert
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uglavnem jst sme danes padu na cesti z mano vse v redu razen rane na nogah in rokah sicer je ok mal pretresen in živčen!

uglavnem se je šlo tako:

mokra cesta jst sme vozu kakih 50- 60 km/h ko en kombi z avtobusne skoči ven brez pogledat itaq in mi odvzame prednost ker je blo mokro sme pritisnu na zadnjo in me je neslo pol je blo očitno da mi ne bo zneslo sem pritisnu na prvo takoj sme bil potleh motor je padu na desno stran in name skupaj z motorjem sem drsal kakih 60 m ali več ...v čeladi pa jebal mater tistemu vozniku, ki je pol prijazno mi tudi pomagal ...sicer motor sem sam dvigoval 160 kil s prve tako jezen sem bil.

nisem klicu policije k nisem hotu da ima tip probleme ker je bil dokaj prijazen in mi nudil tudi 1 pomoč in vse. Stroški so za kakih 400 čukov ali več uglavnem mi je šou v pm motor jaoooo zdje ne bo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Baje padel motorist, avstrijec, zdaj enkrat, pripeljali so ga v ambulanto v Ilirsko Bistrico, upejmo da ni hujšega! :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uglavnem jst sme danes padu na cesti z mano vse v redu razen rane na nogah in rokah sicer je ok mal pretresen in živčen!

uglavnem se je šlo tako:

mokra cesta jst sme vozu kakih 50- 60 km/h

skupaj z motorjem sem drsal kakih 60 m ali več

dej tole mal preračunaj, al ti hitrost ne štima, al pa metraža

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes približno pred eno uro je padel motorist Honde.Vozil je iz smeri Divača-Sežana.Izven naselja Divača pri RTP-ju je v levem ovinku zaradi :xx: padel.Kot so mi povedali tam prisotni s fantom ni hujšega(ni v kritičnem stanju)

post-5996-1126362979_thumb.jpg

post-5996-1126362996_thumb.jpg

post-5996-1126363009_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vceraj okrog 13 ure huda nesreča na Selah relacija Kotlje Slovenj gradec . Avtomobilist je iz neznanega razloga zapeljal na nasprotni vozni pas in trčil v motorista . Motorist se je huje poškodoval in je bil odpeljan v KC v Ljubljano kjer se še borijo za njegovo življenje :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes sem na cesti Ljubljana-Dobrova videl nesrečo oziroma samo motor v grabnu pa policaji so bli še tam. Rešilca ni bilo so bile pa stvari od motorista tam. Motor(srebrna ninja) je zgledal kar razbit. upam da z motoristom ni kaj hujšega. mogoče kdo kej ve o tej nesreči?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj proti večeru bla nesreča v okolici Frankolova. Honda Hornet letnik 05 je bla dobro sesuta ( sprednji del). Udeležen še srebrn polo. Upam, da je z lastnikom vse uredu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj proti večeru bla nesreča v okolici Frankolova. Honda Hornet letnik 05 je bla dobro sesuta ( sprednji del). Udeležen še srebrn polo. Upam, da je z lastnikom vse uredu.

Lepo se spoznaš na motorje, res je bila Horneta, o avtih si pa sam firmo zadel. Sharan je bil in ne polo. Je pa kr dobr počl, na tleh sta bili čeladi in superge. Pa motor je očitno gorel , ker je bil ves moder od gasilne pene. Zgledal je, da je ITAK Sharan izsilil, ko je zavijal levo.... :nono:

Pa še ena v Slovenski Bistrici. Avto porinil na cxesto s stranske in dobesedno povozil moped Tomos Colibri.... Obup. Vse krvavo po cesti.... :o

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes okol 18h prometna nesreča v Šmartnem v Tuhinski dolini. Celotna cesta zaprta 2 uri! V nesreči udeležen motorist, ki je priletel v vozilo Unimog (tist, ki ponavad pometa ceste, pozimi pa pluži sneg). Voznik Unimoga zapeljal na glavno cesto in pri tem zaprl pot motoristu, ki je pri zaviranju po vsej verjenosti padel, ter trčil v gumo Unimog-a! Motorist z reševalnim avtomobilom odpeljan v bolnico! takrat biu še žiu, vendar v nezavesti!

mogoče kdo ve podrobnosti?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!