Skoči na vsebino

SUZUKI GSF 1200 BANDIT (S in N) in GSF 1250 (S/A/SA)


mopedfan
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

SERVICE MANUAL gsf 1250 (klikni me) 1250manual.pdf

Priporočene objave

Poleg navedenega še pregled nastavitve ventilov in pregled nastavitve uplinjačev. Cena: sitnica (40k SIT).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lucky, čestitke :!: :!: :!:

Veliko lepih in varnih km vama želim :!:

(a se gremo jutr kej pelat :wink: :lol: )

Tenks. :wink: 8) Sej bi se šel pelat, pa še nimam registriranega. Čakam na homologacijo. :evil:

@Johan: S je :!: :arrow: Matr je lep. 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj pa še samo reči ,da je moder. :D

Kolk pa si dal- če ni skrivnost.

Ne, temno moder. :D :D :wink:

Sem kar novega kupu. 8) Letos so tolk poceni. :? :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cena je letos res prava.Upam ,da boš z njim bolj zadovoljn kot jaz.

A si nezadovoljen zaradi olja ali še česa drugega?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot sem že tega nekaj časa nazaj pohvalil, mam bandita 1200N v garaži.... nisem ga še uspel registrirat... bolj malo časa v zadnjih tednih..-.

me pa nekaj zanima, malo skrbi .... ta poraba olja za letnik 2001...

o kakšni porabi gre... koliko dcl na koliko kilometrov? a je to res tak problem...

Sam ne vem, kako se bo moj obnašal....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da je poraba do 1l na 1000km!

(vir: tuji forumi)

To je kot bi kuru 2% mešanco! :shock:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da je poraba do 1l na 1000km!

(vir: tuji forumi)

Moj lopov (bivši) je bil na strokovnem servisu na 1000 km.Pri 2200 km olja ni blo več na šipki-oz.na stekleni linici za kont.olja.Olje dolijem in sem do 5000 km porabil ta liter olja , linijca za kont.olja je bla pa spet prazna.To je edina suza ,ki mi je žrla olje. :(

kaj je pa garancija rekla na to napako ??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

So rekli naj še naredim servis na 6000 km ,da bojo dali sintetično olje not,pol pa bomo vidli.Vlekli so se ven kolk se je dalo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

marsikateri nov motor zna piti olje potem pa se po čudežu vse nekam uredi! Tud na forumu smo že o tem govorili.

Se pa zna zgodit da ti bo sintetiko še bolj pil! :roll:

Garancija pa poraba olja: imajo zagotovo v garancijskeih pogojih napisano, da je poraba do 0,5 litra olja na 1000 normalna al pa še celo več! Golf 2 je imel normalno porabo do litra/kkm pa vemo kolk so pili olja :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poraba olja - mislim, da se to malo pretirava, ali pa je to enim prijetna zabava..... :roll:

Sem govoril z mehanikom - uradni serviser za Suzukije in že dolgo časa moj serviser :)

Ni zanikal te napake, vsekakor pa ni v l/kkm....

Lani so bili mehaniki - serviserji na šolanjih za to serijsko napako, ki se dogaja na nekaj motorjih (ni vzorca, eni jo pač majo).... krivda je v ovalnem cilindru....

Tako popravilo se popravi pod garancijo brez težav..... Zato ne pretiravat prosim.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da je poraba do 1l na 1000km!

(vir: tuji forumi)

To je kot bi kuru 2% mešanco! :shock:

skoraj vsi proizvajalci (tudi honda) imajo toleranco,da lahko masina "popije" do 1,0l olja na 1000 km.

konkretno moj B 12 (Mk.II,´01) pije samo pri brutalni voznji do 0,2 l/1000 km.drugace mi se ni ratalo izmeriti porabe olja pri normalnem obratovanju (normalno je do 7000/min).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako popravilo se popravi pod garancijo brez težav..... Zato ne pretiravat prosim.....

no evo ... Johan si probal garancijo uveljavljat ... zato pa je ... da se odpravijo tovarniške napake.

Seveda,komaj čakajo ,da lahko mašino zastonj razderejo.Prvo je vse drugo krivo pol pa tov.napake.

takole ti bom cisto odkrito povedal...... prehitro si odnehal.meni je na zacetku tudi pila olje (cca.0,1-0,3 l/1000 km),po 10k km se je poraba cudezno ustalila na 0,1 l/5-6k km.en vzrok je,kot so ze pisali,vtecenost masine,drugi nacin vtekanja.jaz nisem uposteval tovarniskih napotkov in masina dela bp - vsaj se,toktoktok. :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oH kok sm srečen k mam B 12.. pa k tud men ni ratal zmert porebe olja.. :lol:

Sicer me mal lomi ker še nima tablce, pa k revež name čaka, da bom mel cajt... :(

A mim grede še sem med živimi!!!! :lol:

LP!

Krokar

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koliko je v sami vožnji razlike med 600bandit in 1200....pa pustimo konje in navor 8) bolj me zanima tehnika in lega glede na to da izgleda totalno isto prav tako pa so mere iste....razen zadnje gume :lol: namesto 130 je 150 širina :? pa elektronka je druga 8)

Po podatkih je slabše ocenjen 600ccm kot 1200ccm :o zakaj ?

THX

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

teza (12tka je cca.30 kg tezja),sirina zadnje gume (150 ali 160 proti 180),tezisce,sprednje zavore (B12 6-pots) so fizicne razlike med B6 in B12.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vprašanje za JOHANA....

s katerim servisom in prodajalcem si pa mel za opravit.... mislim, da je to dobra informacija za nas uporabnike...?

Na kaj si pa sedaj prešaltal?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

se je pa ta tema zapostavla :? , pa tako fajn motorji... :)

Mam čisto konkretno vprašanje:

Kje se da staknit kaka navodila za ta motor (letnik 01) - lahko v angleščini....

Mam čisto normalen zimski problem - akomulator se sesel in ura crknila - kako se nastavlja ura in ostale zadeve (trip)... :?: :roll:

nekaj sem na pamet pritiskal pa ni šlo...

Toda - naslov za navodila bi bilo prav fajn dobit 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uro nastaviti: oba gumba drzis stisnjena,dokler nekaj ne utripa (zdi se mi,da minute).potem s select izbiras ure ali minute.

trip 1 ali 2 lahko das nazaj na nulo tako,da izberes trip in drzis reset,dokler ne pokaze 0.

lahko ti dam naslov od tipa iz D,ki mi je poslal kopijo original servisne knjige (werkstättenhandbuch) za ´01 B12.kopirati moje na zalost ne morem,ker je tako smotano vezana. :roll: stane cca.€ 45.-.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vprašanje za JOHANA....

s katerim servisom in prodajalcem si pa mel za opravit.... mislim, da je to dobra informacija za nas uporabnike...?

Na kaj si pa sedaj prešaltal?

Podružnica suzuki odar CELJE.

Na kaj sn pa prešaltal pa ti rajši ne povem. :( :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa je tole za ena zadeva: yzf 600 r :shock: :shock: :shock: :?

:oops: :oops: :oops: Desmo tih bot.Me je tok sram :oops:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!