Skoči na vsebino

Cagiva


A_je_to

Priporočene objave

Tole mislim:

http://www.gpr.it/cagivaraptor_650.htm

Zadnji del sedeža mi ni všeč, ker je preveč špičast in dvignjen. Ampak, kot sem že napisala: žagat!

Uff sem mislu, da je moj Monster dark gor ko sem odprl link... kaj češ .. original je le original :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hotschko, ma RAPTOR istga ata kot MONSTER veš, kar se nedvomno vidi..., sam meni je mal bolj všeč, sploh v rdeči barvi :onfire:
sej vem sej vem ...
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...
V soboto sem v Celovcu videl oba: CAGIVO RAPTORJA in DUCATIJA MONSTRA (oba rdeca).. sta se vstric peljala... lepo za zjokat

_________________________

Quemadmodum desiderat cervus at fontes aquarium item desiderat anima mea at te DUCATI.

Raptor In Monster ....izdelal isti oblikovalec

Oba sta čudovita !!! :))

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepa!! :wink: :wink: 8)

Pa še povsem nekaj posebnega si z njo ker jih bo manj kot monstrov ipd. :idea:

Ciao,by Pero

PS:servisi so uprašljivi ampak to je del slave!! :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo še slikce enega limited iz Munchna 10/02 (1000)

raptor.jpg

Nisem cist dojel ai se gre za raptor 650:M600 ali 1K:M900

:lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

Pozdrav!

Mene zanima, kaj mislite o tem motorju, kakšne so vozne lastnosti in vrednost glede na ceno.

Zanima me tudi primerjava z Motorji podobnih kategorij - Bandit, SV, XJ600N,....

Lp Gros

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrav!

Mene zanima, kaj mislite o tem motorju, kakšne so vozne lastnosti in vrednost glede na ceno.

Zanima me tudi primerjava z Motorji podobnih kategorij - Bandit, SV, XJ600N,....

Lp Gros

morda drugic prej pogledas v iskalniku ali pa preberes prejsnje strani te teme.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrav!

Mene zanima, kaj mislite o tem motorju, kakšne so vozne lastnosti in vrednost glede na ceno.

Zanima me tudi primerjava z Motorji podobnih kategorij - Bandit, SV, XJ600N,....

Vsekakor neprimerljivo z XJ600N. Bod no resn. Ostali komentarji na zacetku teme.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 6 mesecev pozneje...

Jst sm se glih kr prjavu, pa se mi ne da vsega brat, kar ste napisali, kr pa hočm rečt je pa to da mam Cagivo Elephant 750, ki ima Ducatijevo mašino (let. 95), ima 50000 km in laufa kot nova. Kupil sem od prvega lastnika, ki jo je redno serviseral in tudi jst jo in, kot sem rekel, brez problemou. Jst mislm , da servisi velik pomagajo pr tem, da kerkol motor dolgo dela.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No Bundy, tako da ti povem, preden ti drugi navalijo na glavo. Navodila kaj in kje se piše moraš le prebrat! :devil: :devil:

Pod prvo, to tvojo Cagivco ne smeš mešati v Ducatije!

No, med tem ko prodaš kakšen par čevljev, preberi, pa se boš izognil srdu motomarsovih moderatorjev.

Pa lepo se imej in pazi, da te kakšna ne pomečka! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej ma Ducatijevo mašino, u Ameriki so jo celo prodajal pod Ducatijevim imenom E750 in E900 :angry: !

A nimajo zadnje Canyonke Suzukijeve dvovaljnike :?

Sem prejšnji teden eno rabljeno 1000 gledal pri Habatu :)

:topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupil sem od prvega lastnika, ki jo je redno serviseral in tudi jst jo in, kot sem rekel, brez problemou.

Bundy,

a si kupu Elefantko iz Kobarida ?

če si, pol si res OK mašino nabavu..

lp,Ata

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, nabavu sm jo od enga iz Kungote. Kukr sm tipa vidu je precej normaln bil vidt pol sm pa še njegovga serviserja klicu in je tut reku da je super in tudi meni dela (zaenkrat) super.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A nimajo zadnje Canyonke Suzukijeve dvovaljnike :?

Sem prejšnji teden eno rabljeno 1000 gledal pri Habatu :)

:topic:

Navigator ma od od suzija, gran canjon pa od dučeta :topic:

Popravljeno . Popravil simonsi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Mal sm pozn, sm bil odsotn par dni, uglavnm, Cagiva Elefant 750, Ducatijeva mašina, 50000 km, brez problema edin to me mot, k je treba ventile precej pogost štelat, kr pa ni pocen.Zvok za bogove, zdej sm si nou auspuh omislil, rohni k stomatr :kva2: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mal sm pozn, sm bil odsotn par dni, uglavnm, Cagiva Elefant 750, Ducatijeva mašina, 50000 km, brez problema edin to me mot, k je treba ventile precej pogost štelat, kr pa ni pocen.Zvok za bogove, zdej sm si nou auspuh omislil, rohni k stomatr :kva2: .

hja no ... če se ti zdi interval 20.000 oziroma 40.000 kratek ... meni niti ne ... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

20000km je hitr

saj prvo štelanje ventilov je na 20k in če je dobro narejeno je na 40k samo kontrola, naslednje štelanje pa šele na 60k. Se da preživet ... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!